atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 11:35:54
masiks, eu palaidu garaam... Kur par galdnieciibu bij saruna?

-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.22 11:37:19
Ingars
nezinu ko pravietojis Vilkersons (kurš pats sevi par pravieti nemaz nesauc), bet laiku beigās sabruks visas redzamās laicīgās baznīcas. bet tā cita tēma.

Kurš bezgrēcīgs cilvēks būtu jāapžēlo? Jāapžēlo tikai tāds, kurā mīt iedzimtais grēks

ja jau kopš radīšanas brīža (garā) JMarijai tika paredzeta šī absolūti īpašā Misija, tad kāpēc lai Dievs nevarētu dzēst iedzimto grēku (tb jau pašu sagrēkošanas iespēju)arī dzimstot kādam miesā? gluži kā kad Visaugstākā Spēks viņu apēnoja (ko saņēmusi arī tikai viena viņa)?
vai starpā metīsies tāds Ingars, kurš kaut ko neļaus Dievam ? Dievam, kurš pat no akmeņiem spētu radīt Sev bērnus ja tik gribētu?
tas nav strīdus jautājums, nedz vispār apsriežams, reiz apstiprinājums nāk no Paša Kunga. esi tad nu vnk konsekvents - šīm atklāsmēm Augļi/Zīmes nāk līdzi pārbagātīgi, tās apstiprina viena otru, kā arī tās apstirprina Baznīcas Svētie - godīgi noraidīt to visu nav iespējams. ja noraidi ne mazāk kā skaidras mesiāniskas zīmes, tad... domā pats.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.22 11:42:49
Mēs, latvieši, dzīvojam tagad tik lielā laikā, kādus vē-sture liek pārdzīvot tikai izredzētām paaudzēm. Pēc ga-du desmitiem, kad pa šīm ielām un šiem lauku ceļiem staigās citu ļaužu paaudzes, tās ar izbrīnēšanos un godbi-jību ies garām kapiem, kur atdusēsies mūsu laikmets un šī laikmeta veidotāji. Visi sacīs mūs laimīgus esam, ka mums ir bijusi izdevība būt varenu notikumu līdzdalīb-niekiem un lieciniekiem. Tie sacīs, ka te gul tie, kas pie-dzīvoja nakti, kad sagruva dubļu, netīrumu un nācionā-lās nodevības režīms un cēlās augšā jauna kārtība un jauna brīvība. . . . .
Bet laikmeti, kas iet un nāk, nav ne ievērojami, neneievērojami. Tikai cilvēki tiem uzspiež varenības zī-mogu, Un mūsu laime ir tā, ka mūsu vidū dzīvo cilvēks, kura radīšanai latviešu tauta ir sakopojusi daudzu paau-džu spēkus un kam pašam` ir bijis spēks pašķirt brīvu ceļu daudzām paaudzēm. Tas ir Dr. Kārlis Ulmanis, lielā- kais latviešu vīrs, kāds mūsu tautai bijis kopš leģendāro ķēniņu Viestura un Nameiša laikiem. Mēs vēl nevaram ne pilnīgi saprast, ne novērtēt viņa nozīmi. Viņa paša sa-bangotie ūdeni vēl ir pārāk nemierīgi ap viņu, lai viņš tajos atstarotos visā pilnībā. Mēs tikai redzam un jūtam, ka vēstures dvaša nāk no viņa vārdiem un darbiem. Ar stipru roku viņš ir apzīmogojis tagad savu laikmetu, un
tas vairs nav sajaucams ne ar vienu.

