atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.22 16:28:15
Ingars

vai tu vispār spēj pieņemt, ka cilvēki ir dažādi? jau VD varam lasīt, ka cilvji tik ļoti baidījās no Visuvarenā, ka pat vārdā bez vajadzības nesauca.

un es nu gan Jēzu nenoniecinu... man ir Viņš un tikai Viņš. rītā un vakarā un pa dienu arī. JMariju es sveicinu, jo mīlu Rokas, kas tik uzmanīgi nesa Dēlu cauri tuksnesim.... ļoti ļoti cienu un mīlu...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 16:40:10
-Jona-

Nu man šķiet, ka mums ir atklāts, ka no Dieva nav jābaidās, Jēzus to ļoti uzskatāmi pierādīja

Jāņa 12:15 nebīsties, Ciānas meita, redzi, tavs Ķēniņš nāk, sēdēdams uz ēzeļa kumeļa!

Cilvēkiem ir jāiemāca uzreiz vērsties pie Jēzus. Pati doma vien, ka kāds cilvēks varētu būt žēlsirdīgāks par Dievu, ir grēks. Un kad tādam bailīgam tiek atklāta Dieva patiesā daba, tad viss nokārtojas un nevajag vērst cilvēku uzmanību pie kādiem vēl starpniekiem. Jēzus saka - nāciet pie Manis visi, Es nevienu neatstumšu. Turklāt, ja Dievs ir kā Tēvs līdzībā par pazudušo dēlu, tad vispār šaubām vajadzētu pazust. Un, ja tas vēl nelīdz, tad norādi uz Jēzus dzīvi, stāsti sievietēm, kā Jēzus attiecās pat pret prostitūtu. Daudzi kristieši liecinājuši par sastapšanos ar Jēzu un no viņu liecībām var noprast, ka tur nekas cits klāt nestāv, ne Marija, ne eņģeļi, ne svētie, nekas nestāv klāt tam, ka Dievs paņem savu bērnu uz rokām. Saki man, Jona - kāpēc vērst cilvēka uzmanību uz kaut ko mazāku un niecīgāku, ja var parādīt uzreiz vislabāko?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.22 17:13:03
Ingars vasarsvetku kustiba noliedz baznicu - Jēzus Kristus ir baznīcas pamatlicējs kas ir Jēzus Kristus mistiskā miesa , kur Jēzus Kristus ir tās galva

Marija bija bezgrēcīga un bez pirmdzimta grēka ieņemta (Dievs to pasargāja - ak jūs mazticīgie?!), vai svētos rakstos tai bija uzradits kads grēks?


Marija ka arī engeļi un svētie nav starpnieki bet aizbildņi (sv.Marija un sv.Jāzeps), vēstneši, aizludzēji, Dieva kalpi un kalpones Dieva Godam un Slavai un cilvēku labumam ka Kristus sekotaji, Dieva un cilveku milētaji (ka Jēzum labais ļaundaris lūdza Kungs piemini mani kad būsi Savā Valstībā)

maraša protiet atšķirt graudus no pelavam - starp gružiem var atrast graudus .. parbaudiet visu un paturiet to kas jūs svētdara, palīdz iegūt tikumus, vairo ticību, drošsirdību nomirt sev un piedzimt Kristum, pieņemt ciešanas un pat lūgt ciešanas lai gandarītu par saviem un tuvāko grēkiem, savienojot ar Jēzus Krusta ciešanam, apcerot tas un upurējot tās Dievam caur Marijas rokām ...

