atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē notiks diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu.
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.11.01 10:58:09
Ko teiksiet? Sākam diskusiju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.02 13:51:10
Pagāns un visi pārējie nekriškoņi. Ko jūs maisaties kristiešu diskusijā. Jūs tak tik un tā uz baznīcu neejat, tā ka jums arī nevar būt saistoša viedokļa par šo tēmu, vai ne?
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.02 13:51:59
mārrutku vilks Bet vai kristīgā forumā ar necieņu izturēties pret Radītāju ir atļauts? Piemēram Ctulhu, ko?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.02 13:53:05
indriķis Draudziņ tu atbildi ar Rakstiem pret manu jautājumu. Esmu meklējis un neesmu atradis. Tas, ka Pāvils ordinē vīriešus par baznīckalpiem, tas automātiski neizslēdz sievietes no to kārtas, kas var sludināt un mācīt Dieva Vārdu. Pāvils uzsver visas tiesības un pienākumus, un paraksta īpašības kādam ir jābūt Dieva kalpam, kas uzņemās Bīskapa vai permindera amatu, tajā pat laikā nenoniecinot to, ka sievietei ir mazākas tiesības vai pienākumi, ja viņa uzņemtos piem., šo amatu.

11 Tomēr ne vīrs ir kas bez sievas, ne sieva bez vīra mūsu Kungā.


4 Katrs vīrs, kas Dievu lūdz vai runā kā pravietis ar apsegtu galvu, apkauno savu galvu.
5 Bet katra sieva, kas ar neapsegtu galvu lūdz Dievu vai runā kā praviete, dara kaunu savai galvai, jo tā ir tāpat kā apcirpta.

Kāpēc šie principi ir attiecināti uz abiem dzimumiem, kur norādīts, ka sieva lūdz un runā kā praviete, tiešī tāpat kā to dara vīrietis?!
Pagāns [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2009.11.02 13:53:30
Ivo
Kā tad nu neeju, Ziemassvētkos aizbrienu kādu korāli noklausīties. Obižaješ.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.11.02 13:54:28
Mulders
Tu vispār kādreiz izlasi, ko tev kāds raksta, vai dzirdi, ko tev saka?
Izskatās, ka esi tik ļoti aizrāvies ar nezāļu ravēšanu, ka nemaz i nemani, cik labības izplūc.

Mans iepriekšējais komentārs vispār nerunā par sievietēm, bet gan tikai norāda uz kļūdu Ivo apgalvojumu loģikā vai nepietiekamā izskaidrojumā.

Un, īpaša piebilde speciāli tev: pirms uzrakstīt iepriekšējo komentāru, es pārlasīju 1.Tim. pirmās 4 nodaļas, kā arī ātri pārskrēju vēl citām rakstvietām.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.02 13:56:00
Svētais Praviete nav mācītāja. Tas jau šajā diskusijā reiz tika pateikts.
Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2009.11.02 13:59:07
Ctulhu Mēs arī paši savas problēmas risinam. Arī es varu nosaukt virkni problēmu, kuras ateistiem un pagāniem vajadzētu risināt, bet es neeju viņu forumos.
mārrutku vilks
# Labojis mārrutku vilks: 2009.11.02 13:59:57
Ivo Pavlovičs
Bet vai kristīgā forumā ar necieņu izturēties pret Radītāju ir atļauts? Piemēram Ctulhu, ko?
Ar šo jautājumu pie redaktora, lietotāju tiesībās un pienākumos nav minēts, ka sarunāties drīkst tikai kristieši.

Mulders
Es tev nepiekrītu, bet tā nav diskusijas tēma.
Tikai gribēju pateikt, ka, ja sieviešu ordinācijas aizstāvji (un kristieši vispār) iemācītos savu viedokli paust ar cieņu (ja ne mīlestību) pret oponentiem, tad viņu kristietība izskatītos daudz autentiskāka.
Citādi viņi izskatās pēc cilvēkiem, kuru viedoklis nevis izriet no viņu kristīgās pārliecības un dzīves, bet gan no kādiem saviem kompleksiem. Ivo un Mārtiņš, piemēram, var pieklājīgi izteikties, varbūt mācies no viņiem?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:00:14
Ivo Pavlovičs Pravietot burtiskā tulkojumā ir teikt to, ko saka Dievs. Ja kāds sludina Dieva Vārdā teikto, to zināmā rakursā var pielīdzināt pravietošanai. No šī aspekta nav problēmu sievietei būt aiz kanceles un sludināt Dieva Vārdu!
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.11.02 14:00:41
Ivo, Pagāns un Ctulhu jau ir klasiski rietumnieku "sava deguna bāzēji kur nevajag" tradīcijas pārstāvji, revolucionārie " es nevaru klusēt".

