atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:21:00
-Jona-

Bet varbūt atgriezīsimies pie pamatiem

Kā cilvēks var tikt pestīts?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.22 13:31:12
-Jona-
Un? Kur tajā tēmā tu spēji KAUT KO parādīt, ka toreiz bija tādas metāla skrūves, ar kurām koka detaļas kopā skrūvēja? Pamatojumu atradi Valtrotes textā, kurš pamato Valtortes textu? Tjipa - tur tā bija, jo tur tā rakstīc? Tu tak pēc tam sāki spiest uz emocijām, ibo citu argumentu nemaz tev vairs nebija.
Saulīt (tāpēc ka blondīne (c) mdogs) - tu taču tikai pati savus textus lasi, un aiz tā secini, ka baigi kruta kaut ko pierādi...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.22 13:55:30
Ingars
es nesaku ka visi harizmāti ir automatiski tādi, bet tie apm. pieci , ko (lielos vilcienos) iepazinu, bija tieši tādi. vēl arī laikam ž. Tikšanās (ja pareizi atceros) bija viena tada, tik pieglaimīga intervija ar Izraēlas vēstnieku, ka man pilnīgi nelabi palika... paldies, man nevajag.
par pestīšanu - nu nejauksim šo tēmu.

pravieši, kas uzrāda mesiāniskus brīnumus un reizē noliedz JMariju?? es nezinu tādus. esi pats klatienē pārliecinājies?
es zinu tikai to, ka JMariju atzīst gan luterānis Delpers gan pareizticīgā Vassula, un Delperu esmu pārbaudījusi, cik nu vispār var viens cilvēks otru pārbaudīt. pārējos savukārt - pēc savstarpējās liecību atbilstības.
vai tavi pravieši (bez obligātajiem labajiem augļiem) vēl arī staigā garā, resp. vai redz ar gara redzi - Jēzu, eņģeļus, cilvēku grēkus? vai nemaldīgi atpazīst Jēzu hostijā - tb vai ir jau ar Jēzu pilnīgi Viens? ja ne, tad tie ir vairāk vai mazāk svētumam tuvojošies cilvēki, bet ne vairāk. tādi var klūdīties, pie tam pamatīgi.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.22 14:44:03
Jošs Mulders

Marija bij greeciniece kaa visi cilveeki... un to pat var Rakstos ieraudziit. Vinjai bij vismaz tas pats greks kura deelj Jaanja Kristiitaaja teevs uz 9 meeneshiem meems palika!

Taakaa... shitais sacepeejums jau pirmaaja instancee ir garaam un pretrunaa Rakstiem... taatad uz naglinjas uzkabinaams!



Vai nav savādi – ticīgs un netic, netic kādam no Dieva darbiem. Ar šādiem gadījumiem nākas saskarties itin bieži. Dievmāte šādu gadījumu pieredzēja, kad aizgāja pie Elizabetes: Dieva Svētnīcas kalps kļuvis nerunīgs – nevar parunāt, jo neticēja... Elizabetes vīrs Zahārijs, Abijas kārtas priesteris enģelim nenoticēja: „Tava sieva Elizabete dzēmdēs tev dēlu!” Sieva bija neauglīga – Dieva kalpam bija jatic, ka Dievam nekas nav neiespējams! Un tad Enģelis Gabriēls sacīja: „ Un lūk, tu kļūsi mēms un nevarēsi runāt līdz tai dienai, kamēr tas notiks.”
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 14:52:41
-Jona-

es nesaku ka visi harizmāti ir automatiski tādi, bet tie apm. pieci , ko (lielos vilcienos) iepazinu, bija tieši tādi. vēl arī laikam ž. Tikšanās (ja pareizi atceros) bija viena tada, tik pieglaimīga intervija ar Izraēlas vēstnieku, ka man pilnīgi nelabi palika... paldies, man nevajag.

Un tad? Tas nenozīmē, ka vasarsvētku kustības pravieši saistīti ar šiem viedokļiem. Nejauc lūdzama cionistu kustības grēcīgos darbus ar harizmātu viedokli, par israēlu kā izredzēto tautu. Bet atgriežoties pie pravietojumiem un pentakostu draudžu locekļiem - ir viņiem Svētā Gara augļi tā kā rakstīts bībelē un pēc šiem augļiem es pazīstu, ka tur sludina patiesību, arī par to, ka Marija nav debesu ķēniņiene, nedz visu ticīgo māte

par pestīšanu - nu nejauksim šo tēmu.

