atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mūsu attiecībām ar tautiešiem ārzemēs islāms tautiešu vidū, gan ārzemēs, gan Latvijā
Voldemārs
Iesūtīts: 2008.03.14 21:35:30
Šo varētu par pārdomu diskusiju nodēvēt.
Domāju, lielākai daļai nav nekāds noslēpums, ka islāms strauji pieņemas spēkā un izplatībā.
Ko darīt kristiešiem/luterāņiem? [Nedomāju, vai šeit esošie neticīgie komentētāji kaut ko nopientu varēs līdzdalīt atbildē par to, lai gan pieļauju, ka atkal tiks krietni sa-oftopikots ] Ceru, kristiešiem gan būs kas sakāms.
Īstenībā, manuprāt, ja mums [kristiešiem/luterāņiem] vēl nav nekas sakāms, tad ir žēl, jo atbildes jau tagad ir nepieciešamas tiem, kas veic aktīvu islāma propogandu un gūst panākumus šajā "misijā".
Tātad, vēlētos ierosināt padomāt, ko katrs kristietis varētu atbildēt cilvēkam, kurš uzdod jautājumu par izvēli - kristietība vai islāms?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 37 . 38 . >>
AutorsZiņas teksts
Voldemārs
# Iesūtīts: 2009.06.30 00:38:09
Merlin!
Jau tas vien, ka Tu esi mani pielīdzinājis Mulderam, mani pagodina. Par to paldies!
Bet pie lietas. Kas tad ir tas, ko praktiski kristietis var iemācīt musulmanim? Šis jautājums bija izdalīts, to varēja salasit gan tverot koptekstu, gan arī detaļas Jeb vai Tev vajag, lai Mulders Tev to pasaka? Domāju, praktiski kristietība neko daudz labāku musulmanim nevarēs dot. Jeb vai Tu uzskati, ka musulmanis lasītu Terēzes seksuālās fantāzijas (piedod, bet cik saprotu, te pat pilnīgs pret-freidists nevarēs neko citu pasacīt) par cilvēka savienošanos ar Dievu un to uztvertu nopietni? Jau tas vien, ka Dievs varētu kļūt par cilvēku (proti, Kristus inkarnācija), musulmanim ir briesmīgi zaimi, kur un vēl minētās Terēzes "domu lidojums". Es tiešām nezinu, kāpēc Tu vispār tik kontraversālu personu mini, jo pat ne vienam vien pareizticīgajam viņa ir par lielu piedauzību.
Bet, ja Tev jautājumi par musulmaņiem ir tik sveši, tad varu darīt Tev zināmu, ka viņiem lielākais klupšanas akmens ir Kristus - patiess Dievs un patiess cilvēks (līdz ar to arī, protams, svētā Trīsvienība). Toties, praksi muslims var daudz kārtīgāku smelt savā tradīcijā (domāju, reti kura kristīgā baznīca katru kristieti spēj motivēt 5x dienā lūgties savam Dievam). Muslimi to spēj. Pie tam, publiski. Vēl, arī mistiskā tradīcija viņiem nav sveša (sūfiji).
Tad, ja nu Tu domā, ka risinājums ir prakse, mums ir dažādi avoti par islāma dziļumu un spēku.
Bet par to misijas veidu. Lai Dievs dod, ka (manējais un) Tavējāis būtu Dievam tīkams. Tev tik ļoti patīk runāt par CITU (e-baznīcas, Korāļa) grēkiem, Tev pašam, laikam, sirds "kā dimanta oliņa" (es Streipu tā kā nē, bet Brigaderi)
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.06.30 08:19:47
Merlins
sapratu, tavi komentāri bija drīzāk par to cik neiecīetīgi ir daži tipiņi no e-baznīcas. piekrītu. es gan mēģināju tam nepievērst uzmanībubet nu ir kā ir.
vilks
tāda atdarināšan gan vairāk piedien pusaudžiem. nedomāju, ka pieaugušo var uzrunāt tādā veidā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 10:00:59
Mulders iesleepo!

