atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:15:55
-Jona-
kopsh kura laika Jona buus taa, kas man noraadiis, ko man dariit????
Mees te par dievmaati teergaajam, nevis par pavasariigo laiku, zinies...
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.20 13:16:31
Jona
Lai Dievs Tas Kungs svaida tevi ar Svēto Garu pravietot Dieva Vārdu, Vēstijumus un Atklāsmes, lai Dieva Žēlastība un Mīlestība ir pār tevi un tevi pavada!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.20 15:44:54
paldies paldies Betānij, arī tev no sirds novēlu visu to labāko Kungā!
un - gan jau beigās sapratīs arī tie, kas šodien tik noraidoši pret JMariju, bet tas nebūs tūlīt un tagad... kas gadiem mācīts aplam un stabili iesēdies, nevar tikt izlabots tik īsā laikā...
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.03.20 16:26:53
Betānijaja jau runā par Dievmāti tad liec linkus par viņu nevis par reālu sātana maldu un apmāna vietu.
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.03.20 16:42:03
Betānijapiedo bet ja tu itkā sāc di=skusiju par Dievmāti,bet uzreiz ieliec linkus par to sātana apmāna vietu kurai ar Mariju nav nemazākā sakara-tā sanāk reāla zaimošana no tavas puses
sicA. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.20 16:47:27
Betānija


Atbildi tik uz dažiem jautājumiem
1 kāpēc tu cepies luterāņu lapā
2 kāpēc tu nereklamē citas mūsu baznīcas (tb RKB) atzītas Marijas svētvietas, bet šo, ko RKB neatzīst?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.20 16:59:43
sicA. [78.84.154.224]

Atbildi tik uz dažiem jautājumiem
1 kāpēc tu cepies luterāņu lapā
2 kāpēc tu nereklamē citas mūsu baznīcas (tb RKB) atzītas Marijas svētvietas, bet šo, ko RKB neatzīst


Es neesmu nācis aicināt taisnos, bet grēciniekus. Mateja ev. 9:13
Marka evanģēlijs 6:34 Un Jēzus, izkāpdams malā, redzēja daudz ļaužu, un sirds Viņam par tiem iežēlojās, jo tie bija kā avis, kam nav gana, un Viņš sāka tos daudz mācīt.

Katram ir tiesības saņemt Dieva Vārdu un darīt izvēli būt par avi vai palikt par āzi!

Mk 6:34; Mt 10:16; Mt 25:31-40; Jņ 10:1-14,16-18,22-28; 1Pēt 2:18-25; Ec 34:11-31
sicA. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.20 17:06:34
reāls bots.....
vai kādam labums no tava Bībeles pantu saīsinājumiem un palagiem?
nezinu uz mani neiedarbojas, lai gan neesmu auditorija, kas jāpārliecina par Mariju
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.20 17:25:34
Aivar lūdz jaunavas Marijas aizbildniecību lai Tas Kungs apžēlojas pār tevi un pārveido tavu sirdi ...

Maraša
Paldies Labajam Dievam kurš palīdz visiem un jo īpaši kas to pieņem pazemībā, paklausībā un mīlestībā, Lai Dievs Tas Kungs man un jums nabaga grēciniekiem ir žēlīgs, Lai ir Slava un Gods mūžīgi mūžos Visvarenajam Dievam kurš ir apžēlojies par tādu nabagu kā es ...
lūdzu pajautā kas tevi interesē par Dieva Māti, saki patiesi kas tev uz sirds ... varbūt Tas Kungs man dāvās žēlastību tev izskaidrot ...

