atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par labiem darbiem..redzamiem un apslēptiem.
dafne
Iesūtīts: 2012.08.25 10:30:24
13 Jūs esat zemes sāls; bet, ja sāls nederīga, ar ko tad sālīs? Tā neder vairs nekam, kā vien ārā izmetama un ļaudīm saminama.
14 Jūs esat pasaules gaišums; pilsēta, kas stāv kalnā, nevar būt apslēpta.
15 Sveci iededzinājis, neviens to neliek zem pūra, bet lukturī; tad tā spīd visiem, kas ir namā.
16 Tāpat lai jūsu gaisma spīd ļaužu priekšā, ka tie ierauga jūsu labos darbus un godā jūsu Tēvu, kas ir debesīs.

Mt.5:13-16
un
1 Sargaities, ka jūsu taisnība nav tāda, kas grib spīdēt ļaužu priekšā; citādi jums nav nekādas algas pie jūsu Tēva debesīs.
2 Kad tu dod mīlestības dāvanas, tad neliec to izbazūnēt savā priekšā, kā liekuļi to dara sinagogās un ielās, lai ļaudis tos godinātu. Patiesi Es jums saku: tiem jau ir sava alga.
3 Bet, kad tu dod mīlestības dāvanas, tad tava kreisā roka lai nezina, ko labā dara,
4 tā ka tava dāvana paliek apslēpta; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, tev to atmaksās.


Mt6:1-4
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 48 . 49 . >>
AutorsZiņas teksts
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.07 13:35:29
+jean [94.100.8.232]
ja runājam tikai par pestīšanu, tad tev pilnībā piekrītu, ka ar saviem darbiem cilvēks nevar neko nopelnīt. Bet ja runājam par kalpošanu Kungam, tad ir citādi.
+jean [94.100.8.232]
# Iesūtīts: 2012.11.07 13:42:29
par to arī runā viens tevis izvilktajiem citātiem:
6 Un šī ir tā mīlestība, ka mēs dzīvojam pēc Viņa baušļiem. Šis ir tas bauslis, kā jūs esat dzirdējuši no sākuma, lai jūs dzīvotu pēc tā.
7 Jo daudzi maldinātāji ir izgājuši pasaulē; kas neapliecina miesā nākušo Jēzu Kristu, tas ir maldinātājs un antikrists.
8 Lūkojieties uz sevi, ka nepazaudējat to, ko mēs esam darbā panākuši, bet ka saņemat pilnu algu.
9 Ikviens, kas aiziet no Kristus mācības un nepaliek tanī, ir bez Dieva; tam, kas paliek šinī mācībā, ir Tēvs un Dēls.
(Jāņa 2. vēstule)

Lasi ne tikai 8. pantu, bet arī 6. un 7. bet jo īpaši 9.

Aizejot no Kristus mācības, var pazaudēt visu...

Jo alga jeb tas, ko Dievs dāvā savā žēlastībā, visiem ir viena -- sadraudzības ar Dievu atjaunošana...
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.07 13:47:40
+jean [94.100.8.232]

Dievs dāvā savā želaštībā glābšanu un patiesībā , es domāju, tās gan ir tiešām tikai manas domas, ka algu arī .

Tie, kas strādā Dieva darbu tomēr no Dieva žēlastības tiks atalgoti , skaties kā gribi

1. Kor. 15:58 Tad nu, mani mīļie brāļi, topiet pastāvīgi, nešaubīgi, pilnīgāki Tā Kunga darbā vienumēr , zinādami, ka jūsu darbs Tā Kunga lietās nav veltīgs.
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.07 13:50:10
Dievs savā žēlastībā rāda mums piemēru arī iežēloties par tiem kam nav tik labi paveicies, kuriem trūcis mīlestības. Jēzus dziedina sagrauztas sirdis un ceļ augšā mirušos(mirušiem prieka vēsts sludināta) garus un mums devis to darītar iejūtību un līdzcietību, jo arī pats nav lauzis ielūzušas niedres ...... . Viņš ir plaisu pielīdzinātājs un mums dod pielīdzināt.
Mīlestības dauidzums pārklāj grēka smagumu. Grēks-trāpīt garām , kam? - MĪLESTĪBAI.
Nemīlēsim ar vārdiem , bet ar darbiem un patiesību......
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.07 13:50:53
+jean [94.100.8.232]
katrā ziņā tie, kas bija vienojušies strādāt par attiecīgu samaksu to arī saņēma, kas strādāja bez vienošanās par samaksu saņēma apm. 10 reizes vairāk no Dieva žēlastības