Merlins, izlasi arii A.Bites rakstu... piemeeram Uljga rakstam un argumentaacijai es nepiekriitu, savukaart A.Bites raksts un piegaajiens textam man lika aizdomaaties... vai vispaar ir pareizi pretstatiit Vaarda sutdeeshanu/apceri un Vaarda dariishanu/piedziivoshanu? Ja vienu no otra norauj, tad mees ieguustam divus graavjus, kuraa sakriit iekshaa dazhaadi adepti un visi breec - mums ir patiesiiba... vienaa graavii ir (sorry) Talyc veidiigie otraa graavii ir nu tik gariiigi meditatori, ka vinji pat bezmazvai zem sava goda uzskata runaat skaidraa valodaa, tajaa skaidrajaa valodaa, kuraa Dievs uz cilveekiem vienmeer ir runaajis un runaa shodien Rakstos! Jo redziet vaardi ir tikai noraades, nevis pati lietu buutiiba - lai arii origjinaalaa nedomaata, tomeer shii doma nepieskatiita un attiistiita ljoti viegli noved pie gnosticisma!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 10:04:14
Ehh... a Mulders islaamu nav studeejis, taapeec pat nenojaush ko un kaa sludinaatu muslimam, ja buutu taada vajadziiba... Tak, vai tad to vajag... jo mums ir apsoliijums, ka pats Sv. Gars mums liks vaardus mutee, ko runaat, kad buus jaadod lieciiba!
vilks
# Labojis vilks: 2009.06.30 10:32:49
Mulders
hmm, vai Tev nešķiet, ka Tavs pēdējais koments atgādina cilvēku, kas grib kļūt par mācītāju un kurš apgalvo, ka teoloģija nav jāstudē, bet ka Gars pats dos, ko runāt un mācīt?

Vai mēs varam liecināt cilvēkiem, ka Dievs viņus mīl, un vienlaicīgi pilnīgi ignorēt to,kas viņiem ir svarīgs?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 10:40:42
vilks, pag... teologjija ir jaastudee, es saku, vai ir jaastudee Islaams tiem, kas neplaano Mekaa sludinaat Kristu?

Jeb citiem vaardiem, lai atpaziitu viltus naudu pietiek, ja tu paziisti iisto... un pie katras viltotaas banknotes tev buus cits sakaamais, jo vienai nebuus uudensziimes, citai nebuus metaala stiiga, veel kaadai kraasa ies nost... Vienkaarshi es nezinu kaada banknote ir Islaams, taapeec nezinu ko es teiktu Muslimam, ja man naaktos ar taadu runaaties, bet taa kaa es tiiri labi paziistu "iisto moneetu", tad es iipashi arii neuztraucos... Protams, ja man draudeetu situaacija, ka es zinu, ka man buus ar musulmanjiem jaasastopaas, tad mosh aizshljuuktu liidz graamatniicai/biblioteekai pastudeet ko par Islaamu jeb paluugtu kaadam gudraakam mani "uztrenneet"

Prosto koraans ta latviski nav tulkots, tas kas ir, ir taads izlases formaa tulkots... Krievu valodaa lasiit vai angliski? Nezinu pagaidaam nav taada motivaacija, bet ja islaams izplatiisies LV tad naaksies arii vinjus pastudeet un tad iet ar vinjiem runaat!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 10:46:05
a_masiks, sorry... taa kaa es ticu Vienam Dievam, tad exitee tieshi viena patiesiiba, taa ko shis Dievs sludina un tikai vinja "valuuta" ir vieniiga, jo existee tikai viena Dieva Valstiiba, jo Dievs ir viens...
Liidz ar to, jaa piekriitu, ka Islaams ir citas valstiibas valuuta, bet taa nav taa Dieva Valstiiba, kas pasauli radiijis un cilveekus no greeka caur Kristu izglaabis! Taa kaa... ar Islaama "rubli" Dieva valstiibaa iepirkties nevarees!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 11:07:47
Tā ir KOREKTI rakstīt, ibo tā nu tas IR.

