atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:28:15
Marijas drusku žēl.
vilks
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:32:06
Ctulhu Jošs Mulders un citi
hei, nerīkojiet nu beztēmas. ejiet parunāties par kodolgalviņām kaut kur.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:49:50
Gnid : "Pravieshu" teikto ar Pravieshu teikto!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:53:08
mašara
gan mainīj ies , gan upurēj ies
Atvaino, tu esi vīrietis? Pēc nika bij grūti saprast

Uzticības avanss ir viena lieta, bet nesavtīga mīlestība un cieņas izrādīšana - tieši uz to kristietība aicina - upurēties arī par tādiem, kuri nav cienīgi. Vilkersons, piemēram, bija gatavs savu dzīvību atdot, lai palīdzētu Nikijam Krūzam, kurš viņa palīdzību novērtēja ar dūri pa seju. Un tagad pievērs uzmanību - es negribu moralizēt, bet norādīt uz to, ka nevajag runāt, ka es lūk esmu labs cilvēks, jo neko sliktu neesmu nevienam izdarījis, bet pat labus darbus daru - nē, ja tu neej mīlestībā līdz galam, tad tomēr neesi pilnīgs unt as nozīmē, ka ir kāda savtīb, kāds egoisms, kas savukārt nozīmē, ka tev ir jālūdz piedošana Dievam. Bet labākais ir tas, ka tieši to Dievs tev grib dot, jo Jēzus samaksāja par tavām nepilnībām ar savu dzīvību pie krusta

Betānija

Ļoti jauks stāsts, cik saprotu no Toma evaņģēlija. Negribētos ne noliegt, ne piekrist. Nenoliedzu, jo iespējams, ka tur daļēji ir patiesība. Nepiekrītu pilnībā, jo Toma evaņgēlija un citu apokrifu autentiskums ir apšaubāms. Lai nu kā - šīs tevis citētās rakstuvietas arī no apokrifa nepierāda Marijas kronēšanu, turklāt šis nav vienīgais gadījums, līdzīgi bija ar vēl šķiet diviem praviešiem, tikai atšķirība tā, ka viņi pat nenomira un tika pa tiešo uzņemti debesīs



Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:58:24
Kādi kritēriji tiek izmantoti, lai tos atšķirtu? Vai šo gadu laikā esi kādu atšķīris. Cik izrādījies praviešu un cik ``praviešu``?

Semantiskie kriteeriji!
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 16:42:21
Pēteris vienmer ir bijis uzticīgs Tam Kungam un no iesakuma ir godinajis Svēto Kunga Mati
Vardarbe
# Iesūtīts: 2010.03.19 16:46:58
Vai Betānija mēdz atbildēt uz privātajā uzdotiem jautājumiem?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 16:47:36
Ingar es lepojos ar tevi un man ir paties prieks ... tu sac dziedināt manu ievainoto sirdi, es maigi milu tevi ...
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 19:34:45
Ingars
Vēlies man kanti piesist? Ai... var būt tomēr labāk nevajag....


Un tagad pievērs uzmanību - es negribu moralizēt, bet norādīt uz to, ka nevajag runāt, ka es lūk esmu labs cilvēks, jo neko sliktu neesmu nevienam izdarījis, bet pat labus darbus daru - nē, ja tu neej mīlestībā līdz galam, tad tomēr neesi pilnīgs unt as nozīmē, ka ir kāda savtīb, kāds egoisms, kas savukārt nozīmē, ka tev ir jālūdz piedošana Dievam.

A kāda man daļa gar to, ka tu mani neuzskati par labu cilvēku? Kāda suņa pēc man tas būtu jābūt svarīgi? Da ij kāda pārbīļa pēc man būtu tavu uzskatu dēļ jālūdz piedošana Dievam??? Te nu es galīgi nekādu konsekvenci nesaskatu.

Bet labākais ir tas, ka tieši to Dievs tev grib dot, jo Jēzus samaksāja par tavām nepilnībām ar savu dzīvību pie krusta

