atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 18:10:53
Betānija-!

VISS BĪBELĒ RAKSTĪTAIS IR RAKSTĪTS, LAI:

"...lai jūs ticētu, ka Jēzus ir Kristus, Dieva Dēls, un lai jūs, pie ticības nākuši, dzīvību iegūtu Viņa Vārdā."

NEVIS:

"...ja jūs neatzīsiet Mariju par Svēto Māti","Māti kura ir visu mūsu Svētā Māte ", "esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;","jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte"

VAI REDZI ATŠĶIRĪBAS ? CIK ? VARI SASKAITĪT ?

VARI ARĪ NESKAITĪT !

ATŠĶIRĪBAS IR TIK BŪTISKAS, KA TĀS NOLIEDZ MŪSU DIEVU UN KUNGU JĒZU KRISTU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. !!!!!!!!!!!!
KĀ VIENĪGO KUNGU UN DIEVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. !!!!!

tā. kā iesaku tev pameklēt BĪBELI, varbūt tā tev kādreiz ir bijusi, bet kaut kur aizkritusi aiz plaukta ?...

un nemocies ar tekstu pārkopēšanu - tos tāpat neviens kārtīgi neizlasa. tāpat nav arī nozīmes vairākkārt norādīt uz internetresursiem -
Autors [78.84.248.239]
# Iesūtīts: 2010.03.23 18:17:40
kas gribēs ticēs taviem maldiem arī bez tavas piepūles, jo Dievs tādus abstulbo, tākā Dieva Patiesību tie nav gribējuši pieņemt, bet Dieva Liecība ir:

"Ja pieņemam cilvēku liecību, tad Dieva liecība ir lielāka, proti, šī ir Dieva liecība, ko Viņš ir nodevis par Savu Dēlu.
Kas tic uz Dieva Dēlu, tam ir liecība Viņā. Kas netic Dievam, tas Viņu ir darījis par meli, tāpēc ka tas nav ticējis tai liecībai, ko Dievs ir nodevis par Savu Dēlu."

tas no BĪBELES, JĀŅA 1. VĒSTULES 5. NODAĻAS 9-10. PANTS.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.24 01:04:07
Autors [78.84.248.239] # Iesūtīts: 2010.03.22 17:21:53

Toms atbildēja un sacīja Viņam: "Mans Kungs un Mans Dievs!"
Jēzus viņam saka: "Tāpēc ka tu Mani redzēji, tu ticēji. Svētīgi tie, kas neredz un tomēr tic!"
Vēl daudz citu zīmju Jēzus darīja Savu mācekļu priekšā, kas nav aprakstītas šinī grāmatā.
*
Bet šīs ir rakstītas, lai jūs ticētu, ka Jēzus ir Kristus, Dieva Dēls, un lai jūs, pie ticības nākuši, dzīvību iegūtu Viņa Vārdā.

Tas no Jāņa evaņģēlija. BĪBELES.

Betānija !!! laikam nelasīji šo komentāru ! laikam vispār nelasi citu komentārus ?! vai ja lasi, tad tikai lai bīdītu savu saprašanu.

Varbūt pārmaiņas pēc varētu arī kaut ko Bīblisku uzrakstīt, a tā tu tikai skandini :
"ja jūs neatzīsiet Mariju par Svēto Māti","Māti kura ir visu mūsu Svētā Māte ", "pirms nebūsi izlasījis kaut "Medžugorjes apslēpto Bērnu"",&qu
Autors [78.84.248.239]

# Iesūtīts: 2010.03.23 17:55:04
esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;","jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte" utt.

TAS NAV NO BĪBELES !
Autors [78.84.248.239]

# Iesūtīts: 2010.03.23 18:10:53
Betānija-!

VISS BĪBELĒ RAKSTĪTAIS IR RAKSTĪTS, LAI:

"...lai jūs ticētu, ka Jēzus ir Kristus, Dieva Dēls, un lai jūs, pie ticības nākuši, dzīvību iegūtu Viņa Vārdā."

NEVIS:

"...ja jūs neatzīsiet Mariju par Svēto Māti","Māti kura ir visu mūsu Svētā Māte ", "esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;","jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte"

VAI REDZI ATŠĶIRĪBAS ? CIK ? VARI SASKAITĪT ?

VARI ARĪ NESKAITĪT !