Dievam ir daudz kalpu un kalponu, vai jūs domajat ka esat cienigi bez sagatavošnās tikties ar Dievu, ka jums nevajag Svētās Mātes, ka esat tik svēti un pilnīgi ka varat iztik bez Marijas aizbildniecības?
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.22 17:21:53
Toms atbildēja un sacīja Viņam: "Mans Kungs un Mans Dievs!"
Jēzus viņam saka: "Tāpēc ka tu Mani redzēji, tu ticēji. Svētīgi tie, kas neredz un tomēr tic!"
Vēl daudz citu zīmju Jēzus darīja Savu mācekļu priekšā, kas nav aprakstītas šinī grāmatā.
*
Bet šīs ir rakstītas, lai jūs ticētu, ka Jēzus ir Kristus, Dieva Dēls, un lai jūs, pie ticības nākuši, dzīvību iegūtu Viņa Vārdā.

*

Tas no Jāņa evaņģēlija.

Viennozīmīgi< ka te neiet runa par ko citu, kā vienīgi par Jēzu, kas ir Kristus, Dieva Dēls.

Un par Dieva māti un pat ne par Dieva tēti nekur Bībelē runa neiet !

Ja nu kāds to nesaprot un neatzīst tas pats paliks neatzīts.

masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.22 17:32:05
Betānija

aizbildnība -as, s.; parasti vsk.
1. jur. Likumā noteikta forma rīcības nespējīga pilsoņa personisko un mantisko tiesību aizsardzībai.
// Mantas apsardzība pilsoņa prombūtnes laikā.
2. Rūpes, gādība par kādu, viņa interešu aizstāvēšana.


Aizbildnis ir gan starpnieks, vismaz šajā kontekstā.


Dievam ir daudz kalpu un kalponu, vai jūs domajat ka esat cienigi bez sagatavošnās tikties ar Dievu, ka jums nevajag Svētās Mātes, ka esat tik svēti un pilnīgi ka varat iztik bez Marijas aizbildniecības?
ja Dievs nav prasījis - tad nevajag. Tik pat labi varu uzdot jautājumu - vai tu domā, ka esi cienīgs nostāties Dieva priekšā, nenocirtis sev rokas īķšķi? Esi tik svēts un pilnīgs ka tu vari iztikt bez īkšķa nociršanas?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 08:40:08
Betānija

vasarsvetku kustiba noliedz baznicu - Jēzus Kristus ir baznīcas pamatlicējs kas ir Jēzus Kristus mistiskā miesa , kur Jēzus Kristus ir tās galva

Tie ir meli - pentakosti nenoliedz baznīcu, kas ir Kristus miesa un nekad nav nolieguši. No kādiem informācijas avotiem šāds spriedums?

Marija bija bezgrēcīga un bez pirmdzimta grēka ieņemta (Dievs to pasargāja - ak jūs mazticīgie?!), vai svētos rakstos tai bija uzradits kads grēks?

Ir arī citi bībeles personāži, kuriem nav uzrādīts grēks, jo tas ir pašsaprotami, ka grēcinieki ir visi, tāpēc nav vajadzības katram atsevišķi uzrādīt grēkus. Kas attiecas uz Mariju - tā kā ir rakstīts, ka visi cilvēki ir grēcinieki, tad šāds fenomenāls fakts būtu noteikti pieminēts, bet bībele par to klusē, tātad tas, pat ja tā ir, nav svarīgi.

Marija ka arī engeļi un svētie nav starpnieki bet aizbildņi (sv.Marija un sv.Jāzeps), vēstneši, aizludzēji, Dieva kalpi un kalpones Dieva Godam un Slavai un cilvēku labumam ka Kristus sekotaji, Dieva un cilveku milētaji (ka Jēzum labais ļaundaris lūdza Kungs piemini mani kad būsi Savā Valstībā)

Sāksim ar to, ka mums nav atļauts komunicēt ar tiem cilvēkiem, kuri ir tajā pasaulē. Es nenoliedzu, ka viņi par mums aizlūdz, bet viņi noteikti nevar būt mums par aizbildņiem, jo vienīgais aizbildnis ir Dievs. Dzīvajiem šajā pasaulē ir doti savi gani un viņiem ir Dieva vārds, viņiem ir Dievs, kas rūpējas Viens Pats par visām cilvēku vajadzībām un nekādi citi aizbildņi nav vajadzīgi

Dievam ir daudz kalpu un kalponu, vai jūs domajat ka esat cienigi bez sagatavošnās tikties ar Dievu, ka jums nevajag Svētās Mātes, ka esat tik svēti un pilnīgi ka varat iztik bez Marijas aizbildniecības?

