atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 20:52:15
masiks [212.93.96.2] Nē, Viņš uzveica, bet nav notikusi galējā tiesas diena vēl pār velnu. Velns pa tiešo neuzbrūk Dievam, un to arī nespēj, bet viņš uzbrūk Dieva ļaudīm. Un, ja to zin, tad viegli stāties pretim tam, un to uzveikt! Tieši tāpt Dievs vēl nenotiesā tos, kuri grēko un atsakās no Jēzus.Tas arī notiks pēdējā tiesas dienā!
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.18 20:59:11
Svētais
tu vispar lasi, ko es rakstu????? ES RUNAQAJU PAR PERSONISKU ATTIEKSMI, kuras tev nav. Neko citu kaa gariigu lepniibu, paugstinaties ar savu leenpratiibu un miilestiibu tevii redzet nevar. Veel viens hariku ropopatologjijas upuris.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 20:59:21
masiks [212.93.96.2] Nē, Viņš uzveica, un mēs svinam šo uzvaru pār viņu.

Kol. 2:15 Tā Viņš atbruņojis visas pretvaras, tās atklāti kaunā likdams un Kristū uzvaru svinēdams pār viņām.

1. Kor. 15:57 Bet paldies Dievam, kas mums devis uzvaru caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.

Bet ir jāapzinās, ka tā ir mūsu atbildība velnam stāties pretim, jo Jēzus mums ir iedevis šo varu!

Mat. 10:1 Un, pieaicinājis Savus divpadsmit mācekļus, Viņš tiem deva varu pār nešķīstiem gariem tos izdzīt un dziedināt visas sērgas un slimības.

Lūk. 9:1 Sasaucis Savus divpadsmit mācekļus, Viņš tiem deva spēku un varu pār visiem ļauniem gariem un dziedināt sērgas.


Jāņa 1:12 Bet, cik Viņu uzņēma, tiem Viņš deva varu kļūt par Dieva bērniem, tiem, kas tic Viņa Vārdam,

Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.19 08:12:51
Svētais
Pag pag pag, lēnām pa tiltu, iespējams es atkārtošos, bet vai tad Ījābam dievs nepieļāva ciešanas? Dievs pieļauja gan to visu mūsu audzināšanas dēļ. Jā gan Dievs ir tas, Kurš mūs izglābj un apsargā, bet Viņš taču kontrolē visu, tāpēc arī velns neko nevar darīt bez Deiva ziņas un Dievs viņam ir nospraudis robežas. Jā, Jēzus ir uzvarējis velnu, taču cilvēkam ir tāda daba - izlaisties un mīlēt komfortu vairāk par Dievu, tāpēc arī nāk slimības, pārbaudījumi utt., lai mēs savās ticībās neiesūnotu, bet gan būtu modri
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.19 09:49:04
Ingars
Man gan kaut kas liek domāt, ka slimības ķeras klāt tiem, kas pieticīgi dzīvo antisanitārijas apstākļos. A tie, kas dzīvo komfortā un ievēro elementāro higiēnu - tiem iespēja saslimt ir stipri mazāka.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.19 10:13:39
masiks [159.148.73.94]
mūsdienu galejība ar sterilitāti ar ir slimības veicinoša.

Btw pa manam slimīgums stipri korelē ar cilvēka stresa līmnei - tie, kas dzīvi tver vieglāk un daudz necepās par neietekmējamo utt. slimo daudz mazāk. Vēl nereti slimo tie, kam tas patīk...
Bet par tēmas uzstādījumu - es uzskatu, ka Dievs pieļauj gan, Viņš gan nesūta to visu, bet ir devis brīvo gribu cilvēkam, kas ļauj pašam ar baudīt savas izvēles sekas. Apgalvojot, ka Dievs to nepieļauj, sanāk ka tiek apgalvots, ka slimības utt. ir varenākas par Dievu tb Jams nespēj to nepieļaut, tik vārgi cīnities ar sekām.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 09:28:07
Donachka Ja esmu tevi kaut kādā veidā aizskāris, tad, lūdzu, piedod.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 09:30:03
masiks [212.93.96.2] Šeit ir skaidri pateikts

Kol. 2:15 Tā Viņš atbruņojis visas pretvaras, tās atklāti kaunā likdams un Kristū uzvaru svinēdams pār viņām.

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 09:37:22
Ingars Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, lai mēs savās ticībās neiesūnotu. Mūsu ticība ir tā, kas reaģē slimībās tādā vai savādākā veidā, bet slimība nekad nav paredzēta ticības ceļšanai! Tad jau visiem, kas slimo vajadzētu būt ticības milžiem. Dievs mūs audzinā, māca, labo un taisno tikai un vienīgi caur savu Vārdu! Bet tas, kā mēs esam to iemācījušies, nosaka veidu kā mēs to uzņemam un pret to reaģējam!

