atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.25 21:35:52
Tā no malas skatoties, viena lieta, kas runā Betānijam par labu, būtu daudzās Marijas parādīšanās, lai minam kaut vai populārākās - Fatima, Lurda, Meždugorje. Tās ir katoļu, bet arī ortodoksiem ir sakrājies ļoti daudz. Kā ticīgie skeptiķi tās skaidro?

Pilnīgi nejauši uzgāju rakstu par šo tēmu.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.25 23:02:52
Par ko tas liecina?
Par jaunavu Mariju! Par ko gan citu???
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.25 23:04:28
Gnidrologs
Nu protams, daudzi no tiem gadījumiem ir smieklīgi. Bet daudzi - ne.
http://www.newsru.com/religy/23nov2005/crying_mary.html
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.25 23:40:28
incognito
ir dīvaini, ka Marija piekopj tik nemierīgu aizkapa dzīvi. Salīdzinājumā ar savu dēlu. Pie kam, ja mēs zinām, ka dēls iraid ar visām miesām.... ēeee... aizkapa dzīvē uzrauts, abet par Mariju - figviņu zin, laikam taču nomira? Tad, tam puisietim kudi vairāk piestāvēja ar asinīm raudāt, da savus ķermeņa apveidus visiem izrādīt....
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.26 01:20:34
Gnidrologs
ja tās nebūs asinis, bet konsekrēts vīns (kas ir tieši tas pac) - tev būs kādi iebildumi?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.26 05:50:35
Paldies Ingars par atbildēm, es noteikti sniegsu tev atbildes uz visiem taviem jautajumie, ja velies varu atbildet arī pats uz saviem jautajumiem kurus uzdevu tev, ne lai lielītos bet laba dēļ, jo neuzskatu sevi par to kuru Svētais Gars būtu ta apgaismojis ka redz visu skaidri ... bet milestības pēc...
ja Jēzus mati necienija un nemīleja tad Vins būtu parkapis bauslibu bet Vins bija nevainojams it visā ... Jēzus cienija un milēja savu māti un smalki aicina arī mus vinu cienīt un milēt, vai Jēzus nemileja to kas Vinu ieņema sava sirdī un iznēsāja to ticiba un tad ienema no Visvarenā ... starp citu šodien ka reizi ir Kunga pasludinašanas diena ar ko jūs visus miļie brāļi un masas apsveicu ... šodien 25.03. Kunga enģelis Gabriels pazinoja Marijai ka Viņa ieņems dēlu mūsu Pestītaju - lai gavile debesis un zeme !!!
Runa ir par to lai jūs saktu lugties un pardomatu Dieva Varenos darbus šeit virs zemes un mazliet debesīs, nekožaties sava starpa, nekarojiet bet esiet visi viens vesels ... miliet cits citu, miliet Dievu no visa sava prata, no visas savas sirds un ar visu savu speku, un jūsu pasu laba lūdzu godājiet un mīliet Mariju kas ir visa mūsu Svētā Māte es jūs uz ceļiem nometies ka ubags lūdzu Jēzus Kristus vardā ... vai jusos ir akmens sirds ... vai ta ir tik šaura ka nepietiek vietas priekš Dieva Mātes ... kuru izraudzijas pats Visuvarenais, kas Vinu apžēloja, svētīja, pildija ar žēlastībam kuras jūs arī no Viņas saņemiet neskatoties uz saviem maldiem (Marija ir bezvainīga ieņemšana), bet pēc naves un pie augšamcelšanas visiem kuri nepietiekosi mīleja būs kauns un jo īpasi kuri negodinaja un nemileja Mariju kura ir pirmais tabernakuls Jēzus Visvetakajai Sirdij, Marijas Sirds ir Bezvainīgā (ta ir Kunga želastība -griba)... mīļie jūsu mūžības dēļ mīliet un jo īpašie tos kurus ir izraudzījies pats Dievs, kuri bija jo tuvi Jēzum Vina zemes dzīves laikā kurus Vins īpaši milēja (Dievs pats izraugās kas Viņam labpatikas...), vai bija kads kurš ar Jēzu uz zemes ir bijis 34 gadu garuma (ieņema, iznēsaja, baroja ar krūti, mazgāja, aukleja, nesāja uz rokam, dalijās ediena,. priekos, brīnumois, bedās, nodevība, ciešanas, un augšamcelsanas triumfa uz zemes un debesīs) un 2000 gadu debesīs kopa lidzdarbojoties (Marija ir 300 vietās parādijusies uz pasaules ar Dieva dotiem vēstījumiem saviem bērniem - lūdzu nenoraidiet tos jo tie ir Dieva doti deļ jums) kuram ir dotas Visvarena Dieva Žēlastības izdalīšanai - Tas Kungs tās devis Marijai kura ir radības Kronis, pilnīgākā no radībam jo Dieva Zelastība to tā ir vēlējusies - Marija atbildēja