25 Vīri, mīliet savas sievas, tāpat kā Kristus ir mīlējis Savu draudzi, pats nododamies viņas labā,
26 lai to darītu svētu, šķīstot ar mazgāšanu ūdenī caur vārdu,
27 Sev Savu draudzi sagatavodams cienīgu, bez traipa, bez krunkas vai cita tamlīdzīga trūkuma, lai tā būtu svēta un bez vainas.

Šī brīnišķīgā līdzība vēsta par to, kā Kristus Pats Personīgi sagatavo Savu līgavu, proti - baznīcu. Mums Svētajos Rakstos nav dots neviens cits, kurš varētu mūs sagatavot, kā vienīgi Dievs. Man, lai es tiktos ar Dievu, ir dots pilnīgs Upuris, svēts un cienīgs - uz tā es balstīšos, nevis uz Marijas svētumu, kas neko nevar palīdzēt mums. Svētie mums var dot vienīgi piemēru, bet viņi nevar mūs sagatavot - to var vienīgi Svētais Gars

Cilvēki ir jāved pie Jēzus, nevis pie Marijas. Ko Marija man var palīdzēt tādu, ko nevarētu Dievs?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 08:42:43
Autors [78.84.248.239]

Nu domāju, ka par Jēzus Tēvu ir diezgan daudz bībelē runāts

Galatiešiem 1.nodaļa
6 Es brīnos, ka jūs tik drīz novēršaties no tā, kas jūs aicinājis Kristus žēlastībā, un piegriežaties citam evaņģēlijam.
7 Un tomēr cita nav. Ir tikai kādi, kas jūs sajauc un grib pārgrozīt Kristus evaņģēliju.
8 Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to!
9 Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.23 09:42:18
Ingars kāpēc vērst cilvēka uzmanību uz kaut ko mazāku un niecīgāku, ja var parādīt uzreiz vislabāko?

nu tad jau nafig mācītāja niecībā skatīties/klausīties? ko tāds var dot cilvēkam, kurš pats nav Dievs? vai tā?
ar ko JMarija sliktāka? ja mācītājs gan var būt tāds vai šitāds, tad JMarijas gadījumā vismaz ir droši, ka viņa aizvedīs tikai pie Dēla, nekur citur.
(un tikai nepiesauc atkal mums aizliegto miroņu izsaukšanu, jo Dievs drīkst gan sūtīt vēstnešus no Debesīm, ko Viņš Savā Paša pilnvarā arī dara!)
un tā tu malsies un malsies pa apli, kaut izeja ir - pārbaudīt pašas atklāsmes patiesumu. un ja te kādam nav gana ar miljoniem Medžugorjē atgriezto, tad nu es nezinu... tad vari ticēt miglā tītam pentakostu pravietim (kuru pat vārdā nosaukt nespēji), vari ticēt vienalga kam - tava brīvā izvēle, tava atbildība.

P.S.
vairāk ar tevi par šo tematu nerunāšu, pirms nebūsi izlasījis kaut "Medžugorjes apslēpto Bērnu" un noskatījies par Garabandāli. lūk, tad gan parunāsim! pašreiz man rādās, ka tev nemaz ar neinteresē patiesība , bet gan paša taisnība.

