atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mūžīgās ciešanas, vēlreiz
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2010.04.13 12:52:39
Jautājums ir par to, kāpēc tiem, kas netic, ir mūžīgi jāmokās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.04.13 14:11:00
pich_
Nu, redz, tur sanāk tā. Ja tu iedomājies par kaimiņa sievu, un neapzinies, ka tas ir grēks, tad tas tev tiks piedots, un pēc nāves par to nebūs jātabild. Cita lieta, ja kāds mēģina izbraukt uz tā, ka pēc nāves visu piedos, tad var izrādīties, ka būs jāiet uz elli. Tas ir, apzināti dara grēku, necīnās pret to.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.13 14:14:39
EzītisMiglā
neapzinies, ka tas ir grēks, tad tas tev tiks piedots, un pēc nāves par to nebūs jātabild

tad uzvarētāji ir visi tie, kas nav lasījuši Bībeli un neiet uz baznīcu klausīties mācītāju, jo neapzinās, ka grēko?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:17:39
pich_
Bet tādu jau praktiski nav palikuši, tagad visi ir dzirdējuši, lasījuši.
Bija anekdote par to, ka misionārs pasludina evaņģēliju, bet mežoņi viņam pēc tam pārmet, kāpēc viņš tā darījis, jo agrāk viņi būtu tikuši sveikā cauri tikai ar savu sirdsapziņu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:20:20
EzītisMiglā
bet mežoņi viņam pēc tam pārmet, kāpēc viņš tā darījis, jo agrāk viņi būtu tikuši sveikā cauri tikai ar savu sirdsapziņu.
Var būt tāpēc, lai nebūtu tādu nekrietnu haļavščiku, kas neko nedarīdami elementāri pestījās - arī tiek izveikta masveida civilizācijas evanģelizācija?
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:24:01
EzītisMiglā
bet ne par to. kā tad ir- ja es no visas sirds pieņemu Kristu kā glābēju un to atzīstu, tad visi grēki man tiks piedoti, jo pašu galveno es jau esmu izdarījis?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:24:05
masiks [212.93.96.2]
Tas ir cits FUAQ, par to, kāda jēga no kristietības:
a) ja jēga ir, tad visi pirms kristietības ir zaudētāji, un tas nav godīgi
b) ja jēgas nav, tad kāpēc sludināt?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:24:40
EzītisMiglā
Jautājums, kas liksies ne pa tēmu, bet tomēr! Vai tu tici, ka Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem?

Ja atbildi Jā, tad nākamais jautājums! Kāpēc tevi uztrauc, kas būs pēc nāves? Ja atbildi Nē, tad jautājums ir tāds pats! Kāpēc tevi uztrauc tas, kas būs pēc nāves? Vai vari man uz šo pēdējo jautājumu atbildēt?

Ko tu gribi ar savu gudrību izpīpēt?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:25:02
pich_
Tur ir āķis. Ja tu no visas sirds pieņem kristietību, tad tev parādās tieksme ļaunu vairs nedarīt.
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:25:38
EzītisMiglā
Vispār Tavs iespaids Tevi nav pievīlis. Esmu egoistisks cilvēciņš tieši tā un arī tāpēc meklēju, kas man var palīdzēt un atradu. Un vienīgais, ko Tev varu ieteikt ir meklē. Un tikai kad pats atradīsi, tad var uzskatīt, ka esi daļu atbildes saņēmis. Dzīvot nevar iemācīties šodien , ir jādzīvo. Takā Tu interesējies un meklē, tad Tev tas noteikti izdosies.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:26:43
bet ne par to. kā tad ir- ja es no visas sirds pieņemu Kristu kā glābēju un to atzīstu, tad visi grēki man tiks piedoti, jo pašu galveno es jau esmu izdarījis?

Jā, grēki tiks un tiek piedoti, taču , ja tavā dzīvē šo ticību nevar "redzēt", kas izpaužas negrēkošanā un labu darbu darīšanā, tad tava ticība ir velta.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:28:30
Tur ir āķis. Ja tu no visas sirds pieņem kristietību, tad tev parādās tieksme ļaunu vairs nedarīt.

