atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mūžīgās ciešanas, vēlreiz
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2010.04.13 12:52:39
Jautājums ir par to, kāpēc tiem, kas netic, ir mūžīgi jāmokās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:42:24
Ctulhu
Taatad informaaciju par ljaunumu tomeer satur dievs.
Protams, citam ta nav kam to saturēt.
Tiesa, ja ļaunums ir vienkārši zināšanu trūkums, tad nekā slikta tur nav, un arī ļaunuma kā tāda atsevišķa objekta nav.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:43:49
pich_
Atklāsmes grāmatā, tur bij tālu no bonbongām. Var jau būt, ka tie bij tikai bonbongu simboli...
Tomēr, mūžīgi sniegties pēc bonbongas - jautājums principā paliek.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:46:04
EzītisMiglā
Tik kāpēc tām ciešanām jābūt mūžīgām un nelabojamām, tāds ir jautājums.
jā, vot tur ir kautkāda nepilnība, ar to aizkapa dzīvi - it kā dzīve ir, taču nav iespējams mācīties, laboties un labot savas kļūdas. Nu, neticēji. Nomiri. Saprati savu kļūdu. Nožēloji. Labojies. Esi tik pat forš, balts un pūkains kā visi citi.
Gan tas nozīmē, ka šeit un tagad - būtībā ir vienalga, kam tici, un kā tici. Tāpat pēc TAM būs iespēja visu izlabot. Bet vot kautkā gribās lai viss būtu sagatavots jau šeit un tagad. Ja nē - mūžīgi lemts mocīties....
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:46:38
EzītisMiglā

nervu šūnas netiek paņemtas līdzi, līdz ar to priekštats par ciešanām būs cits.
un kur ir apgalvojums, ka līdzi iet arī atmiņa? varbūt nemaz nebūs iespējams atcerēties, kas tas ir- mokas un ciešanas?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:47:39
Ctulhu
Tā noņemot no saraksta N+1, kaut kur sarakstā palika "nelabvēlīgi paskatīties uz vecenīti". Šitā jau pa solim tu nofiltrēsi visu nost.

Tipa, tu iegūsi jaunu pasauli, kuru atkal optimizēsi no jauna, utt. Tev tur beigās būs bērnudārzs.

Un tā pazudīs iespēja izvēlēties ļauno tiem, kas to vēlas. Kāda tad tur izvēles brīvība? Tas, ka tu neizvēlēsies N+1, nenozīmē, ka citi negribēs izvēlēties.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.13 13:48:28
vēl arī kristiešiem nav precīza skaidrojuma- kas notiek ar tiem, kas pārkāpj Bībeles likumus, bet savu grēku neapzinās?
domā, ka dzīvo svēti un kristīgi, bet patiesībā- grēko (vai izpelnās elli)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:49:37
pich_
kur ir apgalvojums, ka līdzi iet arī atmiņa?
1) Evaņģēlijā, kur nabagais Lācars paradīzē, bet bagātnieks ellē. Abiem fiziskie ķermeņi kapā, bet personība un atmiņa saglabājušies
2) Atklāsmes grāmatā, daudz "baltās drānās" mirušo, kas prasa Dievam cik ilgi viņi paliks neatriebti. Tāpat, ķermeņi ir beigti un pagalam.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:50:38
Ctulhu
Nujaa, bet dievaa tak nevar buut zinaasanu truukums.
Dievā nē, bet cilvēkā var. Jebkurš mazais taču piedzimst ar zināšanu trūkumu.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:51:56
EzītisMiglā
par Ctulhu es jau esmu teikusi, viņš ir "slēptais kristietis". es nemaz nebrīnīšos kad tusēsim ar viņu Debesu Valstībā. par tiem, kas nenožēlo grēkus, par tiem, kuru sirdis ir apcietinātas pret Mīlestību, tādiem laikam arī Kristus otrā atnākšana neko daudz nelīdzēs. jo redzi, sātans tak zin visu Taisnību, bet nelabojās.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:54:04
masiks [212.93.96.2]
jā, vot tur ir kautkāda nepilnība, ar to aizkapa dzīvi - it kā dzīve ir, taču nav iespējams mācīties, laboties un labot savas kļūdas. Nu, neticēji. Nomiri. Saprati savu kļūdu. Nožēloji. Labojies. Esi tik pat forš, balts un pūkains kā visi citi.
Nujā, es tieši parto arī jautāju.

