atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 11:49:54
Ctulhu Man nav tas jāpierāda tev . Vai nu tici un topi izglābts, vai nu ej bojā, es tur neko nevaru palīdzēt!

Marka 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.21 11:58:45
Ctulhu
Bet var buut, ka taisni, ja notic Jeezum, tad vairs nevar saprast rakstus un citus tekstus?

Nuja, jo ir pieņemti kādi pamata postulāti kā vienīgie pareizie, un viss jaunais, kas nāk klāt, jau filtrējas no šiem postulātiem.
Interesants jautājums, kā pieņem tos pamata postulātus - vai "pēc sirds" jeb iekšējās balss, t.i. būtībā gaumes? Vai arī pēc pirmās izlasītās grāmatas? Tipa, gadītos Korāns kā pirmais, tad būtu savādāk?

Svētais
Vai nu tici un topi izglābts, vai nu ej bojā, es tur neko nevaru palīdzēt!
Tā vienkārši uz dullo noticēt? Kāpēc?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:01:51
Ctulhu Dievs ir labs, tāpēc Viņš tevi ir glābis no pazušanas caur Jēzu, taču ja tu to nepieņem, tad tur neviens tev nevar palīdzēt. Un grēks agrāk vai vēlāk tevi novedīs ellē, postu piedzīvosi no viņa jau šajā dzīvē, bet nākamājā elli. Bet Dievs nevālās , lai tu tur nonāc.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:03:36
masiks [212.93.96.2] Tu vari piedzīvot "bojā eju" daudzās savās sfērās, jo tā var būt. Tev nav obligāti "jānobeidzās" pirms tam, lai saņemtu kaut ko labu un pareizu savā dzīvē.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:07:14
Ctulhu Viņš nebremzēja, bet viss piepildījās īstajā laikā. Tie, kas bija nomiruši arīdzan dzirdēja evaņģēliju par Jēzu.

18 Jo arī Kristus ir vienreiz grēku dēļ miris, taisnais par netaisniem, lai jūs pievestu Dievam, nonāvēts gan miesā, bet dzīvs darīts garā.
19 Tanī Viņš ir nogājis un arī sludinājis gariem cietumā,
20 kas kādreiz bija nepaklausīgi, kad Dieva pacietība nogaidīja Noas dienās, kad taisīja šķirstu, kurā izglābās nedaudzas, proti, astoņas, dvēseles cauri ūdenim.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:08:40
Ctulhu Ētiskāk, protams, un Dievs to arī izdarīja, jautājums vai mēs to esam pieņēmuši, jo Viņš neuzspiež to

1. Jāņa 2:2 Viņš ir mūsu grēku izpircējs, ne tikai mūsu vien, bet visas pasaules grēku.

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:12:51
Ctulhu Tā ir tava izvēle
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:14:50
Ctulhu, nepareizi... ja tu kaadu glaab un vinjsh pretojas, negrib, domaajot, ka tu vinju gribi aizvaakt no eertiibaam... jeb kaa citaadi kaiteet tad tu vinju nevari izglaabt nenodarot vinjam miesas/psihiskos bojaajumus, taadeejaadi apstiprinot ka tu tieshaam esi kaitnieks!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:21:12
Ctulhu Man vnk. paveicās > Es Viņu piedzīvoju caur atbrīvošanu no ļaunā gara. Sāku ticēt Bībelei, saņēmu kristību Svētajā Garā, sāku runāt jaunām mēlēm...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:24:44
Kaujas laukaa tad iedod pa smeceri un izvelk, kameer dzeks ir atrubonii, neviens tur neiet cackaaties ar atljaujas prasiisjanu .

Redz kaujas laukaa parasti zaldaati zin saveejos/pretiniekus!

Sheit ir situaacija, ka cilveeks faktiski uzskata, ka vinju naak glaabt pretinieks... zinot propogandas mteriaalus ir skaidrs, ka pretinieks, ja tevi kur vilx, tad visticamaak uz orgaanu donoreeshanu nevis glaabshanu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:26:13
Ctulhu Mēles ir paredzētas man , lai es sevi celtu ticībā, tāpēc tur neko tev nevaru palīdzēt. Nav man nekas vairs cits jāmeklē, ja esmu atradis patieso ( tā ir atb. uz otru jaut.)
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:33:22
Ctulhu spēkā iepriekšējā atbilde
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:50:41
Ctulhu Uzskati mani par negudru, bet es lasu tikai un vienīgi Bībeli, jo tajā ir dzīvība. Nelasu neko citu, jo esmu atradis to, kas ir patiesība! Kāda man jēga izšķiest savu laiku
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:51:12
šeit situācija arī norāda glābēja prioritātes - prioritāte ir nevis glābt par katru cenu, bet prioritāte ir iegūt pazemīgu un pakalpīgu sekotāju pūli. Tb - ja kāds nav piekritējs, nav pazemīgs, nekalpo - to neglābj. Attiecīgi - glābšana nav mērķis, bet tikai līdzeklis...

Tu kaarteejo reizi visu gaaz kaajaam gaisaa!

Taa "pazemiiba" ir sekas shai glaabshanai. Tas ir, kad viens un tas pats frukts tevi visu laiku izvelk no kjezaam, kuraas tu pats iekulies, tad normaali cilveekiem rodaas pietaate un bijiiba pre taadu glaabeeju... un ar taadu glaabeeju draudzeeties un vinja padomiem klausiit, lai atkal kaut kur neiekultos, ir visai konstruktiiva taktika!