Nē, jauksim gan, jo tas ir pamats - vai pestīšanai nepieciešama Marijas godināšana?

pravieši, kas uzrāda mesiāniskus brīnumus un reizē noliedz JMariju?? es nezinu tādus. esi pats klatienē pārliecinājies?
es zinu tikai to, ka JMariju atzīst gan luterānis Delpers gan pareizticīgā Vassula, un Delperu esmu pārbaudījusi, cik nu vispār var viens cilvēks otru pārbaudīt. pārējos savukārt - pēc savstarpējās liecību atbilstības.
vai tavi pravieši (bez obligātajiem labajiem augļiem) vēl arī staigā garā, resp. vai redz ar gara redzi - Jēzu, eņģeļus, cilvēku grēkus? vai nemaldīgi atpazīst Jēzu hostijā - tb vai ir jau ar Jēzu pilnīgi Viens? ja ne, tad tie ir vairāk vai mazāk svētumam tuvojošies cilvēki, bet ne vairāk. tādi var klūdīties, pie tam pamatīgi.


Ko tu domāji ar vārdiem "noliedz Mariju"? Marija netiek noliegta, bet noliegta tiek aplamā mācība par Marijas bezgrēcību, debesu ķēniņienes statusu, ticīgo mātes statusu un to, ka mums pie viņas jāvēršas lūgšanā, ka viņa ir kā starpnieks starp ticīgajiem un Jēzu Kristu
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.22 14:53:56
Betānija
A tu tici visam kas teikts un kas rakstītc?
Nez... a textam uz sētas vai malkas šķūnīša - tu arī tici? Pilnīgi droši esi pārliecināts, ka aiz sētas redzēsi to, kas tur rakstīc?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 14:57:21
Betānija

Vai mums būtum jātic, ka, lai komunicētu ar Jēzu, mums vispirms jākomunicē ar Mariju? Nē, tam es neticu gan, es ar Jēzu varu komunicēt pa tiešo, bez Marijas starpniecības
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 14:58:46
Vai nav savādi – ticīgs un netic, netic kādam no Dieva darbiem.

Es gan ticu Dieva Darbiem... bet ne vienmeer ticu taadiem darbiem, kurus cilveeki uzdod par Dieva Darbiem, bet Dievs tos nav dariijis

Ar šādiem gadījumiem nākas saskarties itin bieži.
Taapat naakas sastapties ar gadiijumiem, kad cilveeki Dievam piedeevee darbus, ko vinjsh nav nedz dariijis nedz apsoliijis, un tad, ja kaads uz to noraada, tad runaa jau no poziicijaam, it kaa tie buutu Dieva Darbi!

Dievmāte šādu gadījumu pieredzēja, kad aizgāja pie Elizabetes: Dieva Svētnīcas kalps kļuvis nerunīgs – nevar parunāt, jo neticēja... Elizabetes vīrs Zahārijs, Abijas kārtas priesteris enģelim nenoticēja: „Tava sieva Elizabete dzēmdēs tev dēlu!” Sieva bija neauglīga – Dieva kalpam bija jatic, ka Dievam nekas nav neiespējams! Un tad Enģelis Gabriēls sacīja: „ Un lūk, tu kļūsi mēms un nevarēsi runāt līdz tai dienai, kamēr tas notiks.”

Nu nu... nevajag peldeet textaa... izlasi preciizi kaa staav rakstiits?
Kaut kaa miil tomeer muusu Marijas fanaati izlaist tieshi buutiskos vaardus!

Luk 1:
18 Caharija sacīja eņģelim: "Kā es to zināšu? Jo es pats esmu vecs, un mana sieva arī ir jau labi gados."
19 Eņģelis viņam atbildēja: "Es esmu Gabriēls, kas stāv Dieva priekšā, un esmu sūtīts runāt ar tevi un tev pasludināt šo prieka vēsti.
20 Zini, tu tapsi mēms un nevarēsi runāt līdz tai dienai, kad šās lietas notiks, tāpēc ka tu neesi ticējis maniem vārdiem, bet savā laikā tie piepildīsies."

Tavupraat kuraa vietaa paraadaas Caharijas neticiiba?

