atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:06:09
S.R...ja domā to nopietni, iedod savu epastu, es ar tevi sazināšos
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:07:29
Ā nu skaidrs

Svētais ir kārtējais Pentakostālis...

Tu rakstīji - "tomēr stipri pastāvu uz tā un apgalvoju to, ka, ja mums kaut kas neizdodās dziedināšanas sakarā, tad tā ir mūsu vaina un atbildība-tā nav Dieva vaina, jo Dievs mums ir pavēlējis dziedināt un uzlikt rokas slimajiem! Ja kaut visiem bazīcas kalpiem tas nebūtu izdevies, tad vienalga vaina ir mūsu pusē!Vara ir iedota mums to darīt!"

Ej izlasi Ebreju Vēstules 11 nodaļas beigas... Paskaidro... kā tas nākas, ka Dievs īpaši izceļ tos, kuriem nebija nekā... lai arī viņi bij atdevuši visu... kā tas nākas, ka Dievs vislielāko godu dod tiem, kuriem pēc taviem vārdiem bij viņu pašu vaina, ka viņiem nebij nekas no tā, ko Dievs bij apsolījis - sak Dievs slavē tos, kuri visvairāk noraida Dievu, jo no Dieva neko nesaņem... be tstaigā pliki, nabagi un vajāti...

Te bilde skaidra!

2ā kursa sindroms... bezcerīgs gadījums... vēl paies daudzi gadi kāmēr puika aplauzīsies un sapratīs to ka Dievs nav Kosmiskais Džins, kas izpilda viņu vēlmes pēc viņu iegribām tikai tāpēc, ka viņi iedomājas, ka Dievs to viņiem apsolījis...



Svētias... šeit tāds jautājums!

Kā tas nākas, ka neticīga sekulāras slimnīcas izdziedināto procents ir leilāks, nekā Pentakostāļu Dieva izdziedināto?

Citiem vaardiem - izskataas, ka nav vajadziiga ticiiba, lai mediciina darbotos... pietam efektiivaak!

Tas ka juus nodarbojaties ar cherrypicking un paraadat, ka varat aarsteet hipohondrikjus... tas nav pieraadiijums
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:09:05
Svētais
sandrarutenberga@inbox.lv
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:10:18
MuldersNezinu cik daudz jāiedziļinās, bet ticu trīsvienīgajam Dievam, Jēzum, kas grēkus manus pienesa krustā un uzcēlās no miroņiem, ticu kristībai ūdenī, ticu kristībai Svētajā Garā, ticu visam ko Dieva Vārds māca par visām dzīves jomām - garīgajām un laicīgajām!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:13:54
Mulders Ebrejiem 11.nodaļa patiešām apraksta Dieva ļaudis, kas ar savu ticību gan saņēma, gan nesaņēma savā dzīvē Dieva apsolījumus, bet sveica to no tālienes. Es neapgalvoju to, ka ja Dieva ( Kristus un Dieva valstības dēļ) man ir vajāšanas, vai ja es pats izlemju savu dzīves standartu pazemināt Dieva valstības dēļ, ka tas ir nepareizi!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:16:03
Svētais
nea es nesaprotu, kāda problēma pateikt draudzi? tu raksti ka nekaunies, bet vienalga neatklāj to... mmmm? kur problēma?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:16:37
MuldersBet tieši tāpat es apgalvoju to, ka Jēzus man pēc sava apsolījuma ir dāvājis simtkārtīgi jau šajā laikā namus un tīrumus! Jautājums vai tu to pieņem ticībā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:17:57
siciliaIepriekšējais paskaidrojums paliek spēkā.Visu cieņu, un es patiešām nekaunos. Ja es tikšu šajā forumā apspļaudīts, nonievāts Jēzus dēļ, tad tas man būs pagodinājums, bet ja denominācijas dēļ, tad ne!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:18:36
MuldersNezinu cik daudz jāiedziļinās, bet ticu trīsvienīgajam Dievam, Jēzum, kas grēkus manus pienesa krustā un uzcēlās no miroņiem, ticu kristībai ūdenī, ticu kristībai Svētajā Garā, ticu visam ko Dieva Vārds māca par visām dzīves jomām - garīgajām un laicīgajām!

Nu redzi... tas jau ir godiigi!

CIK Kristiibaam tu tici?
CIK Kristiibas ir saskanjaa ar Paavila teikto?

Redz... ka tu taa raksti... tad ir vieglaak runaat!

Jo zem " es ticu... " dazhreiz parokot izraadaas, ka tu tici kaut kam, kas Rakstos, piemeeram, nemaz nav

Piemeeram tu tici aizliegumam daavaat Sveetaa Gara daavanu tiem, kuri labaak par tevi kvalificeejas Dieva Valstiibai - beerniem! Shaads aizliegums Rakstos nav, bet tu sveeti tici, ka tas ir Dieva nolikts.

Veel vairaak... ir lietas, kam tu netici, lai arii taas ir Dieva Vaardaa... Piemeeram, tu NEtici, Kristus vaardiem (respektiivi Dieva Vaardiem), ka Vakareediens IR vinjja miesa un asinis neatkariigi no taviem uzskatiem!



Bet saki, ka tici Dieva Vaardam kaa tas rakstiits Netici jau... jo ja es tev pielikshu pirxtu rakstiem un uzdoshu jautaajumus, tu nespeesi uz to atbildeet... gribi taadu speeli izveikt...

