atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Teoloģija un Zinātne
Mulders
Iesūtīts: 2007.11.20 12:38:18
Mazliet no cita aspekta tēmu!

Kādām būtu jābūt Teoloģijas un Zinātnes attiecībām? Kādām būtu jābūt Baznīcas un Zinātnes attiecībām? Vai tām ir jārušinās katrai savā lauciņā, vai tomēr būtu noderīgs dialogs starp reliģiju un zinātni? Kādas dabas dialogam tam būtu jābūt?

Pāris (bet ne exkluzīvi) opcijas:
1. Zinātne ir Reliģijas kalpone, ko Baznīca liek, to zinātne "pēta" un "pierāda"
2. Reliģija ir Zinātnes izpētes objekts, kā parasts sociāls fenomens, tādējādi dialogs varētu būt kā ārsta un pacienta dialogs, kad ārsts pacientam prasa "ko tu jūti?"
3. Reliģija ir pasūtītājs, Zinātne izpildītājs, attiecības suguba pragmatiskas uz savstarpējās izdevības pamata, teixim Reliģija piedāva grantus tai interesantos projektos, Zinātnieki to pilda, bet, protams, izejot no zinātniskās metodoloģijas.
4. Abas draudzīgi līdzpastāv nesajaucoties un nekomunicējot vairāk kā vien "Lūgšanu brokastīs", reliģiski zinātnieki savu reliģiju patur pie sevis un nejauc iekšā izpētē un priesteri nejaucas zinātnē
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 27 . 28 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:19:27
Šeksna tieši tā... Advokāts rūpējas par savu aizstāvāmo līdz tiesai. Pēc tiesas vairs neko nevar darīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:26:15
Ctulhu jeb parādīšu savu koncepciju no cita viedokļa!

RKB maxā tiesas piespriestās kompensācijas cietušajiem par sexuāliem noziegumiem Aijovas štatā 35-37 miljonus par 137 gadījumiem, 500 miljonus Kalifornijā par 550-600 gadījumiem!

Tas ir viens pedofīls sex maxā apmēram 778,748 dolārus! Ja šie dolāri tiek nopelnīti labdarības akcijās, tad tava un KN filosofija manifestējas praksē... labais kompensē ļauno Visi laimīgi!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:27:42
Ctulhu, nu vot kad tu būsi kā Mozus un kā Elija, tad drīxtēsi uzstādīt prasības. Kas interesanti Mozum tieši tāda prasība bija

Tak pirms tam viņš neapšaubīja Dieva existenci vispār! Tā kā... vispirms bij Mozus ticība, tad arī Dieva manifestācija! Otrādi nekad un nekur Rakstos tas nav bijis un ka attiecīgais frukts paliktu dzīvs!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:29:31
Ctulhu Dievs regulāri caur Mulderu un Ilāru Plūmi u.c. kristiešiem tevi informē...
A kāpēc dievs nevar runāt uz CtH pa taisno, kāpēc tas obligāti jādara caur Mulderu un Ilāru Plūmi?

1. Kur ir portaals uz zemi atpakalj?
2. Kur ir portaals uz elli un kaa vinjus izglaabt?

A tur nevajag zinātni, to vajag uzjautāt JHWH, Jēzum, Gabriēlam vai kādai citai debesu valstības amatpersonai.

Ctulhu, tak tu taču uzstādī viņam parsības kontakta formai.
Nop, CtH vēlas kompromisu, nevis sarunu ar dievu pēc dieva noteikumiem...

Pa tiešo viņš nevar tavas drošības dēļ, tu būdams grēcinieks iesi bojā viņa tieša kontakta tuvumā!
Čota Jēzus mācekļi no sava līdera klātbūtnes neapmira.

Šeksna tieši tā... Advokāts rūpējas par savu aizstāvāmo līdz tiesai. Pēc tiesas vairs neko nevar darīt!
Tas tā kā būtu jālasa `JĀ, man debesu valstībā būs poch, kas notika ar maniem neticīgajiem tuviniekiem`?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:30:55
Ctulhu, nuja... tātad, license griezt vecenītes ir darbs glābšanas un ugunsdzēsības departamentā! Uz katriem 10 izsaukumiem tu saņem licensi nogriezt piemēram savu sievasmāti vai nelaipnu pārdevēju veikalā!

Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:35:51
A kāpēc dievs nevar runāt uz CtH pa taisno, kāpēc tas obligāti jādara caur Mulderu un Ilāru Plūmi?


Jo tad Ctulhu būs beigts uz vietas!

Nop, CtH vēlas kompromisu, nevis sarunu ar dievu pēc dieva noteikumiem...