P.P.S.
augsti mācītajiem foruma ņirgām atkal šos būtu svētīgi izlasīt:
http://www.tlig.lv/index.php?option=com_search&Itemid=116&searchw.. ord=farizej&submit=Mekl%C4%93%C5%A1ana&s.. earchphrase=any&ordering=newest
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 10:54:19
-Jona-

nu tad jau nafig mācītāja niecībā skatīties/klausīties? ko tāds var dot cilvēkam, kurš pats nav Dievs? vai tā?
ar ko JMarija sliktāka? ja mācītājs gan var būt tāds vai šitāds, tad JMarijas gadījumā vismaz ir droši, ka viņa aizvedīs tikai pie Dēla, nekur citur.


Es esmu pārliecināts, ka Marija norādītu uz Jēzu, kas vēl vairāk mani pārliecina par to, ka Marija nekad nepiesavinātos Jēzus godu un visu aizbildniecību, debesu ķēniņa titulu, pestīšanas nopelnu atdotu Jēzum. Bet te jau notiek pavisam citas lietas - caur Mariju lūk mēs teikam sagatavoti - es šaubos vai pati Marija tam piekristu, jo tikai caur Jēzu Kristu visas šīs lietas notiekās

(un tikai nepiesauc atkal mums aizliegto miroņu izsaukšanu, jo Dievs drīkst gan sūtīt vēstnešus no Debesīm, ko Viņš Savā Paša pilnvarā arī dara!)

19 Bija kāds bagāts vīrs; tas ģērbās purpurā un smalkā audeklā un dzīvoja ik dienas kārumā un līksmībā.
20 Bet viņa durvju priekšā gulēja kāds nabags, vārdā Lācars, tas bija apklāts ar vātīm,
21 un priecājās, ja varēja ēst druskas, kas krīt no bagātnieka galda. Un suņi nāca un laizīja viņa vātis.
22 Bet gadījās, ka nabagais nomira, un eņģeļi viņu aiznesa Ābrahāma klēpī. Arī bagātnieks nomira un tika apglabāts.
23 Un no elles, kur viņš cieta mokas, viņš pacēla savas acis un ieraudzīja Ābrahāmu no tālienes un Lācaru viņa klēpī.
24 Tad viņš sauca stiprā balsī: Ābrahāma tēv, apžēlojies par mani un sūti Lācaru, lai tas iemērc pirksta galu ūdenī un dzesē manu mēli, jo es ciešu mokas šai liesmā!
25 Bet Ābrahāms teica: piemini, dēls, ka tu savu labumu esi dabūjis, dzīvs būdams, turpretim Lācars - ļaunu. Tagad viņš tiek iepriecināts, bet tev jācieš mokas.
26 Un turklāt starp mums un jums atrodas liels bezdibenis, ka tie, kas no šejienes vēlētos noiet pie jums, to nespētu, tāpat arī no jums pie mums.
27 Bet tas teica: tad es tevi lūdzu, tēvs, sūti to uz mana tēva namu!
28 Jo man ir pieci brāļi; lai viņš tos brīdina, ka arī tie nenonāk šinī moku vietā.
29 Bet Ābrahāms atbildēja: tiem ir Mozus un pravieši, lai tie tos klausa.
30 Bet tas sacīja: nē, Ābrahāma tēv, bet, ja kāds no mirušiem pie viņiem ietu, tad tie atgrieztos.
31 Bet Ābrahāms viņam sacīja: ja tie neklausa Mozu un praviešus, tie neticēs arī tad, ja kāds no miroņiem celtos augšām."