īsi par Jēzu Kristu
Jēzum Kristum ir divējāda daba: cilvēciskā un Dievišķābija, Vinš ir īstens cilvēks un īstens Dievs. Un Viņš ir Tēvā un Tēvs ir Viņā, Viņi ir Viens Vesels...
Jēzus pildīja Tēva gribu ne savu un kļuva par grēku izpirkšanas upuri pasaulei no pirmdzimta grēka ko izdarīja Ieva paklausot čuskai (Luciferam (kurš bija izcilākais no radībām kurš tika nogāzts un ķļuva par sātanu un līdz ar viņu kritušajiem enģeļiem kuri ir kļūviši par dēmoniem ar kuriem tagad cīnās Sievas dzimums saņemot zēlastības no Marijas rokām kuras tai dāvajis Jēzus lai aizlūdz Dievu par mums Marijas bezvainīgā sirds un apžēlojas par mums Jēzus Vissvētākā sirds ) - kritušajam enģelim, kurš tika nogāzts dēļ lepnības un nepaklausības Dievam Tam Kungam) Dieva Vārds kas ir iemiesotais Kristus no/ar/caur Svēto Garu iedzima Jaunavas Marija Sirdī un mistiskā veidā iemiesojās, dzima un tapa cilvēks, aizliedza sevi - bija paklausīgs līdz nāvei un visu kalps, pildīja baušļus (kā cilvēkam mīlot savu miesīgo māti Mariju un audžu tēvu Jāzepu un pāri visam Dievu savu Tēvu), ūdeni pārvērta vislabakajā vīnā, dziedināja:izdzina ļaunos garus, šķīstija no spitalības, dāvājot acu gaismu aklajiem, runāšanas dāvanu mēmajiem, tizlajiem taisnoja kaulus, gaja pa ūdens virsmu, apklusinaja jūru, nolādēja vīģes koku kurš nenesa augļus ka tas nokalta, pavairoja maizes un zivis, piedeva grēkus, augšām cēla mirušos, sludināja evanģēliju, mācija tautu un mācekļus, gavēja 40 dienas, tika velna kārdinats, draugu nodots, pārdots par zemaku cenu nekā vergs, šaustīts, kronēts ar ērkšķu kroni, sists, apspļaudīts un izsmiests, krustā sists, dzirdīts ar etiķi līdz atļāva pardurt savu Vissvētako Sirdi aiz mīlestības uz katru no mums, lai mēs iegūtu pestīšanas un mūžīgās dzīves, prieka, līksmības un laimes iespēju ar viņa ciešanam un krustu un caur Viņu!

Jēzus mīlestība uz Tēvu bija un ir pāri visam un mīlestība uz visiem cilvēkiem bija vairāk nekā pašam uz sevi pašu, un Taisnīgais Dievs Tēvs paaugstināja paklausīgo, pazemīgo, visu labo mīlošo Jēzu kurš tika norūdīts sāpēs un ciešanās, nosēdinot savu Dēlu pie savas labās rokas un visu tiesu nodeva Viņa rokās, ka katrs celis locīsies Jēzus Kristus priekša ka debesīs ta arī virs zemes un zemzemes- ellē!

