atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:22:03
Ezītis MIglā... nu ko es tev teicu - Bibele
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.17 15:25:05
Donachka Cilvēks ir arīdzan garīga būtne, un ne tikai miesa un asinis. Ja tu man apgalvotu pretējo , tad es teiktu tā: Ja tu aplejies ar karstu ūdeni cieš tava miesa tu to sajūti, bet ja es tevi ievainotu ar vārdiem ( kaut ko personisku un nepatīkamu tev pateiktu) tu tiktu ievainota dvēselē! Pat arī gadījumā, ja mēs viens otru nekad neesam redzējuši. Tas ir pierādījums tam, ka tu neesi tikai fiziska būtne!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:26:31
Svētais
Bībele!
Kāpēc?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:30:20
EzītisMiglā Tas ir pierādīts (ar apoloģētiku, bet tajā negribu iedziļināties), ka tas ir patiess un uzticams Dieva Vārds! Taču, ja tam netici, tad nekas cits nevarēs tevi piespiest ticēt! Vēl, protams, es piekrītu, ka bez Svētā Gara palīdzības un ticības ir pagrūti to lasīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:32:50
EzītisMiglā... tu arī ļauns kā Ctulhu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 15:38:31
izbijeņije mladencov... inicācija vai?

Prjam žēl puikas palika ;(
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.17 15:55:17
Donachka Garīgie likumi. Viens no garīgajiem likumiem ir tāds, ka tu atraisi ( liec savā dzīvē notikt) savā dzīvē lietas kuras tu runā un par kurām tu tici! Vēl viens garīgais likums ir tāds, ka ticība darbojas mīlestībā. Vēl viens ir tāds, ka dodiet un jums taps dots ( jābūt pareizai motivācijai-mīlestibai un ticībai) .Vēl viens ko sēsi to nopļausi. Vēl viens... tā varētu daudz turpināt.
danar
# Iesūtīts: 2009.09.18 10:01:48
SvētaisAr domaju citadak.Ka tad ir ar Ijabu?Tas tacu notika ar Dieva atlauju.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 18:07:17
Donachka Ja tu dod, tad tev ir laba sirds, un motivācija tātad arī, tāpēc tu arī saņem atpakaļ, šis likums darbojās!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 18:11:16
Ctulhu Jā, tā ar var notikt!

Marka 10:27 Jēzus, tos uzlūkodams, saka: "Cilvēkiem tas neiespējams, bet ne Dievam, jo Dievam visas lietas iespējamas."

Marka 9:23 Bet Jēzus uz to sacīja: "Tu saki: ja tu spēj! Kaut tu varētu ticēt! Tas visu spēj, kas tic."

Šeit ir nosacījums, ka ticībā ir jābūt iekļautai Dieva gribai, jo ticība nāk tikai un vienīgi no Dieva Vārda!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.18 18:12:27
danar Dievs attiecās pret cilvēkiem tikai un vienīgi uz derības bāzes. Ījābs nebija nevienā no derībām Dieva priekšā, tāpēc velns varēja viņu aizsniegt!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 18:19:27
masiks [212.93.96.2] Jā, jo tu stājies derībā ar Dievu, ja vēlies Viņa apsardzību. Starp citu, toreiz bija spēkā vecā derība, kas bija paredzēta tikai un vienīgi Israēla tautai. Nevienai pagānu tautai nebija tolaik nevienas derības, kā vienīgi Noas derība, pamatojoties uz kuru, Dievs apsolīja zemi vairs nenopludināt un neiznīcināt cilvēku!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 18:31:30
masiks [212.93.96.2] Neiznīcināt ar plūdiem kādi bija!
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.18 19:23:47
Svētais
Ja tu dod, tad tev ir laba sirds, un motivācija tātad arī, tāpēc tu arī saņem atpakaļ, šis likums darbojās!
nu es gan neizteiktu tadus apgalvojumus. Mafioznjiki arii ir daasni apdavinat beernunamus piemeram. Un vinjiema rii tiek dots. Tai pat laikaa konkurentus tie novaac ar pistoles shaavienu. Vai tadam ir vai nav laba sirds, vai vinsh dod miilestiiba?
Donachka
# Labojis Donachka: 2009.09.18 19:24:51
Svētais
Dievs attiecās pret cilvēkiem tikai un vienīgi uz derības bāzes. Ījābs nebija nevienā no derībām Dieva priekšā, tāpēc velns varēja viņu aizsniegt!
Hmmm. Bet kaapeec dziive ir taa, ka biezhi vien neticiigajiem ir daudz Dieva svetiitaka dziive nekaa ticiigajiem?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 19:31:28
Donachka Redzi, pie viņiem darbojas princips jebkurā gadījumā, dodiet un jums taps dots. Motivācija ir svarīga Dieva acīs, jo ja tu dod bez mīlestības, tad tam nav mūžības vērtības, un tātad tava došana ir velta, pat , ja tā kalpo labiem nolūkiem, piemēram, bērnu namiem.