ATŠĶIRĪBAS IR TIK BŪTISKAS, KA TĀS NOLIEDZ MŪSU DIEVU UN KUNGU JĒZU KRISTU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. .. !!!!!!!!!!!!
KĀ VIENĪGO KUNGU UN DIEVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. .. !!!!!

tā. kā iesaku tev pameklēt BĪBELI, varbūt tā tev kādreiz ir bijusi, bet kaut kur aizkritusi aiz plaukta ?...


Es esmu rakstījis un rakstu un aicinu: Lūdziet Dieva Māti lai aizlūdz Marijas Bezvainīga Sirds par jums, Jēzus Vissvētāko sirdi, lai dod jums žēlastību, kļūt svētiem - paklausīgiem un klausīties Dieva Vārdā kurš tiek dots caur Dieva izvelētiem praviešiem - lasiet rakstus!!! Dievmate vēstijumos pauz Dieva Gribu: Lūdzieties, lūdzieties, lūdzieties - bez nopietnam lūgšanām, sirdsapziņas izmeklēšanas, grēku nožēlošanas- izsūdzēšanas ka svētos rakstos rakstīts pie priestera un grēku atlaišanas - jūs paliksiet grēkos, maldos un Dieva sods būs tikpat bargs cik liela ir Viņa Žēlastība ...


Vēstījums, 1996.g. 25. novembris
“Dārgie bērni! Šodien atkal no jauna aicinu jūs uz lūgšanu. Lai caur lūgšanu, gavēni un maziem pašaizliedzības upuriem jūs sagatavotos Jēzus atnākšanai. Lai šis laiks, dārgie bērni, kļūst jums par žēlastības laiku. Izmantojiet ikkatru mirkli un steidzieties darīt labu, jo tādā veidā jūs savā sirdī sajutīsiet Jēzus piedzimšanu. Ja jūs dosiet savas personīgās dzīves piemēru, jūs kļūsiet par Dieva mīlestības zīmi šai pasaulē un visu cilvēku sirdis piepildīs debesu prieks. Pateicos, ka jūs uzklausāt manus aicinājumus. ”


Vēstījums, 1996.g. 25. maijs
“Dārgie bērni! Šodien ilgojos jums sacīt pateicību par visām jūsu lūgšanām un pašaizliedzības upuru darbiem, kādus šajā jūsu Debesu Mātei veltītajā maija mēnesī esat man upurējuši. Dārgie bērni, es ilgojos, lai jūs visi būtu darbīgi šajā laikā, kurš, pateicoties jūsu Debesu Mātes klātbūtnei virs zemes, ir īpašs laiks, kurā pasaule ir savienota ar debesīm. Lūdzieties, lai jūs saprastu, ka ar savas personīgās dzīves piemēru jums ir pienākums strādāt pie pestīšanas vēsts izplatīšanas pasaulē. Dārgie bērni, es ilgojos, lai cilvēki atgrieztos un redzētu jūsos mani pašu un manu Dēlu Jēzu. Es aizbildināšu par jums Dieva priekšā un palīdzēšu jums, lai jūs kļūtu par gaismu šai pasaulē. Palīdziet citiem, jo, palīdzot viņiem, jūsu dvēsele atradīs atgriešanās ceļu. Pateicos, ka jūs uzklausāt manus aicinājumus.


Vēstījums, 1994.g. 25. oktobris
“Dārgie bērni! Es esmu kopā ar jums un priecājos par Visaugstā Dieva dāvanu, ka es varu šeit būt ar jums un pamācīt jūs, un vadīt jūs pilnības ceļā. Dārgie bērni, es ilgojos, lai jūs kļūtu kā skaists ziedu klēpis, kuru es gribu uzdāvināt Dievam Visu Svēto svētku dienā. Es aicinu jūs, atveriet savu sirdi, dzīvojiet pēc svēto dzīves parauga. Māte Baznīca ir izvēlējusies viņus, lai viņi būtu jums kā pamudinājums jūsu ikdienas dzīvē. Pateicos, ka jūs uzklausāt manus aicinājumus. ”