Baidos, ka nebuus viss... Korekti tas buutu TEV, tachu man saistosha ir nevis tavs viedoklis par realitaati, bet pashas realtiaates viedoklis par realitaati. Taadejaadi, tava neticiiba kaut kam, nav arguments kaut kaadam "politkorektumam"!
Pietam dziljaa doma bij nevis par realitaates atteelu, bet gan par to, ka Monoteisms nepieljauj "altenratiivu Dieva Valstiibu" existenci ar legjitiimu valuutu.
Principaa jau neviens neapshauba, ka tas Gars, ko pieluudz Islaams ir iists, tikai Kristieshi visai droshi zin, ka tas nav tas Dievs. Liidz ar to, pietiek, ka es paziistu Dievu, lai vareetu atfiltreet visaadus fruktus kas par Dievu uzdodas tikai... lai kaadas uudensiizmes shie sev ieceptu gjiimii!

Par nožēlu - šīs valstības pārklājas. Jo abas, vismaz planētu Zemi dzelžaini iekļauj SAVĀ pasaulē...
Taapeec, ka uz Zemes Dieva Valstiiba veel nav noshkjirta... tachu tas nenoziimee, ka taas te nav... un arii shodien Dieva Valstiibaa ar Islaama rubli nevar iepirkties...
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.30 11:19:29
Voldemārs

Es jau teicu, ka savos komentāros pat nemēģinu dot recepti par to, kas luterāņiem būtu jāsaka vai jāmāca musulmaņiem. Ja Tavs jautājums "ko darīt kristiešiem/luterāņiem" faktiski nozīmēja "kādi vārdi un iedarbīgas frāzes jāizrunā, lai musulmaņus padarītu par luterāņiem" , tad es, protams, rakstu galīgi garām. Esmu dzirdējis no kristiešu misionāriem islama valstīs, ka īstenībā pasludināt evaņģēliju muslimiem nemaz nav tik grūti. Viņi zina par Jēzu (Isa), kas ir debesīs pie Allaha, viņus bieži moka bailes un sirdsapziņa par savu nepaklausību, tā ka priekšnoteikumi ir un droši vien jārauga tos kaut kā izmantot.

Taču manas pārdomas ir citā virzienā. Islams Eiropā var izplatīties tur, kur kristietība ir vāja. Tur, kur kristīgā baznīca nespēj savus ticīgos iedvesmot lūgties 5x dienā. Nu tad jāiemācās iedvesmot - nevis muslimus, bet kristiešus - tur jau galvenais kodols. Islamam Latvijā pievēršas tādi paši ļaudis, kas pievēršas "austrumu reliģijām" vai kvazi-kristīgajām sektām. Es labi pazīstu izjūtas, kas cilvēkus turp aizved. Pamatos tā ir vēlēšanās iekšēji izmainīties, garīgi attīstīties, aizstāt dabīgo motivāciju savā rīcībā un lēmumos ar pārdabisku, dievišķu. Protams, arī iegūt zināšanas, taču ne tikdaudz kā racionālu informāciju, bet kā "ceļa karti" garīgai izaugsmei.

Lai nu ko var teikt par Terēzi, viņa tādu ceļa karti ir zīmējusi. Viņas un Jāņa no krusta pieredze ir pamatā karmelītu iekšējās dzīves attīstības sistēmai ar t.s. dvēseles 7 mājvietām utt. Nosaucu viņus tikai kā piemēru tādēļ, ka nesen pāršķirstīju P.Marie-Eugene grāmatu "I Want To See God - A Practical Synthesis of Carmelite Spirituality". Ja karmelīti un Terēza nepatīk, ir jau arī Jānis Kasiāns, Jānis Pakāpnieks un daudzi citi. Taču, ja lasīji uzmanīgi, Es luterāņiem pat neieteicu lasīt viņus, bet gan tādus "savējos" vīrus kā Bonhēferu. Es te saku "vīrus", bet nez vai mūsu tradīcijā vēl atradīsies daudz tādu kā viņš. Diemžēl daudz vairāk ir pārstāvēta pārliecība, ka pietiek ar ārēju, mentālu uzticību ortodoksajai doktrīnai. Man, pēc dabas integrētājam, neliekas ka vajadzētu pretstatīt ortodoksiju mācībā no dziļa, praktiska ikdienas garīguma. Spēks ir abu sintēzē. Taču mēs, luterāņi daudz vairāk esam attīstījuši pirmo un ļoti reti pievēršamies otrajam. Tik reti, ka tad, ja kāds no mūsu vidus (Kā J.Rubenis) mēģina tajā virzienā norādīt, tas šķiet eksotiski, aizdomīgi un izskaužami.