Padarīt Dievu par Ctulhu iegribu un prasību kalpu! Ragainais arī to gribēja! Nu lai tak grib... Kompromisu es te neredzu, jo Ctulhu nav nevienu soli spēris Dieva virzienā, bet prasa lai visu ceļu iet Dievs. Dievs starp citu jau šo pretīmnākšanu reiz izdarīja, Ctulhu grib atkal... un atkal... Nu tā teikt - gribēt nav kaitīgi!

Tas tā kā būtu jālasa `JĀ, man debesu valstībā būs poch, kas notika ar maniem neticīgajiem tuviniekiem`?

Jā ja izrādīsies, ka viņi ir pelnījuši elli. Tātad būs iemesli, par kuriem pagaidām man nav ne jausmas... tur gan viss būs skaidrs par ko kurš kur nonāk! Tā kā es neskrienu vilcienam pa priekšu, vispirms būs tiesa, tad arī redzēs. Un tici man, man nu nemaz nav žēl to priekšmetu kas izmesti sfalkā, lai arī savā laikā viņu dēļ ir tērēti līdzekļi un tie ir mīlēti... jo ellē Dievs paņems nost no cilvēkiem savas dāvanas - visu to, kā dēļ mēs viņus šeit mīlam, tur viņi būs savā grēkā un izķēmotajā paskatā redzami skaidri... Šeit mēs redzam visu kā miglā, nezinām sirdis un tamdēļ mums ir pavēle visus mīlēt bez razboru, lai nesanāk ka nīstam kādu, kas patiesi ir labs tā paši sevi par muļķiem padarot.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:36:59
tātad, license griezt vecenītes ir darbs glābšanas un ugunsdzēsības departamentā! Uz katriem 10 izsaukumiem tu saņem licensi nogriezt piemēram savu sievasmāti vai nelaipnu pārdevēju veikalā!
Neputrojies. Visupirms jau sastrādātā cūcība ir jānožēlo un jāapņemas neatkārtot, tad var izskatīt tālāk algoritmu par cūcības kompensēšanu ar labajiem darbiem.

Pag, peec kristiesu un konkreti Muldera logikas arii biedri Mozus un Elija bija grecinieki. Taatad vinniem dieva klaatbuutni vajadzeeja neiztureet. Bet iztureeja.
Un vēl jau dievs var arī pacensties un izsniegt ar viņu kontaktēties gribošajiem instrukciju, kā ekranēt no dieva iznākošo nāvējošo starojumu...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:38:08
Ctulhu, iespējams tas ir, ja Dievs sevi ierobežo vai ja grēkus piedod kā tas bij ar Jesaju (Skat 6 nodaļu Jesajas grāmatā)... Visi kas Dievu redzēja un izdzīvoja bij ticīgi, uzticējās Dievam un viņa vadībai pakļāvās! Tas pie tevis nav novērojams! Tobiš tu bēdz no Dieva un tai pat laikā saki, lai viņš tev parādās... nu tad apredjeļisj ko tu gribi! Ja gribi Dievu satikt, tad nebēdz no viņa, bet ej pie viņa, lūdz lai viņš tev dāvā ticību, cerību mīlestību - visu to, kas vajadzīgs lai tu spētu ar Dievu kontaktēties...
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.05 13:39:23
Šeksna, ok... Nogriežu 1u vecenīti un apsolos atstrādāt viņas dzīvību Ugunsdzēsības un Glābšanas departamentā! Who cares!

Iļi tu mums te liec priekšā "dinamiskos likumus".
Tb nav likums, ir tikai tiesa. Ikkatru gadījumu atsevišķi aplūko un tā teikt, sodu piemēro atkarībā no acu skaistuma?
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:44:22
Jo tad Ctulhu būs beigts uz vietas!
A uz Mulderu dievs runā pa taisno? Vai nerunā? Vai atkal - kad vajag, tad dievs runā pa taisno, kad nevajag - tad caur rakstiem?

Padarīt Dievu par Ctulhu iegribu un prasību kalpu! Ragainais arī to gribēja!
Tev tāda dīvaina izpratne par kompromisu.
KUR tad CtH pieprasa, lai dievs kļūtu par šamā kalpu?

Kompromisu es te neredzu, jo Ctulhu nav nevienu soli spēris Dieva virzienā, bet prasa lai visu ceļu iet Dievs.
CtH ir deklarējis vēlmi parunāties ar dievu. Tu gribi teikt, ka CtH melo un viņa vēlme `parunāties ar dievu` nav patiesa?

Dievs starp citu jau šo pretīmnākšanu reiz izdarīja
Kad un kādos apstākļos? 2k gadu atpakaļ nederēs, tur CtH nepiedalījās.

Jā ja izrādīsies, ka viņi ir pelnījuši elli.
KAS izvērtēs? Dievs? Tad jau Tu vienalga piekrītoši māsi ar galvu un teiksi JĀ, JĀ...

