atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2009.09.16 23:35:12
Es domāju citādāk.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 08:13:13
armiloRespektēju tavas domas, un tavu viedokli, taču tas nav pēc Rakstiem!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 08:21:14
Ko nozīmē pieļaut?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 08:29:48
Aivars Pieļaut nozīmē, ka kristiešiem liekās, ka ja viņi piem., saslimst ar kādu slimību, tātad Dievs to būs pieļāvis, kas nav patiesība! Vai piem.,ja kristietim neiet finansēs, tad jau uz to varētu būt Dieva griba, jo ja tā nebūtu Dieva griba, tad jau Viņš nebūtu pieļāvis šīs finansu problēmas kristieša dzīvē. Un tā arī nav patiesība!
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.17 08:34:27
Nu bet nelaimes tomēr notiek, tai skaitā arī ar kristiešiem. Ja Dievs tās nepieļau, tad es redzu 2 iespējas
- vai nu Dievam vispār tas neinteresē
- vai arī ir kāds Dieva ļaunais dvīņubrālis, kas sūta cilvēkiem ļaunu tāpat kā Dievs sūta labu.
Par tiem kufir, kas uzskata, ka pasaule ir mašīna, kurā viss notiek dēļ tās uzbūves likumiem, nevis Providences vēlmēm, nerunāsim.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 08:39:56
incognito Tu esi tuvāk patiesībai ar saviem spriedumiem. Ir Dieva un cilvēka ienaidnieks - sātans, kas visādā veidā uzbrūk un dara ļaunu Dieva cilvēkiem, bet tas nav vienīgais iemesls! Dievs ir ieinteresēts vairāk tavā dzīvē, nekā tu pats esi tajā ieinteresēts!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:13:31
Protams, ka Dievs IR tas, kas pieļauj slimības un bēdas.
Ja kāds ir spējīgs un tiesīgs iejaukties procesā, bet to nedara, tātad tas kāds pieļauj procesu!
Ja kāds cits, kas nav Dievs, sūta nelaimes un bēdas, un Dievs to negribētu pieļaut, tad Dievs to arī nepieļautu.
Tas gan netraucē Dievam palīdzēt ar visām tām nelaimēm tikt galā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:38:36
EM, ar Dievu ir viens prikols... viņš ir konsekvents Dievs, tāpēc, ja viņš rada Pasauli pēc kādiem likumiem, tad viņš pats tos likumus nemaina aiz neko darīt... Tādējādi savā ziņā viņš pats sevi sasaista ar savu Radību... Nu teixim, Dievs radīja pasauli tā, ka skaitlis PI ir vot tāds... ja kaut kādu iemeslu dēļ skaitlis PI izraisītu tagad ciešanas lokālas, tad tomēr Dievs neies pārradīt pasauli, lai tikai skaitļa PI vērtība mainītos!

Tāpēc, ka Imperatīvs ir tāds, ka Dievs radīja pasauli labu... tas, ja mēs šo labumu čakarējam, tā nav Dieva vaina... Savukārt palīdzība un risinājums un atbilde pasaules ļaunumam no Dieva puses ir Jēzus Kristus... Tāpēc arī Dievs saka, ka, tas, kas paliek Kristū un tic uz viņu, dzīvos arī ja tas mirs... tātad... palikšana Kristū pat lielāko ļaunumu - nāvi - uzvar!

Tā kā teikt, ka Dievs nereaģē un nerisina ļaunumu nevar... tas par ko parasti Dievam piesienās ir, ka viņš šo risinājumu nepiedāvā lokāli tādu kādu vēlās konkrētais frukts!
vilks
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:39:15
Jā, piekrītu tiem, kas apgalvo, ka Dievs pieļauj gan.
tiesa, taisnība arī ir, ka Dievs ir ieinteresēts vairāk tavā dzīvē, nekā tu pats esi tajā ieinteresēts! un tādējādi ciešanas un nelaimes Dievs pieļauj, jo tā cilvēkam nāk par labu veidā, kādu cilvēks visticamākais pat neiedomājas.