Kas attiecas uz e-baznīcu un brīvticību, nav runa par cilvēku personīgajiem grēkiem. Korāļa gadījumā runa bija par to, vai cilvēks, kurš par grēkiem atcelts, izstājies un ekskomunicēts, var nodibināt savu katolisku draudzi. E-baznīcas gadījumā es ieraugu spilgtu piemēru, kā var "pumpēt" ortodoksiju bez mazākajām Sv.Gara augļa izpausmēm vai pazīmēm. Lai arī ar uzticību Vienprātības grāmatai tur visam it kā vajadzētu būt kārtībā, tā nav liecība, kas luterismu padarīs spējīgu pastāvēt islama spiediena priekšā. Cīņa par ortodoksiju bez iekšējās, garīgās izaugsmes producē vienīgi dusmīgus, aizkaitinātus oratorus, kas ne kristietību, ne luterismu nepadara pievilcīgu daudzu Dieva meklētāju acīs.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 11:31:24
a_masiks,

Un ja es uzrakstiishu, ka ES ticu ka 2+2=4 taapeec 2+2+2=6... tad ko?

Izceelumu jau TU ieviesi Es ko vainiigs?

Realitaate nemainaas no taa vai es tai ticu vai neticu. Tas, ka es uzrakstu, ka es tai ticu un pec tam paskaidroju kas no taa izriet un kaapeec es Islaamu nenjemu par tiiru moneetu, tas ne par kripatinju nemaina sho realitaati!
Savukaart tas ka TU netici, arii to neatcelj. Tu vari ticeet vai neticeet gravitaacijai, tai gar tavu neticiibu vai manu ticiibu principaa nav nekaadas daljas... to jau arii tu reiz nesaprati, kad rakstiiju par Visuma viedokli.
Atshkjiriiba no ticeeshanas vai neticeeshanas ir tieshi tam ticeetaajam, jo tas kursh tic saskanjaa ar iisteniibu, tam ir mazaak iespeejas kaklu nolauzt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 11:35:25
Merlins - iisi sakot, praktikjus paarliecina prakse, ar kuru Luteraanjiem atziisim ir hrenova... kad runa iet par tieshi teologjisko praksi, laigan nupat shkjiet saak atdziivoties un saprot, ka ne tikai jaasludina "Ja tev luudz voblu, tad iedod arii alu", bet arii jaapraktizee ko tas noziimee!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 11:54:55
tas ka TU tici, no tā nekādi neizriet, ka tā ir patiesība vai kādas citas saistītas un nesaistītas patiesības. Cilvēki ui ku ilgi ticēja ka zeme ir plakana. Es gan netraucēju arī tev tā ticēt! Kāpēc gan ne?

Nee tas neko nemaina realtiaatee... Es tikai paskaidroju kaapeec no manas ticiibas shaadai realitaatei ideja par "altenatiivu Dieva Valstiibu ar altenratiivu valuutu" ir nepienjemama un neticama!
Tobish, tavs arguments, ka Islaams ir cita valuuta ir jeegpilns tikai tad, ja mees atziitam Politeismu... tachu taa kaa Islaams un Kristietiiba noteikti nav politeistiskas religijas, tad abas nevar buut patiesa valuuta. No kaa izriet, tas ko teica Mulders - principaa pitiek paziit Kristietiibu, lai vareetu ar Islaama piekriteeju jau runaat un uzraadiit atshkjiriibas un sludinaat. Protams, kaa jau teicu, ja es tieshaam ietu pie Islaama, es tomeer to pastudeetu arii dziljaak... bet "ikdienas lietoshanai" pietiek, ka es paziistu Kristietiibas valuutu, lai kjertu nedaljotus Islaamaa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 11:56:02
Tavs paša apglavojums, tikai spoguļattēlā. Cīnies nu, tagad pac ar sevi un savu lepnību! Vēlu veiksmi.

