atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.21 13:14:42
jenocs
Viss ir atkariigs, par ko mees uzskataam Jeezu un Mariju. Par cilveekiem vai par dieviem. Un no personiigaas attieksmes - vai esam monoteisma paarstaavji, vai arii pieluudzam visaadas dieviibas panteonaa.
Tb - ja abi ir dievi, tavs apgalvojums "Jēzus ir labāks par Mariju." ir diivains, ja abi vai viens no vinjiem nav dievs - apgalvojums ir logjisks.
Es tikai turpinaaju tava apgalvojuma konsekvences. Neesmu vainiigs, ka tu saki A, bet baidies tiekt B.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.21 16:36:20
Tēvs apželojies par viņiem jo tie nesaprot ko runā!!!
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.21 20:43:36
Gnidrologs, te pirms kāda laika arī Liepa flūdoja pa deviņi mēmi. Nekas, ar laiku iemācījās foruma kultūru. Gan jau Betānijs arī iemācīsies. Tikai mieru...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.22 01:45:00
Betānija
Interesanti... a kapeec vinjsh shos vaardus neteica Noasam, bet vienkaarhi lika vinjam glaabties un atdariija uudenskraanu valjaa?

Es vēlos atkal un atkal atkārtot, ka Sātans eksistē, viņš ir Ļaunais un viņš jau no paša sākuma ir jūs krāpis, tomēr beigās viņš tiks uzvarēts un sagrauts;
Zaatans nav veel sakauts? A ko gan Jeezus dariija elle 3 dienas? Speeleja ar Zaatanu pasleepes?
Abet no otras puses... ja jau Zaatans nav pieveikts, tikai "beigaas tiks uzvareets"... tad jau Dievs un vinja deels ir diezgan nejaukas buutnes - var uzveikt muuzhiigo ljaundari ar mazo pirxtinju, tachu liek vinjam sveetu mieru liidz pat "beigaam"... a ljaundaris pat tam dara neierobezhotu daudzumu launuma un rada cieshanas. Kapeec gribi, lai mees sekotu taadaam inertaam buutneem? Vinjas tachu rada reaalu postu! Kapeec tu vinjaam aicini liidzi?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.22 02:22:57
Es, Kungs, vēlos viņiem pateikt šādus vārdus: Es svētīju ikvienu no viņiem un visus, kuri palīdz izplatīt Manus Vēstījumu, it īpaši tos, kuri tam ziedo savu brīvo laiku;

Mani aicinājumi nebūs veltīgi; mīliet cits citu, kā Es jūs esmu mīlējis un izplatiet vēstījumus pat to vidū, kuri jūs izsmies ; lūdzieties pēc apgaismības, izturieties cits pret citu kā līdzīgs pret līdzīgu; mīļotie, Es esmu visos Laikos Klātesošs; Es, Jēzus, mīlu jūs visus ar mūžīgu mīlestību;

nāc pie Manis, mans maziņais, un parādi tiem Manu Svēto Sirdi; Es, Kungs, viņiem iemācīšu iet ceļu kopā ar Mani un parādīšu, ko nozīmē Patiesa Dzīve Dievā; Es tiem palīdzēšu saprast, ka viņi visi ir Mana sēkla un pieder Man;

Es tiem parādīšu, kā Sātans viņus visus ir piekrāpis, Es parādīšu, kāds viņš ir nodevējs; Es vēlos atkal un atkal atkārtot, ka Sātans eksistē, viņš ir Ļaunais un viņš jau no paša sākuma ir jūs krāpis, tomēr beigās viņš tiks uzvarēts un sagrauts ; lūdzieties, Mani mīļotie, Es klausīšos, lūdzieties un runājiet ar Mani, Es esmu klātesošs, Es esmu jūsu svētais Draugs, Es vienmēr esmu jūsu vidū; ticiet Manas Klātbūtnes Noslēpumam; Mana Mīlestība uz jums ir mūžīga, un tās dziļumus un pilnību jūs sapratīsiet vienīgi Debesīs; izjūtiet Manu Klātbūtni… izjūtiet Manu Klātbūtni… Es svētīju ikvienu no jums;

