atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs pieļāva citas reliģijas?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.29 14:29:07
ja ticam bībelei, tad no Noasa šķirsta izkāpa neliela grupiņa ļaužu. viņi visi bija uzticīgi dievam, un savu ticību (tas tā kā būtu loģiski) nodeva saviem bērniem un bērnu bērniem.
laika gaitā cilvēku skaits krasi pieauga, un liela daļa sāka novērsties no dieva- aborigēni, maiji, indiāņi, ķīnieši utt, sāka pielūgt savus dievus, un galīgi aizmirsa par Israēla dievu, ko viņu senči (Noasa pēcteči) bija pielūguši.
kas vēl ļaunāk- lai arī pasaules rašanās veidu un kārtību tiem vajadzēja zināt, katra kultūra izgudroja savu variantu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:31:10
2) taatad Mulders pielauj, ka seed caurumaa, tikai savas paradigmas deelj doto caurumu neredz?

Meegjinaashu atbildeet ar klasisko skatiijumu uz Ahileja un Brunjurupucha probleemu, tik savaadaak!

Modifikaacija - nevis viens no otra beeg, bet iet pretiim 10m un samazina ik peec minuutes attaalumu uz pusi

Peec teorija ahilejs nekad nesastapsies ar brunjurupuci, jo bezgala daudz "pusiites" nespees paariet galiigaa laika periodaa veicot sekvenciaalas parciaalas kustiibas!

Bet no praktikja viedoklja peec 15 minuuteem vinji buus taadaa attaalumaa, ka varees viens ar otru veikt jebkuru operaaciju!


Bottomline - es nezinu kaadaa caurumaa es esmu, bet no prakses viedoklja es esmu laimiigs un piepildiits un jeegpilns SB, kas var praktiski dziivot un rosiities... pietam man nekad nebeidzas iespeejas kljuut labaakam!

Pienjemu ka daudziem citaadi domaajoshiem cilveekiem arii tas ir tieshi taapat... taapeec vinji neredz iemeslu mainiit esosho!

Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:34:09
Ēeeee....Kristietībā caurumu nav...Teiksim tā....Jebkurās dogmās, noteikumos, un likumos ir nepilnības, un arī izejot no tā, kā interpretē...

Bet, kad tev ir attiecības ar reālu personu Jēzu Kristu, tad tas paliek vairs ne tik svarīgi...tāpēc ir viegli, kad tici, saņem gandarījumu no šīm attiecībām, un tev nav nevienam ne sev ne citiem kaut kas jāpierāda...par "pareizumu", "patiesumu", taisnīgumu"utt....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:35:25
Ctulhu...

tu atkal nesaprati probleemu

a) Kristietiibaa caurumu nav
b) Mulders kristietiibaa caurumus neredz, jo kristietiiba ir vinja paradigma.


Kristietiiba IR caurumi, ja par meeru izmanto kaut ko kas NAV kristietiiba! Ja Kristietiibu meera ar pashu Kristietiibu, tajaa caurumu nav!

Pietam... eee... logjisks ierobezhojums es neuzskatu par caurumu. Teixim to halting probleemu, taa nav TAVAS sisteemas ierobezhotiiba, taa ir logjikas ierobezhotiiba, jeb eee... sekvenciaalaas informaacijas apstraades ierobezhotiiba! Pat vissvetaakais Kristietis nevar atcelt Halting probleemu taas definiicijas apgabalaa!

Materiaalisma caurums kaareiz ir tur, kur Kristietiibaa ir Dievs... Materiaalisms to aizlaapa ar Evoluuciju, tikai tas ielaaps ir ljoti ljoti plaans... faktiski tikai imaginaars... bet alternatiivu materiaalisms nepieljauj principaa... kas ARII ir paradoxaali, jo
a) Apzinju kaa fenomenu materiaalists nevar noliegt
b) Izskaidrot to ar mateeriju vien arii nevar
c) Tomeer nepieljauj taas primaritaati paar mateeriju
d) Faktiski nepasaka, kas IR mateerija, jeb pasaka tautologjiju...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:36:48
Ctulhu
eziisja atrasanaas miglaa kaareiz ir sekas no taadas saliidzinaasanas.
Jā. Neatradās neviena pietiekami necaurumaina sistēma, lai varētu teikt "īstā! šitai var ticēt vairāk kā citām!"
Protams, "viss ir viens" ir ar mazāk caurumiem, taču tā ir tāda .... e... neinteresanta, vai...
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:38:38
Svētais
Kristietībā caurumu nav

