atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs pieļāva citas reliģijas?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.29 14:29:07
ja ticam bībelei, tad no Noasa šķirsta izkāpa neliela grupiņa ļaužu. viņi visi bija uzticīgi dievam, un savu ticību (tas tā kā būtu loģiski) nodeva saviem bērniem un bērnu bērniem.
laika gaitā cilvēku skaits krasi pieauga, un liela daļa sāka novērsties no dieva- aborigēni, maiji, indiāņi, ķīnieši utt, sāka pielūgt savus dievus, un galīgi aizmirsa par Israēla dievu, ko viņu senči (Noasa pēcteči) bija pielūguši.
kas vēl ļaunāk- lai arī pasaules rašanās veidu un kārtību tiem vajadzēja zināt, katra kultūra izgudroja savu variantu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:41:48
pich007 Pasakas ir pasakas, Dievs ir Dievs. Es uzzinu par Dievu visu , kas man nepieciešams no Bībeles. Tur pietiek info lai ticētu un glābtos.
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.29 17:46:01
Svētais

nu bet bērnībā taču tu nezināji, ka salavecis ir tikai pasaka, vai ne? tev likās, ka viņš ir īsts, un tu tam ticēji (es arī).
kā tu zini, ka bībele ir patiesa un nav viena no pasakām, ja tev neinteresē pierādījumu meklēšana?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:46:57
rainars

kā tu skaidro faktu, ka dievs nesoda ķīniešus par pievēršanos budam?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:47:50
pich007
Pie kam, tikai X personas atzītie Raksti ir īsti, bet pārējie - pasakas, ar dažiem patiesības elementiem, kas saglabājušies no X personas Rakstiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:48:43
pich007
Man ir Svētais Gars. Dievs to nosauc par pierādījumu, jo apzīmē to par ķīlu un zīmogu, ko Viņš mums devis.

2. Kor. 1:22 Viņš mūs ir arī apzīmogojis un devis Gara ķīlu mūsu sirdīs.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:51:06
Svētais

pat ja tu analizētu savu reliģiju un tik un tā nonāktu pie ticības dievam, tu būtu ieguvējs. zini kāpēc? jo tad tev būtu pārliecība par savu ticību!
bet tagad tev ir tikai akla ticība, un to tu nevari noliegt nu nekādi...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:52:31
pich007
tagad tev ir tikai akla ticība, un to tu nevari noliegt nu nekādi...
Kas balstās arī sajūtā, ka "točno IR!".
Tikai tā pati sajūta ir citticīgajiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:54:41
pich007
Ar atšķirību to, ka man ir pārdabīga dāvana runāt mēlēs, ko lietoju jau ļoti ilgu laiku, kas man palīdz manā ticības dzīvē, un arīdzan saprast rakstus caur atklāsmi.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 18:00:25
EzītisMiglā
Kas balstās arī sajūtā, ka "točno IR!"

es esmu pārliecināts, ka saliekot rokas lūgšanu pozā, ir iespējams pēksņi kaut ko sajust. ja tu tam netici, tad neko nejutīsi. bet, ja tici, ka lūdzoties tu kaut ko arī jutīsi, tad tā arī būs.
es ticu, ka slims cilvēks lūdzoties var izārstēties. to ar zinātniskām metodēm var viegli pierādīt. vienīgais nosacījums- pašam slimniekam ir jātic, ka viņš lūdzoties tiks izārstēts. jebkurš zinātnieks to apstiprinās.
bet bet bet- tas nenozīmē, ka ir dievs un ka šajā gadījumā bija dieva klātbūtne.
ticīgie var palasīt nedaudz par placebo efektu- ja tu tici, ka cukura graudiņš izārstēs iesnas, tad ir liela iespēja, ka tā arī būs.
tāpēc nevajag savādas lietas norakstīt uz dievu- ja papēta dziļāk, tad visam ir savs izskaidrojums
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.29 18:02:29
Svētais
ka man ir pārdabīga dāvana runāt mēlēs

oho! ja pierādīsi, ka spēj runāt ķīniešu valodā, kuru pirms tam neesi apguvis un tev nav bijis ķīniešu valodas skolotājs (der arī jebkura cita valoda ar norunu, ka tu neesi to apguvis ne skolā, ne pašmācības ceļā, ne privātstundās), tad es apsolos mainīt savus uzskatus par dievu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 18:03:40
Ctulhu
Tu nevari , jo Dievs siržu pazinējs dod šo dāvanu tiem, kas viņam tic .