Un tici man, man nu nemaz nav žēl to priekšmetu kas izmesti sfalkā, lai arī savā laikā viņu dēļ ir tērēti līdzekļi un tie ir mīlēti...
Tu šo līdzību esi gatavs attiecināt arī uz saviem tuviniekiem?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:45:43
Taatad Muldera miilestiiba ir distancvadaama- JHVH to var iesleegt un izsleegt?

Redz, kad visai godīgs un labs RKB priesteris tiek pierādīts vainīgs pedofīlijā, tad daudzu cilvēku mīlestība pret viņu pārvēršas par naidu!

Analoģiski, ja Dievs, piemēram, pierādītu, ka Ctulhu naktīs griež vecenītes un ar savām ķīmiķa zināšanām dispozē līķus par tukšu gaisu, tad Muldera "mīlestība" pret Ctulhu izkūpētu kā vakardienas migla!
Savukārt, ja izrādītos, ka Ctulhu pa kluso uztur daudz pabērnus un viņiem dāvā ēst, jumtu, drēbes un izglītību, tad Muldera mīlestība pret Ctulhu augtu augumā!

Tā nu Tiesas Dienā Dievs atklās par mums mums pašiem visu, mēs gan sevi gan citus redzēsim kādi viņi ir patiesībā...
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:47:31
Nogriežu 1u vecenīti un apsolos atstrādāt viņas dzīvību Ugunsdzēsības un Glābšanas departamentā! Who cares!
Nefiga. Tev ir jāsaprot, ka griezt vecenītes nav labi un pareizi un ka tā tomēr nevajadzētu...

Ja gribi Dievu satikt, tad nebēdz no viņa, bet ej pie viņa, lūdz lai viņš tev dāvā ticību, cerību mīlestību - visu to, kas vajadzīgs lai tu spētu ar Dievu kontaktēties...
Tas sanāk, ka man jāiet pie dieva kā kalpam, nevis kā līdzīgs pret līdzīgu (kompromiss).
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 13:50:09
Šeksna, Dievs uz Mulderu tikai caur rakstiem. Ja būtu pa taisno kontakts, būtu tas pats kas ar Ctulhu... Mulders būtu beigts un neko par kontaktu nevarētu pastāstīt!

Ctulhu ir deklarējis vēlmi kontaktēt ar Dievu. Dievs kontaktē... caur Rakstiem un saviem ticīgājiem... Ctulhu tas neapmierina. Nu neko... nevar būt nekāda saruna, ja tu vienkārši nepieņem oponenta sarunas metodes bet pieprasi kru kādā formā un aizpildot kādas formalitātes Dievam būtu jāiesniedz atbildes uz Ctulhu jautājumiem... tā teikt a putna pienu negribi?

Šeksna, jā Dievs izvērtēs un jā es piekrītu viņa tiesai, kas interesanti viņš arī ikvienam pašam pierādīs viņa keisu... tā ka ne tikai es piekritīšu, bet pat TU piekritīsi un būsi spiests atzīt savu grēku!

Esmu gatavs attiecināt šo līdzību uz jebkuru, par kuru ir pierādīts, ka viņš ir pilnīgs noziedznieks un elles izdzimums... Esmu gatavs miesīgo māti atstāt, ja izrādītos, ka viņa mazus bērnus slepkavo un ēd un aplaupa vecenītes un izvaro mazus ctulhus un to nemaz nenožēlo!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.05 13:51:28
Ctulhu, vot kad Dievs atklās kamdēļ Ctulhu iet uz elli, lai gan es ceru, ka Ctulhu tur neies, bet nāks reiz pie prāta, tad arī runāsim! Hipotētiskus tiesas spriedumus neizskatu!

Esmu jau teicis, neviens neiet uz Elli tamdēļ, ka Dievam netic... Bet gan tamdēļ, ka ir grēcinieks. Neticība Dievam izriet no grēka, nevis grēks no neticības!

Aceries Ādams un Ieva, kad sastrādāja šaizi tad slēpās no Dieva, bēga no viņa... Neticība ir garīga bēgšana, psiholoģiskā vīģes lapa!

Mūsdienu "politkorektums" ir šī vīģes lapa jau pacelta politiskā limenī. Tu nedrīxti uzrādīt, ka karalis ir pliks, tas ir nekorekti un apvainojoši. Tu nedrīxti uzrādīt grēku, tā ir diskriminācija, tu nedrīxti teikt vispār neko, kas apvaino citus, pat ja tu runā patiesību!

Pēdējā konsekvence - patiesība ir noziegums, ja tā ir subjektīvi nepatīkama, tamdēļ ikviens patiesības teicējs ir jāizolē, jāapklusina, jo viņš runā to kas "pilsoņiem" nepatīk!