ūja, pat mācītāji apgalvo, ka bībelē ir "smagās" vietas, kuras ir grūti pamatot...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:39:11
Kāpēc? Tas tāds kārtējais par Dievu augstāks Likums?
Taapeec ka aktuaalais IR, bet potenciaalais - Var buut un Var nebuut Tiesaat var to kas IR, nevis to kas "varbuut ir"
Tu tieshaam gribeetu, lai tevi ietupina tagad cietumaa tikai taapeec, ka statistiski liels daudzums cilveeku kara/katastrofu gadiijumaa kljuust par nodeveejiem/slepkavaam/marodieriem un taa nu ir sanaacis, ka tu pakljuusti zem shii statistiskaa cipara? Potenciaals IR, bet vai taa ir Aktualitaate - tu noteikti breektu - es nekad taads nebuutu! A kaa tu zini? Statistika raada, ka buutu gan!

Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:40:19
Ctulhu
To nesaprast tiem, kam tā nav. Tiem, kam tas ir, ir ļoti viegli, jo viņi kontaktē ar dzīvu un reālu personu, citiem vārdiem, es necenšos nodot tev kristietību ( likumus, nosacījumus, morāles, noteikumus, kārtību, uzvedības normas utt., dogmas, konceptus), bet Kristu pašu, attiecības ar Viņu. Kad satiekas ar Viņu, tad tas ir pārāk, nekā ievērot kaut kādas teoloģiskās "pareizības" . Jo Viņš ir persona, kas nomiris par Tevi personīgi, un vēlas individuālas attiecības ar tevi individuāli. Tā ir JD.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:40:19
Jošs Mulders
Ja Kristietiibu meera ar pashu Kristietiibu, tajaa caurumu nav!
Nu reku viens ir.
Dievs = mīlošs, piedodošs, žēlsirdīgs. Dievs vēlas, lai visi tiktu izglābti.
Tai pat laikā nedod iespējas tiem potenciālajiem, kas kļūtu par kristiešiem.
Notiek tiesa uz "nāves brīdī sasniegto apziņas līmeni".
Ja tiesas vietā dotu vēl iespējas, tad mēs iegūtu, piem, no 1000 dvēseļu pūļa vismaz kādus 3 kristiešus kaut vai.
Ko, nav vērts censties? Kas pietrūkst, laika vai kā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:40:52
Nuja, tas ir variants b). Mulders caurumus neredz, jo skataas caur kristietiibu.

Bet logjiski!
Ja tu redzeetu caurumus no pasahas sisteemas iekshpuses, tas noziimee, ka sisteema ir nekonsekventa un pretruniiga pati sevii un taatad taa buus "shkjiiba" no jebkura skatupunkta... Ja taa neiztur pati savu kriteeriju, taa ir aplama!

Geedeels par to izpildiijaas plashi un gari... imo vinjsh pat pieraadiija kaut kaadu prikolu, ka ja sisteemas axiomas ir teoreemas, tad sisteemaa var dajebko pieraadiit un dajebko apgaazt vienlaiciigi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:42:01
Dievs = mīlošs, piedodošs, žēlsirdīgs. Dievs vēlas, lai visi tiktu izglābti.
Tai pat laikā nedod iespējas tiem potenciālajiem, kas kļūtu par kristiešiem.


Pirmais bij pareizs apgalvojums, bet otrais jau nav no Kristietiibas, jo kristietiibaa jau teicu - Dievs tiesaa peec esoshaa nevis neesoshaa un EM iedomaataa Taakaa... atkal... tev caurums sanaaca tad, kad Kristietiibu meerijii ar zajavu kas nav Kristietiibas dalja!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:42:50
pich007
Piekrītu, bet tas nenozīmē, ka tur ir caurumi. Tas nenozīmē, ka ja mēs ( visi kristieši, un pat visizglītotākie) kaut ko nesaprotam vai nezinam, tad tas uzreiz ir caurums. tas vienkārši ir varbūt neatklāts mums.

