atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmātu liecības
Pavasara balss
Iesūtīts: 2010.07.04 00:23:05
Harizmātu kustība iet cauri visām konfesijām. Dažviet cildināta, dažviet tikpat iznīcinoši pelta un nosodīta.
Lūdzu visu konfesiju harizmātus dalīties savā ticības dzīves pieredzē - kas tajā ir būtiski atšķirīgs no parasto ticīgo pieredzes?
Vai harizmāti lūgšanas vai mēlēs runāšanas laikā piedzīvo kādu pārmainītas apziņas stāvokli - kaut ko transam līdzīgu? Lielu prieku un sajūsmu? Vai to var attāli salīdzināt ar iemīlēšanās izjūtām? Kā jūs to aprakstītu?

Lūdzu piedalīties tikai kristiešus, īpaši ar harizmātisku pieredzi! (Un nepārvērst šo diskusiju par, piem., kvantu fizikas mīļotāju stūrīti.)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.08 23:48:46
Adonika
SG atkrišanā
???

indriķis
Lai cik dīvaini nebūtu, tiekoties ar harizmātiem esmu vairākkārt ievērojis padziļinātu atsevišķu jautājumu izpratni un nopietnu attieksmi.
Secinājums - sliktie zēni vispirms ir hariku vadoņi (draudžu/sektu/grupiņu līderi).
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.09 00:00:20
Papucs, bet viņiem viss ir virzīts uz vadoņiem, viss vadoņa labā, pirmkārt jau ozerliņu iekasēšana tai viņu "naudas-savākšanas-plastmasas-spaiņos liturģijā". Viņiem pat iestājoties draudzē jāparaksta tāds kā saistību raksts vadoni vien klausīt.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.09 00:05:50
ar godību viņa saprot to harizmātu ekstāzi, jeb pirmo mīlestību, kas ir sākumā
Es nez no kā varēja ko tādu izsecināt. Vispār jau ar godību saprot koncentrētu Dieva klātbūtni. Priesterus iesvētot templi neķēra pirmā mīlestība - Dieva klātbūtne kā mākonis nolaidās. Tāpat arī vadīja tautu cauri tuksnesim - mākoņu stabs. Pirmā mīlestība nāk no iekšienes. Tā ir pesonīgā aizrautība. Bet godība nāk no debesīm. Un pirmā mīlestība jau nu gan nav nenobriedušais starts. Atceramies, ko teica Efezas draudzei: Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību.
5 Tad nu pārdomā, no kā tu esi atkritis; atgriezies un dari pirmos darbus. Bet, ja ne, tad Es nākšu pie tevis un nostumšu tavu lukturi no tā vietas, ja tu neatgriezīsies


garu izšķiršana ir tieši saistīta ar gudrības un atziņas dāvanu, vai ne.
Vispār jau Pāvils izdalīja atsevišķi. laikam nebija iepazinies ar tavu doktorīnu. citam spēki brīnumus darīt, citam pravietot, citam garu pazīšana

Papucs
Kā būtu ja teikumu lasītu kopumā nevis izrautus vārdus?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.09 00:06:21
Viņiem pat iestājoties draudzē jāparaksta tāds kā saistību raksts vadoni vien klausīt.
Kuri ir tie briesmīgie VIŅI?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.09 00:17:06
Adonika , cik interesanti, kristības spēku noliedzot, harizmāti grib hiper pārdabiskot Gara dāvanas.
Ko tad tu domā, garu pazīšana ir tikai velnu redzēšana, vai? Cik gan sašaurināta Gara dāvanu izpratne.
VD templis, tas ir skaisti.
Vai ar to izskaidrojama harizmātu aizraušanās ar jūdu tempļa simboliku - menorām etc?
Kristiešu simboli viņiem esot par apgrēcību, kāds kolēģis stāstīja, ka harizmāti , izmantojot kopīgas telpas ar luterāņiem, pat krucifisksu esot apgriezuši uz otru pusi. Bail no krustā Sistā?
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.09 00:22:25
indriķis
Ja interesē, pameklē kopīgo harizmātismā un kabalistikā.
Būsi pārsteigts.

Faktiski, kad šo atklāju, tad arī pārstāju interesēties par harizmātiskajām kustībām. Vienkārši Adonikas texti par to regulāri atgādina.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.09 00:22:40
kristības spēku noliedzot, harizmāti grib hiper pārdabiskot Gara dāvanas
kā var pārdabiskot pārdabisko??? Un kopš kura laika harizmāti noliedz kristību?

Templis, tas ir skaisti. Vai ar to izskaidrojama harizmātu aizraušanās ar jūdu tempļa simboliku - menorām etc?
vai tiešām viss ko varēji izlasīt bija viens vārds templis???