Nu ja... bet tava NEticiiba nav saistosha maniem apgalvojumiem, kas izriet no manas ticiibas. Tobish es par zirgiem tu par kniipstangaam... tak Islaams un Kristietiiba ir monoteistiskas religijias, taakaa tavas iebildes vispaar ir ne pa teemu!
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.30 12:36:07
Mulders
Klau, iedod man voblu... ... alu jau pats piemetīsi, vai ne?
Neuztraucies vilx, izdzēsīšu!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.06.30 12:44:27
Merlins
Tāda ķecerīga doma ienāca prātā. Ja luterismā ir tik grūti atrast to, ko tajā vēlētos ieraudzīt, varbūt tas nemaz nav luterisms, kas tiek meklēts?
Bet nedaudz no malas paraugoties, šķiet, ka būtu laiks, ja ne integrēt, tad vismaz mazliet sasummēt tās pozīcijas ko pārstāvat ar Voldemāru. Ja esam vienā laivā, kur baidāmies, ka cits laivu neapgāž, vienmēr būs kārdinājums to šūpot uz savu pusi, kas arī ir ne mazāk riskanti, ja sāncensība provocē vēl vairāk. Diez vai ar saukli `tajā luterismā taču nekā vērā ņemama svētdzīves praksei nav` mēs varam spriedzi transformēt apskaidrībā.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.06.30 14:06:15
Raimonds
Tieši tā! Jēzus jau nāk cilvēku vispirms par cilvēku pataisīt. Un labs jautājums, vai reizēm tā sākotnējā vēlme `garīgi attīstīties` nav drīzāk tuvāka kārdinājumam `būt kā Dievam` , nevis Dieva iecerei radīt cilvēku pēc cilvēka, kurā atpazīstams Meistars, kas viņu radījis.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.06.30 16:03:40
Raimonds Aivars

A vot i nē. Kā cilvēki mēs jau esam, ja dzīvojam saskaņā ar sirdsapziņu, kas mums pūrā . Jēzus nāca, lai Viņa sekotāji būtu kas vairāk , lai būtu ar Viņu Viens kā Jēzus ar Tēvu ir Viens.
46 Jo, ja jūs tos mīlat, kas jūs mīl, kāda alga jums nākas? Vai muitnieki nedara tāpat?
48 Tāpēc esiet pilnīgi, kā jūsu Debesu Tēvs ir pilnīgs. /Mt.5/

Ja luterismā ir tik grūti atrast to, ko tajā vēlētos ieraudzīt, varbūt tas nemaz nav luterisms, kas tiek meklēts?

Nevajag luterismu pašiem līdz nepazīšanai apgraizīt un nepavisam nebūs grūti atrast.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.06.30 16:14:26
-Jona-

Vēl Jēzus saka...

7 Ja jūs Mani būtu pazinuši, jūs būtu pazinuši arī Manu Tēvu. Jau tagad jūs Viņu pazīstat un esat Viņu redzējuši."
8 Filips Viņam saka: "Kungs, rādi mums Tēvu, tad mums pietiek."
9 Jēzus viņam saka: "Tik ilgi Es jau esmu pie jums, un tu vēl neesi Mani sapratis, Filip? Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu. Kā tu vari sacīt: rādi mums Tēvu?
10 Vai tu netici, ka Es esmu Tēvā un Tēvs ir Manī? Vārdus, ko Es jums saku, Es nerunāju no Sevis; bet Tēvs, kas pastāvīgi ir Manī, dara Savus darbus.

Jāņa 1 3:2 Mīļie, tagad mēs esam Dieva bērni, un vēl nav atklājies, kas mēs būsim. Mēs zinām, ka, kad tas atklāsies, mēs būsim Viņam līdzīgi, jo mēs redzēsim Viņu, kāds Viņš ir.

2 Kor 5:17 Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.

Kristus ir Ādama pirmtēls... viņš ir pilnīgais Cilvēks, viņš ir tā Dievišķā līdzība pēc kuras Cilvēks tapa radīts... un viņš ir tā līdzība, kurā Cilvēks tiek no jauna pārradīts...