1 "Jo Debesu valstība ir līdzīga namatēvam, kas rīta agrumā izgāja strādniekus derēt savā vīnadārzā.
2 Un, saderējis strādniekus par vienu denāriju kā dienas algu, viņš nosūtīja tos savā vīnadārzā.
3 Un viņš izgāja ap trešo stundu un redzēja vēl citus pie tirgus bez darba stāvam
4 un sacīja tiem: noeita arī jūs vīnadārzā, es jums došu, kas nākas.
5 Un tie nogāja. Atkal viņš izgāja ap sesto un devīto stundu un darīja tāpat.
6 Bet, ap vienpadsmito stundu izgājis, viņš atrada vēl kādus stāvam un saka tiem: ko jūs visu dienu šeit stāvat bez darba?
7 Tie viņam saka: neviens mūs nav derējis. - Viņš saka tiem: eita jūs arīdzan vīnadārzā, un, kas nākas, to jūs dabūsit.
8 Bet, kad vakars metās, vīnadārza kungs saka savam uzraugam: pasauc strādniekus un izmaksā tiem algu, iesāc ar pēdējiem un beidz ar pirmajiem.
9 Tad atnāca tie, kas bija derēti ap vienpadsmito stundu, un katrs dabūja pa denārijam.
10 Un, kad pirmie atnāca, tie cerēja dabūt vairāk; bet arī viņi dabūja katrs pa denārijam.
11 To saņēmuši, viņi kurnēja pret namatēvu
12 un sacīja: šie pēdējie strādāja vienu vien stundu, un tu tos pielīdzināji mums, kas dienas nastu un karstumu esam cietuši.
13 Bet viņš atbildēja un sacīja vienam no tiem: draugs, es tev nedaru netaisnību. Vai tu ar mani neesi saderējis par vienu denāriju?
14 Ņem, kas tev pieder, un ej; bet šim pēdējam es gribu dot tikpat daudz kā tev.
15 Vai tad man nav tiesības darīt ar savu mantu, kā es gribu? Jeb vai tava acs ir skaudīga, ka es esmu labs?
16 Tā pēdējie būs pirmie un pirmie pēdējie. Jo daudz ir aicinātu, bet maz izredzētu."
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.11.07 13:51:44
Aivars
žēlastība ir skandāls
Ok, Dievs tā var skandalēt. Bet mums, cilvēkiem, tā skandalēšana kaut kā nevedas. Vai mums varbūt nemaz nevajag tik ļoti skandalēt?
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.07 13:58:35
Ēvalds Bērziņš rAinars ir piekrist.
+jean [94.100.8.232]
# Iesūtīts: 2012.11.07 14:01:12
Savukārt, 1. Vēstules Korintiešiem 3. nodaļa ir Pāvila rāšanās uz korintiešu draudzi, kas iespējams bija uzsākuši strīdu, kura darbs ir labāks un vērtīgāks.

Pāvils uzsver, ka darot Evaņģēlija sludināšanas darbu -- citu pamatu neviens nevar likt kā to, kas jau ir likts, proti, Jēzus Kristus.

Tamdēļ neviens lai nelielās ar cilvēkiem. Jo viss ir jūsu.
Vai tas būtu Pāvils, vai Apolls, vai Kēfa, vai pasaule, vai dzīvība, vai nāve, vai tagadējās vai nākamās lietas, viss jums pieder.
Bet jūs piederat Kristum un Kristus Dievam.
-- tā Pāvils pasludina Evaņģēliju draudzei. -- ne ar darbiem, lai neviens nelielītos (Ef. 2)
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.07 14:07:05
Tāpēc pieņemsim viens otru kā Dievs mūs ir pieņēmis kristu un katram devis kādu Gara dāvanu lai nestu svētību. Mēs visi esam locekļi Kristus miesā un neviens no mums nevar teikt citam(loceklim) ka tu man neesi vajadzīgs . Gādāsim viens par otru lai viens otru celtu , ne noniecināt pasakot ka es saprotu labāk kā tu...... . Katram savs attīstības līmenis , un kam lielāks kādam ir jo pazemīgāks viņš pret ne tik , jo ir iemācījies visiem kalpot esot zemam.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.07 14:11:48
Ēvalds Bērziņš
Pēc Jēzus teiktā, noprotams, ka vajag gan
Bet nu Tev jau pašam galva liela
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.07 14:13:55
+jean [94.100.8.232]
ar darbiem nelielās, jo pestīti top ticībā, tas ir šo darbu konteksts.

visam pārējam piekrītu.
+jean [94.100.8.232]
# Iesūtīts: 2012.11.07 14:26:04
mācekli, par vīnadārzu tā ir līdzība!!!! Svarīgākais šai līdzībā nav strādnieki, nedz viņu alga, bet gan ŽĒLSIRDĪGAIS KUNGS.

Viņš ņēma savā dārzā VISUS, kas nāca izslāpuši un izsalkuši...

Jā, tiem, kas par kristiešiem kļūst īsi pirms nāves, ir daudz vieglāk, nekā tiem, kas jau bērnībā kļuvuši ticīgi. Jo tiem otrajiem būs jācieš: ak vai cik daudz! un viņu ticībai būs jārūdās grūtībās un kārdinājumos!

