atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu IV
ziemasvilks
Iesūtīts: 2009.12.16 11:20:52
Turpinam sarunu.
Iepriekšējās diskusijas beigas šeit - 51. lapa un 52. lapa.

Runājam par tēmu,jā?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2010.01.09 21:58:01
Aivars Lapšāns

Redzi, man Bībele ir Dieva vārds. Tev - viss kas, tikai ne Dieva vārds.

Bet, ja atklāti, liec mani mierā, kā es tevi. Visiem jau tāpat ir skaidrs, ka Dieva Gars tevī nemīt.
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.09 22:08:51
Man te Svētās dienas priekšvakarā ,gatavojoties rītdienas vakarēšanai gribējās
mieram stiprināt :
Jo visa bauslība ir vienā vārdā izpildīta, proti, tanī: tev būs savu tuvāku mīlēt kā sevi pašu. -Bet, ja jūs savā starpā kožaties un ēdaties, tad pielūkojiet, ka jūs cits citu neaprijat! (gal.5)

No jūsu mutes lai nenāk neviens nekrietns vārds, bet tikai krietnas runas, kas draudzi ceļ un nes svētību klausītājiem.Un neapbēdinait Dieva Svēto Garu, ar ko esat apzīmogoti atpestīšanas dienai. Katrs rūgtums, ātrsirdība, dusmas, bāršanās un zaimi, vispār katra ļaunprātība lai ir tālu no jums.
Bet esiet cits pret citu laipni un žēlsirdīgi; piedodiet cits citam, kā arī Dievs Kristū jums ir piedevis.(Ef.4)

Brāļi, ja arī kāds cilvēks ir pienākts kādā pārkāpumā, tad jūs, kas esat garīgi, atgrieziet tādu uz pareiza ceļa ar lēnprātīgu garu, un lūkojies pats uz sevi, ka arī tu nekrīti kārdināšanā. (gal.6)

Debestēva Mīlestība,Kristus žēlastība un Svētā Gara sadraudzība lai ir ar mums visiem.
Pārdomātājs
# Labojis Pārdomātājs: 2010.01.09 22:34:42
Aivars Lapšāns "[Offline]
"29 Bet, kas Svēto Garu zaimo, tas nemūžam nedabū piedošanu, bet ir sodāms ar mūžīgu sodību."
L
Vēlreiz izlasi Sarmītes Fišeres dzīvi. Ja Tev nebūs skaidrs , ka viņa savu mūžu ir kalpojusi Svētā Gara spēkā tad Tev ir problēmas ar kristīgo sadraudzību.
Nenoliedzami , ja Tu provocē caur praktisku darbību aizliegt Sarmītei Fišerei kalpot , tad Tu zaimo Dievu
"

Tu izsaki vairāk kā dīvainus apgalvojumus uz ko brāļi tev jau ir norādījuši.

Gribu tik piebilst ka tavs rožainais sapnis PR stilā - šeit ievietotā šīs mācītājas it kā biogrāfija - atspoguļo visai nepinīgu un rožainu versiju par viņas dzīvi.

To spriežu no tā ko lasīju viņas intervijā kas pirms kāda laika bija publicēta sieviešu žurnālā
Viņa tur uzdrošinās tik pretīgi apmelot savu baznīcu un tās kalpotājus, vienkārši melot, saukt melnu par baltu, ka tiem kas zin faktus atliek tikai noskumt par šīs sievietes garīgo stāvokli. jābrīnās ka viņa jau sen nav tikusi atstādināta no kalpošanas - ar tādu nostāju.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.09 23:07:34
Uldis

vai tad Tu pats mani pirmais neuzrunāji? Kas Tu piedzēries?

Iekopēju -Uldis # Iesūtīts: 2010.01.08 22:56:47 Aivars Lapšāns

mēs kļūsim par izsmieklu visas kristīgās tautas acīs - piedod, bet ja nu tu runā tādās kategorijās, tad vienīgais, ko varu teikt, ir tas, ka mēs varam kļūt par izsmieklu ar tādiem "kristiešiem" kā tu, kuriem Bībele ir tukša skaņa.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.09 23:14:42
Uldis

Tur jau ir Tava nelaime , ka Tev Bībele ir Dieva vārds. Ar Dieva vārdu ir par maz. Dieva vārds sākas ar sirdi pret Jēzu. Ar personīgu grēku nožēlu Viņa priekšā savā kambarī....
Tad Dieva vārds atver sirdi un Tu vari savā māsā saredzēt Dievu , nevis mācītāju, savā mīļotajā cilvēkā dzīvesprieku , nevis no auKšas skatāmu radījumu....Uldi , Tev ir problēmas. ...
Es Tevi lieku mierā , bet ja Tu pats uzrunādams mani , pēc tam iesaucues - liec mani mierā.....nozīmē vien to , ka Lapšans Tavas dzīves gultā ir iebliezis ar dūri un Tu vairs savos putekļos neatpazīsti cilvēku sejas....
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.09 23:22:39
Pārdomātājs

Gribu tik piebilst ka tavs rožainais sapnis PR stilā - šeit ievietotā šīs mācītājas it kā biogrāfija - atspoguļo visai nepinīgu un rožainu versiju par viņas dzīvi.