mans Ābels šoreiz dzīvos; patiesīgums iznīcinās ļaunumu; svētīgi tie, kas izplata Manu Vārdu, svētīgas Manas avis, kas pazīst Manu Balsi, svētīgi ir tie, kas no jauna pabaros Manus jērus; svētīgi tie, kas ir vienkārši savā sirdī, svētīgi tie, kas Garabandāles atzīšanas dienā lūgsies Rožukroni un, nometušies uz ceļiem , sveicinās Manu Māti; svētīgi tie, kas nesīs Manu Miera un Mīlestības vienojošo Krustu; svētīgas ir tās avis, kas atgriežas pie Pētera; svētīgas ir tie, kuri zemojas un seko Manam piemēram; svētīgi ir tie, kas pilda Manu Mīlestības bausli un mīl cits citu, tāpat kā Es jūs esmu mīlējis; svētīgi tie, kas nes Manu liecību un nekļūst par iemeslu piedauzībai;
mana maziņā, manas Dvēseles iemīļotā, tici un paļaujies uz Mani, Es esmu Tavs dievišķais Skolotājs; nekad neapšaubi Manu Vārdu; nāc, tu esi vāja; nāc, atbalsties pret Mani, jo Es esmu tavs Spēks;

http://www.youtube.com/watch?v=gnGIETyec04&feature=related
http://www.ourlady.ca/translations/Russian/wigRu1.htm
http://www.youtube.com/watch?v=P-t6MQKVTD8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ZKJtg1jE9Sc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=HbOCYaQ6aUg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=sNx0LeBbu2I&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=e8WK_vcS7L4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_s0opJh9IiU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=4CYLXjcyhVA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=T4-n25Rn-UA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=IkdQDq9XQyI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qAHNcMd8ZN4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=34jh1B94zYk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=WIshoGV0Lc4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=jg017DYmB9I&feature=related
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.22 02:45:14
Interesanti... a kapeec vinjsh shos vaardus neteica Noasam, bet vienkaarhi lika vinjam glaabties un atdariija uudenskraanu valjaa?

Graudus atrod tie kas tos meklē (parbaudiet visu bet paturiet labako):
http://www.adventisti.lv/lv/media_lv.php?type=vol&event=125
http://vaitas-darbi.woano.lv/2_RitaLasijumi+/VienaDienaArDievu.htm
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.22 03:04:02
Masiks

Zaatans nav veel sakauts?

Lūk.10:18 Jēzus saka: “Es redzēju sātanu kā zibeni no debesīm krītam”

A ko gan Jeezus dariija elle 3 dienas?
Atbrīvoja taisno dveseles, jo lidz Jēzus upurim debesis bija slegtas.
http://www.vards.info/rd1-2-3.htm

Speeleja ar Zaatanu pasleepes?
19 Redziet, Es jums esmu devis spēku, ka varat staigāt pāri čūskām un skorpioniem un katram ienaidnieka spēkam, un viss tas jums nekā nekaitēs. /Lk.10/


bet no otras puses... ja jau Zaatans nav pieveikts, tikai "beigaas tiks uzvareets"... tad jau Dievs un vinja deels ir diezgan nejaukas buutnes - var uzveikt muuzhiigo ljaundari ar mazo pirxtinju, tachu liek vinjam sveetu mieru liidz pat "beigaam"... a ljaundaris pat tam dara neierobezhotu daudzumu launuma un rada cieshanas. Kapeec gribi, lai mees sekotu taadaam inertaam buutneem? Vinjas tachu rada reaalu postu! Kapeec tu vinjaam aicini liidzi?