Kristiešu simboli viņiem esot par apgrēcību, kāds kolēģis stāstīja, ka harizmāti , izmantojot kopīgas telpas ar luterāņiem, pat krucifisksu esot apgriezuši uz otru pusi.

Tu izrādās no tenkām barojies. Vai piederi pie tiem kas tic arī ka baptisti sit galvu pret grīdu?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.09 00:34:59
Templis, Adonika , saskaņā ar Dieva gribu ir sagrauts,
tagad templis ir Kristus Baznīca.
Ne tenkas - fakti, tikai fakti. Notikums Piltenē.
Baptisti nesit, tas arī ir fakts, bet harizmāti gan, kad apkrīt.

Papucs , jūdiem ar esot harizmāti - hasīdi.
Kabala? Iespējams, kāds no harizmātu guru ir aizrāvies ar kabalistiku un vienu otru simbolisku interpretāciju aizņēmies.
No okultistiem aizņēmās, kāpēc tad arī ne no kabalistiem.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.09 00:42:59
Templis, Adonika , saskaņā ar Dieva gribu ir sagrauts,
tagad templis ir Kristus Baznīca.

Un ko tas maina? patiesībā ir vēl vairāk - Kristus upuris pārrāva priekškaru templī kas nodalīja vissvētāko vietu kurā tikai priesteri drīkstēja ieiet (godības apraksts no tās) un tagad ikvienam kristietim ir pieeja vissvētākajā vietā. Bet fenomenāli, ka templis tai manā komentārā bija tikai viena no detaļām, bet izrādījās vienīgais ko izlasīji.

fakti, tikai fakti.
harizmāti gan, kad apkrīt.

ko kāds sacerējis Pērles birst bagātīgi no tavas puses. Vai Tev ir gadījies sasist galvu krītot?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.09 00:48:44
Adonika , vai tad neapkrīt?
Kamdēļ tad divi asistenti tur apgāžamo, kad sludinātājs uzdarbojas?
Par templi - uzrakstīji skaistu mazu eseju par mākoņiem, paldies.
Sasist, iespējams, ir gadījies Tev, atrodoties tādā kritien bīstamā zonā.
Bet par to jūdu simboliku - pats esmu redzējis sludinātāja kabinetu, neviena kristīgā simbola, pat krusta, vien jūdu.
Vai tas ir izņēmums, vai tendence?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.09 01:01:11
vai tad neapkrīt?
tas ka apkrīt jau nenozīmē, ka sasitas. Tāpēc secinu, ka pēc savas pieredzes tādus secinājumus izdari. Man visbiežāk gadījies nokrist brīdī kad ne viens nedz mani tur nedz par mani lūdz - neesmu neko sasitusi.

Vai tas ir izņēmums, vai tendence?
pēc tā ko es esmu redzējusi - izņēmums. Bet ne tas sliktākais.

uzrakstīji skaistu mazu eseju par mākoņiem
tad godība Tev tomēr svešvārds? Bet spriedums gan ir...
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.09 01:07:14
Es taču jokus dzenu, nesatraucies, galu galā man vienalga sasitas vai ne tādā īpatnā garīgā praksē kā tuvākā apgāšanā. Tas pat ir labāk ka nesasitas.
ne tas sliktākais.
Bet kas tad ir tas sliktākais?
godība Tev
Tā patiesā Godība un Kristus klātbūtne saskaņā ar Viņa apsolījumu ir tādā mazā maizītē un vīna malkā Eiharistijā .
Un tas ir labi, ka cilvēks lūdzot jūtas labi.
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.09 10:17:13
"`sīs tēmas viesrakstā doma nav lai apstrīdētu pieredzi, vai ne ?
Lūdzu piedalīties tikai kristiešus, īpaši ar harizmātisku pieredzi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.09 21:24:02
rainars, nuja... nebij jau teikts, ka jāsludina tikai pozitīva pieredze!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.10 10:07:16
indriķis, Adonika
Šķiet, ka ir diezgan labs salīdzinājums, ja runājam par atkarību vai apsēstību harizmātisma sakarā.
Esmu paprovējis un tagad lietoju alkoholu. Tas man ir daudz palīdzējis, sākot jau ar asinsrites problēmu izārstēšanu - līdzīgi, kā Tev indriķi mēlēs runāšana ir palīdzējusi citos veidos. Tu šīs mēles paprovēji , un turpināji lietot.
Taču var iet arī tālāk un pedzerties līdz nemaņai, kā Adonikas aprakstītā atrašanās godībā.
Par apsēstību varētu runāt, ja mēles vai atrašanās godībā iestātos pēkšņi, bez Jūsu gribas līdzdalības - tramvajā, darbā, uz gājēju pārejas, veikalā u.t.t. Ja tas notiek pēc brīvas izvēles, tad vēl ir tikai atkarība.
Protams, atkarībai ir dažādas pakāpes. Ir cilvēki, kuri ierodas baļļukā, bet spēj atteikties no piedāvātajiem dzērieniem, jo jāsēžas pie stūres, ir, kuri iedzer vienu glāzīti, jo jāsēžas pie stūres, bet ir, kuri piedzeras līdz nemaņai. Tāpat novērots arī harizmātu "dievkalpojumos" - sludinātājs ievervelējas , visi uzreiz ievervelējas līdzi, bet daži arī nogāžas (tb, piedzeras līdz nemaņai). Vēl jau var aiziet līdz nākamajam līmenim - milzīgām orģijām stadionos u.c., kur visi gari visus jāj krustu šķērsu (kā Benija Hinna orģijas Mežaparkā pirms kādiem gadiem).
Domāju, ka Dievs nepamet arī harizmātus, un vienmēr ir gatavs sniegt palīdzību, lai cilvēks neaizietu postā - tāpat kā gadījumā ar alkoholu. Taču lielākā daļa jūtās labi tāpat, tāpēc jau ir tādas PV un JP.
Bet, ir viens bet . Alkohols tomēr ir tikai viela, bet harizmāti lieto garus - tātad bīstamības līmenis jau automātiski ir vismaz pakāpi augstāks!
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.10 10:28:45
Papucs
Pēc Tavas savdabīgās definīcijas bībeliskie personāži ir bijuši apsēsti. Ar Svēto Garu, kas Tev tik nepazīstams un šķietami bīstams.

