atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē notiks diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu.
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.11.01 10:58:09
Ko teiksiet? Sākam diskusiju.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 .
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.11.04 12:24:34
Vēl viena interesanta atziņa, no Pāvila vēstulēs lasāmajām Pāvila, Timoteja, Tita u.c. attiecībām ar "audzināmajām" draudzēm. Viņus respektē, viņiem klausa, lai arī viņi nav nedz vēlēti, nedz pašu draudžu izraudzīti. Acīmredzot viņus pavada tāds spēks, ka pat nepaklausīgie apustuļus un viņu ieceltus pārstāvjus respektē. Kas ir tas, kas viņus tā paceļ - racionālais aspekts, šķiet, ir personīgais piemērs, nodošanās tādā mērā, ka nav šaubu ēnas par viņu nodomiem.
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.11.04 12:25:29
Aivars, man šķiet, ka te izskanējušie paziņojumi, ka sieviešu ordinācijas jautājums izsķir Baznīcas nākotni, ir pārspīlēts.
Vajag papētīt nesenās baznīcas vēstures fenomenus, proti, tas ir gandrīz kā likums - Rakstu vēsturiskais kriticisms jeb to autoritātes noliegšana manifestējas sieviešu ordinācijā, nākamais solis - geju lietas, nākamais , mana hipotēze - pedofīlijas akceptēšana ( reiz jau Austrijas "luterāņu bīskaps" izteicās par to pozitīvi, ziņa no "S.R." )

Tāpēc - kādas Baznīcas nākotni, jau nu noteikti!
Vai nu Baznīca, kas sevi grib apliecināt kā patiesu Kristus vēsts nesēju vai arī tā zviedru tipa"baznīciņa", kas izpilda jebkādu sociālu pasūtījumu saskaņā ar Kamasutru...
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.11.04 12:51:43
indriķis
Tūdaļ , ja sinode nepeiņems labojumus par sievu pazemošanu, tad tūdaļ , Fišere , bērnu māte, pārtaps par lezbieti, Ummere , bērnu māte, nogriezīs krūtis un pārtaps par transscilvēku....Viņas visas , mūsu māsas , pielīmēs ragus un sāks sludināt par homoseksuālismu.
Protams , ka ne. Viņas sludina pret šo grēku. Pats esmu dzirdējis. It sevišķi praida dienās.
Ar ragiem staigā vīrieši C...., S......, K......tie tad arī cīnās par ragaiņa tiesībām.
Ja tu netici svētais sadraudzei, kā Luters to ir mācījis, Jēzus miesai kā kopējai kristiešu kopienai , tad , es Tevi saprotu kāpēc Tev tāda reakcija par Zviedriju.
Te nav Zviedrija. Aizmisrsti. Tā jau katastrofāls mācītāju un sludinātāju trūkums. Mums nav laika atšķirt māsas no vīriem. Tas ir grēks. Pasaule iet uz beigām. Mums jāsaliedējās. Ir daudz svarīgākas lietas - draudžu attīstība. Tas būtu jārunā un jādiskutē katru dienu. Sieviešu jautājums tiek pacelts aiz cita iemesla. Es domāju , ka.... ceļa bruģēšana uz pāvestības klinti. Kur sieva sēž piedzērusies svēto asinis.....
indriķis
# Iesūtīts: 2009.11.04 13:22:13
Aivar Lapšān , nu ko tu vari ņemties ap to sievu pazemošanu?
Lai taču viņas kalpo tam Kungam saskaņā ar savām dāvanām, kā dievbijīgām sievām pieklājas, bet ne kā mācītāji, lai viss būtu saskaņā ar Rakstiem un lai viņas nebūtu par apgrēcību.
Par līdzšinējo darbu viņām pat pensiju varētu aprēķināt.
(Fišere, starp citu, ir atlūgumu uzrakstījusi.)

Bet par tām apsūdzībām grēkos - nu tu laid kā "Pet Shop Boys" savā dziesmiņā "It`s a sin." .
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 6836