atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu IV
ziemasvilks
Iesūtīts: 2009.12.16 11:20:52
Turpinam sarunu.
Iepriekšējās diskusijas beigas šeit - 51. lapa un 52. lapa.

Runājam par tēmu,jā?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2010.01.10 21:00:31
Aivars Lapšāns

Tur jau ir Tava nelaime , ka Tev Bībele ir Dieva vārds. - paldies Dievam, tā ir mana laime, kas tev diemžēl izrādās nelaime. Man Bībele ir un paliek Dieva vārds, nevis fišere.

Ar Dieva vārdu ir par maz. - nu ko, sātans ir atklāts.

Dieva vārds sākas ar sirdi pret Jēzu. - ar kādu sirdi? vai tavu sūdaino?

PS
Piedod par rupjību, bet tu pats izaicini. Es nevaru cienīt cilvēkus, kas sevi dēvē par kristiešiem, bet ienīst Dieva vārdu.
Uldis
# Iesūtīts: 2010.01.10 21:03:59
Jānis Kalniņš

Ikviens, kas uz savu brāli saka... - Sātāns saka: ja tu esi Dieva Dēls...

Labāk ej un remontē ērģeles. Tas tev labāk izdodas.

Man patīk dievnams, kurā tu kalpo. Labprāt to apmeklētu vēlreiz.
Uldis
# Iesūtīts: 2010.01.10 21:05:58
Aivars Lapšāns

Dievs Tevi mīl , es arī. - vārna vārnai acī neknābj.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.10 21:08:50
Uldis


Dieva vārds sākas ar sirdi pret Jēzu. - ar kādu sirdi? vai tavu sūdaino?


Dūkulīt, bija tāda krievu filma, ko parasti ap jaungadu rāda, kurā ir superīgs teksts zināmas raudzes `mācītājiem" - "Piķ nado meņše, meņše nado piķ"
Lai cik pārsteidzoši tas nebūtu, aizvien augstāk vērtēju konkrētus lēmumus par konkrētu personu `pasūtīšanu ` no lelb, lai gan iepriekš, informācījas trūkuma pēc, nevienmēr tos sapratu.
armilo
# Iesūtīts: 2010.01.10 21:16:45
Aivars, domāju, ka Uldis nav „kunga prātā”, tikai runā KLB raksturīgā manierē. Diskusija spītīgi grib iet Lapšāna un nu jau arī Ulda apspriešanas virzienā. Visiem - Atpakaļ pie SO!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.10 21:22:18
armilo
Lai būtu, kā saki! Vienkārši uzacis saraucās, redzot savulaik sastaptu un LELB arhibīskapa ordinētu vīru šitādus tekstus `bīdot` .
Bet Tev pilnīga taisnība, atpakaļ pie SO, un pēc iespējas pie Sv. R.!
Uldis
# Iesūtīts: 2010.01.10 22:05:23
Aivars

Nezināju gan, ka tovarišč lapšan ir no LELB.

Piķ nado meņše - vai tu man ielēji?!
Uldis
# Iesūtīts: 2010.01.10 22:07:25
armilo

Ulda apspriešanas virzienā - mans "apspriešanas virziens" ir atgriešanās pie Rakstiem, tas ir, ad fontem.
Uldis
# Labojis Uldis: 2010.01.10 22:14:52
Aivars

Vai tu alojies? Kaut arī mani ordinēja arh. Jānis Vanags, tomēr šo ordināciju uzskatu kā no Kristus. Es no cilvēkiem dāvanas neņemu.

Lai tev uzacis vairs turpmāk nerautos, pasaku jau iepriekš: man zūd cieņa pret tādiem, kas dēvē sevi par kristiešiem, bet nievājoši izturas pret Dieva Vārdu.

Šajā sakarā - ko nozīmē tavs izteikums: pēc iespējas pie Sv. R.
Uldis
# Iesūtīts: 2010.01.10 22:21:24
armilo

Lieku pie sirds, Robertam Kolbam (ceru, ka pazīsti tādu) pieder vārdi, kurus latviski varētu pārnest šādi: "Dievs īsteno savu gribu caur savu Vārdu mutiskā, rakstiskā un sakramentālā formā."
enģelīts [95.68.1.81]
# Iesūtīts: 2010.01.10 23:14:49
vīru cīņas un vēl jo projām nekādas jēgas, tikai atliek noskatīties un pabrīnīties?! jo joprojām nevar saredzēt neviena Gara pārliecinoša pamatojuma, lai varētu teikt_jā tiešām varu parakstīties vai nu zem viena vai otra patiesajām Bībelē pamatotām atbildēm SO jautājumā, lai arī tas būtu par vai pret SO ordināciju,bet jo projām nekā tikai tukšu salmu kulšana un dūrīšu vicināšana....
Jānis Ginters
# Labojis Jānis Ginters: 2010.01.10 23:20:27
Uldis un jāizmet mēslainē...
Lai arī šeit nepiekrītu vairumam Aivara Lapšāna ieskatiem, tomēr viņam labāk gribu pateikt: "Dievs tevi mīl un es arī!" Viņam redzēt gados vecāka nepazīstama mācītāja bildi, kurš viņu sola izmest mēslainē, manuprāt, nebūs labākais bauslības pielietojums...
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.01.11 00:11:56
Brāļu draudzēs uzskatīja, ka arī mazākuma viedoklim kādreiz var būt taisnība. Jautājumus, kad viedokļi dalījās, draudze izšķīra nevis ar balsošanas, bet gan ar lozēšanas palīdzību. ... . Konkrētā apspriežamā jautājumā par SO, "kristietības gars" nonāk pretrunā ar "kristietības burtu". Cik noprotu, cien. Lapšāna kungs pārstāv kristietības garu, bet viņa oponenti, kas sastāda vairākumu - kristietības burtu. Kapēc gan neizšķirt šo jautājumu ar lozēšanas palīdzību? Tādējādi arī "augstākiem spēkiem", liekot lozei krist tai vai citai pusei par labu, būtu iespēja izteikt savu viedokli apspriežamā jautājumā.
SFINKS
# Iesūtīts: 2010.01.11 00:13:26
Uldis
Es no cilvēkiem dāvanas neņemu .
Kaut ko tik kuriozu nekad dzīvē nav gadījies dzirdēt!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.11 01:12:22
*Duksis