7 Tad Sauls sacīja saviem kalpiem: "Atrodiet man kādu sievu, kurai ir vara pār mirušo gariem, ka es varētu pie tās doties un to izvaicāt." Un viņa kalpi tam atbildēja: "Redzi, En-Dorā dzīvo kāda sieva, kas ir šāda mirušo garu izsaucēja."
8 Tad Sauls padarīja sevi nepazīstamu, viņš uzvilka citas drēbes un kopā ar diviem saviem pavadoņiem devās ceļā. Kad viņi naktī nonāca pie tās sievas, viņš tai sacīja: "Lūdzu, nosaki man ar mirušo garu izsaukšanu nākotni un liec uznākt augšā tam garam, ko es tev nosaukšu."
9 Bet šī sieva viņam atbildēja: "Redzi, tu taču pats zini, ko Sauls ir izdarījis un ka viņš mirušo garu izsaucējus un burvjus ir šai zemē izskaudis. Kāpēc tu liec lamatas manai dzīvībai, lai mani nonāvētu?"
10 Bet Sauls viņai zvērēja pie Tā Kunga un sacīja: "Tik tiešām, ka Tas Kungs dzīvo, tev tas netiks pieskaitīts kā pārkāpums!"
11 Un tad šī sieva jautāja: "Ko lai es tev izsaucu?" Viņš atbildēja: "Liec, lai man parādās Samuēls!"
12 Kad šī sieva ieraudzīja Samuēlu, tad tā iebrēcās ar skaļu balsi un Saulam sacīja, teikdama: "Kāpēc tu mani esi pievīlis? Tu esi Sauls!"
13 Un ķēniņš viņai sacīja: "Nebīsties! Bet ko tu redzi?" Un sieva sacīja Saulam: "Es redzu pārcilvēcisku būtni kāpjam ārā no zemes."
14 Un viņš tai jautāja: "Kāds viņš ir pēc sava izskata?" Un viņa atbildēja: "Tur kāpj augšā vecs vīrs, ietinies mētelī." Tad Sauls noprata, ka tas ir Samuēls, un viņš noliecās ar savu vaigu pie zemes, parādīdams tam godu.
15 Un Samuēls sacīja Saulam: "Kāpēc tu mani traucē manā mierā, likdams man nākt augšā?" Tad Sauls sacīja: "Es esmu lielās bailēs, jo filistieši ir uzsākuši karu pret mani, bet Dievs ir no manis atstājies, un Viņš man vairs nedod atbildi nedz ar praviešu vārdiem, nedz sapņiem. Tāpēc es esmu licis tevi izsaukt, lai tu man dotu padomu, ko lai es daru."
16 Tad Samuēls sacīja: "Kāpēc tad tu mani vaicā, ja jau Tas Kungs no tevis ir novērsies un ir kļuvis tavs ienaidnieks?
17 Tas Kungs taču ir tev darījis tikai to, ko Viņš caur mani ir sacījis: Tas Kungs ir valstību izrāvis no tavas rokas un to iedevis Dāvidam, tavam tuvākam.
18 Tāpēc ka tu neesi klausījis Tā Kunga balsij un arī neesi licis piepildīties Viņa dusmu bargumam pret Amaleku, tāpēc Tas Kungs tev šodien to dara.
19 Un Tas Kungs nodos Israēlu līdz ar tevi filistiešu rokā, jo rīt tu būsi ar saviem dēliem pie manis, un Tas Kungs Israēla karaspēku nodos filistiešu rokā!"

13 Tā Sauls nomira savu ļauno darbu dēļ, ko viņš bija darījis pret To Kungu, - Tā Kunga vārda dēļ, ko viņš nebija turējis, un arī tāpēc, ka viņš bija griezies pie mirušo garu izsaucējas un bija to izvaicājis,
14 bet nebija jautājis To Kungu; tāpēc Viņš lika tam mirt un nodeva ķēniņa valsts varu Dāvidam, Īsaja dēlam.

Tā lūk Dievs mums liek saprast, ka nav Viņa prāts sūtīt šai pasaulei mirušos šurp kā vēstnešus. Tam Viņš lieto eņģeļus vai arī parādās Pats Personīgi.

un tā tu malsies un malsies pa apli, kaut izeja ir - pārbaudīt pašas atklāsmes patiesumu. un ja te kādam nav gana ar miljoniem Medžugorjē atgriezto, tad nu es nezinu... tad vari ticēt miglā tītam pentakostu pravietim (kuru pat vārdā nosaukt nespēji), vari ticēt vienalga kam - tava brīvā izvēle, tava atbildība.