1. Kor. 13:3 Un, ja es visu savu mantu izdalītu nabagiem un nodotu savu miesu, lai mani sadedzina, bet man nebūtu mīlestības, tad tas man nelīdz nenieka.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 19:34:38
Donachka Hmm, tas droši vien tāpēc, ka "svētītāks" šajā dzīvē neticīgais neapjauš savas "svētības" pēc šīs dzīves..

Mat. 16:26 Jo ko tas cilvēkam palīdz, ka tas iemanto visu pasauli, bet tam zūd dvēsele. Jeb ko cilvēks var dot par savas dvēseles atpirkšanu?

Psalms 73:11 Un viņi saka:"Kā Dievs to zinās? Vai Visuaugstākais ir kāds viszinis?"
12 Redzi, tādi ir bezdievji, un tomēr viņiem arvienu labi klājas pasaulē, un viņi vairo savu bagātību.
13 Tiešām, veltīgi es esmu paturējis šķīstu savu sirdi un mazgājis nevainībā savas rokas.
14 Un mani taču nelaime mocīja katru dienu un bargi mani pārmācīja ik rītus.
15 Tomēr, ja es domātu: es runāšu tāpat kā viņi,- redzi, tad es apgrēkotos - pret visu tavu bērnu dzimtu.
16 Es to visu pārdomāju, lai saprastu, bet tas bija par grūtu manai saprašanai,
17 tiekāms es iedziļinājos Dieva noslēpumos un kļuvu uzmanīgs uz to, kāds gals viņus sagaida.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 19:41:01
Donachka Sākums šim 73.psalmam

1 Asafa dziesma. Tiešām, vēlīgs ir Dievs Israēlam, tiem, kam sirdis ir šķīstas.
2 Bet es - es gandrīz būtu paklupis, manas kājas bija sagrīļojušās, mani soļi gandrīz būtu izslīdējuši no manas gaitas raksta,
3 jo es dusmojos par lielīgajiem, kad es redzu, ka bezdievjiem tik labi klājas.
4 Tiešām viņiem nav nekādu bēdu visu mūžu, vesela un labi barota ir viņu miesa.
5 Cilvēku grūtības viņus nespiež, viņi netiek spaidīti kā citi cilvēki.
6 Tādēļ arī augstprātība ir viņu kaklarota, un varmācībā viņi tērpjas kā drēbēs.
7 Taukajā sejā spīd viņu aizplūdušās acis, tajās atspoguļojas viņu sirds domas.
8 Viņi zobojas un runā savā ļaunumā tikai par varas darbiem, viņu runas ir augstprātības pilnas.
9 Līdz debesīm viņi paceļ savu muti, un viņu mēle šaudās pa visu zemes virsu.
10 Tādēļ ļaudis pievēršas viņiem un pilniem malkiem, kā ūdeni dzerot, uzņem sevī viņu mācības.

Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.18 19:52:58
masiks [212.93.96.2] Princips , ja tu skrien ar galvu pret sienu, tad viņa tev sāp. Ja tu iesēj kaut ko , tad tev man nav jāsaka, ko tu esi iesējis, jo es redzu, kas ir izaudzis! Šajā griezumā princips darbojas. Ja tu piem.neievēro aerodinamikas likumu, tad izejot ārā no lidmašīnas, tu nepaliksi gaisā, bet tevi ietekmēs otrs likums gravitācijas spēks, un tu nositīsies. Tā šie likumi vai principi darbosies vai tu to zini vai nē, vai tu tos ievēro vai nē!

Dievs nav ļauns, bet grēks gan! Un Diervs parādīja tev un visiem citiem, ka ar grēku nav joki! Līdzīgi, kā , ja tev vienā rokā būtu gangrēna ( grēks) , un ko tu darītu, tu šo roku nogrieztu, lai izdzīvotu pārējais ķermenis, un tādēļ, bija pareizi notiesāt un nosodīt grēku, bet diemžēl, par cik grēks ir cilvēkā, bija jāiznīcina arī tas. Tāpēc atnāca Jēzus un ar savu nāvi pie krusta iznīcināja grēku, kas bija cilvēkā un šajā derībā ( jaunajā) , Dievs vairs cilvēku neiznīcina, bet dod iespēju atgriezties no grēkiem!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.18 19:56:02
masiks [212.93.96.2] Nē, tas nav tas, kas tur ir aprakstīts.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 10229