Kristiešu starpā sliktās lietas par brāli un māsu ir skatāmas caur līdzjūtības prizmu un pastāvīgām lūgšanām, ja kas slikts piem. ir šai mācītājai. Mēs visi esam grēcinieki. Vai tad Tu savā CV raksti savas sliktās īpašības un sliktākos darbus?
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2010.01.09 23:31:16
Aivars Lapšāns Tu viņu šeit cel uz pjedestāla. Uz to tev arī norādu jo liekas ka tu gribi kalpojošas māsas padievināt, īpaši jau šo. savukārt es tev pastāstīju cik man bija skumji lasīt tos melus ar kādiem viņa nomelnoja pati savu baznīcu un amata brāļus.
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.09 23:31:49
Kristiešu starpā sliktās lietas par brāli un māsu ir skatāmas caur līdzjūtības prizmu un pastāvīgām lūgšanām Āmen.
Tāpēc tu, cilvēka bērns, ikviens, kas spried tiesu, ne ar ko nevari aizbildināties, jo, spriezdams tiesu par otru, tu tiesā pats sevi, jo, tiesātājs būdams, tu dari to pašu. (rom.2)
Nenopūtieties, brāļi, cits pret citu, ka netiekat tiesāti. Redzi, soģis stāv durvju priekšā.
ebr.12)
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.10 00:34:05
Drīz Vilkam būs 5 turpinājums diskusijai jāatver.
Bet palasot diskusijas gaitu, šķiet, ka tēma vairs nav SO, bet Aivars Lapšāns. Varētu domāt, ka Satversmes tēviem iesniegts priekšlikums rakstīt artikulu tieši šai sakārā.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.10 01:41:06
Pārdomātājs

Tu viņu šeit cel uz pjedestāla. Uz to tev arī norādu jo liekas ka tu gribi kalpojošas māsas padievināt, īpaši jau šo. savukārt es tev pastāstīju cik man bija skumji lasīt tos melus ar kādiem viņa nomelnoja pati savu baznīcu un amata brāļus.

Kur Tu to lasīji? vari nosaukt avotu? varbūt nocitē kaut ko.
Taisnību sakot es Fišeri nekur neceļu , es iekopēju to , kas atrodams internetā.
Zinu kā da brāļa stastu. Viņš bija skolas direktors. Kāda jauna mācītāja pieteicās tajā skolā stastīt par Dievu. Nu , šis neticīgais direktosrs arī atļāva. šī mācītāja gadiem piebraukāja uz to skolu.
Tas skolas direktors tagad jau ir labs kristietis , dievlūdzējs un kalptājs, draudzes vecākais. Bet tā jaunā mācītāja ....S. Fišere.
Jādomā par lietām globāli. Nedrīkst nodarboties ar savējo dieva kalpu apkarošanu. Tas nāk no sātana idejām.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.10 01:48:04
Aivars
Es jau iemetu aci , kad manā vietā diskutēji Tu. Tagad vari pārņemt stafeti. Un diskutēt savā stilā. Es Tev piedāvāju savu domu gājienu SO ordinācijas sakarā, bet Tu to nosauci par novirzīšanos no tēmas. Skumji. Tāda pieeja kā Tu diskutē, jau sen ir izieta cauri. Tā kā nav ko atkārtoties, es pat nemaz nepiedalos otrā riņķī. Man jau te daži ar mani sarunājas, tāpēc nepārmet , ka tikai lapšans ....bet uz e pastu nāk milzīgs daudzums pateicības vārdu no visiem Latvijas nostūriem . Pat uz Draugiem.lv
Vai Tev nešķiet , ka mēs esam vēl arvien kaut kādā komunisma drebulī , ka vēl baidāmies disutēt par lietām , tās saucot īstajā vārdā?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.01.10 02:03:23
Aivars

Lūdzu , Aivar. novirzīšos no tēmas. Ja mācītājs grib aizliegt sievietes mācītājas amatu caur rakstiem , tad ...vai Tu man nevarētu caur rakstiem pademagoģēt kur rakstos ir teikts , ka mācītājs ir draudzes vecākais, galva, vadītājs? Un kas tad ir draudzes vecākais? ....Bet , lūdzu caur rakstiem. Un vispārībā , kur mācītājs rakstos ir nominēts draudzes hierarhijā?
Varu Tev atbildēt. - nav tādas rakstu vietas. Tādas hierarhijas Bībelē nav. Bībelē ir cita uzbūve.
Un tagad mēs gribam aizliegt sievietes mācītājas amatu , kas nemaz Bībelē nepastāv. Tas taču ir paradokss.
Es jau cienu LELB hierarhiju. Bet LELB hierarhija nav rakstos pamatojama. Un , ja nav rakstos nopamatojama, tad izmantojot rakstus SO nemaz nevar aizliegt. Aizliegt var . Un to var darīt hierarhijas institūcijas savā izveidotajā sistēmā. Bet ne balstoties uz rakstiem.
Rakstos ir mācītāji , evaņģēlija sludinātaji , kas sagatavo svētos kalpošanas darbam. Pie tam, ne visos tulkojumos. Un nav arī teikts , vai mācītājs ir bijis kaut kāds amats , vai cilvēki, kuri vienkārši nodarbojās ar evaņģēlija mācīšanu un nepiedalījās draudzes hierarhijas izpildinstitūcijās.
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.10 11:19:59
man radās jautājumi:šīs diskusijas mērķis un nodoms?
Te bija tēma par auglīgu diskusiju.Kādus augļus nesam ?
Vai Dievam ar patīk ka ēd te brālis brāli ?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.10 12:15:46
Ivo Pavlovičs

