atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs pieļāva citas reliģijas?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.29 14:29:07
ja ticam bībelei, tad no Noasa šķirsta izkāpa neliela grupiņa ļaužu. viņi visi bija uzticīgi dievam, un savu ticību (tas tā kā būtu loģiski) nodeva saviem bērniem un bērnu bērniem.
laika gaitā cilvēku skaits krasi pieauga, un liela daļa sāka novērsties no dieva- aborigēni, maiji, indiāņi, ķīnieši utt, sāka pielūgt savus dievus, un galīgi aizmirsa par Israēla dievu, ko viņu senči (Noasa pēcteči) bija pielūguši.
kas vēl ļaunāk- lai arī pasaules rašanās veidu un kārtību tiem vajadzēja zināt, katra kultūra izgudroja savu variantu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.29 16:44:03
Svētais
Nezinu atbildi uz šo jautājumu
nu ok- visu nevar zināt. labi, ka atzīsti

Zinu, ka daudzi iet bojā, jo mēs kristieši nepasludinam, nemākam ne ar vārdiem, ne ar darbiem parādīt Kristus mīlestību savās dzīvēs, un tāpēc cilvēki iet bojā, un tā ir mūsu vaina , nevis Dieva.
bet šo gan zini? daudzi iet bojā, jo nav dzirdējuši par Jēzu? uz mūžu mokās elles ugunīs, jo piedzimuši Āfrikā? tāpēc tiesas dienā dievs šos cilvēkus sūta ellē? kur paliek žēlsirdība???
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.29 16:50:13
Svētais
Jēzus pats sludināja evanģēliju garā visiem tiem, kas bija pirms Jēzus.
Tas ir kā? Jēzus pasludināja viņiem kā gariem, nemiesīgām būtnēm? Piem, nomirst kāds grieķis, un pēc nāves viņu sagaida Jēzus un saka, ka nebūs nekādas Aīda ēnu valstības, bet gan paradīze? Vajag tikai pateikt "jā"?
Kurš grieķis tad izvēlētos tomēr drūmo Aīda valsti paradīzes vietā?
Tātad - visi grieķi ir paradīzē? Arī pārējie, kuru reliģijās bija paredzēta smaga pēcnāves dzīve? Tāpat arī ateisti un agnostiķi, un citi, kas tagad pārliecinājās paši, ka Dievs tomēr ir?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 16:52:40
EzītisMiglā

hmmm.... biju uzsācis citu diskusiju, kur paši kristieši apgalvoja, ka pēc nāves dvēselei vairs netiek dota nekāda izvēle.
izskatās, ka kristiešim uzskati un pārliecība mainās biežāk nekā man zeķes
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 16:55:51
Ctulhu

it kā apgalvojumiem vajadzētu sakrist... dievs taču visiem vienādi atklājās, tā pat arī mācība ir viena...

lai jau paliek- atpakaļ pie tēmas par grēcīgiem aborigēniem un nigēriešiem
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 16:57:02
EzītisMiglā
Jā, bet tas ir liels caurums kristietībā. Acīmredzami sanāk, ka daudzi iet postā, nebūdami pie tā vainīgi, vienkārši piedzima ne tajā vietā.
Tāds spriedums var atturēt cilvēkus no kristietības, jo uzrāda netaisnīgu sistēmu.


Zinu tikai vienu, ka tev un man attaisnojuma nebūs, jo essam dzirdējuši par Jēzu, jautājums vai esam ticējuši. Zinu arī to, ka Dievs saka, ka, ja jūs nepavēstat, tad uzlikšu atbildību par to jums uz pleciem, jo tā ir mūsu un ne Dieva atbildība. Zinu, ka Dievs ir taisnīgs.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 16:59:47
Svētais
Zinu, ka Dievs ir taisnīgs

esi pārliecināts par to, ko saki? vai nogalināt cilvēkus (mūzīgi dedzināt), kas nekad nav dzirdējuši par Jēzu, un par viņu pat nenojauš- tas ir taisnīgi??
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:00:09
EzītisMiglā
pich007

Pēc nāves tagad nav vairs izvēles, jo cilvēkam dots vienreiz dzīvot un peč tam tiesa. Bet pirms Jēzus, pats Jēzus nogāja garā ( ne miesā) un pasludināja evanģleiju mirušajiem. Ticu, ka arīdzan viņiem bija iespēja pieņemt vai nepieņemt, jo tas ir Dieva princips.

1.Pet.3:18 Jo arī Kristus ir vienreiz grēku dēļ miris, taisnais par netaisniem, lai jūs pievestu Dievam, nonāvēts gan miesā, bet dzīvs darīts garā.
19 Tanī Viņš ir nogājis un arī sludinājis gariem cietumā,
20 kas kādreiz bija nepaklausīgi, kad Dieva pacietība nogaidīja Noas dienās, kad taisīja šķirstu, kurā izglābās nedaudzas, proti, astoņas, dvēseles cauri ūdenim.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:01:08
pich007
Zinu, ka tiesāt nav mana kompetence un ka Dievs taisnīgi iztiesās, tāpēc par to nav vērts iedziļināties un daudz piedomāt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:03:01
pich007
Es tiešām nezinu kā būs tiesas dienā. ZInu tik, cik atklāj Raksti. Raksti atklāj, ka esmu glābts, jo ticu Jēzum. Ka neiešu tiesā, jo ticu Jēzum. Ka mani nenotiesās un nenosodīs, jo mani grēki ir uzkrauti uz Jēzus. Man ir glābējs, tāpēc būšu glābts, bet ne tāpēc, ka būšu dzīvojis pareizāk vai nepareizāk par citu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:04:57
Tad mani iemetīs katlā par neticēšanu, bet tevi par nemācēšanu izskaidrot?
Jo "dzirdēt par Jēzu" nenozīmē noklausīties failu "jd.mp3", bet izprast, uzdot jautājumus, u.c.
Kā arī, klausīšanās ir jau iepriekšsagatavotā vidē. Piem, musulmanis ir iepriekš klausījes "koraans.mp3", un tur vienu brīdi teica "... ir tāds jd.mp3, tur kaukas arī ir pareizi, bet kaukas cits atkal nav, tāpēc varat jau paklausīties, bet pareizā dziesma ir šajā failā, ko klausaties pašalaik...".