http://www.medjugorje.ws/lv/messages/

Laimīga tu esi, ja cilvēki tevi lamā un vajā. Mazie ziediņi.
1988. gada 7. decembris
(Vēstījums grupai.) Jaunava Marija:
Mana Vassula, saņem Manu mieru;
Mīļotie bērni, Es jūs svētīju, Es esmu jūsu Svētā Māte, kas cieš tāpat kā jūs; nezaudējiet drosmi sausuma dēļ, kas ir sācis izplatīties, Es esmu jums blakus; es iedrošināšu jūs izplatīt Jēzus Miera un Mīlestības Vēstījumu;
Redziet, Jēzus atklāj Savu Vēstījumu caur šo vājo instrumentu, Viņa veidoto trauslo ziedu; bet daudzi kalpotāji atteiksies ticēt, neliekas, ka viņi saprastu Dieva neierobežoto Bagātību! Daudzi no viņiem neticētu, pat ja redzētu, ka grēcinieki tic un atgriežas! Šie grēcinieki nonāks Debesu Valstībā ātrāk nekā šie kalpotāji;
Nebaidieties, Mani mīļotie, Es, jūsu Svētā Māte, redzu visu, kas notiek, Es vienmēr jūs iedrošināšu, vienmēr mierināšu, vienmēr ticiet Jēzum un paļaujieties uz Viņu;
Vassula, Manu bērniņ, laimīga tu esi, ja cilvēki tevi lamā un vajā, un runā par tevi visa veida ķengas un melus Jēzus dēļ, līksmojies un priecājies, jo tava alga būs liela Debesīs, tāpat viņi ir vajājuši arī praviešus pirms tevis, Manu bērniņ,[1] ir daudz kalpotāju, kas tic tagadējām Dieva dotajām zīmēm un atklāsmēm, bet, baidoties no vajāšanām, viņi apslēpj savas izjūtas, šiem kalpotājiem ir jālūdzas, jālūdzas, jālūdzas, lūdzot Jēzus Svēto Sirdi pēc iedrošinājuma, un Jēzus dos viņiem drosmi;
Es noslēgšu Savu Vēstījumu, tevi svētījot Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā;

Jēzus mums māca lūgties
Jēzus ir teicis: “Es jums visiem iemācīšu lūgties , kad lūdzaties, dariet to no sirds. Man ir vajadzīgas lūgšanas, kas nāk no sirdīm, nevis tikai no lūpām; nelūdzieties ātri, sakoncentrējieties, lūdzieties, lūkojoties uz Mani, Es esmu klātesošs; ļaujiet savām lūgšanām sasniegt Mani. Iemācieties nemitīgi atrasties lūgšanā. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu pavadīt neskaitāmas stundas uz ceļiem. Atceroties par Manu Klātbūtni, jūs jau būsiet nemitīgā lūgšanā, un jūsu domas pacelsies pie Manis; tādējādi viss, ko jūs sakāt, darāt vai domājat, piederēs Man ; Es ilgojos pēc pielūgsmes un uzticamības, mīliet Mani bezgalīgi un ilgojieties pēc Manis;
Nešauboties nāciet pie Manis, Es esmu jūsu Pestītājs un Mierinātājs; Es mierināšu ikvienu no jums, dāvāšu jums cerību, tādēļ nemaziniet savu lūgšanu un upuru skaitu, bet gan, atrodoties nemitīgā lūgšanā, palieliniet to…” (16.12.1988)


Tēva pārdomas
“Es esmu žēlsirdības pilns Dievs, un tu vari aizskart Manu sirdi. Iemācies:
- rītos iesēt mīlestības sēklu;
- pusdienā iesēt miera sēklu;
- vakarā iesēt samierināšanās sēklu.
Tad dodies ievākt ražu un upurē to Man, savam Debesu Tēvam, un Es tev teikšu: “Savā pacietībā, mans bērns, tu esi sakrājis sev algu Debesīs;”
no augstumiem es saucu uz ikvienu no jums: “Nāciet! Nāciet un samierinieties ar Mani, Savu Dievu, un jūs kļūsiet spējīgi saņemt Manas svētības. Atgriezieties pie Manis un jūs dzīvosiet mūžīgi;” ΆΩ (18.06.1994)