Es pieķeros pie konkrētām lietām - par to, ka Marija tiek celta līdzās Jēzum. Es neticu kaut kādam miglā tītam pravietim, bet gan reālam cilvēkam, Devidam Vilkersonam, kurš liecina tikai par Jēzu un neko par Mariju. UN arī caur pentakostu kustību ir miljoniem atgriezto, bez Marijas klātbūtnes, bez viņas pieminēšanas, tikai caur viņas Dēlu.

vairāk ar tevi par šo tematu nerunāšu, pirms nebūsi izlasījis kaut "Medžugorjes apslēpto Bērnu" un noskatījies par Garabandāli. lūk, tad gan parunāsim! pašreiz man rādās, ka tev nemaz ar neinteresē patiesība , bet gan paša taisnība.

Es neko nesaku par to, ka cilvēki atgriezušies pie Jēzus, bet par konkrētām lietām, kas tiek sludinātas - par Marijas statusu debesīs. Ja jau šī parādība ved cilvēkus pie Jēzus, tad kāpēc paralēli tiek dots gods Marijai?
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:40:09
Ingars # Iesūtīts: 2010.03.23 08:42:43 Autors [78.84.248.239]

Nu domāju, ka par Jēzus Tēvu ir diezgan daudz bībelē runāts


LASI UZMANĪGI, mīļo Ingars, TEKSTS BIJA ŠĀDS:

Un par Dieva māti un pat ne par Dieva tēti nekur Bībelē runa neiet !


Es redzu tavu pārliecību aizstāvot šai forumā Bībeliskas vērtības, tādu šeit nav daudz, starp dažiem no tādiem rodas arī nesaprašanās, bet visus jautājumus var atrisināt tikai uz Bībelē rakstītā pamata, par to varētu vēl daudz rakstīt, bet

lai atrod kāds Bībelē tādu terminu-vārdu sakopojumu, kā "Dieva māte" un "Dieva tētis", nevis Dievs Tēvs, kas ir lietos un pilnīgi pretēji savā nozīmē vārdiem "Dieva tētis" vai pat "Dieva tēvs".

Ja nu mēs gribam šeit rakstīt par kristieša vērtībām no kristieša pozīcijas , tad arī mums jālieto kristiešu šodien lietojamā Grāmatā - Bībelē lietotie vārdi.

Jā par Jēzus Tēvu daudz
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:42:17
Autors [78.84.248.239]

Sapratu, tu runāji par Jāzepu.
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:47:15
daudz ir rakstīts un visi raksti liecina par Viņu. Amen.

Ingars, es nerakstīšu šeit gari un nekopēšu tekstus garos palagos, bet ceru , ka tu un citi patiesie kristieši pekritīs - Bībele ir pamatu pamats mūsu ticībai un pie tam vēl neizkropļota un ne no cilvēkiem, bet no Svēta Grara atklāta un dzīva mūsos.
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:48:41
malacis , ātri reaģēji iespraucies pa vidu manam pārrautajam komentāram !
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.23 14:49:10
Autors [78.84.248.239]

Ingars, es nerakstīšu šeit gari un nekopēšu tekstus garos palagos, bet ceru , ka tu un citi patiesie kristieši pekritīs - Bībele ir pamatu pamats mūsu ticībai un pie tam vēl neizkropļota un ne no cilvēkiem, bet no Svēta Grara atklāta un dzīva mūsos.

Nuja
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:03:56
Nuja Amen, tu gribēji rakstīt, vai ne !?

Ingars # Iesūtīts: 2010.03.23 14:42:17 Autors [78.84.248.239]

Sapratu, tu runāji par Jāzepu.