Darbs, ko viņš tagad veicis, pārspēj sava diženumā, 18. novembra darbu Toreiz latviešu lauta nometa savas važas, bet ne ar ko neierobežota partiju savvaļa pa- cēla galvu, nodevību sajauca ar pakalpošanu Tēvijai un tirgošanos dēļ patmīlīgām interesēm nosauca par polī- tiku. Šinīs nekautrīgās politikas dzirnavās samala visu, ko latvieši sauca par savējo. Mūsu dzīve pārvērtās mil-zīgā purvā, un latvietis ar šausmām redzēja sevi tajā ie-grimstam, bet grimdams viņš vēl balsoja uzticīgs līdz pēdējām.
Dr Kārlis Ulmanis ir nācis no vecas Zermgales zemes,
no tiem Latvijas novadiem, kas tik auglīgi bijuši visādu ievērojamu latviešu darbinieku radīšanā. Viņš nevienu brīdi nestāvēja nenoteiktībā starp divām izvēlēm — re-žīma interesēm un mūsu valsts interesēm. Un kad šis demokrātiskais režīms nāca sadursmē ar Latvijas brīvu attīstību, viņš nogāza šo režīmu, un latviešu tauta nu var atkal atliekties taisna, kā taisns atliecas saliekts bērzs.
Šis vadonis, šis nacionālās idejas askēts ir kļuvis par krustceļu, kur sastopas visi latviešu nodomi, lai no šejie-nes izietu uz visiem apvāršņiem un pārveidotu tos. Bet ne tikai lielas domas un liela iedvesma ir ņēmušas viņā mājvietu. Kas reti gadās - nacionāls stratēgs, nacionāls taktiķis Ulmanī ir apvienojušies, un šis pēdējais viņā ir lielāks par pirmo. Tas vienīgais nodrošināja uzvaru, iz-vēloties līdzekļus un gadu, mēnesi, dienu, stundu un mi-nūti, šī nekļūdīgā izrēķināšana un izvešana ir viņa po-litiskās ģenialitātes augstākais pierādījums.
Bet kas tad ir ģenialitāte? Tā ir agrāko paaudžu at-mošanās vienā cilvēkā. Dr. K. Ulmanis nekad nebūtu pa-veicis to, ko viņš veicis, ja viņš nebūtu sajutis uz savas
res šo latvju paaudžu elpu. Viņš ir gājis šīs elpas vests.
Un šīs dienas, kas ir bijušas tikko un kas vēl nāk ir ne
tikvien visgavilējošākas, bet arī vistraģiskākās viņa mū-žā. Viņš ir nonācis lielajā vientulības virsotnē, kur nav cita padoma, kā tikai paša, kur nedzird neko citu, kā ti-kai savas sirds pukstēšanu. Ne tik vien savas zemes smagumu, bet visus tajā dusošos likteņus viņš uzņēmies uz saviem pleciem. Viņš ir uzņēmies atbildību par tau-tu vēstures un tautas priekšā.
Mēs esam svinējuši un piedzīvojuši daudz lielisku uzvaru, bet šī ir varenākā par visām. Arājs, kas ar lau¬kā, sējējs tīrumā, uz sliekšņa sēdoša māmuļa adīkli rokā, pār grāmatu noliecies zinātnieks, visi šo vēsti dzirdēda-mi apstājās un nometa savu darbu un viegli nopūtās. Zīle, no Rīgas torņa laizdamās, nodziedāja to latviešu mā-ju vārtu staba galā. Un šajā brīdī visi atminējās vīru, kura dvēseles dziļumā iedziedājās pirmais gailis, vēstī-dams Latvijas lielās dienas atnākšanu.
Ēd. Virza.

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.22 11:48:16
Ingars
viena no lieliskākajām atklāsmēm šai nozīmē ir Garabandāles notikumi - tik nabadzīgs, vienkāršs ciemats, tik nabadzīgi un vienkārši ciemata bērni, kur visa viņu dzīve ir bezgala tāla no jebkādiem blefiem, rebēm un izlikšanās...
http://video.google.com/videoplay?docid=2286872576920890022#..