redzi es esmu Kunga kalpone lai man notiek pec Tava Vārda, ja mēs katrs ta teiksim un rīkosimies tad caur ticību kas ir stipra paļaušanas uz paredzamam bet neredzamam lietam dod mums to redzēt gara acīm ... ticot, paklausot, negrēkojot, ejot paklausības, pazemibas, nabadzības, šķīstības, tuvakmilestības, pašaizliedzības, drosmes, tikumu un milestības ceļu Marija no Kunga kalpones ir kroneta par Debesu un Zemes Karalieni ( un paaugstinašana gaida katru kurs sekos Marijas piemeram ejot mūsu Kunga Jēzus Kristus asiņainajās pedās ar cerību, ticību, paklausību, pazemību, mīlestību aizliegs sevi Jēzus, evangēlija dēļ) mans darbs ir jums par to vēstīt - atgādinat ... Marija ir tā kura sniedz mums Dieva dotas žēlastības - iznesā savā sirdī lai mēs dzimtu no augsienes kļūstos Sievas dzimums pec Kristus līdzibas (lai mēs varētu tuvotie Jēzus Visvētakajai sirdij mums visupirms ir jālīdzinās Marijas bezvainīgajai sirdij) kura ved savus bernus pie Jēzus (palidz mums nakt pie atziņas kas mums ir jadara lai taptu pestīti jo ir nepieciešami darbi - lūgšanas (Rožukronis, Dieva darbu apcere lūgšana), svēto rakstu un vēstijumu lasīšana (ieverošana) gavēšana ( treštdienas un piektdienās uz maizes un ūdens) grēku nozēlošana (izsūdzēšana pie priestera ka Kungs Jēzus to ir noteicis "kam grēkus atlaidīsiet tam tie tiks atlaisti kam aizturēsiet tam tie tiks aizturēti" Jēzus vēlās lai tas tiek izstāstīts priesteriem kuriem Jezus devis Svēto garu pectecība pēc Pētera kas ir baznīcas Kristus mistiska miesa (kurai bija jabūt veselai nevis sadrumstalotai, Kristus Pēteri nav atcelis - atcerieties Kungs Pēterim deva atslegas no paradīzes - atgriezieties pie Pētera lai ir viens ganampulks un viens gans) pieņemiet euharistiju (Jēzus miesu un asinis) Marija sniedz mums vēstījumus musu garīgajai parveidei, svēttapšanai lai mes kļūtu Kristus cienīgi jo nepietiek tik atzīt Jezu Kristu par Kungu ir jamainas, ir jaatgriežas, janozelo greki, jagandara, jaludzas, japilda Dieva baušļi - jo Dievu mil tas kas pilda Vina pratu ne tas kas uz Vinu saka Kungs Kungs ... ja Visu atpestīšanu ir paveicis tik viens Dievs bet Vinam ir labpaticies pieņemt so mazo ūdens pilienu kas tiek pievienots izmekletakajam vīnam lai mums arī butu laba griba pie Vina darbiem (lai esam tie kas paklausa un velas darīt labu, lai topam par milestības būtnēm, lai esam svēti, žēlsirdīgi, pilnīgi ) mūsu darbi kaut tie ir nepilnigi - jo Dievs uzlūko milestību un centību ar kadu tie tiek darīti un kada nodoma - ne rezultātu jo rezultāts ir atkarīgs no Dieva..., jo ne darbu dēļ mes tiekam taisnoti bet ticība uz Jēzu Kristu bet tas nepadara par nevajadzīgu mūsu atgriešanos bet tieši otrādi mudina mūs nozelot savu grecīgumu, laboties sava sirdsapzina caur greksūdzi darīt to tīru (saņemot no priestera padomu kas jalabo ticot ka priesteri iedvesmo pats Jēzus un paklausība pildīt macoties paklausības tikumu ka arī citus tikumus ...), gandarīt par grēkiem, dzīvot paklausībā Dieva baušļiem, rūdīt savu dveseli un garu, jo Kungs mums ir atklajis nakamas lietas, tad dzenieties pec debesu valstibas lai topam Kristus lidzība, jo savadāk Tēvs mūs neatzīs ja nesaskatīs musos lidzibas ar savu Delu ... ieklausieties Dieva vestijumos kurus sniedz Marija lūdzu paklausiet - ieklausieties parbaudiet visu (noskatieties visu jo tas ir jūsu pašu dvēseļu labā!!!)
http://www.youtube.com/watch?v=4CYLXjcyhVA&
http://www.youtube.com/watch?v=T4-n25Rn-UA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=IkdQDq9XQyI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qAHNcMd8ZN4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=34jh1B94zYk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=WIshoGV0Lc4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=jg017DYmB9I&feature=related
un kas labs paturiet ... ja esat Dieva avis jūs atpazīsiet Kunga balsi ... ar milestību brāļi un masas, Lai Dievs Tas Kungs jus bagātīgi svētī!

