atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs pieļāva citas reliģijas?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.29 14:29:07
ja ticam bībelei, tad no Noasa šķirsta izkāpa neliela grupiņa ļaužu. viņi visi bija uzticīgi dievam, un savu ticību (tas tā kā būtu loģiski) nodeva saviem bērniem un bērnu bērniem.
laika gaitā cilvēku skaits krasi pieauga, un liela daļa sāka novērsties no dieva- aborigēni, maiji, indiāņi, ķīnieši utt, sāka pielūgt savus dievus, un galīgi aizmirsa par Israēla dievu, ko viņu senči (Noasa pēcteči) bija pielūguši.
kas vēl ļaunāk- lai arī pasaules rašanās veidu un kārtību tiem vajadzēja zināt, katra kultūra izgudroja savu variantu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.30 09:24:36
nu ok- lai jau paliek visādi fenomeni, kam es līdz galam neticēšu, kamēr pats nebūšu redzējis...

atgriežoties pie tēmas, jāpiekrīt Gnidrologam- tā arī neesmu saņēmis nevienu sakarīgu atbildi no kristiešiem par to, kāpēc Israēla dievs vēl joprojām nav sodījis visus tos, kas viņu noliedz un tic citiem dieviem (bībelē taču ir aicinājums uz kariņu pret bezdievjiem).
kāpēc nav uzsūtījis kārtējos krusta karus visām Dienvidamerikas džungļu ciltīm un tās sodījis par apzinātu dieva plāna pārkāpumu?
kāpēc Āfrikas vidienē publiski nesodīja pirmo cilvēku, kurš tomēr izlēma novērsties no dieva un pielūgt koka lelli? tā sodīt, lai visi pārējie redz, un nemaz nedomā neticēt Israēla dievam.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.12.30 09:37:58
pich007
lai jau paliek visādi fenomeni, kam es līdz galam neticēšu, kamēr pats nebūšu redzējis...
Es tāpat, tik man laikam "ticības procents" lielāks!
Vai, varbūt pareizāk, nevaru izmest tādas liecības, novērojumus miskastē ar kļeimo "fufeļi". Īsti noticēt arī nevaru, tāpēc tā "niez" visu laiku, un tāpēc migla. Ticīgajiem un neticīgajiem ir vieglāk.

neesmu saņēmis nevienu sakarīgu atbildi no kristiešiem par to, kāpēc Israēla dievs vēl joprojām nav sodījis visus tos, kas viņu noliedz un tic citiem dieviem
Vēl vairāk, nav atbildes uz to, kāpēc Dievs pieļāva, ka tās reliģijas rodās. Nu labi, cilvēku izvēle, bet nākamās paaudzes taču neizvēlējās.

Nu, Mulders vēl nav runājis ...
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:05:56
Kāpēc Dievs pieļāva...? Tas jautājums rodas (var rasties un radīsies) no pavisam konkrēta priekšstata par Dievu - par Dievu, kurš ļauj/neļauj. Un, ja to jautājumu uzdod ateists, viņs`to uzdod no savām ideoloģiskām pozīcijām un tad tas jautājums vairs nav vienkāršs un godīgs, bet gan izsmejošs; tādā gadījumā jautājumam jau ir viena ,,pareizā,, atbilde - nu saprotiet, veči, tas ir neiespējami, ka visuvarenais Dievs būtu varējis pieļaut arī citas reliģijas, tātad tā visa ir batonu bāšana mūsu vērīgajās ausīs.

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:10:42
Nerunīgais
Tad paskaidro no savām pozīcijām.
Var mainīt jautājumu uz "kāpēc ir citas reliģijas?"
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:18:56
Paldies, Ezīti, cik tas jauki no tavas puses! Tu pamainīji dažus vārdus vietām un viss ir mainījies! Gan tavs priekštats par Dievu, gan par kristiešiem, gan tava ,,gatavā atbilde,,.

Davai, būsim draugi. Es tev turpmāk došu savas mašīnītes, bet vai tu man ļausi parakāties ar tavu foršo lāpstiņu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:22:51
Nerunīgais
Es izmetu tev nepatīkamos vārdus ārā.

Mašīnītes ari paturēt, labāk pasaki, kas tev nepatīk iekš pieļāva/nepieļāva un kā pareizi būtu jāuzdod jautājums.
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.30 11:23:16
Nerunīgais

ar diviem ierakstiem šajā diskusijā tu absolūti neko nepateici...

vai tev ir viedoklis par citām reliģijām un kristiešu attieksmi pret tām? kā arī kristieša viedoklis par to, kāda ir dieva attieksme pret citām reliģijām un citu dievu pielūgšanu, un kāpēc neseko sods? kā nekā bauslis tiek pārkāpts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:30:11
bībelē taču ir aicinājums uz kariņu pret bezdievjiem

Tāda aicinājuma nav. Dievs sevi atklājis citādā veidā JD un tagad visur un visiem apliecina piedošanu sava Dēla Jēzus dēļ.
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.30 11:33:44
Svētais
Tāda aicinājuma nav. Dievs sevi atklājis citādā veidā JD un tagad visur un visiem apliecina piedošanu sava Dēla Jēzus dēļ.