Dievs ir dzīvo Dievs ne mirušo un nenogalina savas butnes bet dod tam iespēju atgriezties, laboties caur grēku-kļūdu-ļaunuma-maldu labošanu uz labu darot netikumus par tikumiem, kardinājumi cilvekiem ir svetīgi laba nostirinašanai-rūdīšanai, ciešanas lai iemācītos mīlēt grūtībās, caur sapēm, līdz asinīm, lidz nāvei...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.22 06:42:51
Betānija
Tjipa - Vaita labaak zin, kas bija biibelee rakstiits, nekaa pati biibele???
Vinja tachu 90% no sava rakstiitaa izfleiteejusi, izzidusi no sava kaajas iikshkja! Ij Vaitas rakstiitais nav saskanjaa ar biibeli un pat veselo sapraatu. Es gan esmu paarliecinaats, ka tu to nemaz nezini un negribi zinaat... /delfos par folkloru jau kljuvusi Jonas iekopeetaa versija, ka Jeezum galdnieka amataa straadaajot, no rocinjaam skruuves bira. /(c) Vaita/ Viss jau ok, tikai skruuves galdnieciibaa saaka izmantot tikai industrialaja laikmetaa..../

masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.22 06:49:01
Betānija
Lūk.10:18 Jēzus saka: “Es redzēju sātanu kā zibeni no debesīm krītam”
Ir jau OK, bet njekaja Betaanija tam iebilst. Saka ka Zaatans nav sakauts... :
Es vēlos atkal un atkal atkārtot, ka Sātans eksistē, viņš ir Ļaunais un viņš jau no paša sākuma ir jūs krāpis, tomēr beigās viņš tiks uzvarēts un sagrauts;
ij tagad nav skaidrs -kursh melo - biibele, Betaanija vai Jeezus....

A ko gan Jeezus dariija elle 3 dienas? Atbrīvoja taisno dveseles, jo lidz Jēzus upurim debesis bija slegtas.
Tas ir - nevis ar Zaatanu kaavaas, bet izlaboja netaisniibu, kuru Dievs radiija??? A ar Dievu Jeezus savu riiciibu saskanjoja? Ka tik tur suudi nesanaak....

masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.22 06:52:10
Betānija
Dievs ir dzīvo Dievs ne mirušo un nenogalina savas butnes bet dod tam iespēju atgriezties, laboties caur grēku-kļūdu-ļaunuma-maldu labošanu uz labu darot netikumus par tikumiem, kardinājumi cilvekiem ir svetīgi laba nostirinašanai-rūdīšanai, ciešanas lai iemācītos mīlēt grūtībās, caur sapēm, līdz asinīm, lidz nāvei...

Dziivo Dievs, saki? A kam pieder nolaadeeshanas vaardi "Tu mirdams mirsi", ij "Tavu galvu sadragaas..."? Un kas tavupraat bija Greeku Pluudi? Stulbs Dieva joks? Un eegjiptes pirmdzimtos un lopus kursh apkaava? Ruukjiitis Suudinsh, jeb tomeer pac Dievs?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 09:34:15
mašara

A kāda man daļa gar to, ka tu mani neuzskati par labu cilvēku? Kāda suņa pēc man tas būtu jābūt svarīgi? Da ij kāda pārbīļa pēc man būtu tavu uzskatu dēļ jālūdz piedošana Dievam??? Te nu es galīgi nekādu konsekvenci nesaskatu.

ēee... ko grib dot? vainas apziņu, lai es varētu lūgt piedošanu? lai pats lūdz, ja jau viņam ir tāda vajadzība! priekš kam man piekasās?


Tici man - tu neesi ne pirmais, ne pēdējais, kurš šitā runā un vēlāk kļūst par paraugkristieti.

Vita. [87.110.116.47]

Lieta tāda, ka Dievmāte Debesīs ieņem Lucifera vietu un tādēļ viņam skauž. Iesaku nekarot Lucifera pusē. Ja nezinājāt, tad nekas, bet turpmāk nedariet.

Atkl. 11:15 Un septītais eņģelis bazūnēja, un stipras balsis atskanēja debesīs, kas sauca: " Pasaules valstība ir nākusi rokā mūsu Kungam un Viņa Svaidītajam , un Viņš būs valdnieks mūžīgi mūžam."