ēee... ko grib dot? vainas apziņu, lai es varētu lūgt piedošanu? lai pats lūdz, ja jau viņam ir tāda vajadzība! priekš kam man piekasās?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 19:41:56
Betānija
tu sac dziedināt manu ievainoto sirdi, es maigi milu tevi ...
mja.... vārīgs gan tu mums te esi. Ij pat Dievs tev nepalīdz... cik nožēlojami... zato Ingars palīdz Dieva vietā....
Labi, tas viss ir lirika. Par Dieva Māti man jau tu neko neatbildēsi, cik saprotu? Gribētu tik zināt - tas tāpēc, ka nekad neesi aizdomājies līdz manu jautājumu atbildēm, ij tāpēc atbildes atrodas neaizsniedzamos saprāta tālumos, vai tāpēc ka sašutumā tev balstiņa aizkrita un rociņas paralizējās, dzirdot TIK šausmīgus jautājumiņus /tb - jautājumi tev ir pārāk traumatiski, lai tos pat lasītu, kur nu vēl atbildētu.../
Vita. [87.110.116.47]
# Iesūtīts: 2010.03.19 21:05:46
Lieta tāda, ka Dievmāte Debesīs ieņem Lucifera vietu un tādēļ viņam skauž. Iesaku nekarot Lucifera pusē. Ja nezinājāt, tad nekas, bet turpmāk nedariet.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.19 23:46:44
Un tomēr... varbūt vismaigais Betānijs varētu beidzot atzīties, ka mēģinājis paņirgāties, un nomierināties?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.20 03:30:07
Mīļie to ko mēs daram otram to mēs saņemsim paši ... tas ir tikai laika jautājums ... sējiet to kā jums trūkst ... jo ko sesim to pļausim ... mīli Dievu pari visam, ar visu savu prātu, no visas savas sirds, ar visu savu spēku un savu tuvako kā sevi pašu!!!
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.20 03:43:40
kad tu sava sirdī dod vairak vietas Dievam un izmet no tās ļauno tad tu jūti kad kāds Viņu sāpina, sit krustā, tas pats ir attieksmē pret visiem tiem ko Dievs ciena un mīl ... DievMāti, sv.Jāzepu, sv.enģeļiem un svetajām dvēselēm... visu svēto sadraudzību, debesīs ir viens par visiem un visi par vienu ... un ieeja debesīs sakas no tavas sirds dziļumiem - debesis ir mūsu sirdīs, tajās mēs varam ieet tikai pēc patiesas grēku nozēlas, lūdzot lai Dievs dara mūs šķīstus, mūsu sirds mājokli un lai Svēta Trīsvienība ieņem mūsu sirdī galveno ... vienīgo Vietu !!! Tas grauds kurš krīt zemē un nemirst nenes augļus ...
Alfrēds [81.198.138.50]
# Iesūtīts: 2010.03.20 09:07:06
Interesanti kā šī būtne (Betānija) sarunājas ar cilvēkiem ikdienas situācijās, piem., veikalā? Arī bārsta Bībeles palagus, ar situāciju nesaistītu tekstus un visiem atzīstās bezmēra mīlestībā?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.20 11:03:21
Aivars varbūt vismaigais Betānijs varētu beidzot atzīties, ka mēģinājis paņirgāties, un nomierināties?

varbūt daži atzītos, ka šīs tik kaitinošās atklāsmes nav viņu spēkos norakt, un attiecīgi nomierinātos un vismaz ņemtu un izlasītu?
Betānija pie tā nav vainīgs, nevainojiet ziņnesi.

jeb varbūt kādu kaitina arī Jēzus vārdi par mīlestību brāļu vidū...?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.20 11:25:16
-Jona-
Ne visiem patiik Dieva antropomorfisms, kuru deklaree Betānija un tu arii. Tas ir liidziigi kaa, ja vidusskolaa ierodas pirmklasnieks un staasta vecaakiem skolniekiem ka zeme ir plakana, pienu razho rimi veikalaa un nauda rodas vecaaku naudas makos pati no sevis. Pie kam antropomorfisms, kaa jau diezgan primitiiva un pirmatneeja uztveres forma, nosaka arii pirmatneeju Dieva jeedzienu - politeismu, jeb daudzdieviibu. No taa arii izriet dazaada attieksme pret shaadiem textiem. Atkariigu no klausiitaaja religjiskaas attistiibas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.20 11:38:01
mašara

šai gadījumā runa ir par visnotaļ reliģiski attīstītiem mācītājiem, kuriem tu laikam gan neieborēsi, ka Jēzus mūs nemīl un arī Saviem mācekļiem to pašu nemāca.
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:00:29
-Jona-
topika nosaukumaa un Betaanijas textos takaa par vienu dzemdeetaaju /tb - cilveeka sievieti/ iet runa. Kaa arii... kaads sakars Jeezus miilestiibai ar muusu pestiishanu? Jeezus bija upuris, kuru miiloshais Dievs upureeja muusu labaa. Ko miileeja Jeezus un kas Jeezum garshoja - taa ir pasha Jeezu dariishana. Ne muusu. Es ljoti ceru, ka Jeezus miileeja arii Dievu, neskatoties uz to, kaadu lomu Dievs vinjam bija noleemis.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:07:48
kaads sakars Jeezus miilestiibai ar muusu pestiishanu?
Es ljoti ceru, ka Jeezus miileeja arii Dievu


ak masik, kaķīt baltais .... ej ka nu labāk ārā saulīti baudīt, manējais jau kopš agra rīta laimē pa lieveni gozējas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 35819