atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mūžīgās ciešanas, vēlreiz
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2010.04.13 12:52:39
Jautājums ir par to, kāpēc tiem, kas netic, ir mūžīgi jāmokās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
mašara
# Labojis mašara: 2010.04.14 10:01:10
Svētais
Es zinu kura ir pareizā , tur jau ir tā lieta. Bībele nekad nemelo un SG dod liecību par to.
jā, jā. Balss ausē pačukstēja, ij deva pavēli? Zinām, zinām...
gadījumā brīžam neizskaidrojamas smieklu/prieka lēkmes neuznāk? A beziemesla skumjas un raudiens neparko - negadās?
/naivi domāt, ka citās reliģijās nekas tāds neir. kaut vai dejojošie derviši islamā, piemēram.../
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:01:22
mašara
Jā, no ticības taisnais dzīvos, un to nesaprast neticīgajam. taču ticibas pamats ir Dieva Vārds, un atklāsme par to no SG.
mašara
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:03:37
Svētais
vai Tutanhamonu jau esi pievērsis kristietībai? Ir kādi panākumi?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:03:41
EzītisMiglā
Pārbaudīt var ar vienīgo mērinstrumentu, ticet Jēzum, piedzimt no augšienes , saņemt kristību SG, un balstīties Dieva Vārdā. Tad SG dod šo liecību par Bībeles patiesību. Tas ir vienīgasi veids. Bet neticigais to nekadi citadi nevar parbaudit, jo vinam nav SG, vins to nevar dabut un nepazist to.

Nevar mainit neko pec fiziskas naves, jo seit tiek piedavata izvele, bet tur vairs nebus.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:04:03
Svētais
Emocijas , jūtas, Dieva klātbūtne u.c. pārdzsīvojumi ir tie, kas seko šai pamat atklāsmei no Dieva vārda, un nevis tāda, kas ceļās no jūtām , pārdzīvojumiem utt...Tāpēc tā ir atšķiriba no citām reliģijā , ja skatās šādā griezumā.
Ta neko par citām reliģijām tu nezini!
To pašu, ko tu sakik man stāstīja kāds krišnaīts. Tieši tas pats - sākumā lasīja grāmatas, domāja, tad atklāsme, tad pārdzīvojumi. tas pats ceļš.
mašara
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:05:12
Svētais
jo seit tiek piedavata izvele, bet tur vairs nebus.

KĀPĒC??? (cerams, var salasīt?)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:05:13
mašara
Man nav tevi japieversh kristietibai, man japasludina tev evangelijs un veseliigaa maaciba par Jezu un Dieva Valstibas lietam. Tu izdari savas izveles un tadejadi, talak man ar to nav nekada sakara.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:05:47
Svētais
Tāpēc tā ir atšķiriba no citām reliģijā , ja skatās šādā griezumā.

cik daudz esi iedziļinājies citās reliģijās, ja tā vari apgalvot?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:05:54
mašara
Tāpēc, ka šī izvele tiek piedavata šeit., tāpēc.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:06:17
Svētais
Pārbaudīt var ar vienīgo mērinstrumentu, ticet Jēzum, piedzimt no augšienes , saņemt kristību SG, un balstīties Dieva Vārdā. Tad SG dod šo liecību par Bībeles patiesību.
To sauc par cirkulāro loģiku. Grāmata balstās pati uz sevi un atsaucās pati uz sevi.
Pārbaudes mērinstruments ir iekļauts "loterijas biļetes" pielikumā.
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:06:47
Svētais Vot es arī gribu dzirdēt atbildi uz Ezīša jautājumu...kā tur ir ar tām citām reliģijām...ja viņiem ir atklāsmes, tad no kā?
mašara
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:07:14
Svētais
Tāpēc, ka šī izvele tiek piedavata šeit., tāpēc.
nu tad tā ir stulba kārtība. un stulbs ir tās ierīkotājs. kāpēc? nu tāpēc!
limosa
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:07:16
EzītisMiglā

