atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 09:47:22
Betānija
Tu mūs nepatiesi apvaino. es neesmu cietsirdis. Toties tu sanāk, ka esi ļauns soģis, kas apsūdz citus cietsirdībā.
Es mīlu savējos, cienu svešiniekus, ja viņi ir cienījami.
A kāda mārrutka pēc būtu jādara tas, ko tu vēl papildus pieprasi?
vilks
# Iesūtīts: 2010.03.19 09:48:16
Betānija
paldies par labiem ieteikumiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 09:55:28
mašara

Tā jau ir vesela atsevišķa tēma - kāda velna pēc būt kam vairāk, nekā tikai mietpilsonim, kuram mīlestība ir tikai savtīgs aprēķins
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 10:10:23
Ingars
jā, es arī nezinu, kapēc jums Dievs tāds ir. Vajadzētu viņam tomēr laboties. Laiks taču kāds jau pagājis - veseli 6000 gadu...!!!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 10:49:08
mašara

Nevis Dievs, bet cilvēki tādi ir un tu pati par sevi to pašu arī liecināji, ka tev pietiek mīlēt savējos un cienīt tos, kuri ir cienījami (acīmredzot tavā skatījumā) un vairāk nekas nav jādara. Tojestj - tava attikesme pret attiecībām ir tāda pat, kā biznesmenim pret darījumiem un tev eksistē tikai divi kritēriji - ir izdevīgi vai nav izdevīgi
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 10:52:07
Es esmu; lūdzies par dvēselēm, kuras vēl arvien nav sapratušas Bībeli un pārprot tik daudz no tajā rakstīta; lūdzies par tiem, kuri atmet tik daudzas Rakstu vietas, kuras varētu tevi apgaismot un izskauž tik daudzas atklāsmes; klausies un pacenties izprast:
„reiz kāds sējējs sagatavoja ļoti lielu lauku un izvēlējās vislabāko sēklu, kurai vajadzētu nest vislabākos kviešus! pienākot pļaujas laikam, bija nogatavojusies bagātīga raža! lauka saimnieka ienaidnieks, to pamanījis izsūtīja kraukļu baru. Putni lidoja pāri rūpīgi koptajam laukam, kurā bija ieguldīts tik daudz mīlestības un upura, izknābādami cik vien iespējams lielu ražas daudzumu; ja saimnieks nebūtu to pamanījis un laikus sūtījis kalpus padzīt kraukļus, tad tie būtu iznīcinājuši visu ražu;”
Kungs, vai Tu, lūdzu, varētu paskaidrot?
sējējs esmu Es, Kungs, bet raža ir Mans Vārds, ienaidnieks ir sātans, bet kraukļi ir dvēseles, kuras sātans ir iedvesmojis iznīcināt ļoti svarīgus Mana Vārda elementus.

ļoti daudzi iet pa pazušanas ceļu, jo viņos ir uzkrājies ļoti daudz ļaunā, viņos valda nakts; kā gan tu vari teikt, ka šī paaudze atrodas uz pareizā ceļa? kamēr tiek nospiests Mans Gars, kamēr Manējie apslāpē Manus brīdinājumus un ar savu nicinošo izturēšanos pret pravietojumiem apspiež Garu, kamēr viņi gandrīz vai ar prieku sludina, ka Mūsu Klātbūtnes zīmes nav īstas un patiesas, – Es ilgāk to nepacietīšu un Mana Taisnība ņems virsroku… vēl šodien Es nāku pie jums kā visžēlsirdīgākais Draugs, bet jau rīt Es ienākšu jūsu vidū kā bargs Tiesnesis;

Mīlestība tevi mīl;
Es esmu erceņģelis Miķelis: Dieva bērns, nekas nav neiespējams Dievam; kļūdām ir jātiek radikāli izlabotām; ja jūsu paaudze atgriežas, Svētumu Svētums attālinās no jums Savu Sodu; lai tie, kuriem ir ausis, dzird, jo Viņa Žēlsirdība sniedzas uz paaudžu paaudzēm visiem, kas Viņu bīstas ; esiet nomodā un nekad nepagurstiet, l abojot pieļautās kļūdas; tie, kuri pašreiz jūs izsmej, vēlāk griezīs zobus
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:02:21
Ingars

mīlestība -as, s.
1. Intīmas, dziļas un noturīgas pozitīvas jūtas (parasti mijiedarbībā ar dzimumtieksmi), kas vērstas uz konkrētu pretējā dzimuma cilvēku un kas rosina indivīdu pilnveidot sevi, darboties šī cilvēka labā.
Atklāt mīlestību — pateikt, darīt zināmu (kādam), ka (viņu) mīl.
Platoniskā mīlestība — mīlestība bez jutekliskuma.
// ģen.: mīlestības, adj. nozīmē. Tāds, kurā attēlotas šādas jūtas (parasti par daiļdarbu, skaņdarbu).
// ģen.: mīlestības, adj. nozīmē. Tāds, kura saturs atspoguļo šādas jūtas.
// pārn. Cilvēks, kas izraisa šādas jūtas.