Autors: Jāzepu ? Jāzeps bija vīrs Marijai. Tu domā Jāzepu, kurš apņēma Mariju, kura kļuva grūta no Svētā Gara pirms bija iepazinusi vīrieti un piedzemdēja Jēzu un pēc tam iepazina vīrieti-Jāzepu un dzemdināja viņam dēlus un meitas, kas bija Jēzum brāļi un māsas, tu domā to Jāzepu. Nē par viņu nebiju rakstījis.

Bet tas ko tagad rakstu ir Bibelisks atainojums.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:04:57
Autors [78.84.248.239]

un tālāk?
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:29:55
Ingars # Iesūtīts: 2010.03.23 15:04:57 Autors [78.84.248.239]

un tālāk?


Autors: tālāk raksti pats.

un lai Dievs ir ar tevi.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.23 17:45:51
Autors
Un par Dieva māti un pat ne par Dieva tēti nekur Bībelē runa neiet !
13. Bet farizeji sacīja Viņam: Tu liecini pats par sevi; tava liecība nav patiesa. 14. Jēzus atbildēja viņiem, sacīdams: Un ja es liecinu pats par sevi, tad mana liecība ir pareiza, jo es zinu, no kurienes nāku un kur eju; bet jūs nezināt, no kurienes es nāku un kur eju. 15. Jūs tiesājat miesīgi; es netiesāju nevienu. 16. Un ja es tiesāju, mans lēmums ir pareizs, jo es neesmu viens, bet es un Tēvs, kas mani sūtījis. 17. Un jūsu bauslībā rakstīts, ka divu cilvēku liecība ir pareiza (5.Moz.17,6; 19,15). 18. Es esmu, kas liecību dod pats par sevi, un par mani liecina Tēvs, kas mani sūtījis. 19. Tad tie sacīja Viņam: Kur ir tavs Tēvs? Jēzus atbildēja: Ne jūs mani pazīstat, ne manu Tēvu. Ja jūs mani pazītu, tad pazītu arī manu Tēvu.
Ja viena daļa pentakostāļu apliecina visumā fundamentālas kristīgās ticības pamatmācības, tad citi tās pilnībā noliedz.

Piemēram, no samērā fundamentālistiskas kustības “Dieva draudzes” (Assemblies of God) atšķeļas pentakostālā kustība “Vienīgi Jēzus” (Jesus Only), kura aizsākās 1913. g. Kalifornijā un kuras piekritēji ir atteikušies no trinitārās (Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā) Kristību formulas, - viņi kristī tikai Jēzus Vārdā. Šis uzskats vēlākajā laikā pārtop par Trīsvienības mācības un Jēzus patiesā dievišķuma noliegšanu.
Šāda mācība ierosina un iespaido arī citas pentakostāļu grupas (Pentecostal Assemblies of the World, Inc., Uniated Pentecostal, Church, Inc.)[12], tā rezultātā kļūst iespējams, ka dažās pentakostāļu grupās (piemēram, “Toronto kustībā”) aktīvi iesaistās arī harizmātiskie jūdaisti un musulmaņi (!), jo arī viņi var atzīt Jēzu kā pravieti un Mesiju, bet ne kā patiesu Dieva Dēlu.

Līdzīga situācija izveidojusies arī Skandināvijas valstīs, kur daudzas harizmātiskās grupas un apvienības luteriskajā baznīcā visumā labi sadzīvo ar liberālo teoloģiju, kas apšauba un noliedz kristīgās ticības pamatmācības.

Pentakostāļi un harizmāti vienmēr ir uzsvēruši savu kustību nedogmatisko raksturu, kā arī īpašu sajūtu un eksaltētu pārdzīvojumu nozīmīgumu, tādēļ ir gandrīz neiespējami apkopot vienuviet visu, ko māca un sludina šīs kustības sludinātāji.

Ingars

Kā tavuprāt būtu jāizpaužas šai godināšanai?


