atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmātu liecības
Pavasara balss
Iesūtīts: 2010.07.04 00:23:05
Harizmātu kustība iet cauri visām konfesijām. Dažviet cildināta, dažviet tikpat iznīcinoši pelta un nosodīta.
Lūdzu visu konfesiju harizmātus dalīties savā ticības dzīves pieredzē - kas tajā ir būtiski atšķirīgs no parasto ticīgo pieredzes?
Vai harizmāti lūgšanas vai mēlēs runāšanas laikā piedzīvo kādu pārmainītas apziņas stāvokli - kaut ko transam līdzīgu? Lielu prieku un sajūsmu? Vai to var attāli salīdzināt ar iemīlēšanās izjūtām? Kā jūs to aprakstītu?

Lūdzu piedalīties tikai kristiešus, īpaši ar harizmātisku pieredzi! (Un nepārvērst šo diskusiju par, piem., kvantu fizikas mīļotāju stūrīti.)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:03:33
vai gadījumā tā neesi Tu, kas mēģini apiet šo skaidro apustuļa Pāvila tekstu par kristību, kas glābj , bet kurš neiederas jūsējo doktrīnā?
Tu redzi tikai doktorīnas, jo nekur ārpus tām nespēj domāt. Man nav nekādas doktorīnas. Ir paveicies nekad nestudēt teoloģiju skolās utml. Lasot Bībeli izlasu to kas tur rakstīts nevis to ko man iemācīja ka tur ir jāizlasa. Izrietoši es līdzību izlasu kā līdzību nevis paņemu burtiski pataisot Jēzu par meli, jo Viņš apgalvoja, ka: Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts nez kāpēc pazudināti tiks neticīgie nevis nekristītie.

piemēram hinduisma sekotāji ļauj savējo ģimeņu locekļiem praktizēt daudzas kristietības izpausmes, bet viņu kristīšanās automātiski pārvelk svītru normālām attiecībām un tos izstumj no sabiedrības
Tev tāda dīvaina informācija - vispār jau sabiedrības izstumj tos kas tiešām tic. Sekulāros rituālu piekopējus neizstumj. Klasisks piemērs ir Ķīna, kurā oficiāli baznīca nav aizliegta, bet patiesi ticīgos vajā.

Godīgi sakot, ar ko tās pārmocītās sejas un lēkājošais pūlis harizmātu sapulcē ar sludinātājiem, kas atgādina tādus kā krievu humora šovu aktierus,
labāks par mierpilniem baznīcēniem.

laikam tāpēc, ka pirmie vismaz dzīvi izskatās nevis kā bērnu procesijā. tas tavam līmenim saprotamāk. Es neesmu redzējusi pārmocītas sejas. Jāatzīst gan, ka pa draudzēm neklīstu, pārāk patīk savējā.

indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.08 23:05:15
Papucis ,`Mēles` ir man arī. Zini, un palīdzēja ticības stiprināšanai savā laikā svētīgi.
Bet krišana, manuprāt, ir hipnotisks fenomens, varbūt pat neitrāls, ja neskaita to, kāpēc tādā gadījumā tā būtu vajadzīga.
Adonika, harizmātiem jau arī nav nekā bez doktrīnas.
Jautājums ir tikai par Rakstiem adekvātu kā luterāņiem vai aiz matiem pievilktu kā harizmātiem.
Tu saki, paveicies , jā, pentakosti un harizmāti ir jātur zināmā anti intelektuālismā, citādi mazliet pamācās un sāk lekt acīs savam sludinātājam un dibina jaunas draudzītes.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.08 23:06:23
indriķis
Tu būtu labs kareivis...
... tad, kad sapratīsi, kurš gars Tev dāvināja tās mēles...
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.08 23:09:23
krišana, manuprāt, ir hipnotisks fenomens, varbūt pat neitrāls, ja neskaita to, kāpēc tādā gadījumā tā būtu vajadzīga.
Interesanti kā var nohipnotizēt cilvēkus, kuriem aizvērtas acis Īstenībā skumji, ka ir it kā kristieši, kas nezin kas ir godība un tad jāsacer visādas sazvērestības teorijas.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:10:43
Adonika
Hm, kas Tev liek domāt, ka hipnozei un manipulācijai padodas tikai redzīgi ļaudis ar atvērtām acīm?
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.08 23:12:10
Adonika
Ar ko Tavējais gars atšķiras no JP gara ?
(jo JP garu es pazīstu)
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:14:24
Aivars
hipnozei kontakts vajadzīgs. Neviens taču nepienāk klāt un nesaka Krīti Vēl jo vairāk ka nav nekādas īpašas ieinteresētības tai nokrišanā. tas rada vairāk problēmu kā labuma tīri cilvēcīgi.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:16:49
Papucs
Pēc tās nožēlojamās bildes, kuru esi radījis par sevi, man šķiet, ka ne Tev par citu gariem spriest.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.08 23:18:35
Papucs , es esmu sapratis - Dieva Gars.
Un tieši tā kā Pāvils māca par mēļu lietošanu ticības stiprināšanai - personīgai runāšanai sev un Dievam.
Iesaku a priori nenosodīt šādus fenomenus,
neaizmirsti Svētos Rakstus.
Adonika , godību varot izjust arī lēkājot ap zelta teļu.
Esot vienkāršs hipnozes paveids - lopu hipnoze, agrāk vet-ārstu plaši lietota.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.08 23:22:36
Adonika
Kā jau teicu - mana bilde visnotaļ Evaņģēliska.
Toties Tavs komentārs Tevi atmaskoja, precīzāk, Tavējo garu.
Pastāstīšu Tev par to godību (un krišanu).
Cilvēkā ienāk gars vai vairāki, un vienkārši izdrāž no viena gala līdz otram. Tieši tā - cilvēka sajūtas (vai Tevis pieminētā godība ) vienkārši balstās seksuālās izjūtās un enerģijās, tieši tāpat kā radikālajos jogas (kundalini) novirzienos, un ar tiem pašiem gariem.

indriķis
Tiešām, tas varētu būt arī no Svētā Gara. Taču tad Tev būtu jāspēj šie gari atšķirt, tāpat kā Adonikai. Viņa to acīmredzami nespēj...
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:25:14
godību varot izjust arī lēkājot ap zelta teļu.
Vai Tev ir pieredze ar godības izjušanu? Priesteri nevarēja nostāvēt, lai kalpotu, šī mākoņa dēļ, jo Tā Kunga godība bija piepildījusi Dieva namu
par zelta teļu man nav ne jausmas. Citas intereses zinies. Bet fakts ka velns nespēj radīt un viņam ir tikai viltojumi tam ko Dievs radījis. Tāpēc mani pārsteidz mūžīgā baidīšanās no velna, kas vien liek domāt ka Dievu nepazīst un tāpēc bail sajaukt. Ir kategorija kas mokās ar šaubām sadzirdot ko no Dieva - ja nu velns to teica. Ja pazīst Dieva balsi tad tādas problēmas atkrīt.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:29:10
mana bilde visnotaļ Evaņģēliska
Kurā galā?

Toties Tavs komentārs Tevi atmaskoja, precīzāk, Tavējo garu.
Vai tas ka es nespēju Tavā dzīvē saskatīt nekādas kristīguma pazīmes nozīmē ka esmu apsēsta?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.08 23:29:54
Papucs, Adonika ir vienkārša meitene, kurai nav nekādas doktorīnas. Ir paveicies nekad nestudēt teoloģiju skolās utml.v Hm, un tu ceri ka viņa vēl izšķirs garus?
Un es ne vienmēr domāju, ka pa varītēm jāmeklē gari ( nenoliedzot, ka arī tie uzdarbojas) , bet cilvēks var pievilties arī dēļ pārmērīgas aizraušanās ar`ticības psiho emocionālām izpausmēm.
Piemēram, tā pati harizmātos populārā slavēšana tehno stilā, neatšķiras daudz no kārtīga reiva un ar atbilstošām izjūtām.