pavēro, mazās meitenes skatās uz JMariju, cik priecīgas un atbrīvotas viņas ir. un, ja nu skaidri zinām, ka Dievs nevienu nepārbauda pāri mēram, tad būtu gan neiedomājama cūcība no Viņa puses - pieļaut šādi krāpt nevainīgus bērnus... ja pazīstam Jēzu kaut pavirši, tad kas tāds absolūti nav iedomājams, tad tas nav Dievs bet briesmonis!
esi noskatījies? ja ne, papūlies gan, pat delfu nekristiešus spēcīgi uzrunāja...

te viena no meitenēm, Končita - jau pieaugusi. nu nepavisam neatstāj tādas iespaidu, kas jau mazotnē paša nelabā apsēsts ticis
http://www.youtube.com/watch?v=QCDDtD-mZYk
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.22 11:50:17
Aivars,
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.22 11:58:38
..tad būtu gan neiedomājama cūcība no Viņa puses - pieļaut šādi krāpt nevainīgus bērnus... tad tas nav Dievs bet briesmonis!
Vai tikai rakstītājai nebūs taisnība, ka tas nav Dievs bet briesmonis?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.22 12:01:48
..tad būtu gan neiedomājama cūcība no Viņa puses - pieļaut šādi krāpt nevainīgus bērnus... tad tas nav Dievs bet briesmonis!

2 Tes 2:

9 Jo viņa (šī pretinieka) parādīšanās ar visu viņa viltus varu, zīmēm un brīnumiem ir sātana darbs,
10 kas ar visādiem netaisnības līdzekļiem pieviļ tos, kas pazūd, tāpēc ka tie nav pieņēmuši patieso mīlestību, kas tos būtu izglābusi.
11 Tāpēc Dievs tagad sūta tiem maldu varu, ka tie sāk ticēt meliem,
12 tā ka sodā krīt visi, kas nav ticējuši patiesībai, bet vairāk mīlējuši netaisnību.


Dievs nepieljauj kraapt nevianiigus beernus, bet maldu un melu miileetaajus gan vinjsh atstaaj vinju maldos un melos, pat ja vinjiem ir paarlieciiba, ka vinji ir nevainiigi beerni! Arii vilki meedz naakt nevainiigu jeeru izskataa.
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:02:45
Jošs Mulders
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=144278&t=144159

Sākums ir kaut kad vēl agrāk, tad es ar al-drs vēl izvillojāmies par ginekologu instrumentiem. Ibo al-drsam, tāpat kā Jonai, uznāca bzdings - ja skrūves princips ir zināms, tad skrūves lieto visur, arī tur kur tās nelieto.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:07:39
-Jona-

ja jau kopš radīšanas brīža (garā) JMarijai tika paredzeta šī absolūti īpašā Misija, tad kāpēc lai Dievs nevarētu dzēst iedzimto grēku (tb jau pašu sagrēkošanas iespēju)arī dzimstot kādam miesā? gluži kā kad Visaugstākā Spēks viņu apēnoja (ko saņēmusi arī tikai viena viņa)?
vai starpā metīsies tāds Ingars, kurš kaut ko neļaus Dievam ? Dievam, kurš pat no akmeņiem spētu radīt Sev bērnus ja tik gribētu?
tas nav strīdus jautājums, nedz vispār apsriežams, reiz apstiprinājums nāk no Paša Kunga. esi tad nu vnk konsekvents - šīm atklāsmēm Augļi/Zīmes nāk līdzi pārbagātīgi, tās apstiprina viena otru, kā arī tās apstirprina Baznīcas Svētie - godīgi noraidīt to visu nav iespējams. ja noraidi ne mazāk kā skaidras mesiāniskas zīmes, tad... domā pats.


Es vēlreiz saku - nav runas par to, ko Dievs varētu vai nevarētu, bet gan par to, ko Dievs ir un ko nav darījis. Kur bībelē rakstīts, ka Marija bija bez grēka? Bet tieši ir rakstīts, ka VISI ir grēkojuši un VISIEM trūkst dievišķās godības. Vēlreiz - kur bībelē ir apstiprinājums???