nu vēl cilvēks mēdz piedzīvot ciešanas arī savas vainas dēļ. tipa, ja kāds nestrādā vai neapdomīgi uzņemas kredītu, ko nevar atmaksāt, tad tam nav īsti sakars ar Dievu, bet paša cilvēka slinkumu vai muļķību.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:39:18
Svētais
sāksim ar to. ciešanas, bēdas, slimība, nāve ir grēkā krišanas rezultāts. vai Dievs to pieļāva? tagad derētu atcerēties Rakstu vietu - manas domas nav jūsu domas, par cik debesis ir augstākas par zemi, par tik u.tt. droši vien Dievs to zināja, paredzēja, ņēma vērā. un bija gatavs Pestīšanas plāns. kādēļ pat Jēzum bija jāiet caur ciešanām un nāvei? lai dzīvotu, lai augšāmceltos un atdzimtu. ja grauds nemirst, tas nevar dot jaunu ražu. tāpat mēs, ja nemirst mūsu ego, nevaram atdzimt dzīvei Svētajā Garā. bet cilvēka egoismam noteikti ir ļoti sīksta dzīvība. ar vienu filozofiju vien neko daudz nebūs līdzēts, tur ir cīņa uz dzīvību vai nāvi. un droši vien tas galīgi nomirst tikai līdz ar cilvēka paša fizisko nāvi.
Svētais, atzīsti savu grēcīgumu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:42:08
Mulders
Tas ir, Dievs radīja tādu pasauli, ko var tik viegli sačakarēt?
Daudzās datorspēlēs pasaules ir veiskmīgākas.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:45:04
EzītisMiglā
kā tev nav kauna! ko tu salīdzini!!! sēdi savā smilšukastē un cep kūkas, ja vēlies, un nelecies mērīties ar Dievu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:50:47
EzītisMiglā Dievs ir spējīgs, bet nav TIESĪGS iejaukties procesā, jo Dievs sevi ir sasaistījis ar savu Vārdu. Un Dieva Vārds ( BĪBELE) nosaka, ka tu esi tas, kas izvēlās dzīvību vai nāvi, tu esi tas, kas izvēlās svētību vai lāstu, un tu esi tas, kas iesēto savā dzīvē nopļauj!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:54:16
Svētais
interesanti, ko Dievs darīja tad, kad Bībele vēl nebija sarakstīta?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:54:35
Svētais
Dievs ir spējīgs, bet nav TIESĪGS iejaukties procesā, jo Dievs sevi ir sasaistījis ar savu Vārdu.
Bet Dievs ir procesa autors. Dievs noska visus ierobežojumus un iespējas. Tad jāprasa, kāpēc Dievs deva vārdu neiejaukties un ļāva Sātanam plosīties?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:56:03
Tas ir, Dievs radīja tādu pasauli, ko var tik viegli sačakarēt?
Daudzās datorspēlēs pasaules ir veiskmīgākas.


Nekaa... arii tur, ja notiek harassments, jeb lielie playeri apbizho mazos jeb veel leerums citu lietu... tad speele degjenereejas! Neko izadriit nevar speelee kuru nevar arii speeleet... kura nav interesanta! Jo vairaak speelee ir briiviibas pakaapes, jo vairaak ljauns cilveeks to var sachakareet!

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 09:56:52
vilks Dievs nepieļauj ciešanas un nelaimes, kas tādā veidā nāk par labu cilvēkam! Ir sacīts, ka Dieva Vārds māca tevi, lai tu būtu iemācīts,kā rīkoties, kad pār tevi ir nākušas ciešanas un nelaimes! Bet tās nav situācijas, kuras Dievs sūta, lai tu caur tām kaut ko iemācītos!

2.Tim.3:16
16 Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai...

Rom. 15:4 Jo viss, kas iepriekš rakstīts, rakstīts mūsu pamācībai, lai mēs, izturīgi būdami bēdās un iepriecu smeldami Rakstos, iegūtu cerību.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:04:27
S.R...es piekrītu tavam viedoklim un atzīstu savu grēcīgumu, un tieši tāpēc man ir Glābējs Jēzus, kas mani ir izpircis uz debesīm! Reiz es biju grēcinieks, bet tagad Jēzū Kristū esmu svēts, mīļots, aicināts un izredzēts! Ja es gribu kļūt svēts ar saviem labajiem darbiem, tad tas nav iespējams, un to es atzīstu, bet Jēzus ir atnācis, la es Viņā kļūtu Dieva taisnība! Ikdienā es katru savu mūža dienu nespēju nodzīvot pilnīgu, jo ir rakstīts, kas

Jēk. 4:17 Tad nu kas zina labu darīt un to nedara, tam tas ir par grēku.

Un slava Dievam par Glābēju Jēzu, kas man ir, mans drošais pamats, klints un patvērums. Manas dzīves svētums un pestīšana!

1. Kor. 1:30 Pateicoties Viņam, esat jūs vienībā ar Kristu Jēzu, kas mums kļuvis par Dieva gudrību, par taisnību, par dzīves svētumu un pestīšanu,

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:06:46
S.R... Dievs atstājis neievērotus nezināšanas laikus, tagad ir atklājies...Bet visu laiku Dievs ir rūpējies un gādājis par cilvēku dodams lietu un auglīgus laikus, likdams saulei spīdēt pār taisniem un netaisniem.

Ap. d. 17:30 Bet Dievs, atstādams neievērotus nezināšanas laikus, tagad aicina visus cilvēkus visur atgriezties no grēkiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:10:36
EzītisMiglā Tu ej pareizā virzienā visu laiku! Te nu lūk mēs nonākam pie trešās personas un tas ir cilvēks, kas nestājas pretim velnam, jo tā ir cilvēka atbildība, nevis Dieva! Un cilvēka bezatbildības dēļ, tādēļ,ka viņš to nezina un nepielieto Dieva doto varu savā dzīvē, velns ņem virsroku. Bet cilvēks var protams pielaist pats savas kļūdas, un nopļaut to, ko iesējis un ne vienmēr velns būs pie vainas!

Jēk. 4:7 Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums;
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 39 , pavisam kopa bijuši: 35335