1. LŪGŠANAS NO SIRDS
Lūgšanu tikšanos mēs sākam ar nelielu klusuma mirkli, kura laikā sakopojam savu garu un apzināmies, ka atrodamies Dieva Svētajā Klātbūtnē. Mēs vēlreiz ieaicinām Jēzu savās sirdīs, lūdzot, lai Viņš vienotu mūsu garu ar Viņa Svēto Garu un darītu mūs spējīgus lūgt no visas sirds.
Visi kopā mēs varam sākt mūsu lūgšanu tikšanos ar šādām lūgšanām.
Dieva Tēva un Dēla, un Svētā Gara vārdā. Amen.
2. LŪGŠANA SVĒTAJAM GARAM
Debesu Karali, Mierinātāj, Patiesības Gars,
Tu esi visur klātesošs un piepildi visu!
Ar vienkāršu sirdi apveltīto Dārgums un dzīvības
Devējs, nāc un mūsos iemājo,
Šķīstī mūs no ikviena traipa un lai Tavs svētums,
Visušķīstais, glābj mūsu dvēseles!
Amen.
Apustuļu ticības apliecību
Es ticu uz Dievu, visvareno Tēvu, debesu un zemes Radītāju, un uz Jēzu Kristu, Viņa Viendzimušo Dēlu, mūsu Kungu, kas ir ieņemts no Svētā Gara, piedzimis no Jaunavas Marijas, cietis zem Poncija Pilāta, krustā sists, nomiris un apbedīts, nokāpis ellē, trešajā dienā augšāmcēlies no mirušiem, uzkāpis debesīs, sēž pie Dieva, visvarenā Tēva labās rokas, no kurienes Viņš atnāks tiesāt dzīvos un mirušos.
Es ticu uz Svēto Garu, svēto katolisko Baznīcu, svēto sadraudzību, grēku piedošanu, miesas augšāmcelšanos un mūžīgo dzīvi. Amen.
Pie pirmās zīlītes:
“Tēvs mūsu” lūgšana
Tēvs mūsu, kas esi Debesīs,
Svētīts lai top Tavs vārds, lai atnāk Tava Valstība,
Tavs Prāts lai notiek kā Debesīs, tā arī virs zemes.
Mūsu dienišķo maizi dod mums šodien un piedod mums mūsu parādus,
Kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem,
Un neieved mūs kārdināšanā,
Bet atpestī mūs no ļaunā. Amen.
Uz nākamajām trīs zīlītēm (lūdzot vairot mūsu ticību, cerību un mīlestību):
Esi sveicināta, Marija
Esi sveicināta, Marija, žēlastības pilnā, Kungs ir ar tevi,
Tu esi svētīta starp sievietēm, un svētīts ir tavas miesas auglis Jēzus.
Svētā Marija, Dieva Māte, lūdz par mums, grēciniekiem,
Tagad un mūsu nāves stundā. Amen.
Uz pēdējās zīlītes:
Gods lai ir Tēvam
Gods lai ir Tēvam un Dēlam, un Svētajam Garam, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr, un mūžīgi mūžam. Amen.
Lūgšana erceņģelim Miķelim
Svētais erceņģeli Miķeli, aizstāvi mūs cīņas dienā,
Sargā mūs no samaitātības un ļaunā gara slazdiem.
Mēs pazemīgi lūdzam, lai Dievs viņu pārmāca.
Ak, Debess karapulku Vadoni, mēs lūdzam, lai Dieva spēkā
Tu notriektu ellē sātanu un citus ļaunos garus, kuri ložņā pa pasauli, cenšoties iznīcināt dvēseles. Amen.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.24 02:46:46
http://www.catholic.lv/main.php?parent=forums&topic=150
http://www.catholic.lv/main.php?parent=forums&topic=149#post1487
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.24 08:48:30
Betānija

Bībelē aprakstīto notikumu apcere man ir pieņemama, es uzsveru - BĪBELĒ APRAKSTĪTO NOTIKUMU apcere, bet apokrifi nav uzskatāmi par Dieva Vārdu, tie ir jāvērtē kā jebkuri kristīgi teksti Svēto Rakstu gaismā

Visvarenais Tēvs Marijas sirdi bija izraudzijies par sava Dēla un mūsu Pestītāja Kunga Jēzus Kristus cienīgu kura ir visu mūsu Svētā Māte - ja jūs neatzīsiet Mariju par savu Svēto Māti un bezgrēka ieņemto (tad jūs joprojām paliekat Ievas un Ādama (grēka-velna-čūskas) dzimums un paliekat maldos - jo velaties bez nopietnam lūgšanam, patiesas grēku nozelas iemantot debesu valstību - "nopirkt pestīšanu par neiistu cenu" tad jūs neatzīstat Jēzus Svētumu kurš nedzima grēkā, bet svētumā jo ir Svētumu Svētums - nealojaties taču!!!