Kur šeit pieminēta Marija???
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.22 09:58:02
Ingars
Ņjedoždjotjes! (c) Rabinovičs.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 09:59:55
mašara

Redzēsim
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.22 10:28:10
Ingar, tā tu drīz nonāksi pavisam sprukās - tu taču principā atzīsti gan mūsliaku praviešus , gan pravietojumus - priekš kam tad tas viss, ja ne lielākai skaidrībai?
lai gan - jau JD JMarija ir tā,kura žēlastības pilnā (želastības un nevis grēka - ievēro! tb, visā pilnībā apžēlotā!
kāpēc gan Tēvs lai nebūtu varējis jau no laika gala izveidot vienu cilvēku (Sava Dēla Māti) pavisam pavisam īpašu, kurš pīslis Viņam to aizliegs? vai tad Jņ. evaņģēlijā nav runāts par cilvēkiem bez grēka, vai gan prmie cilvēki sākotneji arī nebija bez grēka, tad kāpēc lai Paša Pestītāja Māte(!) būtu sliktāka?

tā ka... es visnotaļ pievienojos Papuča ironijai par šo nebeidzamo "akmentiņ, lec laukā!", kuri bērni vaidziņus piepūtuši, nepaguruši un visā nopietnibā tur ciet savu Radītāju
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.22 10:33:30
ļoti svarīgs teksts par vienīgo Bezvainīgo Sirdi zemes virsū :