Krišnaīts un budists ir cienījami un dievticīgi ļaudis. Viņi no sirds vēlās izpildīt Dieva baušļus, proti, mīlēt Dievu un savu tuvāko. Un ikviens krišnaīts un budists patiesi nonāks debesu valstībā, ja nebūs savā dzīvē grēkojis. Tomēr neviens Tev nevarēs apliecināt, ka nav darījis grēku. Bet grēka alga ir nāve. Šeit palīgā nāk evaņģēlijs, kas nelaimīgajiem baušļu pildītājiem dāvā grēku piedošanu par brīvu. Ikviens, kas dzird evaņģēliju, un to atzīst, top glābts. Tā pat otrādi, ikviens budists un krišnaīts, vai pat kristietis, kam ir pasludināta grēku piedošana ticībā uz Jēzus Kristus evaņģēliju, tomēr to noraida, tas pats sevi pazudina.

„Mokas neviens neizvēlas. Praktiski visi domā, ka viņi ir izvēlējušies prieku.”
Šajā gadījumā izvēle notiek starp sevis pašatpestīšanos bauslībā un Dieva dāvāto pestīšanu Jēzū Kristū. Sekas šādai izvēlei ir mūžīgs prieks, vai mūžīgas mokas. Izvēlies drošāko!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:07:40
EzītisMiglāpich_
Neko daudz citās religijas neesmu iedzilinajies, jo man ir SG, kas dod liecību par Jēzu kā patiesību, tāpēc esmu atradis to, ko man vajag, un man nav pamata lai raknatos citur. Bet jūs varat meklēt kur jūs vēlaties.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:08:07
mašara
Problēma tāda, ka jau pamata pieņēmumi mums atšķiras. Tu ciešanas uzlūko obligāti kā ārējas varas iniciētu sodu. Es redzu, ka tās varētu būt neizbēgamas paša cilvēka iestigšanas dēļ. Tu elli iztēlo tādu, kur Tev sit pa purnu un dur naglas ceļos. Es to iztēloju tādu, kur masiks jūdzas nost viens pats ar spoguli tukšā telpā. Kā jau te kāds minēja, tad arī paēdušam bērnam redzēt konfekti, ko nevar aizsniegt var būt mocības. Savukārt puika, kurš `kačā būdiņu` sāpes muskuļos neuztvers kā mocības, bet drīzāk labu atzīmi.
Ciešanas ir sarežģītāts fenomens, nekā jūs gribat iztēlot, lai tikai reproducētu savus aizspriedumus pret Bībelē pieminēto elli.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:08:50
Svētais
Tāpēc, ka šī izvele tiek piedavata šeit., tāpēc.
Un kāpēc šī izvēle tiek piedāvāta tikai šeit? Kāpēc ne arī tur, pēc nāves? Kāpēc?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:10:24
Svētais Neko daudz citās religijas neesmu iedzilinajies, jo man ir SG, kas dod liecību par Jēzu kā patiesību, tāpēc esmu atradis to, ko man vajag, un man nav pamata lai raknatos citur. Bet jūs varat meklēt kur jūs vēlaties.


Nu bet tagad iedomājies, ka to pašu apgalvo budists...ko nu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:10:40
EzītisMiglāDžonijs
Atklāsmes ir daudz un dažādas. Taču, ja to centrā nav Jēzus, tad tā ir problēma, jo Jēzū ir visa gudrība un atziņa apslēpta.( Kol.2:3)

Cirkulārā logīka piekrītu, bet lieta tāda, ka man ir SG, un tā ir atšīkīrga pieredze no visa cita. Jo tā ir persona, kas man dod liecību, ko nevar redzēt, pazīt neticīgie.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.14 10:10:55
limosa
ikviens krišnaīts un budists patiesi nonāks debesu valstībā, ja nebūs savā dzīvē grēkojis

tiešām tici, ka budisti un krišnaīti pieņem Jēzu kā savu glābēju? vai tad tas nebija vienīgais ceļš, lai nonāktu paradīzē?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.14 10:11:15
Džonijs
Lai apgalvo, man nav iebildumu. Mans uzdevums ir pasludināt evaņģēliju viņam, vins pats ivēlas kam ticēt.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . 21 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 8360