atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu II
vilks
Iesūtīts: 2009.11.04 15:12:55
Turpinam diskusiju jaunā tēmā?
Ja diskusijā ir vairāk par 500 komentāriem, tā vairs labi nedarbojas.
Vecās tēmas beigas šeit.
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 48 . 49 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:06:36
Lai nenotiktu panikas cēlāju iedomātais homoseksuālistu un lezbiešu uzbrukums, tad no tā taču var izsargāties. Katram , kas stājas evaņģēlista, mācītāja, draudzes vecākā amatā, visu priekšā jāpaprasa ka viņš uzrādīs savus grēkus draudzei pirms viņam tiek dots amats.
Un tie varētu būt-
viņš nav ar homoseksuālu orientāciju
nepaaugstinās draudzē
pierakstiet klāt ......kā domājat...
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.11.17 23:09:40
Ivo Pavlovičs

Lai nenotiktu rakstu karš. Kā tagad. Mums ir jākalpo , nevis jākaro. Sievieti arī ir grūti ievēlēt. Vismaz Latvijā. Un nevajag arī sievietei uzkraut par daudz. Tas jau ir daudz , kad viņas mūsu vietā ir mācītājas, draudžu vecākās, evaņģēlistes ....Duadzas latvijas baznīcas vēl ar vien uztur sievietes. Tu taču pats zini. Uz viņu entuziasmu turās draudzes.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.11.17 23:16:36
indriķis
Vārds Uzvārds
Draudze

Mazliet sistemātiskas luteriskas teoloģijas un viss būs OK
Indriķiskas teodemagoģijas.....drīzāk. Es vēl nevienā Tavā teikumā neesmu izlasījis kaut ko no Lutera. ļaunās pāvestības atribūti , kas pat katoļiem vairs nav. Nezini pat tāda termina kā jūsmotāji vēsturisko izcelsmi. Baigais Luterists.
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.11.17 23:17:50
Aivar Lapšān , Lai nenotiktu panikas cēlāju iedomātais homoseksuālistu un lezbiešu uzbrukums, tad no tā taču var izsargāties. nejauc, lūdzu cēloni ar sekām.
Vēlme sakārtot baznīcas praksi satversmē pēc Rakstiem un baznīcas mācības pati par sevi ir apsveicama, savukārt , tevis piesauktais ir fakti, ko kā vienu no efektiem sevī ir nesusi sieviešu ordinācijas prakse Rietumos, blakus citiem faktoriem.

Bankas kartes Pin kodu lūdzu un pases numuru!ī

Un lūdzu, bez muļķīgām apsūdzībām pāvestībā, laikam pats esi pieradis runāt imperatīvos kā tāds jaunais pravietis, ka vairs nespēj uzklausīt oponentu, kurš atsaucas uz Rakstiem un baznīcas mācibu..

Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:24:31
A. Lapšān-Atklāts mācītājs homoseksuālists nevar būt,bet kā ar slēptu???
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:25:55
indriķis

Vēlme sakārtot baznīcas praksi satversmē pēc Rakstiem un baznīcas mācības pati par sevi ir apsveicama, savukārt , tevis piesauktais ir fakti, ko kā vienu no efektiem sevī ir nesusi sieviešu ordinācijas prakse Rietumos, blakus citiem faktoriem.