Un tagad salidizini ar kaadu citu textu!
34 Bet Marija sacīja eņģelim: "Kā tas var notikt? Jo es vīra neapzinos."
35 Tad eņģelis atbildēja un uz to sacīja: "Svētais Gars nāks pār tevi, un Visuaugstākā spēks tevi apēnos, tāpēc Tas, kas no tevis dzims, būs svēts un taps saukts Dieva Dēls.

Vai vari atrast atshkjiriibu starp 34 un 18 pantu?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.22 15:02:24
Jošs Mulders
Taapat naakas sastapties ar gadiijumiem, kad cilveeki Dievam piedeevee darbus, ko vinjsh nav nedz dariijis nedz apsoliijis, un tad, ja kaads uz to noraada, tad runaa jau no poziicijaam, it kaa tie buutu Dieva Darbi!

te gan bija tieši pretēji. Pasniedza enģeļu un Dieva darbus, bet runāja tā, it kā Marija to veikusi...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 15:04:31
mashara, nee nu Betaanija uzskata, ka Marijas bezgreeciiba ir kaads Dieva Darbs... tachu par taadu Darbu Raksti klusee...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.22 15:29:51
Ingars

JMarija nemaz ar netiek uzspiesta kā starpniece, nejauc pats. viņa spēj palīdzēt, un tas ir praksē neskaitāmas reizes pārbaudīts! es jau tev reiz minēju, ka ir ļooti daudz iemelsu, kāpēc bieži cilvēkiem ir vieglāk uzrunāt JMariju nevis uzreiz Dievu.
turklāt, kamēr vēl nav notikusi Otrā Atnākšana, Jēzus viņu izmanto kā Savu vēstnesi un, ja tik esam iepazinušies ar liecībām, kā vēstnese viņa ir taisni nepārspējama.. bet obligātu Medžugorjes svētceļojumu tev neviens neuzspiež.

bet tu neatbildēji par Garabandāli - tad sātans vai..?

un - nosauc konkrētu pentakostu pravieti, kurš uzrādītu mesiāniskus brīnumus/zīmes, un vinelaikus noraidītu manis minētās atklāsmes (un es nerunāju par Sv.Gara augļiem kas vairāk vai mazāk pavada visus kristiešus, bet tieši - nepārprotamām Mesiāniskām Zīmēm).
resp. - kurš ar to pašu būtu noraidījis - Fatimu, Lurdu, Garabandāli, Medžugorji, Māti Terezi, Jāni Pāvilu II, Sv. tēvu Pio/Baznīcas Svētos - ja apšauba kaut vienu, tad vienlīdz visus.



bet par Jēzus Mātes godināšanu jau Luters pietiekoši izteicies, neliec man atkārtot. tā ka... tādi teksti, kā te savulaik no Ingara nākušie, kurus modam bija ar steigu jādzēš - lūk, tādu necieņu gan Jēzus nepieļaus un nesodītu neatstās.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.22 15:46:28
-Jona-

JMarija nemaz ar netiek uzspiesta kā starpniece, nejauc pats. viņa spēj palīdzēt, un tas ir praksē neskaitāmas reizes pārbaudīts! es jau tev reiz minēju, ka ir ļooti daudz iemelsu, kāpēc bieži cilvēkiem ir vieglāk uzrunāt JMariju nevis uzreiz Dievu.
turklāt, kamēr vēl nav notikusi Otrā Atgriešanās, Jēzus viņu izmanto kā Savu vēstnesi un, ja tik esam iepazinušies ar liecībām, kā vēstnese viņa ir taisni nepārspējama.. bet obligātu Medžugorjes svētceļojumu tev neviens neuzspiež.


Redz tur jau tā problēma - personīgas attiecības ar Dievu tiek aizstātas ar attiecībām ar cilvēku, bet agri vai vēlu šiem cilvēkiem nāksies atzīt, ka nepieciešams runāt tieši ar Jēzu, nevis caur Mariju, ka Jēzus ir vēl mīlošāks un piedodošāks, vēl laipnāks, vēl žēlsirdīgāks par Mariju.