Par augļiem runājot - augļi un mesiāniskas zīmes nāk līdzi arī vasarsvētku kustības praviešiem, bet kaut kā lūk šo Marijas statusu harizmāti gan noliedz

pavēro, kā mazās meitenes skatās uz JMariju, cik priecīgas un atbrīvotas viņas ir. un, ja nu skaidri zinām, ka Dievs nevienu nepārbauda pāri mēram, tad būtu gan neiedomājama cūcība no Viņa puses - pieļaut šādi krāpt nevainīgus bērnus... ja pazīstam Jēzu kaut pavirši, tad kas tāds absolūti nav iedomājams, tad tas nav Dievs bet briesmonis!
esi noskatījies? ja ne, papūlies gan, pat delfu nekristiešus spēcīgi uzrunāja...


Nu un tad? Vēlreiz - kur tas rakstīts bībelē, ka Marijai tiek piedēvētas visas šīs lietas?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:08:31
Vērotājs

tu esi kristietis?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:10:29
masiks, skaic... Man jau vispaar dazhreiz liekas, vai maz 1gs namdaris vulgaris razhoja galdus... jo kaut kaa galdi nav Juudu defautlaa meebele... Bet tur man veestures zinaashanas par shvaku...
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:18:34
-Jona-
tu esi kristietis?
Vai spried no tā, ka neesmu marijietis?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:22:23
Ingars
un kur Bībelē rakstīts, ka Dievs darījis tikai tik, cik tur aprakstīts?? par mūsu radīšanu garā tur vispār ir tikai neskaidras norādes, tieši tam jau vēlākās atklāsmes ir domātas.
ja Bībelē nav pat skaidra Jēzus ārējā izskata, vai mums būtu jāsaprot, ka Viņš izskatījies nekā ? ja daudzi Viņa dzīves gadi nemaz iekļauti nav, vai jāsaprot, ka tos Viņš komā nogulējis?

par vasarsvētku praviešiem, un vēl no Amerikas, es pārak daudz nezinu, es uzticos tiem ko varu pārbaudīt (un esmu pārbaudījusi) pati. pret t.s. harizmatisko atjaunotni ārpus tradic. konfesijām man vispār nav īpašas uzticības, kaut tāpēc vien, ka viņi par izredzētajiem uzskata ebrejus (kā tautu). nu vismaz tie, ar kuriem iznācis iepazīties man. kā arī pieļauj ka kristieši drīkstētu slepkavot `nepareizos`.
(tas tavs links par atgriezto slepkavu arī prasās pēc paskaidrojumiem - tur kaut kas smagi neklapēja ar notikumu loģiku..)
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:25:02
Vērotājs

prasu, jo nesapratu tavu iebildi. Dievs nekādā gadījumā nav briesmonis, tieši tāpēc nav iedomājams, ka Viņš varētu pieļaut tik nekaunīgu mazu bērnu maldināšanu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:32:09
prasu, jo nesapratu tavu iebildi. Dievs nekādā gadījumā nav briesmonis, tieši tāpēc nav iedomājams, ka Viņš varētu pieļaut tik nekaunīgu mazu bērnu maldināšanu.

Tāpēc Dievs tagad sūta tiem maldu varu, ka tie sāk ticēt meliem

Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 12:33:36
-Jona-

un kur Bībelē rakstīts, ka Dievs darījis tikai tik, cik tur aprakstīts?? par mūsu radīšanu garā tur vispār ir tikai neskaidras norādes, tieši tam jau vēlākās atklāsmes ir domātas.
ja Bībelē nav pat skaidra Jēzus ārējā izskata, vai mums būtu jāsaprot, ka Viņš izskatījies nekā ? ja daudzi Viņa dzīves gadi nemaz iekļauti nav, vai jāsaprot, ka tos Viņš komā nogulējis?