5. Moz. 29:29 Noslēpumainās lietas visas pieder Tam Kungam, mūsu Dievam, bet atklātās lietas mums un mūsu bērniem mūžīgi - pildīt visus šīs bauslības vārdus."

pich007
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:43:52
ekhmmm!!!

pietiek apspriest ateistus un ticīgos un to, kam katrs tic.

runājam par kristiešu viedokli- kāpēc dievs nesoda citu reliģiju pārstāvjus par citu dievu pielūgšanu.
lai kristieši to skaidro no sava skatu punkta
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:45:08
Jošs Mulders
Tu tieshaam gribeetu, lai tevi ietupina tagad cietumaa tikai taapeec, ka statistiski liels daudzums cilveeku kara/katastrofu gadiijumaa kljuust par nodeveejiem/slepkavaam/marodieriem
Piemērs pa grāvi!
Pareizais piemērs tāds: statistika rāda, ka tikuntk % kļūst par tādiem.
Tad viss ko es prasu, ir - dod laiku! Ja no 100000 cilvēkiem tieši es būšu tas cilvēks, tad viss OK. Viss ko es prasu ir - dod laiku!
Kāpēc nedod?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:45:11
Ctulhu
Satusēsim drīz . Bet lieta tāda, ka J.K. dzīvo mūsos kristiešos. Ja vēleis iepazīties ar viņu, būs jāiepazist mūs . Viņš dzīvo mūsos caur savu Garu. Kas ir reāla persona. Arīdzan tieši tāpat Viņš sēž pie Dieva labās rokas debesīs, un ir Kungu Kungs un Ķēniņu Ķēniņš.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:45:56
Notiek tiesa uz "nāves brīdī sasniegto apziņas līmeni".
Ja tiesas vietā dotu vēl iespējas, tad mēs iegūtu, piem, no 1000 dvēseļu pūļa vismaz kādus 3 kristiešus kaut vai.
Ko, nav vērts censties? Kas pietrūkst, laika vai kā?


Un atkal... tu Kristietiibai piedeevee ne Kristietiibas pienjeemumus... Piemeeram tu meegjini iesmugleet pienjeemumu, ka Apzinjas "labums" ir lineaars... Bilde ir savaadaaka, ja tas ir logaritmisks, kura starp citu stiepjot pa laika asi bezgaliibaa bezgaliigi attaalinaas no lineaara grafika
Taakaa... atkal... caurumi sanaak tad, ja par atskaites sisteemu panjem kaut ko, kas nav Pashas Kristietiibas dalja!
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:46:29
Svētais
Kungu Kungs un Ķēniņu Ķēniņš

kas ir tie citi kungi un ķēniņi, kam dievs ir kungs?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:47:34
Ctulhu
Materiālisma caurums ir arī visādu paranormālu parādību ignorēšana.
Tad vēl - nav pierādīts, ka viss radies pats no sevis, evolūcijas ceļā, tā tik tāda darba hipotēze.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.12.30 12:49:44
Jošs Mulders
Bilde ir savaadaaka, ja tas ir logaritmisks, kura starp citu stiepjot pa laika asi bezgaliibaa bezgaliigi attaalinaas no lineaara grafika
Pag, šoreiz es nerunāju par to, ka " visi kaukad agri vai vēlu paliek par labajiem un neviens neieciklojās". Šoreiz es par to, ka " daži noteikti paliktu par labajiem, ja viņiem būtu vairāk laika"! LAIKU!!
Kāpēc nedod???

Te caurums ir likumā "visus soda tādus, kā viņ ir uz nāves brīdi". Ja nebūtu šā likuma, mēs iegūtu VAIRĀK izglābto!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:53:40
pich007
Citi ir šīs zemes varenie valdnieki, prezidenti, ministri utml.Arīdzan debesu hierarhijas erceneģeļi, ķerubi utt...

Ctulhu
Es saprotu, ka grūti to saprast, taču nevis kopija, bet pats Jēzus mūsos katrā kristietī dzīvo.

Piemērs par Pāvilu, kurš nekad Jēzu nebija redzējis un vajājis fiziskā veidolā. Jēzus viņam saka, kāpēc tu vajā mani, attiecinādams uz sevi personīgi visas kristiešu vajāšanas, kuras Sauls vērš pret kristiešiem.

Ap. d. 9:4 un, pie zemes nokritis, viņš dzirdēja balsi, kas viņam teica: "Saul, Saul, kāpēc tu Mani vajā?"


EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 12:56:47
Ctulhu
masiks [212.93.96.2]
Nu kaut vai te par runāšanu nezināmās valodās.
http://en.wikipedia.org/wiki/Xenoglossy

meklēju sketpiķus:
http://www.skepdic.com/xenoglossy.html
, šis vispār smieklīgi.

te ir kas necik vairāk, bet tāpat redzams, ka nav atbildes visos gadījumos.
http://www.skepticssa.org.au/html/xenoglossia.html

Un tad materiālistam paliek "pētīsim, gan jau kaut kad pavisam droši būs atbilde, ka viss materiāls".

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 19577