Lūgšana lūdzoties Rožukroni un apcerot Jēzus un Marijas dzīves svarīgākos dzīves notikumus kuri paredzēti mūsu dvēseles svēttapšanai-paklausībai: enģeļa sludināšanas, ieņemšanas, dzimšanas, upurēšans, kristīšanas sakramenta iestādīšanu, laulību sakramenta iestādīšanu, grēku nožēlas sakramenta iestādišanas, parveidošānos Tabora kalnā, vakarēdiena-euharistijas iestādišanu, ģedzemes moku apcere, šaustīšanas apcere, kronēšanas apcere, krusta nešanas apcere, krusta naves apcere, augšāmcelšanās apcere, debeskapšanas apcere, Svētā Gara nosūtīšanas apcere, Marijas debesīs uzņemšanas apcere, Marijas kronēšanas apcere.

Rožukroņa priecīgā daļa:
Acerot Visvarena Tēva vārdus kurus teica engelis Gabriēls Marijai, - ticiba- paklausība-svētums

apmeklejot Elizabeti - kad ta Sveta Gara parnemta teica tu esi svētita starp sievietem, no kurienes man tas a Mana Kunga Māte apmeklē mani - tuvākmīlestība


Piedzimšana Betlemē- pazemība

Upurēšana Tēvam - Dieva mīlestība

Atrašana svētnīcā - Dieva lietu nostādīšana pirmaja vietā

Rožukronim ir 4 daļas (priecīgā, gaismas, sāpīgā un augstās godības)

Visvarenais Tēvs Marijas sirdi bija izraudzijies par sava Dēla un mūsu Pestītāja Kunga Jēzus Kristus cienīgu kura ir visu mūsu Svētā Māte - ja jūs neatzīsiet Mariju par savu Svēto Māti un bezgrēka ieņemto (tad jūs joprojām paliekat Ievas un Ādama (grēka-velna-čūskas) dzimums un paliekat maldos - jo velaties bez nopietnam lūgšanam, patiesas grēku nozelas iemantot debesu valstību - "nopirkt pestīšanu par neiistu cenu" tad jūs neatzīstat Jēzus Svētumu kurš nedzima grēkā, bet svētumā jo ir Svētumu Svētums - nealojaties taču!!!

( vai ir kāds cilvēks kuram nav bijusi māte (vai jums ir grēcīga Ieva vai svēta Marija - izvēlieties, vai esat Sievas dzimums vai paliekat čūskas dzimums?)

16 Tev būs savu tēvu un savu māti godāt, kā Tas Kungs, tavs Dievs, tev to ir pavēlējis
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 17:52:49
Autors [78.84.248.239] # Iesūtīts: 2010.03.22 17:21:53

Toms atbildēja un sacīja Viņam: "Mans Kungs un Mans Dievs!"
Jēzus viņam saka: "Tāpēc ka tu Mani redzēji, tu ticēji. Svētīgi tie, kas neredz un tomēr tic!"
Vēl daudz citu zīmju Jēzus darīja Savu mācekļu priekšā, kas nav aprakstītas šinī grāmatā.
*
Bet šīs ir rakstītas, lai jūs ticētu, ka Jēzus ir Kristus, Dieva Dēls, un lai jūs, pie ticības nākuši, dzīvību iegūtu Viņa Vārdā.

Tas no Jāņa evaņģēlija. BĪBELES.

Betānija !!! laikam nelasīji šo komentāru ! laikam vispār nelasi citu komentārus ?! vai ja lasi, tad tikai lai bīdītu savu saprašanu.

Varbūt pārmaiņas pēc varētu arī kaut ko Bīblisku uzrakstīt, a tā tu tikai skandini :
"ja jūs neatzīsiet Mariju par Svēto Māti","Māti kura ir visu mūsu Svētā Māte ", "pirms nebūsi izlasījis kaut "Medžugorjes apslēpto Bērnu"",&qu
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 17:55:04
esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;","jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte" utt.

TAS NAV NO BĪBELES !
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 14 , pavisam kopa bijuši: 17031