Par tik svarīgām lietām, kā Marijas statuss būtu rakstīts obligāti, turklāt ne tikai kā nav rakstīts, bet ir rakstīti tādi vārdi, pat no Jēzus mutes, kas pilnībā apgāž un noliedz tavu viedokli

par vasarsvētku praviešiem, un vēl no Amerikas, es pārak daudz nezinu, es uzticos tiem ko varu pārbaudīt (un esmu pārbaudījusi) pati. pret t.s. harizmatisko atjaunotni ārpus tradic. konfesijām man vispār nav īpašas uzticības, kaut tāpēc vien, ka viņi par izredzētajiem uzskata ebrejus (kā tautu). nu vismaz tie, ar kuriem iznācis iepazīties man. kā arī pieļauj ka kristieši drīkstētu slepkavot `nepareizos`.

Hmm, kaut kā izklausās pēc apmelošanas, jo neesmu dzirdējis, ka harizmāti mācītu, ka kristieši drīkst slepkavot nepareizos, drīzāk jau tas bija tieši no katoļu puses nākošs viedoklis viduslaikos, ka pagānu tautu kristīšana ar zobenu un uguni (burtiskā nozīmē) esot Dieva tīkams darbs, nu protams arī tajā visā ietilpa varaskāre, slepkavības, laupīšanas, izvarošanas utt. Nu tas tā, protams, par viduslaiku katoļu baznīcu, šodien viss ir savādāk. Par uzticību - es viņiem ticu vairāk, nekā tādiem, kas liek cilvēku Dievam blakus par debesu ķēniņieni un piešķir vienīgi Dievam pienākošos godu, izplata dažādas nebibliskas mācības un piekopj nebibliskas prakses.

jautājums - vai katoļu baznīca ir atsaukusi lāstu, kuru izteica par Lutera darbiem. Šajos darbos tika pasuta ideja, ka tiekam pestīti vienīgi ticībā Jēzum Kristum - tātad evaņģēlijs. Vai katoļu baznīca ir atcēlusi lāstu pār evaņģēliju?
mašara
# Labojis mašara: 2010.03.22 12:53:07
Jošs Mulders
masiks, skaic... Man jau vispaar dazhreiz liekas, vai maz 1gs namdaris vulgaris razhoja galdus... jo kaut kaa galdi nav Juudu defautlaa meebele... Bet tur man veestures zinaashanas par shvaku...
namdaris ir namdaris, galdnieks ir galdnieks. Vieno viņus izjmateriāls, nevis gala rezultāts. Bet tas pofig. Tērga bija par Valtortes aprakstīto stiprināšanas paņēmienu, kuru kaukādā ebreju ciematiņā mūsu ēras sākumā jau nu nelietoja, tāpēc ka tāds tur nebija pieejams. Visu jezgu sacēla Jonas vēlēšanās Valtortes murdziņus iecelt neapstrīdamas bībeles patiesības statusā. Tjipa - ja Valtorte tā rakstīja - značit tā arī bija, jo viņai bija atklāsme... a iebildumi, ka skrūves koka detaļu skrūvēšanai toreiz nelietoja - beidzās nearko. Būtu Jona piekritusi, tjipa - "nu labi, kļūdījās Valtorte, nebija skrūves, zato kak skladno pajot..., nu nav jāņem nopietni vai 100% visas atklāsmes.. utt. utjp..." - nebūtu jau viņai arī ko pārmest.... tak nē - gribās ij zivtiņu apēst, ij uzsēsties...
Kā arī šeit redzams - Jona piemin ka "toreiz jau izdiskutējām", liekot noprast , ka skrūvju lietošana tapa pierādīta.... taču patiesībā viss tika izdiskutēts diametrāli pretēji...
Es pat nezinu - uz ko Jona cerēja? Uz manu sklerozi? Uz to, ka atcerēšos tikai viņas argumentus? Uz manu slinkumu, ka nesākšu atkal pierādīt Valtortes vīziju murgainumu, tāpēc ka pofig?
Bet pofig uz ko Jona cerēja. Jēzus skrūvītes tagad ir hrestomātija un kā tāda tā paliek.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.22 12:59:21
Ingars, nerunāsim pa tukšo - ar Bībeles palīdzību, ka zināms, iepējams "pierādīt" visu ko sirds kāro. priekš tam ir Jēzus ar Saviem praviešiem, lai mēs neaizmaldītos interpretācijās.
labāk saki, vai noskatījies Garabandāli? vai pieļauj, ka tādas Zīmes (turklāt caur neaizsargātiem bērniem) Dievs ļautu darīt sātanam? vai p[ieļauj, ka sātans spētu dāvāt tādu mieru un mīlestību, kādu šie bērni baudīja? vai sātans vispār ir spējīgs uz miera prieka un mīlestības dāvāšanu?