She tev testa jautaajums

Efez 4:5

Izlasi!

Un atbildi... CIK Kristiibas ir Kristietiibaa? Cik Kristiibas Kristus paveeleeja?

incognito
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:20:46
Ebreju vēstules 11. nodaļa parāda ka Dieva apsolījumi nav ņemami pārāk nopietni?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:21:27
incognito Neteicu tā!
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:24:09
Svētais
Nē, tas man pašam tā izlikās, izlasot minēto rakstuvietu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:24:31
Bet tieši tāpat es apgalvoju to, ka Jēzus man pēc sava apsolījuma ir dāvājis simtkārtīgi jau šajā laikā namus un tīrumus! Jautājums vai tu to pieņem ticībā.

Es tam ticu, protams... Ikviens cilveeks, kas top par Kristus maacekli iemanto faktiski visu Kristieshu pasauli... taadam maajas ir visur, kur ir bazniica... taadam braalji un maasas ir visi kristieshi... taadam tiirumi ir visur, kur kristieshiem ir tiirumi!

Tu, aciimredzot, to tulko kaa kaut kaadu kapitaala pieaugumu... Bet tavs kapitaals pieaug nevis taa kaa tu to iedomaajies, bet taapeec, ka tu topi bagaatas Kristieshu kopienas loceklis... Tas nenoziimee, ka uz tevi tiek paarrakstiiti mani tiirumi, bet tu kaa Kristus Beerns vari no tiem sanjemt augljus, ja izradiitos, ka tev nav ko eest... Taadeejaadi... ja tu pazaudee VISU taapeec, ka esi Kristietis - pienjemsim tevi no Iraanas izraida... tad tomeer tu atguusti to visu esot Kristietis... jo Kristsu Beerni ir visur un Dievs dod kur un kaa gribeedams... nevis kaa Dzhins, kuru pareizi paberzee un vinjsh izpilda tavas veeleeshanaas TAA KAA TU gribi!

Muusu Dievs, kad vinjam luudz zivi, meedz biezhi iedot makshkjeri... piekam taarpinji pasham jaasarok!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:25:57
MuldersTu vari mani uzskatīt par nezinošu, nenovīdīgu, neprašu, neizglītotu utml.,zaudētāju, kas nespēj tev turēt un stāties pretim, bet es ar tevi necīnīšos vārdiem, dogmām, pierādījumiem, jo tie izraisa nevajadzīgus prāta karus un neceļ ticībā. Kalpoju un kalpošu tiem, kurus varu celt ticībā šajā forumā ( pamatā protams ticīgos), lai viņi gan aizdomājas, gan meklē rakstos kāds tad Dievs īsti ir.

Tit. 3:9 Bet no ģeķīgiem strīdiem un cilts rakstiem, ķildām un bauslības kariem izvairies. Tie ir nederīgi un tukši.

2. Tim. 2:16 Bet no nesvētām un tukšām runām izvairies, jo viņi arvien dziļāk iestigs bezdievībā,

Tit. 3:10 Cilvēku, kas turas pie maldu mācības, vienreiz un otrreiz pamācījis, noraidi,

sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:26:40
Svētais
nea nu forši.... citus aplikt vari bet savu draudzi atklāt nevari... kas te ko slēpt. ar tevi taču Jēzus
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:28:19
siciliaEs nevienu neaplieku, tikai dalos ar to, ko Dievs man ir atklājis un kā es to saprotu. Nepretendēju uz vispareizāko viedokli! Es tādējādi apliecinu savu ticību, jā tā es tam ticu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:29:31
Tit. 3:10 Cilvēku, kas turas pie maldu mācības, vienreiz un otrreiz pamācījis, noraidi,


Taapeec jau pajautaajaam no kuras Draudzes! Daudz un dikti Pentakostaalji te cauri gaajushi... un Donochka ir labs piemeers tam, kad Dievs atgriezh no shaadiem maldiem... bet daudzi paliek tajos... arii peec septinjdesmit reizeem, kad pamaaciiti!

Bet striideeties nevajag... tur tev taisniiba!

Ej nu sazin... varbuut Dievs tevi vediis, kaa daudzus pentakostaaljus... ne jau visi paliek tajaa bedree!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:30:38
Es nevienu neaplieku, tikai dalos ar to, ko Dievs man ir atklājis un kā es to saprotu. Nepretendēju uz vispareizāko viedokli! Es tādējādi apliecinu savu ticību, jā tā es tam ticu!

Bet vai tev interesee vai tu pareizi esi sapratis? Jeb kaa saprati taa dziedi? Jeb tu savu saprashanas mehaanismu par nekljuudiigu uzskati? Bet varbuut ko palaidi garaam, varbuut sasistiiji nesaistiitas lietas vai noignoreeji saistiitas lietas?
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:32:13
Mulders vienkārši ir kārtīgs luterānis un viņam patīk uzdot āķīgus jautājumus, piemēram par to, vai kristība ar ūdeni un kristība ar Svēto Garu ir viens un tas pats, vai atšķirīgas lietas. Jo citām kristiešu grupām šajā jautājumā ir no luterāņiem atšķirīgi uzskati.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:32:34
MuldersNo ticības taisnais dzīvos. Pat ja es kļūdos kaut kādās lietās, bet es labāk dzīvoju ticībā tam, ko es ticu, kā Dieva Vārds māca, nekā pieņemu cilvēciskos spriedumus un viedokļus par lietām!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 32 , pavisam kopa bijuši: 874