Jēzus izmanto Mariju kā vēstnesi tu saki - tad kāpēc Marijai šajos vēstījumos tiek piedēvēts tas gods, kas pienāka svienīgi Jēzum? Konkrēti - vēršanās lūgšanā pēc palīdzības, pēc aizsardzības

un - nosauc konkrētu pentakostu pravieti, kurš uzrādītu mesiāniskus brīnumus/zīmes, un vinelaikus noraidītu manis minētās atklāsmes (un es nerunāju par Sv.Gara augļiem kas vairāk vai mazāk pavada visus kristiešus, bet tieši - nepārprotamām Mesiāniskām Zīmēm).
resp. - kurš ar to pašu būtu noraidījis - Fatimu, Lurdu, Garabandāli, Medžugorji, Māti Terezi, Jāni Pāvilu II, Sv. tēvu Pio/Baznīcas Svētos - ja apšauba kaut vienu, tad vienlīdz visus.


Uzprasi jebkuram no pentakostu mācītājiem

bet par Jēzus Mātes godināšanu jau Luters pietiekoši izteicies, neliec man atkārtot. tā ka... tādi teksti, kā te savulaik no Ingara nākušie, kurus modam bija ar steigu jādzēš - lūk, tādu necieņu gan Jēzus nepieļaus un nesodītu neatstās.

Nu, Lutera domas par Marijas godināšanu gan ir diezgan atšķirīgas no tavējām, jo Luters nekādā gadījumā ar to nedomā, ka mums būtu javēršas pie Marijas lūgšanā pēc palīdzības, neesmu arī lasījis, ka viņš atbalstītu viedokli, ka Marija ir visu ticīgo māte, debesu ķēniņiene vai, ka viņa būtu bijusi bezgrēcīga.

Un jebkurā gadījumā neatkarīgi no tā, ko teicis Luters vai kāds cits cilvēks - Svētie Raksti mums neko tamlīdzīgu neatklāj, bet tiek runāts, mudināts un iedrošināts vērsties pie Dieva Jēzus Kristus vārdā
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.22 15:51:20
Ingars

nu ko var putroties! arī jebkuram mācītājam mēs varam lūgt padomu un aizsardzību. ievēro kaut Lutera nosacījumus JMarijas godināšanā, un pietiks atliektiem galiem.

Garabandāle...?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 15:53:25
-Jona-

nu ko var putroties! arī jebkuram mācītājam mēs varam lūgt padomu un aizsardzību. ievēro kaut Lutera nosacījumus JMarijas godināšanā, un pietiks atliektiem galiem.

Nu šādā kontekstā Marija nav unikāla, ir simtiem un tūkstošiem viņai līdzvērtīgu debesu valstībā

Garabandāle...?
Nevaru apskatīties no šī datora
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.22 15:58:48
Ingars
eh, nu tomēr nāksies atkārtoties... nu kas tur tik aizskarošs, nekādi nesaprotu... tev viņas unikālums elpot neļauj? Jēzu mīlēt neļauj?


"Marijas godināšana ir ierakstīta cilvēka pašā sirds dziļumā.
/M.Luters, 1522.g. 1.septembra sprediķis/

Viņa ir augstākā sieviete un cildenākais kristietības dārgums pēc Kristus (..) personificēts cildenums, gudrība un svētums. Mēs nekad nespēsim viņu pietiekoši godināt.
/1531.gada Ziemassvētku sprediķis/

Mūsu lūgšanai jāietver Dieva Māte (..) Tas ko "Esi sveicināta Marija" saka ir, ka viss gods ir jādod Dievam, lietojot vārdus: "Esi sveicināta Marija, žēlastības pilnā..." Redziet, ka šiem vārdiem nav lūgšanas nozīme, bet tīri slavas un goda došana. ... Tam, kuram nav ticība tiek ieteikts atturēties no "Esi sveicināta" lietošanas.
/Mazā lūgšanu grāmatiņa 1522/

Katrs, kam ir laba ticība saka "Esi sveicināta" bez briesmām ..."
/1523.g.11.marts sprediķis/
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 16:04:57
-Jona-

eh, nu tomēr nāksies atkārtoties... nu kas tur tik aizskarošs, nekādi nesaprotu... tev viņas unikālums elpot neļauj? Jēzu mīlēt?

Nenovirzies - konkrēti, kas viņai ir tāds, ko Jēzus nevarētu dot bez viņas starpniecības?

"Marijas godināšanas ir ierakstīta cilvēka pašā sirds dziļumā.

Kā tavuprāt būtu jāizpaužas šai godināšanai?