īsi par Mariju
Kā vispirms caur lepnību un nepaklausību ļaunums dzima Lucifera sirdī, kurš tika notrieks pie uz zemes un tad iemiesojoties čūskā un caur čūsku sakārdināja Ievu liekot paklausīt viņam nevis būt paklausīgiem Dievam bet skubinadams skubinaja Ievu un Ieva viņā saka klausīties (pirmais solis pirms grēka krišanas - klausīties ljaunajā) un pievērst savas domas čūskas vārdiem (otrais solis tuvak grēka krišanai pretstats pirms pirmajam Dieva bauslim Izraēl klausies! ) un šaubīties par Dieva vārdu, ceļu, patiesību, mīlestību, dzīvību un pieņema lēmumu nepaklausīt Dievam bet paklausīt sātanam un caur Ievas lēmumu un rīcību sirdsprātā grēks un nāve ienāca Ievā (mūsu visu pirmdzimtajā mātē) ... tad Ieva deva Ādama un arī Ādams "ēda", tā arī Dievs caur Mariju sūtija mums Pestītāju Jēzu, lai caur sievieti Mariju grēku uzvarētu un cilvēce varētu iegūt iespēju uz "Augšāmcelšanos" mūžigai dzīvei. Ieva un Ādams ar kuriem visa cilvēce krita pirmdzimtaja grēka un dzima sodam un nāvei, tā tagad caur Mariju un Jēzu ienākusi pestīšanas iespēja -vārds, ceļš, patiesība, mīlestība, dzīvība, tā tad Marija vispirms ieticēja savā sirdī Dievam, paklausija Dievam, tad ieņema no Dieva, tad dzemdēja no Dieva Pestītāju un veltija to Debesu Tēvam, un Dievs Tēvs to deva visai cilvēcei, tā arī mums ir vispirms jāpiedzimst no augšienes, jākļūst par Dieva bērniem, jālūdz bezvainīga Marijas sirds lai apžēlojas par mums Vissvētākā Jēzus sirds, lai Sieva Marija mūs iznēsā savā sirdī un mēs saņemam Dieva žēlastību dzimt no augšienes (jo cilvēkam pašam (bez Dieva žēlastības) tas nav iespējams (savas zēlastības Dievs devis izdalīšanai Marijai, kā tiesu ((privāto pēc nāves katrai dveselei) pastaro visai pasaulei (dzīvajiem un mirušajiem) Jēzum Kristum)) un dzimstot no augšienes kļūstam Sievas dzimums, Dieva bērni (kur Kristus (lūgšana, svētie raksti (vēstijumi, iedvesmas Jēzus (Faustina, Valtorta, Vasulla, Lašans ) un Marijas (Fatima, Lurda, Garabandale, Medzugorje), grēksūdze, gavenis( trestdiern, piektdien (uz ūdens un maizi) euharistija, adorācija (Jēzus sirds)) mūs Dievišķo darot Viņa un Viņa valstības cienīgus) , Dieva bērni, kas ir Kristus līdzībā.
Nav nevienas citas radības kura būtu tik tuvu Jēzum Kristum, mūsu Kungam, Ķēniņu Ķēniņam, Cilvēka Dēlam, Dieva Dēlam, Dieva Vārdam kā ir Jaunava Marija, Dieva dzemdētaja, Dieva Māte, Svētā gara Līgava, ar Kuru ir Kungs, Dieva apzēlotā, svētītā starp sievietēm, paugstinata pāri visām radībam, visu mūsu Svētā Māte, kronētā par Debesu Zemes Karalieni, Visu Svēto karalieni, Enģeļu Karalieni, Miera Karalieni, (atcerieties Ievu kad tā dzemdēja grēku deva to Ādamam) mēs ka jauna radība - jaundzimušie (kuri visā pilnība pieņem Mariju kā paklausības paraugu pretstatam Ievas paraugam nepaklausībai izvēlās būt dzimušiem no jaunās Ievas un Kristus upurasiņu apslacīti - kas tiek dēvēts bībele ka Sievas dzimums kas ir Kristus līdzībā (jo Tēvs nelaidīs mūs sava debesu valstība ja nelīdzināsimies Kristum), pretstata tiem kas paliek vecajā cilvēka kura tēvs ir grēks-velns kas svētajos rakstos tiek dēvēts par čūskas dzimumu.

Par Dieva bērniem mēs varam kļūt tikai aiz brīvas gribas (ka arī palikt čūskas Dzimums), jo pirmdzimtais grēks ko mantojām caur Ievu un Ādama nepaklausību Dievam kļuvam mirstīgi (ta tagad svētumu mēs varam mantot no Marijas rokām visu Svēto Māti (atcerieties Ieva deva abolu-grēku Ādamam ta tagad Marija dod mums grēciniekiem Dieva Zēlastības ar ko Tas Kungs ir Mariju pildījis svētajos rakstos "Žēlastības pilnā" ) un pateicoties Jēzus Kristus un Marijas kura ir visu mūsu lidzatpestītāja nopelniem, jo bija Dieva apžēlota, pasargāta no pirmdzimta grēka, paklausīga, pazemīga, Kunga kalpone.

par atgriešanos-mainīšanos, grēku nožēlošanu (ļaunās (domu, vārdu, tieksmju-darbu) darbības un laba nolaidību-nedarīšanu)