Domāju , ka jūs , kas gribat aizliegt sievu kalpošanu caur balsošanu varat sataisīt smagas ziepes. Jo vienīgais jūsu balsts ir Kor. 14 . Kas ir vienīgais jūsu ,,ticības,, apstiprinājums.
ši rakstu vieta ir grūti saprotama, ja skatās citus tulkojumus , vai ar veselo saprātu. Jo 11. korintiešiem ļauj pravietot sievai draudzes priekšā.
Pārrakstu Korintiešu 14. jauno tulkojumu , kur ,, es sievai mācīt nepiļeauju,, nemaz nav. Tā kā Tavs pastāvīgais arguments var izrādīties tukšs papīrs bez seguma.

Lūk , jaunais tulkojums.

,,,Sievas lai draudzē klusē, jo viņām nav ļauts runāt, bet ja viņas grib ko mācīties, lai izjautā mājās savus vīrus, jo sievai ir apkaunojoši runāt draudzē.,, Te skaidri ir saprotams latviešu valodā , ka šajā gadījumā šī uzrunātā sieva nevis pravieto , bet klausoties , piedalās diskusijā .

Man interesē , kāpēc jūs , kas gribat aiztaisīt sievām muti , noklusējat jauno tulkojumu? Kāpēc tikai laižat 65.gadu?

Un kāpēc jūs ietiepīgi ignorējat Korintiešu 11. nodaļu , kur skaidri un gaiši ir pateikts , ka sieva drīkst draudzes priekšā pravietot.
Iekopēju - ,, UN IK VIENA SIEVA , KAS AR NEAPSEGTU GALVU LŪDZ , VAI PRAVIETO , APKAUNO SAVU GALVU. Te tak nav runa par to , ka viņa ir mājās viena.

armilo
# Iesūtīts: 2010.01.10 12:30:24
Aivars Lapšāns, kuš kuš, neviens te neaizliedz sievām pravietot un sludināt. Mēs te runājam par SO.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.10 12:46:24
Aivars Lapšāns
Laikam pārprati. Vakar vakarā uzmetot acis, kas par dienu sarunāts, konstatēju, ka diskusija aizvirzās vairāk par vai pret Lapšānu, nevis par vai pret SO. Tādēļ tā klusiņām atgādināju visiem brāļiem neaizmirst sievietes.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.01.10 12:58:48
Uldis


Ikviens, kas uz savu brāli saka...

tu jau tālāk pats zini šos Jēzus vārdus. Nekas nav ļaunāks par farizejisko paštaisnību. Neuzņēmies uz sevi pārāk daudz!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.01.10 13:04:57
Aivars Lapšāns

Nu ko tu vari cepties? tas tokš sen ir skaidrs, ka uz Rakstu pamata nav iespējams noliegt SO! Tas ir tradīcijas jautājums. cita starpā, tas jaunais tulkojums ļoti skaidri parāda, ka "sievai ir apkainojoši..." Tas liecina par norādi uz laikmeta tradīcijām un parašām, te nav runas, ka Dievs kaut ko būtu aizliedzis!

Bet Tev neizdosies pierādīt neko tiem, kuri spēj par kādu sacīt, ka viņos nemīt Svētais Gars, neko tu nevarēsi pierādīt tiem, kuri pamatojas Rakstu burtā - farizeji., kuri nodeva Pestītāju, darīja to ar vislabākajiem nodomiem, pamatodamies uz Rakstiem!

Mani ļoti uzrunāja Modra Plātes sprediķu grāmata, kurā viens no vadmotīviem ir Dieva nepārtrauktā atklasme vēsturē, tātad arī mūsdienās. Talab es atveru jaunu diskusiju par šo tēmu un aicinu visus tajā paust pārdomas par Rakstu interpretāciju, Dieva atklāsmi šodien.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.10 13:20:52
Aivars

Dievs Tevi mīl , es arī.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.01.10 13:27:31
Jānis Kalniņš

Viena kārtīga mācītāja pamācība pieņemama!
Jāni , kur ir tā Tava atvērtā diskusija?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 109 , pavisam kopa bijuši: 26784