atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aizturēts LELB mācītājs
pich_
Iesūtīts: 2010.04.29 13:33:46
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/328883-aizdomas_par_pedofiliju_aiztureti_tris_v.. iriesi_tostarp_macitajs

Aizdomās par pedofiliju aizturēts mācītājs... Nu kā tā var? Jau tā ir ļoti daudz skandālu visā pasaulē ar katoļu priesteriem, kas izmanto mazus zēnus, tagad arī pie mums šādas lietas uzpeld...
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.05.01 16:49:18
Gnidrologs
Es esmu katolis

Aicinu domājošus cilvēkus izteikt versijas, kas palīdzētu pilnveidot ainu.
Arī domājot var nonākt pie patiesības.
Šis notikums, t.sk., arī pateicoties Kardināla intervijai, pietiekoši smagi ir ietekmējis gan katoļu gan luterāņu baznīcu tēlu Latvijā - ne jau tāpēc, ka apcietināts kāds mācītājs (varbūt vainīgs, varbūt nevainīgs), bet tāpēc, ka tiek noklusēts daudz kas vairāk.
Armor [86.63.168.2]
# Iesūtīts: 2010.05.01 17:29:03
No tā, ko mes zinām, no tā, kas ir mēdijos izskanējis, pateikt var tikai to, ka noklusēts vai apzināti nesaklausīts (no LELB vadibas) puses, bija tikai tas, ka sis slimais cilvēks bija gejs.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.05.01 17:39:29
Armor [86.63.168.2]
Plašsaziņas līdzekļi ļoti cer uz Tevi un tādiem kā Tu
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.01 17:41:35
Papucs

Noklusēts jau arī varbūt tiek. Tikai es nešaubos, ka noklusētajā bez Lēvalda klātbūtnes (kriminālas) neiztika.
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.01 17:47:22
Armor [86.63.168.2]

Tāpēc jau es arī teicu, ka Vanagam sagribējās veiksmīgu šaha partiju. Un tagad sēž pie sasistas siles.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.05.01 17:56:01
iminence
Es nepazīstu nevienu no apsūdzētajiem un sākumā pievērsu uzmanību tikai priesterim, bet visa oficiālā informācija, salīdzinot ar neoficiālo ir tik neloģiska un aizdomīga, ka arī sargs šķiet nepamatoti iepīts.
Armor [86.63.168.2]
# Iesūtīts: 2010.05.01 17:59:06
Nu, jā, šmuce liela. Ta jau Tev un Tev līdzīgiem, Papucīšiem kāds dos pilnīgu informāciju, kamēr izmeklēšana nav beigusies, gaidiet ar maisu! Taču bez iemesla nevienu šādā lietā neapcietina, un apcietinātais ir luterāņu mācītājs, tas nu ir fakts!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.05.01 18:00:11
Armor [86.63.168.2]
Vispirms tomēr labāk iepazīsties ar Ventspils gadījumu...
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.01 18:00:17
Papucs

Nu, nu. Nepārsteidzies. Policija jau skaidri pateica, ka nekādas tuvākas informācijas nebūs, lai netraucētu izmeklēšanai. Bet, ja ir liecinieki šīm darbībām, lai ziņo. Pedofilijas tīklos iesaistītie ir vieni no visviltīgākajiem, jo arī atbildība ir liela un daudzās valstīs šie cilvēki tiek sociāli izstumti. Nemaz nerunājot par to, ko ar viniem izdara "kajītes biedri".
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.05.01 18:01:29
iminence
Cik es pazīstu luterāņu virtuvi, tas viss vareja notikt arī bez Vanaga līdzdalības. Lēvalds pieteicās Liepājā pie turienes bīskapa, kas viņu tālāk novirzījis pie Daugavpils bīskapa. Protams, Vanags par notiekošo informēts, bet nekāda viņa aktīva līdzdalība tur varēja arī nebūt. Tas arī izskanēja intervijā Panorāmā - viņš Lēvaldu esot tikai reizi redzējis.

Papucs
Tavu versiju par Lēvalda apzinātu iegāšanu varētu pastiprināt fakts, ka viņš bija jezuītu ordenī. Ļaudis runā, ka šis ordenis esot tāds kā katoļu drošības dienests, kas savus nodevējus un atkritējus nežēlo...
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.05.01 18:07:23
iminence, lēnprātīgais
pie nosacījuma, ja viņš ir vainīgs.