Gan tas nozīmē, ka šeit un tagad - būtībā ir vienalga, kam tici, un kā tici. Tāpat pēc TAM būs iespēja visu izlabot.
Tikai nav teikts, ka pēc tam būs vieglāk. Piem, tā pati šķīstītava...
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.13 13:55:36
S.R.(katole)
kas nenožēlo grēkus

vai katrs izdarītais grēks ir jānožēlo atsevišķi, vai arī visus grēkus var ar vienu piegājienu nožēlot?

tad arī man rodas jautājums, kas notiek ar tiem cilvēkiem, kuri neapzinās savu grēku, jo dažāda Bībeles interpretācija ir pierasta lieta
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:55:45
S.R.(katole)
par Ctulhu es jau esmu teikusi, viņš ir "slēptais kristietis".
Tāpēc jau devu Ctulhu kā piemēru.
Sanāk kaut kā muļķīgi - Ctulhu ellē iekšā!
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:56:33
Ctulhu
njā.. ņemot vērā, ka viņam tiek piedēvētas ļoti augstas intelektuālās spējas...
acīmredzot zināšanas nedod Mīlestību.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:57:54
pich_
kas notiek ar tiem cilvēkiem, kuri neapzinās savu grēku, jo dažāda Bībeles interpretācija ir pierasta lieta
Cik es sapratu, tad būtiskākis ir saprast, ka esi grēcīgs, un atļaut, lai Kristus tevi izlabo. Tā ir brīvās gribas pareiza izmantošana. Tad nu ar tiem visiem nepareizajiem, vienkārši viņiem visas nepareizās domas izprogrammēs no smadzenēm ārā.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.13 13:58:51
CtulhuEzītisMiglā

Kas tieši nav kristīgi un kāpēc? Kas ir līdzīgs ar krišnaītiem? Vai tas, ka ir viens Dievs visa Radītājs, kam visa radība pieder - tas nav kristīgi? Tas, ka ārpus Dieva vispār neko nevar jēdzīgu izdarīt?

Katram cilvēkam ir dots pietiekams laiks, lai pārliecinātos, ka bez Dieva nesanāk un atgriezties ar nolaistu asti, turklāt ir arī pietiekami gara vēsture, no kā mācīties. Mūžīgas mocības ir eksistence bez Dieva - nu tā, kā šie cilvēki paši izvēlējušies būt neatkarīgi no Dieva, to viņi arī saņem - eksistenci bez Dieva un bez visa tā, kas nāk no DIeva.

Ctulhu
Tb - sev par rotallietu.

Un ja SB neveelas buut citas SB rotallieta - tad vsjo, ``miilestiiba`` cauri.


Nu to tu tā izdomā, es arī varu dajebko pateikt, un tad? Tavam apgalvojumam, ka esam DIeva rotaļlieta nav nekāda objektīva pierādījuma

masiks [212.93.96.2]

Ļaunums nāk no Dieva radītajām būtnēm, kurām Dievs devis suverēnu brīvo gribu - katra būtne, kurai ir suverēna brīvā griba, ir 100% pati atbildīga par savām izvēlēm
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.13 14:02:07
EzītisMiglā

tātad- ja tu iedomājies (iztēlojies), kā ar kaimiņa sievu gultā čiki briki, tad pietiek pieņemt Kristu kā savu glābēju, un šīs konkrētās iedomas nav speciāli jānožēlo?
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:05:05
pich_
ja cilvēks ieraudzītu visu savu grēku smagumu, laikam uz vietas arī nomirtu. tam ir domāta Dieva žēlastība, kas mūs no tā pasargā.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:05:51
Ingars
tātad ļaunumu galugalā radīja Dievs? /tb - radīja kaukādas autonomas ierīces, kuras rada ļaunumu.../
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:07:18
S.R.(katole)
ko tu ar to gribēji pateikt? mums pašiem jāapzinās tikai smagākie grēki, vai kā?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:09:00
Ingars
Krišnaītiem ir tā pati doma par to, ka Būtne iedomājas, ka ir Dievs, grib būt neatkarīga no Dieva - tātad, veido nepareizas attiecības ar Dievu. Tad nu Dievs ļauj Būtnei pārliecināties, ka viņa kļūdās.

Kas nav kristīgi? Droši vien tas, ka Būtne eksistē (kā dvēsele, gars) pirms savas piedzimšanas uz zemes. Ir laiks pirms piedzimšanas, kad Būtne izvēlas piedzimt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 175 , pavisam kopa bijuši: 16034