2. Intīmas, dziļas un noturīgas pozitīvas jūtas, kas vērstas, piemēram, uz kādu cilvēku, cilvēku grupu, vai arī uz kādu indivīdam nozīmīgu parādību un kas rosina viņu pilnveidot sevi, darboties šī cilvēka, cilvēku grupas, parādības labā; arī dziļa sirsnība, draudzība, interese.


no tā seko, ka es nevaru mīlēt kautkādu man nepazīstamu ļaužu grupu, vai kādus atsevišķus šīs grupas ļaudis. ja es viņus iepazīšu, izveidošu attiecības ar viņiem - es varēšu viņus mīlēt. ja tas nenotiek - es melošu par savu mīlestību, precīzi kā to tagad šeit publiski dara Betānija. Es nekad neesmu uzskatījis, ka profanēt jēdzienu "mīlestība" - būtu kaut kas labs. Taču ne Betānijai, ne tev es to aizliegt nevaru. Bet pa purnu par to sadot - jūtu pienākumu. Piedod, ja vari.

Par cieņu.
cieņa 1 -as, s.; tikai vsk.
1. Attieksme, kurai ir raksturīga (kāda cilvēka) spēju, zināšanu, nopelnu, vērtības u. tml. atzīšana; šādas attieksmes izpausme.
Būt (lielā) cieņā sar. — (a) Tikt cienītam. (b) Būt ļoti vajadzīgam, daudz pieprasītam.
Turēt cieņā (arī godā) sar. — cienīt; izturēties ar godbijību, ar respektu.
2. Morālā vērtība, morālā stāja, arī gods.
3. Savas vērtības, tiesību apziņa; šīs apziņas izpausme.


Izrādīt cieņu cilvēkam, kurš nav cieņu pelnījis - laikam liecina par cieņas izrādītāja dumjumu, nevis gudrību. Es, piemēram, nekādu cieņu mūsu pašu kolēģim, kuru atlaida par dzeršanu darba vietā - nedz jūtu, nedz izrādu. Viņš sanēma tieši to, ko bija pelnījis. Un cieņa ir viena no īpašībām, kura ir jānopelna, nevis kura tiek dāvāta pa labi un pa kreisi, bez izšķiršanas un sajēgas.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:12:14
mašara

Labi, kāpēc tu būtu pelnījusi, lai tevi ciena?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:17:08
Marša lūdzu palūdzies so lūgšanu: Pateicoties tam ka mīlestība mani mīl es kļūstu mīlestība!

Es mīlu tevi Marša! Caur Kristu, Kristū, ar Kristu un pateicoties Kristum!
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:19:02
Betānija
Vai tev arī marta noskaņas?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:40:08
Ingars
Labi, kāpēc tu būtu pelnījusi, lai tevi ciena?
Es nevienam šeit neesmu lūdzis mani cienīt. Bet tā nu ir sanācis, ka vairāk vai mazāk - ciena. Ar ko es esmu to izpelnījies - tas būtu jāprasa nevis man, bet tiem, kas mani ciena. tb - tavs jautājums ir ne pēc adreses.

Betānija
mīlestība nav antropomorfs tēls. Mīlestība ir cilvēku savstarpējās attiecības. Tik par labi tu varēji pateikt: "pateicoties tam, ka pateicība tev pateicas, tu kļūsti par pateicību".

Es mīlu tevi Marša! Caur Kristu, Kristū, ar Kristu un pateicoties Kristum!
Abet tas arī nozīmē, ka tu mani nemaz nemīli. Tu /iespējams/ mīli Kristu, un ceri ka tādā veidā, it kā, mīli arī mani. Sorry, mani tu nemīli. nemānies.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:46:27
Mīlu
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:53:17
Izklausās, ka drīz sekos bildinājums.
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:54:09
Betānija
Un? Ko esi gatavs sevī mainīt sekojot savai mīlestībai uz mani? kā un cik ļoti esi gatavs sevi pilnveidot, lai darbotos manā labā, manās interesēs? Un vai vispār zini kādas ir manas intereses un vajadzības?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:54:59
Vērotājs
skauž, ja?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:58:01
Es mīlu jūs visus un lūgsu lai jūs mīlētu Dievu no visa sava prāta, ar visu savu sirdi un no visa sava spēka un savu tuvāko kā sevi pašu... lai jūs kļūtu mīlestība!
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:01:32
Betānija
Bet nav manās interesēs mīlēt Dievu!!! kapēc tu vēlies darīt pretēji manām interesēm un vajadzībām? Tu vēlies darīt man pāri? Un to tu sauc par mīlestību???!!!
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:01:41
Visu kas saskan ar Dieva gribu, līdz pilnībai, līdz ciešanām un navei, pastāsti kādas tās ir?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:04:09
Dievs ir Mīlestība, un tikai Dievs mūs, katru no mums spej darīt laimīgu... tikai Viņs spēj piepildīt mūsu sirds ilgas...
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:04:40
Betānija
Piedod, bet manas intereses nesaskan ar Dieva gribu. Dievs grib lai es viņam pazemojos, izrādu cieņu, godu, atdodu viņam savu brīvo izvēli. Es to nevēlos. es vēlos palikt personība, tāda, kāda es jau esmu.
Ko tu vari darīt, lai es tāds paliktu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 39 , pavisam kopa bijuši: 4470