Dievs mums neuspiež bet brīdina ja mēs neatgiezīsimies, nenozēlosim grēkus, nenoversīsimies no tiem, nesaksim pildīt baušļus, mīlet cits citu - kā viņš mūs ir mīlējis, mēs mirsim savos grēkos un būsim mūžībā nošķirti no Dieva kas mūsos radīs mūžīgus sirdsapziņas pārmetumus ka nepaklausījām un esam tik talu no Dieva kad varājam būt tik tuvu un tagad jācieš elles mokas atrodoties ar ļaunajiem gariem ellē mūžīgi (vai šķīstītavā kas nav mūžīga bet var būt ilglaicīga atkarīgā no grēku daudzuma), topot mocītiem no viņiem mūžīgi jo nepaklausijām Dieva likumiem.

īsi par Jēzus un Marijas saistītajam sirdīm

Kā Ādams ar Ievu bija saistīti nepaklausībā - grēkā, tā tagad Marija ar Jēzu ir saistīti paklausībā-svētumā, kā Ieva nebija nodalāma no Ādama un grēka tā arī Marija nav nodalāma no Jēzus Godības. Ka Ieva bija saistīta ar ļauno garu izmainija Dievam tā Marija ir saistīta ar Dievu Svēto Garu un ir paklausīga un uzticīga Dievam Tēvam, kurš Ievu par nepaklausību bija sodījis ar sapēm (Ādamu ar sūri pelnāmo maizi) un negodu tā Dievs ir apbalvojis Mariju ar mūžīgo prieku un godu paaugstinot no kalpones līdz Debesu un Zemes Karalienei pāri visām radībām, bet Jēzu nostādija sev pa labo roku kura piekšā locīsies ikviens celis ka debesīs ta arī virs zemes un elle un viņa valstībai nebūs gala. Tā būs mūžīga!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.20 17:28:53
Betānija
Ievu par nepaklausību bija sodījis ar sapēm (Ādamu ar sūri pelnāmo maizi)
tā Dievs ir apbalvojis Mariju ar mūžīgo prieku un godu paaugstinot no kalpones līdz Debesu un Zemes Karalienei pāri visām radībām

Jā, nu to visu es kā katolis ieliski saprotu, bet mēs gadu gaitā jau esam (tie,kuri esam) paspējuši noskaidrot, ka Dievs tīšuprāt noorganizēja (ar savā rīcībā esošiem līdzekļiem un tālejošiem nolūkiem stimulēja) pirmo cilvēku grēkā krišanu, tāpēc visu vainu viņiem nevar uzkraut.
Tieši tāpat katoļiem saskaņā ar dogmatiku vajadzētu saprast, ka Marija bija bez iedzimtā grēka, tāpēc viņas pašreizējais Karalienes statuss nav gluži viņas pašas nopelns, bet gan Dieva griba, tāpēc tomēr būtu ieteicams pāri visam cienīt Dieva gribu, nevis tik daudz sacentrēties uz grēkā krišanu vai apbalvojumiem.
Cik saprotu no Dievmātes vēstījumiem, viņa ļoti labprāt vienkārši palīdzētu mums ar sev piešķirtajām pilnvarām, nevis ilgotos pēc kāda īpaša goda izrādīšanas.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.20 17:57:04
Papucs

Jā, nu to visu es kā katolis ieliski saprotu, bet mēs gadu gaitā jau esam (tie,kuri esam) paspējuši noskaidrot, ka Dievs tīšuprāt noorganizēja (ar savā rīcībā esošiem līdzekļiem un tālejošiem nolūkiem stimulēja) pirmo cilvēku grēkā krišanu, tāpēc visu vainu viņiem nevar uzkraut.

Dievs Tas kungs ir taisns un svēts it visa un slavets Vina vards lai mūžīgi mūžos!