MARIJAS DVĒSELE BIJA SKAISTA UN NEVAINĪGA

27. VIII. 1944.g.
Jēzus sacīja:
Pasteidzies mazā dvēselīte. Es ļoti vēlos tevi ietīt Jaunavas Marijas kontemplācijas segā. Nāc un lasi par Viņas godību: “Dievam es piederēju Viņa darbu aizsākumā. Kopš gadsimtiem esmu radīta, pirms tapa zeme. Esmu dzemdēta pirms vēl ūdens klajums bija... un pirms kalni radās... Kad Debesis Dievs nostiprināja, es biju ar Viņu... Kad jūrai Dievs sprauda robežas... kad veidoja zemes pamatus... es biju Viņam līdzās... Visu laiku esot Tam blakus” (Laika 8, 22-30)...
Šie vārdi attiecas uz Mariju, Skaistās Mīlestības Māti. Dievs radīja cilvēku un ļāva tam dzīvot, nolēma tam piedot, lai iegūtu šo Svēto, Bezvainīgo, Iemīļoto Jaunavu, Iemīļoto Meitu, Visšķīstāko Māti, prieka pilno Līgavu! Tik daudz Dievs deva un būtu devis vēl vairāk, lai iegūtu šo Savas saules Sauli, šo Sava dārza ziedu. Un joprojām Viņš jums dāvā tik daudz Viņas dēļ, pēc Viņas lūgumiem, Viņas priekam... Viņas prieks vienojas ar Dieva prieku, palielinot gaismas uzliesmojumus, un ikviena šāda dzirkstele ir žēlastība pasaulei un visiem cilvēkiem, kuri atbild ar “alleluja” saucienu uz katra Dieva brīnuma parādīšanos, kurš vēlējās redzēt mirdzošo Jaunavas prieka smaidu. Dievs vēlējās dāvāt zemei karali - no nekā veidotu radījumu. Viņš apdāvināja to ar šķīstības žēlastību viņa sākuma dienā. Taču Visu zinošais Dievs, kurš pārzin nākamo gadsimtu atgadījumus, kura acis nemitīgi redz to, kas b i j a , i r un b ū s: lūkojoties nākotnē, redz tagadni un ar skatienu lūkojas pēdējā nākamības brīdī... Viņš arī zina kāda būs pēdējā cilvēka nāve. Viņš labi zināja, ka šis cilvēks nokaus sevī žēlastību un liegs Debesis pats sev. Kādēļ gan Viņš radīja cilvēku? Tā daudzi jautā. Vai jūs būtu vēlējušies nebūt? Vai tad nav vērts dzīvot, kaut vai īsu brīdi, lai spētu iepazīt un apbrīnot to nebeidzamo skaistumu, kādu Dieva roka ir sējusi pasaulē?
Kam gan Dievs radīja šīs zvaigznes un planētas, kuras riņķo debess jumā, vada gaismu un gadalaikus (nemainīgi, kaut tomēr vienmēr citādi), debesīs katru vakaru ierakstot arvien jaunu lappusi, tāpat katru mēnesi un gadu, it kā vēlētos sacīt: aizmirstiet ieslodzījumu, atmetiet jūsu vēstules, tumšu lietu pilnas; samaitātas, netīras, pūstošas, melīgas, lāstu pilnas, trūdošas lietas – un paceliet kaut skatienu uz neierobežoto debess juma brīvību, noraugieties visā mierīgi, savos tumšajos cietumos ienesiet gaismu, lasiet to, ko mēs rakstām debesīs, šos mīlestības vārdus, jo mēs vienmēr esam Tā priekšā, Kurš ir. Mēs mīlam Viņu tādēļ, ka Viņš ir ļāvis mums būt, Kurš ļauj šo rotēšanas iespēju visumā. Klausieties kā mēs sludinām jums Dievu ar mūsu gaismu un siltumu un skaistumu, ieklausieties ikvienā balsī: ūdens čalās, viļņu balsīs, bērnu smieklos, šajā blēšanā, šajā īdēšanā, tas viss saka: Dievs ir!
Kam gan Dievs radīja šīs neskaitāmās zvēru un putnu sugas: tie visi atrodas cilvēka kalpībā – tie skrien, strādā, baro un izklaidē. Kam šīs neskaitāmo augu, augļu un ziedu šķirnes?... Dievam nekas nav nepieciešams. Viņš Sev ir pašpietiekams. Visa radība ne par atoma tiesu nepalielināja Viņa nebeidzamo prieku, esības skaistumu un varu.
Visu to Viņš radīja cilvēkam, tikai priekš viņa. Ir vērts dzīvot, lai visu to iepazītu un pateiktos par to. Un kaut tagad jūs esiet tik ļoti neuzticīgi, lepni, netīri, un slepkavotāji, Dievs tomēr jums ļauj priecāties par skaistumu un pasaules labumu un apietas ar jums tā, it kā jūs būtu Viņa labie dēli. Ikviena cita pieredze vai atklājumi, kas nes sevī ļaunuma zīmotni, nāk no sātana.
Pirms Dievs radīja cilvēku, Viņš zināja, ka vēlāk tas kļūs par ļaundari un slepkavu. Un tā kā Pirmsmūžīgā Labsirdībai nav robežu tās labestībā, pirms grēka rašanās, Dievs jau domāja par tā likvidēšanas iespēju. Šai iespējai vajadzēja būt Man, Tēva Vārdam – Pestītājam. Taču tam bija nepieciešama Māte, no kuras Man taptu Miesa. Un tad Dieva vienreizīgajā domā tapa radīta Jaunava Marija. Un visas lietas tapa radītas Man, Tēva Iemīļotajam Dēlam. Lai atpestītu miesu un vestu to uz Debesīm, Man vajadzēja tapt par Miesu. Un tā kā gara atdzīvināta miesa ir Dieva meistardarbs, tad tai tapa radītas debesis.