Tādēļ es jums saku: neviens, kas runā Dieva Garā, neteiks: nolādēts lai ir Jēzus, - un neviens nevar teikt: Kungs ir Jēzus, - kā vien Svētajā Garā.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.10 10:42:53
indriķis
savu pentakostālo pieredzi nevērtēju kā dēmonisku
Adonika
Pēc Tavas savdabīgās definīcijas bībeliskie personāži ir bijuši apsēsti

Tīri teorētiski pēc Bībeles šāda dievišķa pentakostāla pieredze vai Svētā Gara izpausmes bez šaubām ir iespējamas arī šodien.
Un tik tiešām ļoti vēlos sastapt šādus cilvēkus.
Vienīgais, ko apgalvoju, ka gars , kas šodien vada visus man zināmos harizmātus, ir viens un tas pats dēmoniskais gars.
Tāpēc pirmais, ko sagaidu no Svētā Gara pārņemta cilvēka, ir apliecinājums, ka viņš norobežojas no gara , kas mīt citos harizmātos - no gara, kas mīt JP, PV, Effatā, Gregora skolā, Dzīvības Straumēs u.t.t.

un neviens nevar teikt: Kungs ir Jēzus, - kā vien Svētajā Garā
Jā, balsī. Bet pēc tam mēlēs citā garā nozaimot?
Iespējams, ka Dievs tiešām īpašā veidā aizsargā harikus harizmātus, lai viņi pārāk strauji nesaietu galīgā sviestā.
Turklāt, pēc šīs pašas definīcijas Tu vienlaicīgi arī apgalvo, ka es tomēr pazīstu Svēto Garu
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.10 10:50:11
Arī mani šis punkts liecībās ir mulsinājis - nu, cilvēks sajūt kāda Klātbūtni, kājas atsakās klausīt un viņš noslīgst zemē. Kā Klātbūtni viņš ir sajutis?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.10 12:23:31
Vienīgais, ko apgalvoju, ka gars , kas šodien vada visus man zināmos harizmātus, ir viens un tas pats dēmoniskais gars.
Joprojām nav saprotams, uz kāda pamata atļaujies to apgalvo. Tāpēc ka Tev tā šķiet? Visinteresantākais uz tā fona ir tas ka sevi uzskati par katoli tb pārstāvi kustību kurā vienīgais pārdabiskais ar ko lepojās ir elkdievības parādīšanās.

Jā, balsī. Bet pēc tam mēlēs citā garā nozaimot?
Tu vari iztulkot mēles???
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.10 15:50:07
Papucs ,
, padomā,
kāds gars vada tos Romas katoļus, kas ( cits vairāk, cits mazāk ) Jēzum aizliek priekšā svēto panteonu,
kas Mariju labprāt gribētu par līdz pestītāju,
( ko noraidīja 2.Vatikāna koncils, bet šī kustība vēl mēģina panākt savu ),
kas brauc pie katoļu tantēm dziedināties ar vārdošanu,
izmantojot Dieva vārdu ,
kas svētdienas rītā apmeklē mesu, bet pārējā laikā ir vuduisti etc.

Tā kā redzi, dēmoniskas pievilšanas netrūkst arī Rkb, ne tikai JP.




<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 23316