Dievs neslepa no saviem bērniem ko sava laika iespējams arī būtu atklajis, Dievs māca mums būt paklausīgiem, ka mums jau nav zel iedot saviem bērniem ja tie lūdz un tas viniem naktu par labumu - mēs jau velamies lai vini butu laimīgi...
Ja nu jūs, ļauni būdami, protat saviem bērniem dot labas dāvanas, vai tad jūsu Tēvs debesīs nedos daudz vairāk laba tiem, kas Viņu lūdz.” [Mt.7:7-11]

Tieši tāpat katoļiem saskaņā ar dogmatiku vajadzētu saprast, ka Marija bija bez iedzimtā grēka, tāpēc viņas pašreizējais Karalienes statuss nav gluži viņas pašas nopelns, bet gan Dieva griba, tāpēc tomēr būtu ieteicams pāri visam cienīt Dieva gribu, nevis tik daudz sacentrēties uz grēkā krišanu vai apbalvojumiem.

Dieva griba ir pari visam (kuru es vēlos izpildīt cik labi vien iespējams)
un Marija to izdarīja paklausot enģēlim (ticot ka enģelis saka Dieva gribu, ieverojiet ka ne Dievs pats teica Marijai bet caur enģeli Gabrielu (kaut varēja jau pats to darīt, bet Tam Kungam ir enģeļi un svetie kalpi, pravieši kuriem katram ir savs uzdevums, ka Marija ir ta kura sanema no Dieva zelastības lai tas dalītu Dievam par Godu un mums par labumu) kas labpratīgi dalas ar Dievu Jēzu ciešanas to Jēzus dalisies arī savos priekos ...mums jacinas netik ar sekam ka ar cēloņiem ...un nav jabaidās atzīt savu mazumu un atkaribu no Dieva ka berniem no vecakiem ...

Cik saprotu no Dievmātes vēstījumiem, viņa ļoti labprāt vienkārši palīdzētu mums ar sev piešķirtajām pilnvarām, nevis ilgotos pēc kāda īpaša goda izrādīšanas.

Marija ka arī visi svetaie neilgojas pec cilveku godinašanas ... bet pec Dieva Gribas izpildīšanas cik labi vien iespējams ... Marija ir ta kura aicina visus pie Jēzus, dod pasaulei vēstijumus kurus saņem no Dieva un dodot visam dveselem zēlastības kuras ir saņēmusi no Dieva jo Marija ir "Želsatības pilnā" ka mes varam no viņas rokam ko saņemt ja mes no Viņas vairīsimies un neatzīsim Vinu ka mūsu Svēto Māti ... padomajiet katrs skarbs vārds nodara Marijas Bezvainīgajai Sirdij neizsakamas sāpes un ir ka skabarga Jēzus acī !!!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.20 18:16:54
Betānija
Marija to izdarīja paklausot enģēlim
Viņai bija bonusi, kā jau minēju.

Labāk parunāsim par Tevi pašu.
Piedalies?
Autors [78.84.248.246]
# Iesūtīts: 2010.03.20 18:45:01


Betānija: Iesūtīts: 2010.03.20 17:57:04 :

... jo Marija ir "Želsatības pilnā" ka mes varam no viņas rokam ko saņemt ja mes no Viņas vairīsimies un neatzīsim Vinu ka mūsu Svēto Māti ...


Bībele: Galatiešiem 4. nodaļa;

22 Proti, ir rakstīts, ka Ābrahāmam piedzima divi dēli, viens no kalpones, otrs no svabadās.
23 Bet tas, kas no kalpones, ir dabīgi dzimis, turpretim tas, kas no svabadās, pēc apsolījuma.
24 Tas ir līdzībā teikts, jo tās ir tās abas derības: viena no Sinaja kalna, kas dzemdē kalpībai, tā ir Hagare.
25 Bet Hagare ir Sinaja kalns Arābijā un atbilst tagadējai Jeruzālemei, jo tā ar saviem bērniem ir kalpu stāvoklī.
26 Bet augšējā Jeruzāleme ir svabada, tā ir mūsu māte;

26 Bet augšējā Jeruzāleme ir svabada, tā ir mūsu māte;


Autors : nu ko ? kam uzticēsimies? Bībelei, kura kristiešiem ir Dieva vārdi, vai Betānijai, kura runā un raksta pret Dieva vārdiem, kaut arī izmanto tos
Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.20 19:03:26
Autors [78.84.248.246]
Pilnīgs bezsakars...
Autors [78.84.248.246]
# Iesūtīts: 2010.03.20 19:41:29
Papucs # Iesūtīts: 2010.03.20 19:03:26 Autors [78.84.248.246]
Autors [78.84.248.246]
Pilnīgs bezsakars...