Ap. d. 15:8 Un Dievs, siržu pazinējs, tiem devis labu liecību, dāvādams Svēto Garu, tāpat kā mums,
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 18:05:09
pich007
Mēlēs valodu jau ar neapgūst neviens . Tev nav jāmaina uzskati, bet tev jānotic Jēzum kā Kungam un Glābējam no taviem grēkiem.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 18:06:21
Svētais

tu vispār zini, ko nozīmē runāt mēlēs? neizskatās...
paskaidro, kā tu to saproti.

p.s.
un kādā valodā tu esi runājis mēlēs?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 18:10:12
pich007
Tu runā par dāvanu, ja pareizi saprotu, runāt kaut kādā citā lingvinistiskajā valodā, kas ir atrodama virs zemes. Tāda Dieva dāvana tiešām pastāv, to izmantoja apustuļi pēc Svētā Gara izliešanās.

Es runāju par mēlēm, kas ir gara valoda, bet nav neviena no lingvinistiskajām zemes valodām. Šīs mēles var arī tulkot saprotamā izteiksmē un formā. Tā arī ir dāvana.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 18:14:41
pich007
Man ir zināms viens atgadījums no paziņu loka, kad mazs puisits runaja sveszemju mele, un pateica klatesosajam arzemniekam svarigu informaciju. Taa izpaudas Dieva dāvana, ko tu piemineji.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 18:45:45
Svētais

silti iesaku pēc tavas metodes nerunāt mēlēs publiski- ātri vien nonāksi psihenē
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 18:57:52
Svētais
Man ir zināms viens atgadījums no paziņu loka, kad mazs puisits runaja sveszemju mele, un pateica klatesosajam arzemniekam svarigu informaciju

izklausās pēc sensācijas! tiešām puisītis nekad šo valodu nebija mācījies? un kas tā bija par valodu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 21:47:37
pich007
Mēlēs runāšana nav paredzēta publiski. Tikai pie tulkošanas/skaidrojuma dāvanas tā ir derīga, turklāt arī tikai draudzes ietvaros, nevis garāmgājējiem uz ielas.

Tas bija kāds āfrikāņu valodas paveids. Tas ārzemnieks bija no turienes, un viņš arī saņēma to info, kas nepieciešams.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 09:09:03
pich007
ja pierādīsi, ka spēj runāt ķīniešu valodā, kuru pirms tam neesi apguvis un tev nav bijis ķīniešu valodas skolotājs (der arī jebkura cita valoda ar norunu, ka tu neesi to apguvis ne skolā, ne pašmācības ceļā, ne privātstundās), tad es apsolos mainīt savus uzskatus par dievu!
Vispār, pat ja tāds fenomens būtu novērojams, no tā neizriet, ka eksistē Dievs. Piem, budsti iztiek bez Dieva, kaut arī tic reinarnācijai, tātad eksistencei pēc dzīves (tiesa, viņiem tur, ja dziļāk ieskatās, nav individuālas būtnes, kas reinkarnējas).
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.30 09:17:50
Svētais
Man ir zināms viens atgadījums no paziņu loka, kad mazs puisits runaja sveszemju mele
Par valodām bija skaidrojums, ka ir tā, kad piem, cilvēks ir nejauši, bezapziņas stāvokļos (piem, miegs) dzirdējis tās frāzes, un tad vienkārši kā magnetofons atskaņo. Taču vienmēr šis skaidrojums neder, šķiet, arī tajā gadījumā, par ko tu teici.
Esmu lasījis par tādiem gadījumiem. Kā arī par līdzīgiem, no sērijas, kur cilvēks zin informāciju, kuru dzīves laikā viņš nav iemācījies. Tās ir gan svešas valodas, gan arī zināšanas kādā jomā, kuru tas cilvēks nepārzin.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 21789