p.s. Marija ir tā kura atgādina aicina iet pie Jēzus ilgoties pēc Jēzus jo taja ir visu mūsu laime, ta kura nestav starp Jēzu un mums bet ta kura stāv aiz mums pasargajot mūs ar savu apmetni no ļaunā un piepalīdz kad klupam dodot savu mātes milestību un svētību mūsu svēttapšanas ceļā pie Jēzus, palasiet Marijas Vēstijumus un ja atradīsiet kā Marijai rūp mūsu dvēseļu pestīšana, Viņa lūdz lai mēs vairāk lūgtos, lasītu svētos rakstus, nozēlotu grēkus, gavētu, pieņemtu Jēzus īsto miesu un asinis bez kuras musos nav dzīvības, piedodiet visiem, miliet visus, paceliet savas sirdis pie Dieva, mīliet labo Dievu! Es dodos šodien svētceļojumā uz Medjugori pie DievMātes būsu atpakaļ pēc nedēļas tad arī sniegšu ne visparinatas bet konkrētas atbildes par katru jautajumu (šo tekstu es rakstīju personīgi un tas nav parkopēts!), es mīlu jūs visus!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.26 08:40:10
Betānija

Es tā arī nesapratu - man jālūdz Jēzus vai Marija?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.26 11:35:35
Gnidrologs
no māsas Emanuēlas Maijāras grāmatas "Medžugorjes apslēptais Bērns":

Lančāno, mazā Itālijas pilsētiņā, 1750. gadā kāds mūks apšaubīja Kristus reālo klātbūtni Euharistijā. Viņš dedzīgi lūdzās, lai saņemtu apskaidrību šajā jautājumā. Svinot Sv. Misi, viņš, pēc konsekrācijas vārdu izrunāšanas pārsteigts redzēja, ka hostija pārvēršas miesā un vīns asinīs. Asinis izskatījās kā pieci dažāda lieluma recekļi.
...
Ar šo miesu un asinīm tika veiktas vairākas zinātniskās analīzes, svarīgākā ilga desmit gadus /1971-1981, Areco un Sjēnas universitātēs/.
Rezultāti rāda, ka šajā miesā un asinīs nav nekādu konservējošo vielu /laikā , kad brīnums notika, tās nebija pazīstamas/.
Zināms, ka cilvēka asinis , tāpat miesa, dažu gadu laikā sairst putekļos. Taču šī miesa un asinis bija saglabājušās nebojātas.
Miesas gabaliņš ir no cilvēka sirds kreisā kambara, brīnuma brīdī tas bija dzīvs. Asinis pieder pie AB grupas. Tajās atrodas svaigu asiņu serums.
Visinteresantākais šajā gadījumā ir fakts, ka ikviens no pieciem recekļiem - kaut arī tie ir dažāda lieluma - sver 15,85g, un arī visi pieci kopā sver tikpat, 15, 85 g!

Šis fenomens mums atgādina, ka Kristus ir vienlīdz klātesošs katrā hostijā un dāvā Sevi nedalītu un pilnībā ikvienā komūnijā, ko pieņemam.


btw, asins grupa - AB(IV) ir tā pati kā Turīnas līķauta paraugos un Čivitavekjas Dievmātes statujas asins asarās (1997.g.)
http://www.newsru.com/religy/07nov2005/wepping_madonna.html
Betānija
# Iesūtīts: 2010.04.07 15:03:10
Ingar un mīļie brāļi un māsas Kristus ir augšāmcēlies!!!

Jēzus ir ceļš, patiesība, mīlestība un dzīvība!