Cik esmu veerojis, tad cilveekiem izejot no "pazemiibas" principa riebums pret Kristiigo Dievu rodas taapeec, ka paarsvaraa vinji Dievu uzter taadu kaa to sludina Islaams... bij ums te muslimi kas taa sludinaaja, ka Dieva meerkjis ir uztaisiit sev kalpus!
Kristieshu Dievs by-design taisa karaljus - Visuma valdiekus! Tikai, kaa jebkursh Kjeenjinja deels savaa attiistiibas saakumaa ir pakljauts PAT kalpiem, kuri peec sava statusa un dabas ir kalpi... skolotaaji, noliigti mantinieku mazo apmaaciit, bet ar laiku mantinieks izaug, kalpi vinjam vairs nav vajadziigi un vinjsh pats top par pilnveertiigu karali...
Tachu ja mantinieks mazs buudams spiiteejas un pretojas apmaaciibai un padomam... vinjsh paliek taads muljkjis kaads ir bijis saakumaa...

Taapeec jebkura attiistiiba taa vai citaadi prasa no apmaacaamaa pazemiibu un pietaati pret saviem skolotaajiem... Un, no pieerdzes varu staastiit, ka labs skolotaajs un labs skolnieks agri vai veelu no skolotaajs-skolnieks, meistars-kalps, statusa nonaak draugu statusaa!

Pietam "kalps" nevis taadaa noziimee, ka izpilda meistara iegribas, bet kalps taadaa noziimee, ka klausa... jo zin, ka visas pamaaciibas un paarmaaciiabs ir konstruktiivas - vinja pasha attiistiiabs labaa!

Jo maaciities NOZIIMEE pa lielam, atmest nepareizo, pienjemt pareizo... atmest SAVAS paarlieciibas un pienjemt SVESHAS par savaam!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:53:52
Ctulhu Kol. 2:3 kurā ( Jēzū) apslēptas visas gudrības un atziņas bagātības.
Priekš kam kaut kas cits man vajadzīgs . Esmu aprobežots ar visspēcīgo Dieva Vārdu
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 12:54:57
Ctulhu Redzi man tas tev nav jāpierāda, jo ticu tam. Es tevi nevaru piespiest ticēt. Tas nav iespējams. Bet tas, ko es zinu, man pietiek, lai es zinātu, ka tā ir patiesība , kurai ticu
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.21 12:58:34
Njea, kaa reiz normaalam cilveekam rodas agape pret taadu glaabeeju, tas ir veelme vinju pasju sargaat un izglaabt. Pietaate/bijiiba - tas no defektiem...

Eeee... nu labi sauc to taa Jo patieshaam - neliekuljota agape ir Kristietiibas meerkjis, kaa staav rakstiits!

1 tim 1:5 bet sludināšanas mērķis ir mīlestība, kas nāk no skaidras sirds un labas apziņas un neliekuļotas ticības.

Taatad redzi... Paavils uzraada agapi kaa vienu no visa vinja darbiibas meerkjiem! Jo Dievs ir miilestiiba - saskanjaa ar Jaanja veestuli! Taapeec, civleeks kas agapee citus cilveekus agapees arii Dievu! Biezhi mees noveerojam, ka cilvis sakaas agapeejam Dievu, bet pret liidzcilveekiem izturaas sliktaak kaa pret dziivniekiem - tas does not compute!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 13:03:22
Ctulhu Abi divi
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 13:04:21
Ctulhu Gugrības ir Jēzū, nevis tikai grāmatā Grāmata pavēsta par to, jo tas ir Dieva Vārds un viņa at``sķiras no visam parejam..
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 13:05:45
Ctulhu, pateikshu... ir jaafilmee jeedziens "Dieva Vaards"... jo tam meedz buut 2as noziimes, jaaskataas kontexts.

Ja tas referenceejas uz JK personu, tad tas ir vienkaarshi neveiklais LV tulkojums terminam "Logoss", jo LV nav tik smalka, lai nodaliitu jeedzienu "vaards" kaa messagi, textu un "vaards" kaa tas, ko apziimee griekjiski ar logoss!

Otra noziime, protams ir - reference uz Rakstiem!

Un tas citaats, ko Sveetais iepestiija refernceejas uz Kristu!

Kristus par sevi saka " Es esmu Patiesiiba... "

Un pret to tak tu neiebilidiisi, ka Patiesiibaa ir apsleepta visa gudriiba un atzinja! Nu tev, aciimredzot, gruutiibas sagaadaa tas, ka Patiesiiba Krsitiigajaa pasaules uzskataa pati ir Persona - Pilniiba! Jo Apzinaj ir pilniigaaka par Bezapzinju, un absoluuta patiesiiba nevar buut nekas mazaaks par Apzinju, jo tad sanaaktu, ka visparastaakais Mulders ir pilniigaaks par pashu Patiesiibu - kas ir bleenjas! Taadeejaadi pat tiiri logjiski, nezinot kur Patiesiiba ir pieregjistreejusies, tu vari zinaat, ka tai ir Personas iipashiibas... taa ir kaut kas ljoti advanceets saliidzinot ar tevi pashu!

Zinu zinu, ka tavaa pasaules uzskataa termins "Patiesiiba" citaadi tulkojas, es tev tik pastaastu Krsitiigo izpratni, lai tu izprastu dazhreiz ko tev saka pat visai zalji kristieshi kaa Sveetais sheit!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 37 , pavisam kopa bijuši: 1743