( vai ir kāds cilvēks kuram nav bijusi māte (vai jums ir grēcīga Ieva vai svēta Marija - izvēlieties, vai esat Sievas dzimums vai paliekat čūskas dzimums?)


Par šo daļu man tev ir daži jautājumi

Kur bībelē raksttīts, ka Marija ir mūsu visu māte - norādi, lūdzu konkrētu rakstu vietu?
Kur bībelē rakstīts, ka Marija ir bezgrēcīga?
Kur bībelē rakstīts, ka tas, kurš šīs dogmas pieņem ir sievas dzimums, bet, kas nepieņem ir čūskas dzimums?
Par kādu dzimumu vispār ir runa? Stāv rakstīts - 16 Ābrahāmam un viņa dzimumam ir doti apsolījumi. Nav rakstīts "un dzimumiem", tas ir par daudziem, bet par vienu: "un tavam dzimumam", proti, Kristum.
Kā redzi - tas, ko tu sludini ir maldu mācība
Un visbeidzot, pats svarīgākais jautājums - kas ir mūsu Pestīšanas cena? Kas ir mūsu Pestītājs - Jēzus vai Marija?
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.24 10:49:15
Ingars iskatās ka tu visu redzi skaidri un nemaldīgi. Tev ir atklāsme kāda pat Pāvilam nebija. Pāvills saka ka visu redzot kā spogulī ,tajā laikā miglainā.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.24 11:52:16
rainars

Kāda atklāsme man ir, kas nebija Pāvilam? Ja nav skaidrības - par ko tad varam vispār būt pārliecināti? A moš tad arī citu reliģiju svētie raksti var izrādīties patiesāki par bībeli?
Autors [78.84.224.251]
# Iesūtīts: 2010.03.24 15:08:53
Betānija<

Betānija, esi pamanījusi,ka es lasu tavus tekstus!? Jā. Jo esmu godīgs un ja diskutēju, tad ieklausos sarunu (sarakstes) biedrā,

bet jāuzraksta man tev, ak, nelaimīgā Betānija, kas tev palīdzēs, ja tavas iedomātās Dieva māmuļas nav !!!???

vai saproti, ka Jēzus Kristus, kurš pilnīgi noteikti ( un tu pati arī to zini) ir dzīvs palīdzība tev nav pieejama, ja turpināsi noliegt Viņa un tikai (!) Viņa nopelnus mūsu pestīšanas plānā.

Bet Dieva māmuļas kā tādas nav un nekad nav bijusi.
Marija, kas ir Jēzus māte ir devusi visiem skaidru norādījumu attiecībā uz savu Dēlu:

Viņa māte saka sulaiņiem: "Ko Viņš jums teiks, to darait!"

tas no Jāņa evaņģēlija 2. nodaļas 5. pants.

un tā arī dara patiesi kristieši.
Autors [78.84.224.251]
# Iesūtīts: 2010.03.24 15:18:25
Betānija,

bet ka sattiecas uz tevis pieminēto rakstvietu par to ko Jēzus teica par Savu māti, tad tas arī ir no Jāņa evaņģēlija 19. nodaļas 25-27. pants un teksts ir tāds:

Bet pie Jēzus krusta stāvēja Viņa māte, Viņa mātes māsa, Marija, Klopas sieva, un Marija Magdalēna.
Tad Jēzus, ieraudzījis Savu māti un viņai līdzās mācekli stāvam, ko Viņš mīlēja, saka mātei: "Sieva, redzi, tavs dēls!"
Pēc tam Viņš saka māceklim: "Redzi, tava māte!" No tā brīža māceklis viņu ņēma pie sevis.

Kā redzi ,tad norādījumi tika doti ļoti konkrēti un izpildāmi tieši Jēzus mātei un tieši Jēzus māceklim. Un ja kāds iedomājas ko vairāk par to , kas ir rakstīts, tad, "ak vai !" tam.

Tā nu visi labāk darīsim to, ko Jēzus saka katram no mums.

To , ko Jēzus saka.

Autors [78.84.224.251]
# Iesūtīts: 2010.03.24 15:22:04
Viņa māte saka sulaiņiem: "Ko Viņš jums teiks, to darait!"

tas no Jāņa evaņģēlija 2. nodaļas 5. pants.

un tā arī dara patiesi kristieši.


Kas izlasīs visu notikumu par šo, tas būs iepriecināts !



Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.24 17:53:28
Ingars

Lūdzu vispirms sniedz atbildi uz maniem jautajumiem, tad sniegsu atbildi uz taviem jautajumiem:
1. No kuras mātes tu esi celies - dzimis, no Ievas vai Marijas, vai viņam ir kāda saistība ar tevi?
2. Vai tu esi dzimis no zemes vai debesīm, vai dzimšana no debesīm ir nepieciešama un ja ir nepieciešama tad kuras mates svētība mums ir nepieciešama, kura ta ir kas mūs iznēsā sava sirdī?
3. Kā tu saproti svēto rakstu teikto "Sievas dzimums" un kas tie ir pēc tavam domam? ir kas ir vinu mate? Ka tu saproti "čūskas dzimums" kas ir vinu mate un kas ir vinu tēvs no kurienes tie ir cēlusies kas tie ir? Ka tu saproti Jēzus teikto jūsu tevs ir velns - kas ir vinu māte kas viņus dzemdēja kas tie ir?
4. Kā tu doma vai Marijas, Jāzepa, svēto, mocekļu un mūsu upuriem ir kāda nozīme pasaules atpestīšana kāds ir tavs skatījums un vai vinu aizbilstībai, aizlugumiem pie Dieva ir kada nozīme?
5. Kura no radībām ir vispilnīgakā, ticība, paklausība, pazemībā, visos tikumos ... kuru no radībām Dievs ir apželojis un visvairāk apdāvinajis ar žēlastībam, kura ta ir pēc tavam domam?
6. Kuras radības sirds ir bezvainīga kura atrodas vistuvak Visvētajai Jēzus sirdij, kura sirds cieta kopa ar Jēzus sirdi kura Jēzu vispilnīgak mīleja šeit virs zemes un tagad visvairāk mīl debesīs?
7. Kādas lūgšanas tu lūdzies un cik laika tu velti lūgšanām dienā?
8. Kas ir gavēnis tavā dzīvē?
9. Kas ir grēksūdze tava dzīvē?
10. Kāda ir Dieva Gribas pildīšana tavā dzīvē, kada ir tās nozīme tev, kāds ir tavs dzīves mērķis- jēga, ka tu izdzīvo evanģēliju, kas cilvēkam ir jādara lai tas tiktu pestīts vai pietiek ar to ka Jēzu mēs atzīstam par Kungu, vai mūsu upuriem, gandarei par grēkiem ir nozīme mūsu pašu pestīšanā?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.25 02:49:12
„Lai ir svētīts Kungs, Visvarenais Dievs, lai Viņa Godības pilnā Valstība pastāv uz mūžiem, lai tiek pagodināts Viņa Svētais Vārds, lai Viņa Vārds ienāk ikvienā sirdī un paliek tajā uz mūžiem; amen;”
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.25 07:15:17
Betānija
tā vietā lai lozungus vicinātu un no citem atbildību (tb - atbildes) prasītu - nebūtu par skādi arī pašam DAŽREIZ uz jautājumiem un argumentiem atbildēt.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.25 10:19:51
Betānija

1. Pēc miesas esmu cēlies no Ievas, bet garīgi - no Dieva. Garīgā saistība ar viņām man tāda, ka viņas abas ir manas māsas Jēzū Kristū

2.Es esmu piedzimis sākumā uz zemes, bet pēcāk nomiru vecajai dzīvei un piedzimu no debesīm, kad sāku ticēt Dievam un pieņēmu Jēzu Kristu par savu Kungu un Pestītāju - to darīju ne es, bet Svētais Gars manī un šāda dzimšana no debesīm ir nepieciešama, lai varētu tikt pestīts. Lai piedzimtu no augšienes, nepieciešama Svētā Gara darbība un svētība mūsos.

15 Un Es celšu ienaidu starp tevi un sievu, starp tavu dzimumu un sievas dzimumu. Tas tev sadragās galvu, bet tu viņam iekodīsi papēdī."

3. Es šo rakstu vietu saprotu tieši tā, kā Dieva Vārds to man atklāj
Gal. 3:16 Ābrahāmam un viņa dzimumam ir doti apsolījumi. Nav rakstīts "un dzimumiem", tas ir par daudziem, bet par vienu: "un tavam dzimumam", proti, Kristum.