Zini, tāds iemesls "nepaveicās pareizā vietā piedzimt" nekādi neliecina par mīlošu, taisnīgu, un kur nu vēl žēlsirdīgu Dievu. Tāds iemesls, lai mūžīgi kādu mocītu?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:05:36
Svētais
tāpēc par to nav vērts iedziļināties un daudz piedomāt

tieši šī iemesla dēļ esmu nostājies pret reliģiju. varbūt tomēr ir vērts kaut nedaudz iedziļināties un piedomāt, nevis akli ticēt visam, kas sarakstīts vecā grāmatā?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:07:39
EzītisMiglā
Dievs darbojas caur cilvēkiem. Šodien viņš ar manu muti tev pavēsta evanģēliju par J.K. Jēzus ir tavs glābējs no grēkiem. No tevis tikai prasa ticību tam, ja netici nevari glābties, ja tici topi glābts. Nekad nebūs tā, ka cilvēks būs spējigs atbildēt uz visiem jautājumiem. Šī informācija ir pietiekoša , lai ticētu un glābtos.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:08:15
Svētais

tev neliekas absurdi, ka dievs vēsi noskatās, kā 2/3 pasaules iedzīvotāju nomirst un mokās elles liesmās, ko pats ir radījis, turklāt šādas mokas cilvēkiem tiek piešķirtas NE viņu vainas dēļ?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:08:59
pich007
Protams, ka vari un vajag domāt, un nav aizliegts domāt. Taču glābšanai vajag ticību, bez tās nevar. Dievs nav paredzējis argumentāciju balstīt uz pierādījumiem, lai ticētu Jēzum, vienīgasi nosacījums ir glābties caur ticību.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:10:59
Svētais
Šī informācija ir pietiekoša , lai ticētu un glābtos

teroristi, kas ietriecās NY torņos, arī ticēja, ka pēc šī darbiņa Allāhs viņiem debesīs nodrošinās 42 nevainīgas meitenes.
ko tu esi gatavs izdarīt tikai tāpēc, ka akli tici?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:11:19
pich007
Saku, ka es nespēju izvērtēt, iztiesāt, izdomāt to, kāpēc kas kā notiek. Man ir par īsu tam. Zinu tikai to, ko atklāj Raksti. Protams, ka arī ticu tam. Zinu, ka ir Dieva taisnība un cilvēka taisnība un tās ir pavisam atšķirīgas.

Es vēlreiz uzsveru, ka Dievs taisnīgi tiesās, es uzticos Viņam.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:11:45
Svētais
Pēc nāves tagad nav vairs izvēles, jo cilvēkam dots vienreiz dzīvot un peč tam tiesa
Kāda jēga no tāda likuma? Kas mainītos, ja pēc nāves vēl būtu izvēle?

Tanī Viņš ir nogājis un arī sludinājis gariem cietumā, kas kādreiz bija nepaklausīgi, kad Dieva pacietība nogaidīja Noas dienās
Bet te jau nav teikts, ka visai pasaulei, ir teikts, ka kaut kādiem gariem cietumā. Ir teikts, ka tiem, kas bija Noas dienās nepaklausīgi. Par pārējiem, kas pēc Noa nekas nev teikts. No teksta var saprast, ka pārējiem tieši neko nesludināja, ja jau Noa ir izcelts kā pazīme.

P.S. Par šo es no dažiem kristiešiem esmu dzirdējis, ka Jēzus sludināja, nozīmē to, ka Jēzus atnāca nevis kādu glābt, bet pasludināt savu uzvaru.

mani nenotiesās un nenosodīs, jo mani grēki ir uzkrauti uz Jēzus
tad tas ir, kas tev būtiskākais - ka tik paša āda paglābta, bet kas glābj un ko viņš vēl dara, nav svarīgi?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:11:48
pich007
Jēzus nemāca triekties torņos, bet mīlēt citam citu.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:13:56
Svētais

ja bībelē melns uz balta būtu rakstīts, ka tu debesīs nokļūsi tad, ja nogalināsi neticīgos, vai tu to darītu? tikai tāpēc, ka tas ir raksīts bībelē? tev negribētos pārliecināties, vai tiešām bībelē viss ir patiess?

arī mazi bērni tic ziemssvēku vecītim tikai tāpēc, ka viņš nes dāvanas. bez dāvanām ticībai nebūtu nekāda nozīme
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:14:39
EzītisMiglā
Kas kādreiz bija nepaklausīgi, sākot no Noasa laikiem, kad nogaidīja Dieva pacietība.

Esmu priecīgs, ka esmu glābts, to noliegt nevaru. Par tiem, kas netic man no sirds patiesi ir žēl. Dievs ir radītājs, daudzas lietas mums nav atklājis kas un kāpēc notiek, bet kas atklāts uz to varam droši paļauties.

5. Moz. 29:29 Noslēpumainās lietas visas pieder Tam Kungam, mūsu Dievam, bet atklātās lietas mums un mūsu bērniem mūžīgi - pildīt visus šīs bauslības vārdus."

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 183 , pavisam kopa bijuši: 20143