atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aizturēts LELB mācītājs
pich_
Iesūtīts: 2010.04.29 13:33:46
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/328883-aizdomas_par_pedofiliju_aiztureti_tris_v.. iriesi_tostarp_macitajs

Aizdomās par pedofiliju aizturēts mācītājs... Nu kā tā var? Jau tā ir ļoti daudz skandālu visā pasaulē ar katoļu priesteriem, kas izmanto mazus zēnus, tagad arī pie mums šādas lietas uzpeld...
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.05.04 18:25:46
iminence , un tu ,Tridentas koncila mazdēls, domā, man šie mūsdienu RKB kultiskās figūras JPII etc. ir autoritātes?
No senās katoliskās baznīcas gan virkne Romas bīskapu atrastos, kurus vērtēju augstu.
Benedikts , starp citu, cilvēciski man arī ir tīri simpātisks.
Nu, bet Lēvalds ir un paliek jūsu koka auglis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.04 18:27:24
Ireinejs bij baigi pareizais vecis...

Ja vien mūsdienu RKB adepti palasītu viņu Riktīgs Luterānis un Sola Scriptura Piekritējsbij Irenejs! Tik, tie, kas Ireneju piesauc par mūsdienu RKB eklezioloģijas pamatlicēju visticamāk nemaz šamo nav lasījuši! Pēc paša Ireneja kritērijiem, mūsdienu RKB sen būtu jau herētiskas sektas statusā!
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.04 18:35:53
Jošs Mulders
Pagaidām pēc Ireneja kritērijiem herētiķu statusā ir luterāņi. Jo ietiepīgi un mulderējot aizmirst Tradīciju ar lielo T.
indriķis
Bet kad sapuva, derēja luterāņu kandžai.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.04 18:43:35
iminence
Iedomājies, tikai iedomājies, tādu variantu, ka gadās, ka tu nomirsti un ieraugi Luteru blakus Ābrahamam. Kam iesniegsi savu ekskomunikācijas bullu?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.05.04 19:31:18
iminence, tā ir patvaļīga Ireneja interpretācija, kuru tu mēģini izfantazēt.

Ja tā laika Roma toreiz būtu bijusi herētiķu perēklis, viņš veltītu tai skarbus vārdus un nepalīdzētu ne Sv.Pēteris, ne Sv.Pāvils.
Jo primārais kritērijs arī Irenejam ir - Dieva Vārds, kā Jošs M. piezīmēja un pēc tā viennozīmīgi - herētiķi ir tie, kas no tā atkāpjas, resp, gan kritusī Roma , gan arī Vitenberga var krist.
---
Bet par nabaga grēcinieku Agri Lēvaldu, vai tu domā, ka tavējie par viņa grēku neko nezināja? Un kad uzzināja, tad izslēdza? Bet Liepājā RKB bīskapa vikārs ( pazeminājums ) viņš taču bija labu laiku savas RKB karjeras noslēgumā?
Ne velti viņš pats apgalvo, ka par kritiku esot padzīts.
Sanāk, ka grēks+kritika=situācija, kad katoļi soda. Ne grēks kā tāds.
---
Vēl mazāk tas saistījās ar Luteru un viņa produktu - hameleonu Vanagu.
Nu kā tad tu tā, iminence , arhibīskaps Jānis pret katoleišīm ar cieņu , bet tu... Kas tev īsti ir pret arhibīskapu?
Un savu kardinālu arī tu nopel tā, kā pat es , luterānis, viņu nepeļu?
Tāds lāga vīriņš..
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.04 20:50:08
indriķis

Un savu kardinālu arī tu nopel tā, kā pat es , luterānis, viņu nepeļu?
Tāds lāga vīriņš..