Tomēr šī līdzība nepasaka vai tie kurnētāji paņēma savu algu (jo viņi savā cilvēciskajā apmātībā varēja to noraidīt), kaut arī Viņš ir laipnīgs pat pret nepateicīgajiem
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.07 14:29:17
+jean [94.100.8.232]
labi pateikts
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2012.11.07 22:39:22
+jean [94.100.8.232]
Tomēr šī līdzība nepasaka vai tie kurnētāji paņēma savu algu (jo viņi savā cilvēciskajā apmātībā varēja to noraidīt)
Tu esi neuzmanīgs lasītājs tieši kurnētāji paņēma savu algu. Tu vari filozofēt tikai par pēdējiem, kuri varbūt nepaņēma
Mt 20,10-11 kad pirmie atnāca, tie cerēja dabūt vairāk; bet arī viņi dabūja katrs pa denārijam. To saņēmuši, viņi kurnēja pret namatēvu
+jean [94.100.8.232]
# Iesūtīts: 2012.11.08 10:59:21
Ēvald, neapstājies pie šiem vārdiem, bet lasi, ko tālāk saka namatēvs:

"draugs, es tev nedaru netaisnību. Vai tu ar mani neesi saderējis par vienu denāriju?
Ņem , kas tev pieder, un ej ; bet šim pēdējam es gribu dot tikpat daudz kā tev.
Vai tad man nav tiesības darīt ar savu mantu, kā es gribu? Jeb vai tava acs ir skaudīga, ka es esmu labs ?
Tā pēdējie būs pirmie un pirmie pēdējie. Jo daudz ir aicinātu, bet maz izredzētu."


Kāda ir ticība, kas tveras pie Dieva vārdā apsolītās žēlastības? Dievs ir labs. Ja tu uz to paļaujies un tam uzticies, tad tu arī saņem to, ko viņš tev dod ar prieku un pateicību.

Kurnēšana ar to nav savietojama.

Un vispār katrai līdzībai ir sava jēga, un tieši tāpēc nobeigumā ne vienmēr viss līdz galam tiek pateikts: tas ir, vai pateicās un aizgāja, vai arī turpināja kurnēt...

Vēl no šīs līdzības vari mācīties, ko Dievs pasaka, to Viņš
+jean [94.100.8.232]
# Iesūtīts: 2012.11.08 10:59:37

Vēl no šīs līdzības vari mācīties, ko Dievs pasaka, to Viņš arī piepilda! !! Tas, ko Viņš apsola, to Viņš arī dod!!
Pater
# Iesūtīts: 2012.11.08 12:28:14
O, vecais cīņu biedrs jean arī pie latvju luturiem.
Nu ja, somiski jau tu nemāki...
Aizejot no Kristus mācības Pirmām kārtām, izejot no Jāņa vēstules konteksta - viņa iebildēm pret tiem, kas neapliecina Kristu miesā nākušu - t.s. dokētistiem,
runa iet par ortodoksu mācību par Kristu ,
Dievu un cilvēku, kas par mums cietis, miris un augšāmcēlies,
ārpus šīs mācības nav pestīšanas, t.i. tam nav Dieva,
vai ne .
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.11.08 18:36:24
+jean [94.100.8.232]
nobeigumā ne vienmēr viss līdz galam tiek pateikts: tas ir, vai pateicās un aizgāja, vai arī turpināja kurnēt...
Tu taču apgalvoji, ka līdzība nepasaka, vai kurnētāji algu paņēma vai nepaņēma. Pateikties/kurnēt tomēr nav tas pats, kas algu saņemt vai nesaņemt.
dafne
# Labojis dafne: 2012.11.08 18:42:03
Jēzus māceklis
bet ja es neklausu viņam, ko saprotu, ko viņš grib no manis, vai tad es izsprukšu sveikā tikai tāpēc, ka ticu tam , ka viņš nomiris par maniem grēkiem.
kas ir tas,ko Jēzus grib no tevis un ko tu Viņam vispar vari dot?

Piedāvāju "palasīties" Lūk.10:38-42
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.11.08 19:10:40
+jean [94.100.8.232]
tiem, kas par kristiešiem kļūst īsi pirms nāves, ir daudz vieglāk, nekā tiem, kas jau bērnībā kļuvuši ticīgi.
Ej nu ej. Neticu.

Jo tiem otrajiem būs jācieš: ak vai cik daudz! un viņu ticībai būs jārūdās grūtībās un kārdinājumos!
Tas ir liels jautājums, kas ir vieglāk un labāk. No bērnības ticīgie cieš kā ticīgi, bet neticīgie cieš kā neticīgi. neviens no jums lai necieš, būdams ... ļaundaris, bet, ja kas cieš, kristietis būdams, lai netur to par kaunu, bet pagodina Dievu... 1Pēt4:15 utt. Kristietis spēj vairāk paciest tāpēc, ka viņam ir vieglāk ciest. Kristietis savās ciešanās nav viens kā nekristietis. Tātad cieš abi. Ja nu neticīgais beigās kļūst kristietis, acīmredzot, ciešanas bijušas nepanesamas un tas viņu spiedis nākt pie ticības. Finālā kristietis no bērnības varbūt ir cietis vairāk, bet viņam ciest ir vieglāk; pēdējā brīža kristietis ir varbūt cietis mazāk, bet tas viņam ir bijis smagāk. Pats galvenais ir tas, ka Kungs nevienam neuzliek vairāk, nekā tas spēj nest. Tātad abi kristieši cieš vienādā mērā, kaut arī viņu ciešanas ir dažādas.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 48 . 49 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 13120