Viņa ir augstākā sieviete un cildenākais kristietības dārgums pēc Kristus (..) personificēts cildenums, gudrība un svētums. Mēs nekad nespēsim viņu pietiekoši godināt.

Un kas viņai to deva?

Mūsu lūgšanai jāietver Dieva Māte (..) Tas ko "Esi sveicināta Marija" saka ir, ka viss gods ir jādod Dievam, lietojot vārdus: "Esi sveicināta Marija, žēlastības pilnā..." Redziet, ka šiem vārdiem nav lūgšanas nozīme, bet tīri slavas un goda došana. ... Tam, kuram nav ticība tiek ieteikts atturēties no "Esi sveicināta" lietošanas.

Slavas un goda došana....stop, stop, stop, kam pienākas slava un gods?
Atkl. 1:6 un kas mūs darījis par ķēniņiem, par priesteriem Dievam, Savam Tēvam, Viņam lai ir slava un vara mūžu mūžos! Āmen!


Atkl. 5:13 Un es dzirdēju visu radību debesīs, virs zemes, apakš zemes, jūrā un visus, kas tur ir, sakām: "Tam, kas sēd goda krēslā, un tam Jēram, lai ir pateicība, gods, slava un vara mūžu mūžos."


Atkl. 7:12 "Āmen, teikšana un slava, gudrība un pateicība, gods, vara un spēks mūsu Dievam mūžu mūžos! Āmen!"

Katrs, kam ir laba ticība saka "Esi sveicināta" bez briesmām ..."

Kāda no tā jēga un ko tas dod tādu, ko nevarētu saņemt nekādā citā veidā?

Ir neskaitāmas liecības par atmodām, kur tūkstošiem tūkstoši atgriežas pie Dieva un Marija tur vispār netiek pieminēta
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.22 16:09:04
Ingars
es jau uz visu esmu atbildējusi vairākkārt

Katrs, kam ir laba ticība... ... ...
/1523.g.11.marts sprediķis/


Visvieglāk būtu iedomāties Debesu Svētos kā lielu Ģimeni kopā ar Kungu (kā mums te uz zemes) - vecākie brāļi/māsas taču ir tikpat labi kā viņu vecāki spējīgi jaunākajiem sapīt bizes, sašņorēt zābaciņus.... pabarot ja vajadzīgs... pat samīļot!... ne tā?
Lai gan visu saņēmuši jau gatavu, vecāku sarūpētu un visu no vecākiem paši mācījušies...
tas nav nekas slikts, ne arī iz elku būšanas, nepavisam ne. vnk normāla ĢIMENE. /Jona/

/Bet ja Jēzū ir viss, tad kamdēļ nepieciešama Marijas godāšana, lūgšana?/Ingars/

oij... ja pārmērīga, stindzinoša bijība (no Paša), ja kāds šķietas pārāk grēcīgs - bail no Dieva dusmām, ja bijis despotisks tēvs, ja sievietei liekas, ka vieglāk kontaktēties ar sievieti, ja kādam varbut māte mirusi un tad Jēzus Māte īpaši tuva, ja... ja...
nav tie nāves grēki un beigās viss tikpat nostāsies savās vietās./Jona/


Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 16:10:17
-Jona-

Un kas šis būtum - citāts no Svētajiem Rakstiem?

Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 16:13:06
Nu esam viena ģimene, bet kāds tur sakars ar to visu par Mariju? Viņa ir mūsu māsa.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 16:17:17
oij... ja pārmērīga, stindzinoša bijība (no Paša), ja kāds šķietas pārāk grēcīgs - bail no Dieva dusmām, ja bijis despotisks tēvs, ja sievietei liekas, ka vieglāk kontaktēties ar sievieti, ja kādam varbut māte mirusi un tad Jēzus Māte īpaši tuva, ja... ja...
nav tie nāves grēki un beigās viss tikpat nostāsies savās vietās./Jona/


Un tā arī viss sākas - kompromiss aiz kompromisa, bet vai nav cilvēkus jāiedrošina, ka neviens nevar sacensties ar Dievu līdzjūtībā un mīlestībā? Tāpēc mums ir Jēzus uz Viņu jānorāda, ja kādam liekas, ka viņš pārāk grēcīgs. Principā tu noniecini Dieva spējas komunicēt ar grēciniekiem un ar sievietēm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 9220