atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:32:13
CtulhuTas ir arī pamatojums, ka tas ir Viņs uzstādījums. Līdzīgi, ja tu piem.radītu auto, tu uzliktu konkrētus nosacījumus pēc kādiem auto darbojās, degviela, riepas, mehānismi. Un ja auto tev teiktu, pag., varbūt , ka varam bez riepām braukt, tad tu atbildētu pag,pag, es tevi radīju un uzstādīju nosacījumus pēc kādiem tu darbosies , un nekā savādāk!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:32:41
Sitas nav jucis, sitas ir drons.

Hmmm... man savaa laikaa Ticiiba bij vajadziiga kaareiz kaujai ar visadiem sektantiem... mosh taapeec kaut kaa by-passoju dronu stadiju... a hvz... toch jauniibu neaceros!

Bet labi aceros LU kad studeeju kompjus, otraa kursaa radaas sajuuta... ka esmu baigais korifejs un more po koleno... Microsoft loshi, es kings... un pat zinaaju sarezhgjiitus vaarus - Hash tabulas, Binaaraa koka apstaigaashana, Parciaalie Diferencaalvienaadojumi... nu chem ne kings un varonis!

Da jums nekaada respekta pret mums - kingiem - atnaak un iedur tajaa uzpusutajaa sveetajaa govii... a mums ko... lipinaat plaaxterus, jeb celt iistu alumiinija cuuku?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:38:48
Ctulhu NU tāpēc Viņš arī nestrīdās ar tevi, "Viņš tevi informē par savu uzstādījumu" Un jā patiešām, Dievs ir radījis dzīvu būtni un ne robotu, kuram ir sava griba, un kurš izvēlas, un tāpēc Dievs to nekad nepārkāpj!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:39:27
Donachka Šīs abas atklāsmes var būt vienlaicīgi un tās nav pretrunā viena ar otru
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.17 14:41:24
Donachka Tava brīvā griba ir izvēlēties to , ko Viņš tev piedāvā, bet cilvēks "darbojas" pēc noteiktiem principiem visādās jomās. Fiziskajā pasaulē pēc saviem un garīgajā atkal pēc citiem, un tas nav pretrunā viens ar otru
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.17 14:45:45
Donachka Brīvā griba ir izvēlēties vai neizvēlēties to, kas ir pareizs un nepareizs( negribu iedziļināties šeit, jo pārāk plaša tēma) Minēšu tikai vienu piemēru: Ja tava brīvā griba nav ierobežota un tu ,piemēram , esi izlēmusi -30 grādos iziet ārā salā uz stundiņu, tad iznāk , ka tu esi izvēlējusies ar savu gribu nepareizu rīcību no kuras tu pati arī ciet. Un savukārt ievērodama likumus kā darbojas cilvēka ķermenis aukstumā, tu varētu silti saģērbties, rīkoties pareizi un neciest no tā. Tas ir galējs piemērs, bet parasti ar tādiem uzsver! Tādējādi tas darbojās absolūti visās jomās zini tu to vai nezini. Garīgā pasaule darbojas pēc noteiktiem principiem, tāpat kā fiziskā pasaule!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:51:34
Ctulhu, tev bij kaadreiz 2aa kursa sindroms? Nu kad studee studee Kjiimiju un tad iedomaajies, ka esi taads monstrs, ka visi paareejie ir hljupiki... a veelaak izraadiijaas, ka tu biji tikai beidzot saacis iebraukt teemaa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:51:50
Briiviiba ir tad, kad var nedariit to ko negribaas
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:53:16
DonachkaUn no otras puses, ja tu kaut ko dari nezināšanas pēc un no tā ciet, tad tas , ka tu nezini, neattaisnos tevi par to, ka tu cietīsi, jo viss darbojās pēc noteiktiem likumiem. Labāk ir zināt!

Ef. 4:18 savas nezināšanas dēļ un sirds apcietinā tības dēļ, aptumšojušies savā sapratnē un atsvešinājušies dzīvībai, kas no Dieva,

Hoz. 4:6 Un Mana tauta iznīkst kopā ar viņiem aiz atziņas trūkuma, un tā negrib neko mācīties...

Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.17 14:57:33
masiks [212.93.96.2] Nē viņi tevi neierobežo, un tāpēc jau tu arī vari iziet , jo tā ir tava brīvā griba un izvēle, tikai tas būs muļķīgs gājiens, jo tu pats no tā cietīsi.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:00:36
masiks [212.93.96.2] Princips ir tāds, ka tev vajadzētu realizēt brīvo gribu pareizā virzienā, lai tu neietu bojā - tur jau tas āķis! Ja Dievs ir pateicis, ka ja neticēsi Jēzum, iesi bojā, un ja tu izvēlies neticēt, tad arī ej bojā, bet kāpēc , lai tu ietu bojā, ja vari izvēlēties ticēt un saņemt glābšanu un grēku piedošanu un neiet bojā!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:03:19
masiks [212.93.96.2] Nē nekādā ziņā, viņa ir brīnišķiga dāvana un tāpēc varu izvēleties dzīvību un nevis nāvi, svētību un nevis lāstu, iesēt labo, lia pļautu labo utt. Bet es varu izvēlēties arī nepareizo un to es zinu. Un tā ir brīvība, kad varu izvēlēties! Un tas ir brīnišķīgi!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:04:19
masiks [212.93.96.2] Nē, tu ar savu brīvo gribu skaidri demonstrē piem. to vai tev ir vajadzīga vai nav vajadzīga glābšana no grēkiem, un Dievs to nepārkāpj!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:09:31
Svētais
Bet es varu izvēlēties arī nepareizo un to es zinu. Un tā ir brīvība, kad varu izvēlēties! Un tas ir brīnišķīgi!
Visi cilvēki jau domā, ka izvēlas pareizo. Tikai viņiem nav drošu kritēriju, kā to pareizo atšķirt no nepareizā. Tas nemaz nav brīnišķīgi.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:13:55
EzītisMiglā Labā ziņa ir tā, ka kritērijs ir Dieva Vārds ( Bībele) , jo Dievs nav vēlējies palikt aizklāts, tādēļ ir atklājies caur savu Vārdu!

2. Kor. 5:20 Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu!

1. Tes. 2:13 Tāpēc mēs arī pastāvīgi pateicamies Dievam, ka jūs, uzklausījuši mūsu sludinātos Dieva vārdus, tos esat uzņēmuši nevis kā cilvēku, bet kā Dieva vārdus, kas tie patiesībā ir; jo pats Dievs darbojas ar Savu spēku jūsos, kas ticat.

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:15:46
masiks [212.93.96.2] es labprātīgi izvēlos darīt pareizo, un tā ir mana brīvā griba. Tas , ka es lietoju ticību tam, ko saka Dieva Vārds ir tāpēc, ka ts ir nosacījums. Bet tu vari mani saukt kā tu gribi, bet es esmu laimīgs izvēloties un darot to, ko Dievs saka, nevis ko citu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:17:27
Svētais
Labā ziņa ir tā, ka kritērijs ir Dieva Vārds ( Bībele) , jo Dievs nav vēlējies palikt aizklāts, tādēļ ir atklājies caur savu Vārdu!
Paskatos grāmatplauktā - Bībele, Korāns, Bhagavad-Gīta, Maiju leģendas, Saentoloģija, Budisma teksti, u.c. Plus vēl to dažādas interpretācjias.
Kurš ir īstais vārds?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:19:28
masiks [212.93.96.2] Dievs ir pats tev atklājies un kad būsi Viņa priekšā tev nebūs aizbildināšanās ar to, ka neesi Viņu pazinis. Tas , ka tu vari slāpēt šo atziņu novērsdamies no Viņa, tā ir patiesība un tu to vari panākt (esi panācis kaut kādā mērā) ar konkrētām darbībām. Ja tu man apgalvo pretējo, tad es palieku pie sava, ka Dievs ir atklājies katram cilvēkam vienā vai citā laikā ar to , ka Viņš IR, un tā ir Dieva Vārda patiesība, tāpēc nestrīdēšos ar tevi par pretējo!

Rom.1:19 Jo, ko par Dievu var zināt, tas viņiem ir atklāts: Dievs pats viņiem to atklājis.
20 Kopš pasaules radīšanas Viņa neredzamās īpašības, gan Viņa mūžīgais spēks, gan Viņa dievišķība, ir skaidri saredzamas Viņa darbos, tāpēc viņiem nav ar ko aizbildināties.
21 Jo, zinādami Dievu, viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies, bet savos spriedumos krituši nīcības gūstā un savā sirds neprātā iegrimuši tumsā.
22 Saukdami sevi par gudriem, tie kļuvuši ģeķi

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:20:07
EzītisMiglā Bībele!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:21:27
Donachka Te prasās konkrētība, jo garīgā pasaule ir plašs jēdziens! Taču garīgajā pasaulē pastāv Dievs, velns, eņģeļi, un norit dažādas darbības, ko cilvēks var ietekmēt!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 14478