Atkal Tu melo un izplati dezinformāciju. Zviedrijā homoseksuāli mācītāji ieņēma varu baznīcas augšējos ešālonos. Grēks kļuva tik atklāts , ka arī ar laiku ienāca arī lezbietes. To zin visa pasaule. Tikai tā arī to skaidro kristīgā pasaule. tad jau sanāk - visi mācītāji svēti. Ienāk viena sieviete un ve`či ai riebuma vairs neiet uz mājām , bet piesmej Dievnamu ar homoseksuālām perversijām.
Kāds Tev Vārds un uzvārds. Kurā draudzē kalpo? Vai Tu neproti lasīt?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:28:20
Francisks
Slēpts uzrādās diezgan ātri. Draudze redz....Tādam jāatkāpjas no amata, jāsaka to brāļiem , jānāk uz brāļu sadraudzi, kopā jālūdz, grēks pazudīs, varēs atgriezties kalpošanā. Viss ok.
Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:36:09
Kas attiecas uz tēmu,tad man patika V.Vārsberga teksts lelba.org
Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2009.11.17 23:38:30
Aivars Lapšāns Piedod, bet es tevi nesaportu. Vienā brīdī sievietes var un pat obligāti jābūt par mācītājām, otrā nevar (par bīskapiem) tad vēl tu saki ka viņas jau tā ir noslogotas.... ! Nu bet par ko ir stāsts. Nenoslogosim, ļausim vīriem to darītu un miers.
indriķis
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:39:00
Aivars Lapšāns = kristīgā pasaule, hm.
Bankas kartes Pin kodu ,lūdzu, un pases numuru!
Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2009.11.17 23:42:19
Francisks V. Vārsbergs ir starp tiem, kurš akceptē arī homoseksuāļu kopdzīvi. Viņš to proponēja esot TF vadībā.
Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:46:30
Kāpēc tas homosexuālisms te velkas visu laiku līdz kā blakus tēma.
Šito bubuli es neizprotu!!!
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:50:44
Francisks Ko tieši nesaproti? Jautā, paskaidrošu!
Nu labi, atkārtošos.
Tās baznīcas, kuras sāk ordinēt sievietes agri vai vēlu (parasti diezgan ātri) nonāk pie augšminētā jautājuma. Tā vienkārši notiek.
Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.17 23:58:32
Kāpēc homosexuālisms ir tāds grēks-vai tāpēc,ka netiek radīti pēcnācēji,vai tāpēc,ka dzīvības eliksīrs tiek izšķiests nevietā???
Es bībelē neredzu skaidrojumu tam. Ir tikai nosaukts par grēku un viss. Bet ja tie divi cilvji,pēc pašu gribas ir kopā,kam viņi sliktu dara?
Es pazīstu tādus cilvēkus un man viņi neliekas sliktāki par tā sauktajiem normālajiem.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.18 00:02:03
Francisks Grēks ir tas, ko Dievs nosauc par grēku. Viņš dod standartus. Bet tā jau ir cita diskusija.
Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.18 00:08:21
Es labprāt palūrētu uz Mozu Sinaja kalnā,kā tur viss notikās!!!
Man ir grūti noticēt,ka to bauslību(sīko un smalko) tiešām viņam deva Dievs.Es gribētu ticēt,bet nespēju.
Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2009.11.18 00:19:48
Francisks Paldies par godīgu atbildi. Bet par nespēju ticēt var nebēdāt pārlieku. Tā kā Dievs joprojām ir dzīvs un darbojas, tad šo problēmu Viņam var droši uzticēt Skat Jņ. 20:27 Pēc tam Viņš Tomam saka: "Stiep šurp savu pirkstu un aplūko Manas rokas un dod šurp savu roku un liec to Manos sānos, un neesi neticīgs, bet ticīgs!"
28 Toms atbildēja un sacīja Viņam: "Mans Kungs un Mans Dievs!"
29 Jēzus viņam saka: "Tāpēc ka tu Mani redzēji, tu ticēji. Svētīgi tie, kas neredz un tomēr tic! "
Var lūgt kā šis vīrs, kurš gribēja dēla dziedināšanu, bet nespēja tā īsti tam noticēt:
Mk.9:24 Un tūdaļ tā bērna tēvs brēca un sacīja: " Es ticu, palīdzi manai neticībai !"
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.11.18 00:30:39
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.11.17 23:16:36
indriķis
Vārds Uzvārds
Draudze

Protestēju pret šādu mēģinājumu piespiest kādu atklāt savu identitāti. Tas ir labi, Aivars Lapšāns, ka tu esi atklājis savu īsto vārdu un uzvārdu, bet respektē arī to cilvēku izvēli, kuri nevēlas šajā forumā savu pilno vārdu un uzvārdu atklāt.

Mani, piemēram, interesētu, kas ir Aivars , un kurā draudzē viņš kalpo, lai jauniem kristiešiem nerekomendētu iet klausīties viņa sprediķus, bet pieredzējušākajiem - rūpīgi filtrēt trafiku, bet es neuzdrošinātos uzstādīt šādu ultimatīvu prasību. Ja cilvēks nevēlas atklāt savu uzvārdu un draudzi, tu nevari piespiest to darīt.
Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.18 00:33:38
Es bieži šaubos vispār par Dieva esamību-tāda,kāds tas parādās bībelē. Viņš man savās izpausmēs nemaz nesimpatizē.Varbūt Nīčem ir taisnība,ka Dievs ir miris. Apkārt notiekošais gandrīz liek tā domāt.
Ak,bet šitais tak galīgi vairs nav tēmā!!!
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.11.18 00:41:19
Tēmā ir tikai tas, ka arī citi šaubās par pamatlietām, bet diskutē par sieviešu ordināciju.
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 48 . 49 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 35225