Lai kļūtu par Miesu, Man bija nepieciešama Māte. Lai kļūtu par Dievu, nepieciešams bija, lai Mans tēvs būtu Dievs. Tad Dievs paaicināja Līgavu un sacīja Tai: “Nāc un palūkojies, ko Es daru priekš m ū s u Dēla. Es redzu kāda Tu būsi, Bezvainīgā. Redzu Tevi, un Tavu acu zilgmi Es dāvāju jūrai un debess jumam, Tavu matu krāsu Es piešķiru graudiem, Tavas sejas krāsa kļūs par lilijas baltumu un rozes krāsu. Strazdam Es piešķiršu Tavas balss skaņu, bet rasai – Tavu acu asaras. Es lasu Tavas nākamās domas un dzirdu Tavas Sirds pukstus. Nāc un iemājo pasaulē, lai zvaigznes ieskauj Tevi kā kronis, bet mēness sirpis, lai gulstas pie Tavām kājām. Nāc un iemāci visam mīlēt Tavu Dievu un pastāvēt vienīgi Viņa dēļ. Nāc un remdē cilvēciskās nepaklausības rūgtumu, netiklību ar sātanu un cilvēcisko nepateicību. Un Es ar Tevi uzvarēsim elli.
Dievs Tēvs radīja vīrieti un sievieti ar tik pilnīgām mīlestības tiesībām, ka jūs pat nespējat aptvert šo cēlsirdību. Jūs kļūdāties domājot: kā gan būtu notikusi vairošanās, ja cilvēks nebūtu paklausījis sātana pamācībām.
Augiem ir augļi un sēklas. Vai viņu auglība ir tāda pati kā cilvēkiem? Nē. Vīrišķā zieda puteksnītis, meteoroloģisko un magnētisko likumu vadīts, tiek nests uz sievišķo ziedu. Tas atveras, pieņem puteksnīti un apaugļojas. Tas nekrīt nešķīstībā, un vēlāk neatmet to, tā kā to darāt jūs, jau nākamajā dienā vēloties piedzīvot to pašu sensāciju. Augs rada augli un līdz nākamajam gadalaikam vairs nezied. Un ja zied, tad tādēļ, lai dotu jaunu augli.
V i s i no tuvienes, vai tālienes, lido, rāpo, lec vai skrien viens pie otra, apaugļošanās laikam tuvojoties, un nenovēršas no tā, meklējot vienīgi labumu. Zvēru nodoms ir pēcnācēju radīšana, bet cilvēks šeit bieži nonāk zem zvēra līmeņa. Par skolotāju jūs esiet izvēlējušies sātanu un jūsu darbi ir šāda skolotāja cienīgi. Bet ja jūs būtu uzticīgi Dievam, jums pēcnācēji rastos bez sāpēm un bieži vien bez necienīgas izturēšanās, kādu nepazīst pat bez dvēseles esošie zvēri. Šiem sātanam pakļautajiem cilvēkiem, Radītājam vajadzēja parādīt Dievu – Cilvēku, kas dzimis no Bezvainīgās: Zieds rada ziedu bez sējas nepieciešamības, tikai bezvainīgā Zieda – Lilijas – Marijas skūpsta iespaidā! Tāda bija Dieva atmaksa! Sātans, kurš līdz šim bija dumpinieks, negodīgs ieļaunotājs, tagad ir Marijas uzvarēts. Tūkstošiem karaspēki neko neiespēj pret Marijas spēku, nepastāv tāda vēja, un Viņas Vārds, Viņas skatiens un šķīstība, kā zibens aiztur sātanu tā ellišķīgajā bedrē. Ak, nolādētais, kurš Dievam atņēma prieku kļūt par v i s u radījumu Tēvu! Tas būtu noturējis līdzsvaru rasu starpā, nebūtu karu starp tautām un nelaimes ģimenēs.
Cēlsirdīgā Dieva uzvara pār sātana viltību bija Bezvainīgās (kuru nespēja aizsniegt sātana inde) Ieņemšana. Tā bija Jaunavas dziļā jaunavība! Cik gan nabadzīga ir tās jaunavība, kuru neviens nav apņēmis (par sievu). Jaunavības tur gandrīz nav...
Kāda ir tās jaunavība, kura vēlējās atdot sevi Dievam, bet neprata atdoties vienlīdz garā: tā nodarbojās ar tik daudz svešām domām, viegli pieņemot cilvēciskās rūpes. Tāda ir vienīgi jaunavas rēgs, vēl pat mazāk. Kāda ir tās jaunavība, kura ir ieslēgusies klosterī priekš Dieva? Tā ir liela lieta, tomēr tā nav tik pilnīga jaunavība kāda ir Manai Mātei.
Marija ir Jaunava. Viņa ir neaizskaramības, šķīstības aiza ,un, aizā zūdošā žēlastība, no kuras Tā ir radusies ir Dievs. Neaizskaramība. Šķīstība. Vispilnīgākā Žēlastība.
Lūk, kā rīkojas Trīsvienīgais Dievs. Kritušajiem radījumiem Viņš parāda Šo pilnības Zvaigzni. Neveselīgas ziņkāres priekšā Viņa stāv šeit kautrības pilna, vēloties mīlēt tikai Dievu. Šī lieliskā Nezinošā stāv ļaunajam nezinot. Viņā mājo ne tikai neziņa par zemāku mīlestību, nedz par laulāto draugu mīlestību, Viņa ir kaisles un grēka seku nepazīstoša. Marija ir dedzīgas Dieva mīlestības pārpilna – skaidru altāri redzoša, pie kura Dievs salaulājas ar Jaunavu, kura ir bez grēka, tāpat kā Viņš."