Tādi zviedru modifikācijas modeļi to nabaga zviedru samaitāto "baznīciņu" ir izvarojuši, sak , baznīcā es neeju, Dieva nav, bet ciema draudzes padomē un mācītāja vēlēšanās gan esmu klāt, tas man ir pienākums un es gribu, lai baznīcā viss notiek tā, kā es gribu.

mārrutku velns , bet kāpēc tu domā , ka pret oponentu viedokļiem jāizturas ar cieņu? Tas taču ir tik kultūrnosacīti, bet tagad taču ir lielais vērtību pārmainīšanas laiks un mēs arī šo to pamainām, lai turētos līdzās!
Es vēl ar cieņu varētu izturēties pret cilvēku, bet ne pret to, ko viņš savā prātiņā sadomājies un pāri lūpām dabūjis.
mārrutku vilks
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:03:11
Ctulhu
klau, beidzam oftopu, lai viņi turpina runāt par sieviešu ordināciju.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:03:13
1. Timotejam 2:
12 taču mācīt es sievai nepieļauju, nedz valdīt pār vīru , bet viņai jāturas klusībā

Vispār jau, lai būtu konsekventi, vajadzētu atrunāt, ka sievietes nekādā gadījumā nedrīkst ieņemt amatus Virsvaldē (un vēlams arī ne draudzes padomēs), kur viņu lēmumi varētu regulēt kāda vīra cilvēka dzīvi.
Punkts divi - nekavējoši jāsāk draudzēs vākt paraksti teiksim par Lindas Mūrnieces atstādīšanu, jo kā sieviete var dot pavēles tādiem izteikti vīrišķīgiem puišiem, kādi ir drošības struktūrās.

Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:03:22
Mulders Ja es piem. neminu kaut ko, tad tas pēc noklusējuma uzreiz netiek nostumts malā. Ja mēs redzētu slīcēju un es dotu instrukcijas, ka vīrietim ir jāiemet riņkis atvēzējoties, nostājoties uz ceļgala utt., un par sievieti nebūtu minējis ne vārda. Tad zini ko , slīcējam ir vienalga kas viņam pamet riņķi un vienalga kā to izdarīs sieviete ( bet labāk, ka viņa ievēro noteikumus) , tāču slīcējs tiks izglābts!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:05:43
Tik, pardon, no malas izskataas, ka nopietnu problemu jums aptruucies...
Šī būs tā retā reize, kad Ctulhu ir kāds prātīgs vārds sakāms, kam grūti iebilst
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:07:27
Aivars Aivar, tu takš zini, ka te pāvils vēršas pie draudzes, ne pie valsts pārvaldes. Un te ir runa par kārtību draudzē. Sievietes ir valdījušas arī pār valstīm, un impērijām, tā ka nekur nekādi paraksti nav jāvāc.
Pagāns [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:08:23
indriķim
Jūsu teiktais liecina, ka Jums vairāk labpatiktos tāds slēgta tipa baznīcas modelis, lai neteiktu klubveida baznīca, kur savu domubiedru starpā parrunāt "aktuālos" ar ticību saistītos jautājumus (no augstiem teoloģijas plauktiem), lēnām pie kamīna malkot labu viskiju, aprunāt tos, kuri nav klubā un ostīt vienam otra pirdienus, jo tie taču smaržo tik saldi. Nez vai Jēzum šādas baznīcas modelis bija prātā.
Jo vairāk jūs visus lasu, jo vairāk apjaušu cik ļoti atsvešināti no dzīves esat.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:08:34
Aivars Un ja tev tā nešķiet problēma, tad jau vari neiesaistīties polēmijkā, vai ne!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:08:48
Mulders
Domāju, ka mūsu politiķes visādas ziepes ir vārījušas, un nekādā ziņā nefanoju ne par Mūrnieci, ne Kalnieti, un arī par Freibergu ne. Bet jautājums ir par konsekvencēm. Ja reiz kaut ko piemēro, tad visos līmeņos.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:10:06
Ivo Pavlovičs
Un kā tad paliek ar draudzes padomēm vai Virsvaldi?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.11.02 14:10:58
Ivo Pavlovičs
Nav rakstīts , ka nedrīkst ordinēt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 13682