Katoļi ir sagrozījuši rakstus, jo te nav runa par daudziem dzimumiem, bet par vienu dzimumu - Kristu. Arī par sievu nekas konkrēts nav teikts - patiesībā Dievs Ēdenē runāja par Ievu, ka šis dzimums būs viens no viņas pēcnācējiem - viens konkrēts bērns. Šeit nav arī pateikts, ka tas būs Ievas tiešais bērns, bet, ka viņa miesīgās saknes nāks tieši no Ievas, lūk, no kurienes arī sākās Mesijas gaidīšana, tas bija pravietojums par Jēzu Kristu, kurš sadragās sātanam galvu, bet sātana kodiens papēdī norāda uz Kristus pārākumu. Čūskas dzimums ir nepaklausības bērni un viņu tēvs ir velns, bet nemēģini spekulēt ar māti šajā kontekstā - Raksti par to nerunā un Ieva jau tā nav, šeit runa ir par ne miesīgu, bet garīgu radniecību. Bet no debesīm dzimušie ir tie, kas dzimuši ne no miesas gribas, bet no Dieva žēlastības. Stāv rakstīts - ja kas neatdzimst ūdenī un Garā, netikt tam Dieva valstībā - kur te ir pieminēta Marija?

4. Ir stingri jānošķir Jēzus Kristus nopelns pie mūsu pestīšanas un Dieva bērnu misijas darbi, aizlūgšanas.
Atkl. 7:10 sauca skaņā balsī: "Pestīšana pieder mūsu Dievam, kas sēd goda krēslā, un Jēram."
Atkl. 19:1 Pēc tam es dzirdēju stipru balsi debesīs, it kā liels ļaužu pulks sauktu: "Alelujā! Pestīšana, gods un vara pieder mūsu Dievam:
Kā redzam Svētajos Rakstos - pestīšanas nopelns pilnībā pieder tikai un vienīgi Jēzum, neviens cits tur nevar neko pielikt, ne atņemt. Lasi un redzi, ka nav tur minēti ne Marijas, ne citu svēto upuri, labie darbi, aizbilstība, ne aizlūgumi, bet viss gods tiek dots vienīgi Dievam

Ap. d. 4:12 Nav pestīšanas nevienā citā; jo nav neviens cits vārds zem debess cilvēkiem dots, kurā mums lemta pestīšana."

Tātad - ne Marija, ne svētie, ne eņģeļi, ne Mozus, neviens vārds mums nav dots par pestīšanu, kā vienīgi Jēzus

5. Šobrīd visi labie eņģeļi un visi Dieva bērni, kuri ir jau pie Dieva

6. Bezvainīga sirds ir ikvienai radībai, kurai ir Dieva Dēls par Pestītāju, vistuvāk Visusvētajai Jēzus sirdij ir tas, kuram ir vistuvākās attiecības ar Viņu - ikviens var būt tik tuvu, cik vēlas, no Jēzus puses nav nekādu ierobežojumu, neviens nav priviliģēts, visiem ir vienādas iespējas, ikvienam, kurš seko Jēzum, nākas ciest kopā ar Jēzus sirdi un ciešanu laikā ne Marija vien, bet arī daudzi citi raudāja par Jēzu, jā Marijai bija mātes sāpes, bet ņem vērā, ka arī mācekļi, kuri ar Jēzu tik daudz laika pavadīja kopā bija viņu ne mazāk kā Marija iemīlējuši, Svētie Raksti klusē par to, kuš vispilnīgāk mīlēja Jēzu virs zemes, tomēr mēs zinam, ka debesīs mēs visi Viņu mīlēsim pilnīgi

7.Es lūdzos daudz un dažādas lūgšanas, laiku neskaitu

8.Gavēni tā pa īstam vēl neesmu praktizējis, bet ir jau konkrēts nodoms un konkrēts laiks nolikts, kad gavēšu. Gavēnis man nozīmē atteikties no dzīves baudām uz konkrētu laiku, lai meklētu Tā Kunga vaigu

9. Grēksūdze manā dzīvē ir nožēla un mainīšanās, stipra paļāvība uz Jēzus Kristus nopelnu

10. Stāv rakstīts
8 Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums, tā ir Dieva dāvana.
9 Ne ar darbiem, lai neviens nelielītos.
10 Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.