Ja cilvēks savu sētu uzskata par visu pasauli , tad viņam ir problēmas ar pārvietošanos, vai greizsirdība uz savu sievu.
Es respektēju Jāņa Gintera viedokli par mani. Jo viņš tomēr mani zin vislabāk. Kā jau mums visiem , arī man ir pietiekami daudz problēmu , ar ko es cīnos.
Bet ja kāds te savas problēmas atrāda ļoti netaktiskā veidā , tad tas ir Uldis. Mans dzīves un sarunvalodas stils ir tāds kāds viņš ir. Ja man jautā , kā kristietim , kas tev ir Bībele , tad es , protams, skaidroju savu sirdi , kādu man ir Dievs iedevis, pēc kaut kāda laika posma kad iemīlējos Jēzū. Protams , ka Bībele man ir Dieva Vārds un Svēti raksti. Bet es tagad savādāk skatos uz sievu, brāli , bērniem , Jēzu.....Uldis pieprasa komunistisko standartu. Es nemaz tā neprotu runāt. Ja Uldis saka , ka viņam galvenais ir Dieva vārds, tad prezentē viņš šajā forumā Dieva vārdu pēc saviem ieskatiem. piem. Anna neskaitās Dievnamā , jo viņa kaut kur tur ..pagānu laukumiņā sit akmentiņus. Es Uldim runāju , ka ar Dieva vārdu ir par maz. Vārdam ir jāliek klāt sava sirds, pazemība Vārda priekšā, mīlestība pret Jēzu, tad Jēzus dod īsto prātu Dieva vārdu saprast. Nevar Bībeli saprast, ja nav sakārtotas attiecības ar Dievu. Tas vienkārši nav iespējams. Es uz Uldi nemaz neapvainojos. J Ginters jau zin, kur Dievs pamatīgi apstrādā visus pēc kārtas, gan mācītājus, gan lajus. Tajā kalpošanas vietā viens ,Uldim līdzīgs uz mani bija pārskaities ne pa jokam. Es domāju , nu , vai tiešām pārcentos?..bet nometnes beigās tas vīrs mani apņēma un pateica , paldies jums visiem un Tev ...es dzīvoju savā Latvijas nostūrī un domāju , ka viss ir ok, bet tagad saprotu, ka man turpmāk būs jākalpo savādāk...
Reizēm Ulžiem Dievs piespēlē lapšanus, jo Dievam ir uz mums lielas cerības liktas, mums visiem vienā kopējā stiprā komandā.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.11 01:23:37
Uldis

Par mēslaini.Es neesmu puišelis, pietiekami dzīvi redzējis un cilvēkus. Es mēslaini uztveru kā nākamo kalošanas vietu.
Tu tā arī neatbildēji no kuras draudzes esi un kāds Tev uzvārds?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.01.11 01:46:00
VISIEM

Būtībā Uldis aizskāra labu tēmu. Kas mums ir Bībele.

Mana pirmā kristīgā dziesma tika uzrakstīta tieši par šo tēmu. Otrs instrumentāls skaņdarbs kā grēknožēla. ,,Piedod,, Vai tad dzejnieks nu tā rakstīs - Bībele man ir Dieva vārds...Imants Ziedonis pateiktu - ļoti banāli teikts..

Pamēģināšu uzrakstīt jums visiem savu pirmo dziesmu ar kristīgu raksturu.

ES TEVI SATIKU

Rīta gaismā klusiem soļiem
Lietus lāsē
Stīgas stāstā
Mīļās smaidā
Pērkondārdā
Es TEVI satiku

Upes līcī novakarā
Mīlestības ugunskurā
Rasas zālē
Debess tālē
Krusta kalnā

Es TEVI satiku

Piedz.
Es TEVI satiku
Pēc garas tumšas nakts
Es Tevi satiku
Mans Kungs un Sargs
Nu tagad dzīvi šo
Es laimīgs dzīvoju
Dievs vienmēr līdzi būs
Tavs mīļais Vārds

Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.11 01:53:00
Uldis

Nu , Uldi, pārlasi manu piedziedājumu un tur atbildi saņemsi, ka man Bībele ir Jēzus Kristus mīļais vārds.
Varbūt , piedod, ka nepareiz izteicos...
ziemasvilks
# Iesūtīts: 2010.01.11 08:32:25
Kādu brīdi nebiju ieskatījusies šai diskusijā.
Nu, ja god. mācītājiem un citiem diskutētājiem tik vien ir palicis, kā katram pašam par sevi labus vārdus runāt un savu dievbijību parādīt iepretī visiem citiem, tad droši vien tēmu varētu pagaidām slēgt.

Ja man nav taisnība, tad ceru, ka tas parādīsies arī turpmākajā diskusijā.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.01.11 11:14:15
ziemasvilks

Es šo tēmu iesāku , un arī ieteicu jau slēgt pēc mācītāju kongresa. Visi jau savus ticības augstumus bij konspektējuši...
Bet kuram tad tas ir jādara? Mani te principā nepaklausīs.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 27261