Adonika , savā laikā daudz, bet zini, ar gadiem Dievs to paņem prom un liek mācīties vienkārši dzīvot ticībā. Tie, kas grib tikai godību, vienkārši nonāk frustrācijā, kad tā sāk izpalikt vai arī , pasarg Dievs, pārdeg.
Es savā laikā ļoti apzināti atstāju šo kustību par labu klasiskajai kristietībai un nekad neesmu savu soli nožēlojis.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.08 23:34:26
Adonika
nozīmē ka esmu apsēsta?

Tas tikai nozīmē, ka esi atkarīga no izjūtām, ko sniedz gari.
Un šī atkarība sakņojas tieši izjūtu seksuālajā dabā, to šie gari lieliski zin

indriķis
ar gadiem Dievs to paņem prom
Tev tiešām paveicies! Tas atkal nozīmē, ka tas gars nav tik spēcīgs, lai varētu runāt par apsēstību.
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.08 23:40:00
kurai nav nekādas doktorīnas. Ir paveicies nekad nestudēt teoloģiju skolās utml.v Hm, un tu ceri ka viņa vēl izšķirs garus?
Luterāņi garus ar doktorīnām izšķir???

Tie, kas grib tikai godību, vienkārši nonāk frustrācijā, kad tā sāk izpalikt vai arī , pasarg Dievs, pārdeg.
Gribi vai negribi - ir teikts ka pateicība atver debesu vārtus. man grūti iedomāties kā iespējams dzīvot dzīvās attiecībās ar Dievu un izvairīties no godības. Tīri praktiski. Neredzu Bībelē precedentus - varbūt vari padalīties?

Tas tikai nozīmē, ka esi atkarīga no izjūtām, ko sniedz gari.

Joprojām nav skaidrs kā tavā izpratnē mana it kā atkarība korelē ar to ka nenovērtēju Tavu dzīves veidu? Tb visi kas nespēj tajā saskatīt kristīgumu ir atkarīgi no garu sniegtajām izjūtām???
n.biča [78.84.161.32]
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:42:47
indriķis
esmu par krišanu dzirdējusi, ka viegli noteikt, kurš gars to izraisa - kas krīt uz sava vaiga - tas krīt pazemībā Dieva priekšā (1.kor:14). savukārt, ja uz atpakaļ...
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:42:58
Adonika
Ar Svēto Garu Tu spētu saskatīt manas dzīves kristīgumu ...
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:45:34
Ar Svēto Garu Tu spētu saskatīt manas dzīves kristīgumu ...
Kopš kura laika SG atkrišanā kristīgumu redz???
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:46:25
esmu par krišanu dzirdējusi, ka viegli noteikt, kurš gars to izraisa - kas krīt uz sava vaiga - tas krīt pazemībā Dieva priekšā (1.kor:14). savukārt, ja uz atpakaļ...
labs Kas ir ja krīt vienkārši uz leju?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.08 23:47:27
Papuci , take it easy , es vnk dalos savā garīgajā pieredzē ar Adoniku , ar godību viņa saprot to harizmātu ekstāzi, jeb pirmo mīlestību, kas ir sākumā un kura nebūt nav jāsaprot kā no ļaunā, tas ir pārāk vienkāršots piegājiens, vnk jāsaprot ka tas nav ticības dzīves augstākais punkts, bet gan starts dzīvošanai ticībā.
Es nebūt savu pentakostālo pieredzi nevērtēju kā dēmonisku, taisni otrādi, es saskatu tās svētību savas ticības dzīves konkrētā posmā. Pozitīvi, lielajā pietātē pret Rakstiem un stingrajā dievbijībā. Un arī tās ačģārnajās lietās, jo ir labi zināt arī - kā nevajag.
n.bīča , tāpēc krīt uz muguras ka hipnotisks fenomens, uzspiešana uz īpašiem nervu centriem.
Adonika , garu izšķiršana ir tieši saistīta ar gudrības un atziņas dāvanu, vai ne. Kā tu domā, no kurienes secinājumi piem.,par Kenetu Heiginu, ja ne no viņa doktrīnas rūpīgas izpētes. Bet naivie harizmāti satraucas - ak vai, tāds Dieva vīrs, jo viņi ir mācīti baidīties no guru , ne pārbaudīt garus.
Ir tāda nozare - sektu pētniecība, garus izšķir ne pa jokam.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 23130