Ne mūsu upuri, ne gandarīšana neko nedod pestīšanai, tikai un vienīgi Jēzus unpuris un gandarīšana, jeb ko tu domāji - ka tu ar saviem nepilnīgajiem darbiem, kas ir aptraipīti ar tavas grēcīgās dabas nešķīstību varētu patikt Dievam? Nepievilies, jo ir rakstīts, ka ja no bauslības darbiem gribam tapt pestīti, tad mums jāizpilda visa bauslība, bet ja grēko kaut vismazākajā bauslī, tad esi noziedzies pret visu bauslību. Nemāni sevi un citus - vai nu tu perfekti zipildi visus baušļus, vai arī atzīsti sevi par grēcinieci un paļaujies uz Jēzu Kristu. Pestīšanai pietiek, ja atzīstam Jēzu par savu personīgo Kungu un Pestītāju.

Un tagad lūdzu atbildi arī uz maniem jautājumiem
Autors [78.84.229.241]
# Iesūtīts: 2010.03.25 13:08:43
Ingars,

Tad Jēzus, ieraudzījis Savu māti un viņai līdzās mācekli stāvam, ko Viņš mīlēja, saka mātei: "Sieva, redzi, tavs dēls!"
Pēc tam Viņš saka māceklim: "Redzi, tava māte!" No tā brīža māceklis viņu ņēma pie sevis.

Redzi, arī šos vārdus no Bībeles, daudz rakstošā, Betānija palaidusi garām nekomentētus, bet jautājums tika uzdots jau: Autors [78.84.224.251] # Iesūtīts: 2010.03.24 15:18:25

Redzi, Ingars, cilvēki ar sagrozītiem prātiem izdomās ne tādas vien muļķības, kā Dieva mātes kultu, mirušo Svēto kultu , pāvesta - Kristus vietnieka virs zemes (!!!) kultu utt.

Kāpēc gan citātā un vēl vairākās rakstu vietās pieminēto mācekli, ko Jēzus mīlēja, nepaaugstināt virs, vismaz, Jēzus mātes, jo
nav taču rakstīts, ka Jēzus māti mīlēja, bet gan , ka
Viņš mācekli mīlēja !!!???

Bet sabojātie prāti ne to vien izdarīs, jo viņus nevada Svētais Gars, kurš paaugstina Jēzu Kri
Autors [78.84.229.241]
# Iesūtīts: 2010.03.25 13:09:38
Svētais Gars paaugstina Kungu Jēzu Kristu. Amen.

Amen.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.25 13:12:15
Autors [78.84.229.241]

Tur jau tā lieta - uz rakstu vietām, kuras ir neērtas, cilvēks vienkārši nereaģē.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.25 15:15:05
Gnidrologs

Bez konteksta vispār nevienu tekstu nevar saprast. Kas tā būtu par briesmīgu pasauli (reizēm diemžēl tā arī ir), kad cilvēki cits cita teikto interpretētu dajebkādās variācijās, tad nearētu vispār saprast, ko katrs vēlas pateikt
Autors [78.84.229.241]
# Iesūtīts: 2010.03.25 18:02:34
Betānija,Betānija !!!

Tu taču vienkārši iekopē nesakarīgus tekstus.

Kur ir atbilbes uz jautājumiem tev ?

Tev tika uzdoti vairāki konkrēti jautājumi par rakstu vietām no Bībeles - vispārpieņemtās kristiešu Grāmatas. Es pieņemu, ka tu kaut ko no tās Grāmatas vari arī nesaprast, bet tik daudz tev būtu jāsaprot, ka tev norāda uz tevis rakstītā teksta pilnīgu nesaderību ar Bībeles tekstiem elementārā līmenī !

Kur ir atbilbes uz jautājumiem tev ?

Zini, ja šis tiešām būtu LELB forums, nevis pusnovārtā atstāts internetvietnes resurss, tad tu jau būtu izdzēsts jau vairākas reizes


Šo es rakstu vairāk par liecību citiem, kā arī iepriekšējos ierakstus šai diskusijā, lai tie, kas ir iekšēji pamudināti meklēt Dievu, Viņu meklētu pēc Evaņģēlija, kas atrodams Bībelē.

Bet, kas ir smējēji un visas patiesības sagrozītāji, tie to darīs arī turpmāk, līdz nonāks Dieva priekšā.
Autors [78.84.229.241]
# Iesūtīts: 2010.03.25 18:05:05
Gnidrologs,

pēdējais teikums manā iepriekšējā komentārā attiecas ari uz tevi !
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 35720