Dieva Māte jaunava Marija ir ta kura mums palīdz iet pa Jēzus pēdām, turot ar rožukroņa palīdzību lai mēs neklūpam, sargajot mūs ar savu apmetni no ļauna no muguras - Dieva Māte ir mūsu striprā aizmugure ...

Bezvainīga jaunavas Marijas sirds lūdz Dievu par mums!
Jēzus vissvētā sirds apžēlojies par mums!

1. Lūgšana. (Rožukronis)
2. Svētie raksti. (Bībele, vēstijumi)
3. Gavēšana. (māize+ ūdens (trešdien, piektdien)
4. Grēksūdzes sakraments. (vismaz reizi mēnesī pie priestera)
5. Euharistijas sakraments. (konsekrētā - īstā Jēzus miesa un asinis)
6. Adorācija. (Jēzus sirds pielūgsme)

Lūdzu nepalaidiet garam žēlsirdības dienu!!!
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=2920



Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.07 15:34:34
Betānija
Vai nav tā, ka tu ievērojot savu sarakstu centies ar to iegūt labvēlību Dieva priekšā?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.08 08:43:08
Betānija

Dieva Māte jaunava Marija ir ta kura mums palīdz iet pa Jēzus pēdām, turot ar rožukroņa palīdzību lai mēs neklūpam, sargajot mūs ar savu apmetni no ļauna no muguras - Dieva Māte ir mūsu striprā aizmugure ...

Jautājums - kāpēc bībelē par to nekas nav rakstīts?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:08:11
Īpaši Betānijucim, no latviskām tautas gara mantām un marioloģiskām vīzijām!

Pie Dieviņa gari galdi gāri galdi
Tur sēd pati mīļā māra mīļā mār

Izrakstija saskaitija saskaitīja
Atdod Dieva rociņai rociņā.

Nu Dieviņi tava vara tava vara
Nu tavai rociņai rociņai.

Nu tavai rociņāi rociņai
Pašas laimas atslēdzina atslēdziņ

Dod Dieviņi kalnā kāpti kalnā kāpti
Ne no kalna lejiņai lejināi

Dod Dieviņi otram doti otram doti
ne no otra mīļi lūkti mīļi lugt.

otram devu dziedādama dziedādama
otru lūdzu raudādama raudādama.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:11:21
Betānija

Vai tu arī kādreiz citos mēdz ieklausīties? Vai arī kādreiz atbildi uz citu jautājumiem?

Marija nebija vienīgā, kas Jēzu patiesi mīlēja, turklāt viņas rīcība pēc Jēzus guldīšanas kapā liecināja par to, ka viņa tāpat kā visi pārējie neticēja, ka Jēzus augšāmcelsies.

Jēzus teiciens - svētīgi, kas neredz un tomēr tic, nenozīmē, ka mums būtu jātic kaut kam, kas ir ārpus Svēto Rakstu atklāsmes, bet gan, ka mums jātic tam un tikai tam, kas ir pilnīgā saskaņā ar Svēto Rakstu atklāsmi. Tātad - ja bībelē nav rakstīts par Marijas bezvainīgo ieņmešanu, debesīs uzņēmšanu, kronēšanu utt., tad mums nav pamata tam ticēt, jo Raksti mums to neatklāj, bet apokrifi nav autentisks Dieva Vārds, bet cilvēku raksti, kas var būt un var nebūt patiesi

Kas ir sievas dzimums? 1.Mozus 3:15 lasam, ka tas ir tas, kurš sadragās čūskai galvu. Kurš to ir izdarījis? Ebreji, kristieši vai Jēzus Dieva Svaidītais? Ir skaidrs, ka to izdarīja Jēzus - tad kā tu vari te runāt par kristiešiem, kā sievas dzimumu, ja runa bija tikai par Jēzu? Un kā var teikt, ka Marija ir mūsu māte, ja viņa nav mūs garīgi dzemdinājusi, jo mūs garīgi dzemdinājis ir Dievs Svētais Gars

Stāv rakstīts
Jāņa 3:5 Jēzus atbildēja: "Patiesi, patiesi Es tev saku: ja kāds neatdzimst ūdenī un Garā, netikt tam Dieva valstībā!
Ievēro - nevis Marijā, bet GARĀ.