Nav jau jāpeļ, bet ....kā lai pasaka= kad jums saauga kopēja ideoloģija ? Stils kad tas notika? Varbūt vajadzētu pašķirties? Vai tad personīgā pagātne nemāca šodienu ? Komunisti bij truli. Par ko Tu cīnies? Kādas ir Tavas vērtības šodien?
Varu piedāvāt ļoti agresīvu viedokli= Fidels arī cīnījās par tautas labāku dzīvi. Vēlāk , kad pats tika pie varas parādīja , ka viņš šo tautu grib pazemot , iznīcināt , nievāt...
kam jānotiek = vakar es cīnījos par tautu , šodien pret ?!
Vai neesam vainīgi , ka tauta šodien pie mājām neizkar karogus? Vismaz manā pusē es neredzēju nevienu karogu. Es arī to nedarīju. Bet reiz, izkāru pirmais Raiskuma pagastā, kad citi vēl vēroja ar ko beigsies atmoda....
Ko Tev varu ieteikt? = izbeidz urbties rakstos , kas aizklāj RAKSTUS sāc runāt kā runāji pie mikrofona....
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.04 21:07:33
Aivars Lapšāns
Eu, nu beidz! Šitais gan ir sliktais stiliņš - reiz biju pirmais mīlētājs, tagad pirmais vemstītājs. Tas ir smieklīgi pat pie cacas, kas gāna savu izbijušo `sapņu princi` par mērkaķi, tādēļ vien, ka atklājusi, ka šis mēdz svīst un gaisu maitāt, un trakākais - ēst prasīt! Nu nestāsti, ka gribētu atgriezties tajā Latvijā, kas bija (jeb drīzāk nebija) pirms vairāk nekā 20 gadiem.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.04 21:19:28
Aivars
Bet , ja tev Dievs ir devis iespēju būt vadībā , tad ....ko ? Tev jāuzmet tauta? Vecā derība skaidri un gaiši skaidroja lietas= tas darīja labu Tā Kunga acīs , tas sliktu. Kas , mums tagad kritēriji = viņš ir vadītājs , tātad dara labu...? Labi , laikam jau kļūdos , ...izdzēsīšu...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.04 21:21:39
Aivars
Visstiprākā pasaulē ir tā roka, kas šūpo šūpuli
Vēl jau neviens nezina, kurš ir vadībā un pasauli maina....
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.04 21:29:02
indriķis
Jo primārais kritērijs arī Irenejam ir - Dieva Vārds

Kas ir Dieva Vārds? Sola Scriptura, kā saka Luters. Bet, kas pateica Luteram, ka Sola Scriptura ir tieši tas Dieva Vārds? Un nevis cits. Kas noteica Luteram, ka tāda un tāda grāmata Dieva tautas vēsturē ir Dieva Vārds. Cerams, ne pats Luters? Paldies Dievam pateicoties Tradīcijai, kas visā Baznīcā skaidro Svētos Rakstus, pie katoļiem Kristum ir divas dabas: dievišķā un cilvēciskā. Nevis, kā Lutera galviņā: dievišķā un grēcīgā.
Par Vanagu es nerunāšu. Jau tā dzīve viņu bargi pārmācījusi un vēl būs par ko svīst.
Aivars Lapšāns
Tā ir, Aivar, būtu lāga vīriņš tas Latgales Janka, ja nesludinātu Šleseru un nesaukātu pedofilijas upurus par puikiņiem homoseksuālistiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.04 21:43:31
iminence
Bet, kas pateica Luteram, ka Sola Scriptura ir tieši tas Dieva Vārds?
Vai tiešām TU?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.05.04 21:49:31
iminence noteikti ir no tiem zaldātiem, kuri skaidri zina, ko viņi darītu ģenerāļa vietā
iminence
# Labojis iminence: 2010.05.04 21:52:37
Aivars
Es nešaubos, ka tādus kā tu, šāda atbilde apmierinātu. Nākamreiz tas jau būtu tu. Diemžēl, ne vienmēr ironija ir labākais veids kā meklēt patiesību.
Papucs
Jā, cik interesanti. Un kurš tad Baznīcā ir ģenerālis?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.04 21:56:52
iminence
Nē, saulainais, tādus kā es šāda atbilde galīgi neapmierinātu. Sēdies, divi!
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.04 22:12:25
Aivars

Par laimi augstskolas un pasniedzējus es izvēlos pats. Durvis pats atradīsi, Kūli!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.04 22:16:47
iminence
Par laimi augstskolas un pasniedzējus es izvēlos pats. Durvis pats atradīsi, Kūli!

Kāpēc neraksti `pac`? Izklausītos neatkarīgāk un drosmīgāk.
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.04 22:22:39
Aivars

Esmu Tradicionālas orientācijas.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.04 22:25:02
iminence
Vai tik nemānies?
Bez slēpta iemesla parasti ļaudis to nemēdz īpaši karogot.
iminence
# Iesūtīts: 2010.05.04 22:55:08
Aivars
Un pats ko te vicini cēlā vientulībā?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.04 23:00:32
iminence
Labo kāju, ietērptu kirzavikā un notēmētu pret daža laba P.. ar lielo burtu
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 90 , pavisam kopa bijuši: 33656