Loģika arvien vairāk liecina par ātrumā safabricētu lietu DAUDZ smagāka nozieguma slēpšanai.
(piemēram, lai īstais tīkls nemaz netiktu atklāts)
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.01 18:17:45
lēnprātīgais

Es tik labi nepazīstu luterāņu virtuvi. Tā kā varbūt tā arī ir.
Lēvalds nekad nav bijis jezuīts. Šī informācija nav pareiza. Viņu droši vien jauc ar bijušo priesteri Jāni Priedi. Un arī par jezuītu ordeni tas skaidrojums ir kā no meža iznācis. Nekāda drošības dienesta katoļiem nav. Jezuītu spožums jau sen ir nodzisis. Ja nu kāds mūsdienās varbūt ir līdzīgs viņiem, tad tas ir Opus Dei. Bet arī par viņu prelatūru es tādas muļķības neteiktu. Tas ir gandrīz kā no stulbajām Brauna grāmatām.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.05.01 18:35:36
iminence
Nu ja, galvenā teikšana jau vēl joprojām būs vien tiem pašiem čekistiem
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.01 18:37:06
Nu Lēvalds jau arī bija KGB aģents.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.05.01 18:40:43
iminence
Tātad zināja par daudz...
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.05.01 18:43:47
iminence Nu Lēvalds jau arī bija KGB aģents.

No kurienes un kopš kura laika Tev ir tādas ziņas???
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.01 19:01:26
Kopš divdesmit gadiem apmēram. Varbūt par nedaudz vairāk. Nav nekāds noslēpums, ka visus 80tos un līdz 92 gadam Rīgas garīgajā seminārā tika intensīvi iefiltrēti homoseksuāli ievirzīti jauni vīrieši, lai it kā kļūtu par priesteriem. Daudzi arī kļuva un šodien visticamāk ir lielos amatos. Viņu misija bija sabojāt ikvienu normālu aicinājumu uz garīgo kārtu. Tie, kas nepalika seminārā, šodien ir atklāti homoseksuālisti un daži pat publiski ar to plātās.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.05.01 19:33:34
Iminence , cik zinaams, arii pret PB izmantoja ssaadu ieroci. Tomeer Tava statistika - apsuudziibas pret protestantiem, nav paarliecinossas, bet tendenciozas.
Siis lietas bija un ir problemas visaa pasaulee Romas katolu seminaaros un klosteros arii pirms un bez kaadaam KGB sazveerestiibaam. Tiesu procesi nav graabti no zila gaisa.

Starp citu, man personiski ( musu celi toreiz , vinam kalpojot par pravestu un dekanu, krustojaas) 90.tajos Agris Leevalds raadija savu jezuitu monsinjora amatteerpu un stastija, ka vins ordenii ienemot nopietnu amatu.
Vieniigais, var pienemt, ka vins par jezuitu ir uzdevies.
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.01 20:14:21
indriķis
Tā nav mana statistika. Tā ir plaši pieejama statistika.

Savā dzīvē esmu bijis vairākos semināros un arī klosteros. Tas lielā mērā ir mīts, ka tur noooootiek taaadas lietas!!! To var iestāstīt Dena Brauna paaudzei. Tie, kas tiešām saistīti ar klosterdzīvi, zina cik tā ir vienkārša, vienmuļa un ikdienišķu pienākumu pilna.
Tiesu procesi reāli ir tikai 30 procenti no tā 0.1 procenta, kas ietverts 6 procentos pedefolijas gadījumu ārpus ģimenēm.
Nāksies pieņemt, ka ir uzdevies. Skat cik sen jau melo! Starp citu, jezuītiem nav monsinjora amattērpu. Brīnos, ka tu tik pārdroši spriežot par priesteriem pedofiliem, esi tik nezinošs katoļu amatu ziņā. Tas liek apšaubīt, ka Tu pietiekami izproti Katoļu baznīcas iekšienē notiekošo.
Armor [86.63.168.2]
# Labojis vilks: 2010.05.01 20:35:55
indriķis 90.tajos Agris Leevalds raadija savu jezuitu monsinjora amatteerpu un stastija, ka vins ordenii ienemot nopietnu amatu.

Pēc šādām muļķībām gribi, lai es ticu kaut vienam Tavam vārdam?? Nav nekādu "jezuitu monsinjoru", bez jezuitiem vispar nav ipasa habita!
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 15867