Ļauj man nocitēt tekstu no LELB mājas lapas:
"Savā mācībā LELB balstās uz Bībeli ( Vecās un Jaunās Derības rakstiem)"

tā ka neizslēdz VD, pieminot tikai JD
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:34:33
Ezīt, reku Pičs jau pajautāja, malacis!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:35:00
pich007
Es neizslēdzu VD, tikai jāsaprot kāpēc Dievs rīkojās tā VD, un kāpēc citādi JD. Ja nav sapratnes par to, tad Dieva raksturs paliek neizprasts un viņa rīcība vēl vairāk.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:35:45
Svētais

kāda ir tava attieksme pret citām reliģijām (t.sk. tam, ko pielūdz aborigēni un indiāņi)? kāpēc līdz šim nav sekojis dieva sods, kā arī kāpēc netika publiski sodīts šo reliģiju aizsācējs, tādējādi novēršot baušļu pārkāpšanu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:39:31
pich007
Dievs nepamato savas attiecības ( derību) ar cilvēkiem Bauslībā, jo bauslībai nav daļas ar ticību. Dieva sods pilnā mērā ir nācis pār Jēzu Kristu pateicoties kuram mēs esam glābti, jo ir veikta salīdzināšanās ar Dievu caur Jēzu. Tādējādi Dievs šodien nesoda nevienu cilvēku, jo ir visu sodu uzkrāvis Jēzum. Dievam nav dusmas vai naids pret kādu , kas viņu nepazīst. Viņš stiepj savu roku, lai cilvēks ticētu viņa mīlestībai Jēzū, kas cilvēku ir izpirkusi no nāves un grēka.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:40:15
masiks [212.93.96.2]
Ikvienam cilvēkam, kas tic Jēzus darbam viņa labā. Šai ziņā nav starpības.
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.30 11:41:33
Svētais

šodien nesoda... tās reliģijas taču radās krietni pirms Jēzus, bet nekas nav dzirdēts par grēku plūdiem (vai citu sodu) pār Austrālijas aborigēniem pirms, piemēram, 2100 gadiem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:47:16
Atkal izbijenije mladencov?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:48:01
pich007
Dievs nesoda un soda savas žēlastības dēļ. Pirmajā acu uzmetienā tas ir pretrunīgi, bet izprotot, tas nostājas savās vietās.

Dievs sodīdams kādas tautas pirms Jēzus, atsaucās uz grēku mēru, kas tika piepildīts, tādējādi norādīdams, ka piepildot savu grēku mēru nāk Dieva sods.

1. Moz. 15:16 Un ceturtā paaudze atgriezīsies šeit, jo amoriešu grēku mērs vēl nav pilns."


Dan. 9:24 Ir nolemts par tavu tautu un tavu svēto pilsētu - dot tām septiņdesmit nedēļas laika, lai apgrēcība izbeigtos, grēku mērs taptu pilns, lai izpirktu un salīdzinātu pārkāpumus un panāktu mūžīgo taisnību, lai piepildītos praviešu skatījumi un pasludinājumi par nākotni un lai iesvaidītu visusvētāko.

No otras puses, ja Dievs kādu tautu apželoja, tad tas nozimēja, ka viņiem vēl bija iespēja labot savus ceļus.( piem.Ninive)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:50:35
Ctulhu, nezinu nezinu... imo vismaz tu jau sen esi liimenii, kad vajag sparingot ar reaaliem vechiem... boxeet gumijas lelli - nu jaa, maaki shamo piekaut Un?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:50:53
masiks [212.93.96.2]
ej nu ej.... nafiga kādam jāpilda bauslība, ja viņš dievam netic? Kāds būtu tad tas iemesls?

Šo izteikumu neuztvēru, bet es tam piekrītu.

tātad tomēr samuldējies. Nevis visur un visiem, bet tikai konkrēti kristiešiem.

Teiksim tā, ikviens, kas tic Jēzum tādējādi iemanto glābšanu, bet glābšana ir dāvāta visiem. iKviens var kļūt par izredzēto noticot Kristum kā savam glābējam , tur nav atšķirības starp musulmani vai kādu citu neticīgo.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 11:51:16
Svētais
Tad Dievs operē ar tautām, un līdz indivīdam nenolaižās?
Reāli cieš un iet uz elli nevis kādas tur abstraktas "tautas", bet konkrēti cilvēki!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 22249