Tieksme jā, tā ir jaunā daba, bet pret grēku un miesīgo cilvēku iznāk cīnīties tik vai tā visu savu dzīvi, lai tas neņemtu virsroku virs jaunās dabas ( jaunā cilvēka Jēzū Kristū) . Tā kā vieglu dzīvi Dievs tev nesola.
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:28:32
Ctulhu tipiskaa kristieju atmazka


Uz amazgām var droši neatbildēt, nav nepieciešams. Tev patīk sniegpulksteņi?
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:31:21
pich_
Dievs Tēvs nav bargais soģis, kurš ķer momentu lai iebāztu mums mūsu grēkus degunā.
Ar to es gribēju teikt, ka Sv.Gars strādā pie mūsu sirdsapziņas šķīstīšanas maigi, mīloši, nepārtraukti un līdz pilnīgai uzvarai.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.04.13 14:31:24
Svētais
Par Jēzus augšāmcelšanos - varbūt, ka ir bijusi tāda lieta, bet varbūt ka nav.

Uz otru jautājumu - kāpēc mani uztrauc tas, kas būs pēc nāves.
Kāpēc lai neuztrauktu? Tā taču mana dzīve, viss, kas man, iespējams, būs jāpārdzīvo.
Es te un citur, klausos, dažādi cilvēki dažādi stāsta, kā tur būs pēc nāves, plašā spektrā, sākot no "nekā nebūs". Ir liecības par iepriekšējo dzīvju atmiņām, par pārdzīvoto klīnisko nāvju laikā, utml. Tās ir diezgan daudz, un norakstīt tās visas uz `sagadīšanās` es nevaru. Tiesa, nevaru arī pielipināt etiķeti "taisnība".

Ko tu gribi ar savu gudrību izpīpēt?
Ieraudzīt veselu bildi bez caurumiem.

Tagad vari atbildēt arī pa tēmu, uz maniem jautājumiem...

Pamata jautājums - kāds labums no mūžīgajām ciešanām?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:33:39
EzītisMiglā
Nesaprotu tevi, tu no mums kristiešiem gribi kaut ko izpīpēt, kas būs pēc nāves, un tajā pašā laikā netici tam , kam mēs ticam augšāmceltam Jēzum. Kāda jēga tev mūsos klausīties?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:35:25
Pamata jautājums - kāds labums no mūžīgajām ciešanām?

Kāpēc tevi tas uztrauc? Tu taču kaut kam tici kā būs, ja būs. Tad jau tava ticība tev dod mieru. Jebšu kā būs tā būs, ko satraucies?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:36:37
Esmu dzirdējis par kādu manas puses ārstu, ko vācu laikā piespieduši kaut kādus ebrejus izrūnīt. Pēc tam viņš atgriezies mājās un izdarījis pašnāvību, nespēdams sadzīvot ar savām mokām.
Un ja nu ar tām mūžīgām mokām ir līdzīgi?
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.13 14:37:55
Aivars

ārstam bija iespēja savas mokas šajā dzīvē pārtraukt, bet "tur" tāda iespēja nebūs. kāpēc?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:39:27
Svētais
Ticība augšāmceltajam Jēzum te būs ne pa tēmu.
Tēma ir - kāds un kam ir labums no tā, ka kāds mūžīgi mocās?

Man tādas konkrētās ticības nav, kas mani mierinātu un stiprinātu, tāpēc es uztraucos.

Aivars
Es domāju, ka gara līmenī taču nav nekā nelabojama. Sākot jau ar to, ka visi ir nemirstīgi.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:39:59
EzītisMiglā
Kāpēc domā, ka kristieši zin atbildes uz visiem jautājumiem? Tajā pat laikā, ja viņiem pietiek ar to, ko viņi zina, kāpēc domā, ka tev ir vajadzīga viņu atziņa vai viņu neziņa par to, kāds labums no mūžīgajām ciešanām?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 122 , pavisam kopa bijuši: 727