Praviešus nemīl savā zemē, viņus nokauj tieši tamdēļ, ka viņi runā patiesību!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.05 14:01:18
Mulders
Ja būtu pa taisno kontakts, būtu tas pats kas ar Ctulhu... Mulders būtu beigts un neko par kontaktu nevarētu pastāstīt!
Kā tad Mozus varēja, kad kontakts bija no degošā krūma?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 14:03:57
Bet ja izraadaas, ka vinja tikai dievam neticeeja... Ko tad?

A kāpēc neticēja? Kāpēc slēpās no acīmredzamā?

Pag, pienjemsim, ka ir 2 SB, viena attiistiitaaka ( dievs), otra - mazaak attiistiita ( Ctulhu). Taas abas veelas kontakteeties viena ar otru.
jautaajums - kuram ir vieglaak iemaaciities otra valodu? Tak jau laikam tam, kurs attiistiitaaks.

Pareizi, tamdēļ Dievs pazemojās un nāca visvienkāršākajā un dabīgākajā formā - Jēzū Kristū un stāstīja par grēku, piedošanu, Debesu Valstību un elli! Lūk tev tavs kontakts, Raksti ir saglabāti, mācekļi, kas nes šo vēsti tieši tev ir dzīvi un runā ar tevi un pat atbild uz jautājumiem. Dievs speciāli ir darījis sevi par tavu Vergu, lai ar tevi komunicētu. Ko tu vēl gribi?

Redzi, ja kontakteeties gribeetu tikai Ctulhu, bet dievam buutu pofig, tad Mulderam taisniiba, tad Ctulhu buutu jaapielaagojas dievam -tjipa - kuram vajag, tas arii pielaagojas.

Nuja. Dievam vajadzēja un vajag un viņš pielāgojas, viņš ar tevi runā tev vispieņamamākajā veidā - caur cilvēkiem caur textiem. Tev ko telepātiju vajag?

Bet kristiesi tak deklaree ko citu - ka dievs dikti grinb ar visiem, tajaa skaitaa ar Ctulhu kontakteeties.

Un to arī dara!

Nu tad uz prieksju, JHVH, kaa jau teicu.
Lasi Rakstus tur ir Dieva kontakts ar tevīm!

Ja tu tam netici, tad nebrēc, ka Dievs ar tevi nekontaktē. Vienkārši tā ir sanācis, ka tu gribētu lai Dievs būtu filosofiskais materiālists un atbalstītu tavas aplamās koncepcijas. Nu tā nav, Dievs ir patiess un neko citu kā patiesību viņš nerunā. Tā kā tu šai patiesībai netici un to noraidi, jeb tā teikt, visu ko Dievs saka tu aizstāj savā prātā ar "PĪ" tad viss kontakts ri viens garš "PĪ", jo tu netici tam ko Dievs saka!

Vaina ir tevī, tu nepieņem un noraidi visu ko Dievs tev saka!

Jeb sāc uzstādīt kaut kādas papildus prasības... sak, ja Dievs ir visuvaerens, tad lai viņš man uzzīmē apaļu kvadrātu!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 14:04:57
Kā tad Mozus varēja, kad kontakts bija no degošā krūma?

Tas tak nebij tiešs kontakts, bet caur brīnumainu krūma degšanu! Tādas lietas nenotiek katru dienu!

Tātad kā jau teicu, tu ticēsi ka kāds frukts ir Dievs, ja šis atkārtos Mozus trikus (Skat Farona burvjus)
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.05 14:05:37
Šeksna, Dievs uz Mulderu tikai caur rakstiem.
Atliek man tikai uzdot jautājumu (ārpus ŠĪ konteksta) `vai dievs uz jums runā pa tiešo` un vesela rinda kristiešu atbildēs JĀ

nevar būt nekāda saruna, ja tu vienkārši nepieņem oponenta sarunas metodes bet pieprasi kru kādā formā
Tagad attiecini šo pašu uz dievu

Esmu gatavs miesīgo māti atstāt, ja izrādītos, ka viņa mazus bērnus slepkavo un ēd un aplaupa vecenītes un izvaro mazus ctulhus un to nemaz nenožēlo!
Nu bet ja viņa TO NEDARA? Ja viņas grēks būs vienkārši `neticība` vai `nepietiekoša ticība` vai `nepareiza ticība`? Jo varbūtība, ka Tava māte slepkavo mazos bērnus, aplaupa vecenītes un izvaro mazos, kaltētos astoņkājīšus, ir visnotaļ zema...

Hipotētiskus tiesas spriedumus neizskatu!
Par ko ne?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.05 14:06:18
Ctulhu, vēlreiz, neprasi man izveikt tiesu pār tevīm, nu nezinu es tavu sirdi...
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.05 14:07:16
Šeksna, neticība ir grēka sekas! Skat gadījuu ar Ādamu un Ievu, jau rakstīju! Neticība nekad nav plika neticība... tā izaug no grēka...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 27 . 28 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 61 , pavisam kopa bijuši: 39533