Cilvēki mēs esam par tik par cik mūsos ir Kristus... mūsu cilvēcības pirmtēls. Kam nav Kristus, tam nav Dievišķā pirmtēla, un tas ir cilvēks tikai pēc pasaules mēra... Tāpēc arī Dievs nepieņems tos, kas Kristu nolieguši... un savu pirmdzimtību atdevuši Velnam un viltus praviešiem, nevis Kristum, kas tos būtu izglābis!



-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.06.30 16:34:03
Raimonds

Viss pareizi, arī Rom. mēs tiekam aicināti uz pilnību un svēttapšanu - savienoties ar savu `iekšējo cilvēku` , jeb citiem vārdiem - ar savu sākotnējo garu, kas bez grēka.
Jēzus to izdarīs, ja vien aizliegsim sevi pilnībā un sekosim Viņam.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.30 16:45:17
Viss pareizi, arī Rom. mēs tiekam aicināti uz pilnību un svēttapšanu - savienoties ar savu `iekšējo cilvēku` , jeb citiem vārdiem - ar savu sākotnējo garu, kas bez grēka.

Tu runā pilnīgas un galīgas muļķības, jo nekas tāds Romiešu vēstulē nekur nevienā teikumā nav teikts!

Bet tas, kas IR teikts ir lūk kas:

Efez 4:
20 Bet tā jūs Kristu neesat mācījušies;
21 jūs par Viņu esat dzirdējuši un mācījušies tā, ka patiesība ir Jēzū,
22 ka līdz ar agrākās dzīves veidu jums jāatmet vecais cilvēks, kas savu kārību pievilts iet bojā,
23 un jāatjaunojas savā sirdsprātā
24 un jāapģērbj jaunais cilvēks, kas radīts pēc Dieva patiesā taisnībā un svētumā.

Lūk... Pirms tu vari savienoties ar savu iekšējo cilvēku, šim iekšējajam cilvēkam ir jātop Kristū paarradītam... Ja tu savienosies ar to "oriģinālo" iekšējo cilvēku, tu savienosies ar veco cilvēku, kas iet bojā... Tieši tāpēc Romiešu 6 nodaļā Pāvils arī raksta

6 Jo mēs saprotam, ka mūsu vecais cilvēks ticis līdzi krustā sists, lai tiktu iznīcināta grēkam pakļautā miesa un lai mēs vairs nekalpotu grēkam,
7 jo, kas nomiris, tas ir taisnots no grēka.
8 Bet, ja mēs ar Kristu esam miruši, tad mēs - tāda ir mūsu ticība - arī dzīvosim kopā ar Viņu.
9 Jo mēs zinām, ka no mirušiem uzmodinātais Kristus vairs nemirst: nāvei nav vairs varas pār Viņu,

Kristību sakramenta noslēpums! Jona joprojām domā, ka katrā cilvēkā ir šis jaunais atjaunotais cilvēks, bet tieši otrādi... Raksti liecina un ROmiešu vēstulē it īpaši skaidri parādās, ka vecais cilvēks ir nāvei nolemts... tam ir jāmirst, tas tiek nonāvēts pie Krusta un jaunais cilvēks atjaunojas, jo jaunais cilvēks ir pēc Kristus radīts... kā stāv rakstīts "Redzi viss ir tapis jauns... " jeb "Ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums" - no šejiens Jonai ļoti nepatīkams secinājums - Tikai Kristū savienojoties cilvēks atjaunojas par jaunu radījumu, jo ja kas nav Kristū, tas ir vecais cilvēks, kas aiziet bojā, bet kas ar Kristu savienojas, tas ir jauns cilvēks! Kā stāv rakstīst

Gal 3:
24 Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti.
25 Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums.
26 Jūs jau visi ticēdami uz Jēzu Kristu esat Dieva bērni.
27 Jo jūs visi, kas esat kristīti Kristus Vārdā, esat tērpušies Kristū.
28 Tur nav ne jūda, ne grieķa, nav ne kalpa, nedz svabadā, tur nav ne vīra, nedz sievas, jo jūs visi esat viens Kristū Jēzū.
29 Bet, kad jūs piederat Kristum, tad jūs esat Ābrahāma dzimums, mantinieki pēc apsolījuma.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 37 . 38 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 1663