liec nu mierā viduslaiku katoļus , bet harizmātus es nebūt neapmeloju, nāk te, kas attaisnojuši slepkavības (it kā) Kristus vārdā, delfos tādi nāca pat vairāki... un tas viņu prātiņos jo cieši saistīts ar iedomāto ebreju pārākumu - rep., gatavi klanīties un attaisnot jebkuru šodienas cionistu ļaundarību...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.22 13:16:42
mašara tev tiešām būs skleroze, jo skrūvju sarunai nobeigumu aizmirsi:
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=160653&t=160518

sk.: Jona 29.01.09. 21:29 (tēmai apm. no vidus)
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:19:14
-Jona-

nerunāsim pa tukšo - ar Bībeles palīdzību, ka zināms, iepējams pierādīt visu ko sirds kāro. priekš tam ir Jēzus ar Saviem praviešiem, lai mēs neaizmaldītos savās interpretācijas.
labāk saki, vai noskatījies Garabandāli? vai pieļauj, ka tādas Zīmes (turklāt caur neaizsargātiem bērniem) Dievs ļautu darīt sātanam? vai p[ieļauj, ka sātans spētu dāvāt tādu mieru un mīlestību, kādu šie bērni baudīja? vai sātans vispār ir spējīgs uz miera prieka un mīlestības dāvāšanu?


Nuja - noliksim maliņā Dieva Vārdu, jo tas tev traucē un tagad ņemsimies meklēt patiesību ar prāta gudrību. Un kas tad tavuprāt ir Jēzus un praviešu mācība, ja ne tā, kas atklāta bībelē? Bet laikam jau tradīcijai ir lielāka autoritāte, nekā Rakstiem

Mēs varam paņemt arī piemēru par tiem praviešiem, kuri pārstāv tev pretēju viedokli, bet arī pie viņiem redzami Svētā Gara augļi, zīmes un brīnumi, arī Viņi sludina un pravieto Jēzus vārdā - neviena vārda, nekā par Mariju, kā tad tā?


liec nu mierā viduslaiku katoļus , bet harizmātus es nebūt neapmeloju, nāk te, kas attaisnojuši slepkavības (it kā) Kristus vārdā, delfos tādi nāca pat vairāki... un tas viņu prātiņos jo cieši saistīts ar iedomāto ebreju pārākumu - rep., gatavi klanīties un attaisnot jebkuru šodienas cionistu ļaundarību...

Un tātad automātiski visi harizmāti ir tādi, vai ne? Tad tev būtu jāpapēta dziļāk - patiešām harizmāti atzīst, ka israēls vēl joprojām ir izredzētā tauta, bet cionistu sektas zvērības gan nez vai tiek atbalstītas. Cionisti man šķiet tieši neatzīst Jēzu Kristu kā Mesiju, turklāt viņiem ir saistība ar brīvmūrnieku un līdz ar to arī ar iluminatu kustībām, par ko savukārt ir versija starp harizmātiem, ka tas ir tas zvērs. Jo kas gan cits var būt, ja ne antikrists tas, kurš noliedz Jēzu Kristu. Tā, ka nezinu, kas tie par cilvēkiem, ar kuriem tu diskutēji, bet viņi noteikti nepārstāv vairākuma viedokli
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 143 , pavisam kopa bijuši: 14961