Jēzus kalpošanā virs zemes neviena piemēra tam nav, ka Jēzus ierosinātu, pamudinātu vai kaut kādā veidā sekmētu slimības iespaidu uz cilvēku. Tieši pretēji, viņš visus dziedināja un atbrīvoja. Vispār šī ir gara tēma, lai to izskaidrotu! Iepriekš biju atbildējis uz tavu jautājumu par Ījabu, lūdzu, apskaties, ja tevi interesē!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.21 09:41:07
esenif Slimības nekad nav bijušas varenākas par Dievu, bet ir pilnīgi skaidrs, ka cilvēks ( kristietis) neuzņemas to atbildību, kas Viņam ir uzlikta-Varu dziedzināt, dzīt ārā dēmonus, likt rokas virsū slimajiem. Tādējādi, tas nav Dievs, kas pieļauj vai nepieļauj slimības-tas ir cilvēks, kas necīnās ( varbūt nezin kā) un neuzņemās šo atbildību nostāties pret slimībām, un visu citu, kas ir pretrunā Dieva Vārdam savā dzīvē, un Dievs pie tā nav vainīgs!

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Dieva_Suverenitate.htm
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.21 09:44:57
masiks [212.93.96.2] ja tu svini uzvaru pār kaut ko, tad esi to sakāvis!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 09:50:05
masiks [212.93.96.2] Viņs ir sakāvis, bet mēs svinam uzvaru! Ja mēs nesvinam, vai neprotam uzveikt un uzvarēt, tad tā ir mūsu problēma.

1. Kor. 15:57 Bet paldies Dievam, kas mums devis uzvaru caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.

2. Kor. 2:14 Paldies Dievam, kas mūs visur vada Kristus uzvaras gājienā un caur mums izplata Viņa atziņas labo smaržu visās malās.


Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.21 09:52:23
masiks [212.93.96.2] Dievs ir sagatavojis dziedināšanu pret ikvienu slimību, Dieva ļaudis neprot to manifestēt un paveikt ( dziedināt) kā pienākas. Šajā kontekstā pieņemu tavu aizrādījumu, ka neesam bijuši pietiekoši labi, lai prezentētu mūsu Dievu. Ja runa ir par to, no kurienes slimības, tad pateicoties grēka rezultātam! Tas nav Dievs, kas to iedevis!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 09:57:53
masiks [212.93.96.2] Mēs esam Viņā, un ja neesam, tad nespējam šo uzvaru svinēt!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 09:58:34
masiks [212.93.96.2] Bet to savukārt, ka esam Jēzū, var saprast tikai kristieši!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 10:01:17
masiks [212.93.96.2] Tie radās ( un visas novirzes dabā)vēlreiz uzsveru grēka rezultātā, tos nav radījis Dievs.
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.21 10:01:37
Vispār jau Svētajam taisnība. Ir teikts: "Jo patiesi Es jums saku: ja jums ticība ir kā sinepju graudiņš, tad jūs sacīsit šim kalnam: pārcelies no šejienes uz turieni, - un tas pārcelsies, un nekas jums nebūs neiespējams."
Vai viņš būtu ar mieru, lai atgrieztu šī portāla neticīgos, nodemonstrēt šī apsolījuma piepildīšanos, pabīdot par pāris metriem, teiksim, Gaiziņu?
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.21 10:08:01
masiks [212.93.96.2]
Nedrīkst ielasīt Bībelē to kā tur nav. Apsolījuma pabīdīt VBNB smadzenes tur, piemēram nav. Bet apsolījums par kalnu - ir.
Un vārdus no dziesmas neizmetīsi...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 10:13:14
incognito Viņš nerīkosies tā, jo no Jēzus arī prasīja zīmes, kuras Viņš varēja nodemonstrēt, bet viņš atbildēja, ka cita zīme netiks dota, kā vien pravieša Jonas zīme. Un tas ir tas , kas noticis, tādējādi vai nu pieņem ticībā Jēzus darbu vai ne. Ja runa ir par zīmēm un brīnumiem, kas notiek tavā dzīvē, kad tici, tad gan tu tos vari piedzīvot. Taču pat Jēzus atbildēja velnam, ka ir rakstīts, ka tev nebūs Dievu kārdīnāt.
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.21 10:14:57
masiks [212.93.96.2] es varu nepiemetināt, bet es apgalvoju, ka dižķibele ir cilvēku, un nevaru apgalvot to, tomēr uzskatu, ka arī velna darbs zināmā mērā, kas kārdina cilvēku dzīvot virs viņa vajadzībām un ienākuma līmeņa utt.Bet tajā neiedziļināšos.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 61 , pavisam kopa bijuši: 12383