Sieva ar 12 zvaigžņu kroni - kā jau minēju, ka tas, kas bībelē nav minēts, tam nav pamata ticēt un sātans nevajāja Mariju trīs dienas. Visticamāk, ka sieva simbolizē israēla 12 ciltis, jo no Ābrahāma gurna cēlās Dieva apsolītais Dzimums - Jēzus Kristus. Starp citu - sieva saules tērpā pēc tam atklāsmes grāmatā tā arī netika pieminēta. Nu, ja Marija tur sēdētu tronī līdz ar Jēru, tad kāpēc tas nebija pieminēts???

Par apustulisko pēctecību - par kādu klinti Jēzus runāja? Par Pētera ticību, nejau par miesīgo sukscesiju. UN nekur nav rakstīts, ka tikai apustuļiem ir vara saistīt un vara atraisīt - Jēzus to attiecināja uz visiem kristiešiem
Betānija
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:13:57
Aivar neesi pagans - izlasi 2 bausli - Tas Kungs ir bijajams!!!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:16:41
Betānija neesi pagans - izlasi 2 bausli - Tas Kungs ir bijajams!!!
Ak tā gan ko? Tagad, kad parādu ar piemēru, kā izskatās Tavas pasakas, tu atceries par 2 bausli. Bet kad Tev tiešā tekstā aizrāda, ka Tu te gan ar 1. gan 2. nonāc problēmās, to saprast ir grūti?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:16:57
Betānija

Ja par baušļiem runājam - kā Marijas kults iet kopā ar pirmo bausli?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:22:35
Ctulhu

Ja esam konsekventi, tad kā tas iet kopā ar bībeli???

3 Tev nebūs citus dievus turēt Manā priekšā.
4 Netaisi sev elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs , nedz pēc tā, kas ir virs zemes, nedz pēc tā, kas ir ūdenī zem zemes.
5 Nezemojies to priekšā un nekalpo tiem , jo Es, Tas Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs, kas tēvu grēkus pie bērniem piemeklē līdz trešam un ceturtam augumam tiem, kas Mani ienīst,
6 un dara žēlastību līdz tūkstošajam augumam tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:36:15
Ingar ja mēs atzīsim Jēzu Kristu par Kungu, bet mūsu darbi - nebūs saskaņa baušļiem un evanģēliju, mīlestibu pret Dievu un tuvako, tsk. nebūsim nozelojusi grēkus (nevis domās vien vai draugam grekus izstāstot - bet priesterim kam ir vara no Kristus dota grēkus atlaist) un nebūsim pieņemusi īsto Kristus Miesu un Asinis (nevis parasto maizi ... bet konsekreto kas ir tikai Katoļu un Pareziticīgo baznīcas pieejama (jo pareizticīgiem bija bīskapi kas vareja nodot talak svetibas Luters bija tik priesteris un ar viņa navi beidzas arī iespeja nodot to talak ... nesvetits priesteris (kam ir jātop svētītam ka Dēlam no Tēva tas ir no vecākā- augstakstavoša, ja tada nav tad svētību-varu nevar nodot talak - lasiet par Ezavu un Īzaku ... svetība ir tik viena nav citas - neizdomajiet sava prāta pašiedomatas lietas ...), nerunajot par lajiem - vienkarši kristietis to nevar - jo tad jau Jēzus būtu teucis visiem izsūdziet grekus cits citam nevis apustuļiem ... apdomajiet ) tiem nebūs daļas gar Kristu!!!
Betānija
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:49:21
Jums ir nepieciešama sakramentala grēku atlaišana un īstās (konsekrētas) Kristus miesas un asinis pieņemšana, lai taptu apskaidroti sava sirdsprata un taptu taisnoti nevis pašiedomas ceļa bet patiesaja ceļā uz kuru aicina DievMate un baznīca kas ir Jēzus apustuļi kuras pārstāvis ir Peteris ... kā Kristus pilda Teva gribu, ta Dievmate kura ir Sveta Gara līgava aicina pildīt mums Jēzus gribu, ka Jēzus nodevis apustuļus DievMatei kura ir jaciena, jagoda un jaklausa jo Marija neko nesaka no sevis bet tik no Dieva, apustuļi tapa Marijas dēli pec Kristus novelejuma-paveles ... Izrael klausies: Sāc lūgties rožukronī un apceri Kristus priecīgās, gaismas, sapīgās un augstas godības daļas!!!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.08 15:58:19
Betānija
Tev ir vajadzīga Reformācija!!!
Iesākumā upurē tās pūles, ko veltī šeit bezjēdzīgu palagu rakstīšanai, vienkāršai Bībeles lasīšanai. Man pat šķiet, ka arī Marijai tas varētu vairāk patikt.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 170 , pavisam kopa bijuši: 1772