http://katolis.eks.lv/Dokumenti/MVolt_1.htm
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.22 10:35:26
ļoti svarīgs teksts par vienīgo Bezvainīgo Sirdi zemes virsū :

Taada bij tikai Jeezum Kristum.

Marija bij greeciniece kaa visi cilveeki... un to pat var Rakstos ieraudziit. Vinjai bij vismaz tas pats greks kura deelj Jaanja Kristiitaaja teevs uz 9 meeneshiem meems palika!

Taakaa... shitais sacepeejums jau pirmaaja instancee ir garaam un pretrunaa Rakstiem... taatad uz naglinjas uzkabinaams!
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.22 10:38:51
Jošs Mulders
Un mani nezkādēļ nepārsteidz, ka autore ir Valtorte...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.22 10:42:39
masiks [159.148.73.94]

skrūves bija pazīstamas jau kopš Arhimēda , 3.gs.p.m.ē. un tieši to mēs delfos sīki un smalki izrunājām, tā ka nelaid tīšu dezu, ok?
mašara
# Labojis mašara: 2010.03.22 10:48:31
-Jona-
laikam nelasi ko raksta? Tas, ka jēdziens "skrūve" bija pazīstams - nenozīmē, ka tādu savilcējdetaļu no metāla lietoja galdnieki Jēzus laikā. To tev toreiz skaidri un gaiši paskaidroja, pierādīja, tikai tu gan toreiz gan principā tici tikai tam, kas tev patīk vai kas tev ir izdevīgi. tā ka pārmetums par dezu pienākas tev un tavai draudzenei Valtortei.

/arī atmoreaktori ir sen zināmi. taču mašīnas ar atmodzinējiem mājsaimniecībās būs labi ja pēc nX100 gadu./
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 10:52:33
-Jona-

Pravieši arī ir jāvērtē, Vilkersons atbilst visiem standartiem, bet viņš nekad un viņam līdzīgie vasarsvētku kustības pravieši nekad neko nesludina, ka Marija būtu iecelta par Debesu ķēniņieni un ticīgo māti. Tavai zināšanai, vasarsvētku kustība tieši noliedz un ja kas palasi VIlkersona pravietojumus par katoļu baznīcu - tādai pretstraumes kustībai būs jāiziet no tās dēļ vajāšanām.

Jā, Ādams un Ieva sākumā bija bez grēka, bet, kad sagrēkoja, tad visu to zarazu mantoja arī visi viņu pēcteči - arī Marija.

Kur tad Jāņa evaņģēlijā minēts vēl kāds bez grēka, izņemot Jēzu un tos, kas ir jau Dieva valstībā? Ja Marija būtu bez grēka, tad kādēļ gan viņa Dievu sauc par Pestītāju? Ja Marija bija bez grēka, kādēļ tad viņa nomira, kā visi pārējie? Ja Marija bija bez grēka, kāpēc šāds fenomens netika pieminēts?

Nav runa par to, ko Dievs varētu vai nevarētu, bet gan par to, ko DIevs darīja un ko nedarīja.

lai gan - jau JD JMarija ir tā,kura žēlastības pilnā (želastības un nevis grēka - ievēro! tb, visā pilnībā apžēlotā!

Nu, kad Dievs par kādu apžēlojas, tad tas arī ir žēlastības pilns.

28 Un eņģelis, pie viņas ienācis, sacīja: "Esi sveicināta, tu apžēlotā, Tas Kungs ar tevi!"
29 Bet viņa iztrūkās par viņa valodu un domāja pie sevis: kas tas par sveicienu?
30 Un eņģelis sacīja: "Nebīsties, Marija, jo tu žēlastību esi atradusi pie Dieva.

Kurš bezgrēcīgs cilvēks būtu jāapžēlo? Jāapžēlo tikai tāds, kurā mīt iedzimtais grēks
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 5 , pavisam kopa bijuši: 11702