Autors: nu ko ? kam uzticēsimies? Bībelei, kura kristiešiem ir Dieva vārdi, vai Betānijai, kura runā un raksta pret Dieva vārdiem, kaut arī izmanto tos tikai tāpat kā sātans izmantoja, kad kārdināja Jēzu !?

Autors: nu ko ? kam uzticēsimies? Bībelei, kura kristiešiem ir Dieva vārdi, vai Betānijai, kura runā un raksta pret Dieva vārdiem, kaut arī izmanto tos tikai tāpat kā sātans izmantoja, kad kārdināja Jēzu !?

Autors: nu ko ? kam uzticēsimies? Bībelei, kura kristiešiem ir Dieva vārdi, vai Betānijai, kura runā un raksta pret Dieva vārdiem, kaut arī izmanto tos tikai tāpat kā sātans izmantoja, kad kārdināja Jēzu !?
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.03.20 19:43:18
, ... Vvai uzticēties Autoram , kurš vispār vēl neko saprotamu (ne ar ne bez Bībeles) nav pateicis?
Autors [78.84.248.246]
# Iesūtīts: 2010.03.20 19:50:51
Papucs:# Iesūtīts: 2010.03.20 17:28:53 :
ka Marija bija bez iedzimtā grēka, tāpēc viņas pašreizējais Karalienes statuss nav gluži viņas pašas nopelns, bet gan Dieva griba...

Bībele: Romiešiem 3. nodaļa;

21 Bet tagad neatkarīgi no bauslības atklājusies Dieva taisnība, ko jau apliecina bauslība un pravieši.
22 Šī Dieva taisnība dota ticībā uz Jēzu Kristu visiem, kas tic. Jo tur nav nekādas starpības;

23 jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.

24 Bet Dievs Savā žēlastībā tos taisno bez nopelna, sagādājis tiem pestīšanu Jēzū Kristū.
25 Viņu Dievs tiem, kas tic, nolicis par grēka izpircēju Viņa asinīs, tā parādīdams Savu taisnību;

Autors: nu ko ? kam uzticēsimies? Bībelei, kura kristiešiem ir Dieva vārdi, vai Papucs, kurš runā un raksta pret Dieva vārdiem, kaut arī izmanto tos tikai tāpat kā sātans izmantoja, kad kārdināja Jēzu !?
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.03.20 20:02:05
Autors [78.84.248.246]
.. ak, nabaga Jēzus, Kurš 9 mēnešus bija Tēva spiests dzīvot grēcīgā miesā, pēcāk zīst grēka samaitāto pienu..
Ak, kāpēc gan Evaņģēlijā nav minētas tieši šīs bezgalīgās Jēzus ciešanas?
(salīdzinot ar visai īslaicīgajām Krusta ciešanām)

P.S. Un cienījamais Autors taču lieliski apzinās, cik gan ļoti cieta Jēzus šo 9+ mēnešu garumā.
Ak, Kungs, cik Bībelē šis SMAGAIS Jēzus dzīves posms maz pieminēts...
jenocs
# Iesūtīts: 2010.03.21 02:01:27
Jēzus ir labāks par Mariju.
jenocs
# Labojis jenocs: 2010.03.21 02:25:47
masiks [159.148.73.94]
nu zini takš,ka ar savu postu Marijas pielūdzējus aizkaitināji,oi nebij labi. neredzu šķēršļus būt vīrietim un nekaitināt tā saucamās "parādību Marijas" pielūdzējus un nezaimot arī Jēzus māti Mirjamu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 4782