atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.17 11:33:43
incognito Es nebīstos atbildēt, ja ir jautājums ar motivāciju kaut ko vairāk noskaidrot par Rakstiem. Bet , ja jautājums ir veidots, lai tevi iedzītu stūrī un izraisītu prāta karus, tad es no tā atturos.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:40:21
2.Tim.2:

14 To visu atgādini, apliecinādams Dieva priekšā, lai viņi nekarotu vārdiem; tas nekam neder, tas samaitā klausītājus.
15 Centies būt Dieva acīs krietns darbinieks, kam nav ko kaunēties un kas pareizi māca patiesības vārdu.

23 Bet aplamās un nemākulīgās prātošanas noraidi, zinot, ka tās rada karus;
24 bet mūsu Kunga kalpam nepienākas ķildoties, bet būt laipnam pret visiem, izveicīgam mācīšanā un panest ļaunumu,
25 tādam, kas ar lēnprātību pamāca pretiniekus - varbūt Dievs kādreiz dotu viņiem atgriezties pie patiesības atziņas,
26 un viņi atkal atgūtu skaidru prātu, atraisīdamies no velna valga, ar ko tie sagūstīti, lai darītu viņa gribu.

S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:41:13
Svētais
Pat ja es kļūdos kaut kādās lietās, bet es labāk dzīvoju ticībā tam, ko es ticu, kā Dieva Vārds māca, nekā pieņemu cilvēciskos spriedumus un viedokļus par lietām!
vai Tu nekad neesi pieļāvis iespēju, ka vari Dieva Vārdu pārprast kaut vai tādēļ, ka tas ir rakstīts ui,ui,ui ku sen un būtu labi ieklausīties vēsturnieku, teologu, valodnieku pamatotos spriedumos? domā, tie teologi studē visu mūžu tikai tādēļ ka īsti darīt nav ko?
neesi lielīgs, pastudē Baznīcas tēvus. iegūsti savai dabiskajai ticības mazliet gudrības un zināšanas, ar to tu viņu tikai bagātināsi. un. varēsi pienācīgi atbildēt arī Mulderim.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:44:56
S.R... Es varu atbildēt pienācīgi , ja vēlos, bet es to nevēlos, jo tas izraisa prāta karus, un nav auglīgs un ne viņu, ne mani necēļ ticībā, bet tikai izpumpē.

Pārprast Dieva Vārdu, protams, ka var, un tāpēc mēs arī Bībeli visu mūžu mācamies un studējam. Taču, ko esam ieguvuši, pie tā arī turamies. To nosaka Raksti.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.17 11:45:14
No ticības taisnais dzīvos. Pat ja es kļūdos kaut kādās lietās, bet es labāk dzīvoju ticībā tam, ko es ticu, kā Dieva Vārds māca, nekā pieņemu cilvēciskos spriedumus un viedokļus par lietām!

Bet tad TICI!

Tad es saprotu, ka saakot no shodienas tu beigsi runaat muljkiibas par divaam Kristiibaam, jo Dieva Vaards SPECIAALI pasaka, ka Kristiibu ir tieshi tik pat daudz cik ir ticiibu, cik ir Dieva Garu... Paavils uzskatia... Viens Gars, Viena Ticiiba, Viena Kristiiba... te nav vietas interpetaacijaam... tieshi otraadi, shie Rakstu Vaardi DEFINEE to kaa interpeteet citas vietas, kur SHKJIET ka runa iet par dazhaadaam kristiibaam... shie Dieva Vaardi paraada, ka taa ir viena un taa pati Kristiiba... tikai... izraadaas, taa nav Plakana... bet daudzslaanjaina un daudz ko darosha, dodosha!

Taapeec... es tev saku - netici nevienam Muldera Vaardam... bet tici tam ko tu pats apnjemies ticeet - Dieva Vaardam.

Vai tu vari zem shiis Efezieshu Veestules rakstu vietas godiigi no sirds teikt - JAA Es tam Ticu, un nekad vairs neteikshu neko citu, kaa vien to kas te apliecinaats!

Jo tu saki... ka tu tici Dieva Vaardam!
Efezieshu Veestules autors es NEESMU...
Taapeec man gribeetos redzeet, vai tu sakot, ka tici Deiva Vaardam, nemelo... jo arii Velns Dieva Vaardu maaceeja citeet... bet neticeeja tach! Tad nu tu... tici? Vari zem Efezieshu 4:5 ar garantiju pateikt savu "Jaa" - taa lai tavs Jaa ir Jaa jeb Nee ir Nee... ???

Jo cilveeka meele un sirds ir lunkana un gluma... elles aizdedzinaata!

Tad nu neizlokies... saki skaidri... tu tici ka Kristus mums ir devis Vienu Garu, Vienu Ticiibu, Vienu Kristiibu? Varbuut pat tu vareetu pateikt, to vietu, kur Kristus sho VIENU Kristiibu paveel un iestaada?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:47:10
DonachkaMan nav problēmas to atklāt, es to apzināti izvēlos un nedaru. Lai, ja nepieciešams kāds cits nepiedauzītos pie tā. Bet, ja kāds piedauzās pie manas ticības apliecības, tam kā es ticu, tad arī to es nenososdu, nenostājos pret vai tamdēļ nepaaugstinos , jo katram ir sava ticība un pārliecība, un atklāsme par lietām.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:48:58
nenostājos pret vai tamdēļ nepaaugstinos , jo katram ir sava ticība un pārliecība, un atklāsme par lietām.

Bet vainagu sanjems tikai tie, kas pareizi ticeejushi!
Taaad ne jau kura katra ticiiba ieved Paradiizee... ticiibas objektam ir jaabutu Dieva Vaardam, nevis personigiaam paardomaam par Dieva Vaardu!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.17 11:49:01
masiks [212.93.96.2]Nē , Dievs kā reiz savu gribu ir ar to ierobežojis, ka Viņš nevar darīt visu, kas ienāk prātā! Dievs nevar radīt tik lielu akmeni, kuru pats nevar pacelt. Un no otraspuses jautājums, ja jau Dievs visu var, tad kāpēc Viņš nevar radīt tik lielu akmeni, kuru pats var pacelt? Jā, to Viņš nevar!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:49:38
Mulders Šim apgalvojumam pilnībā piekrītu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:52:12
Donachka Skat.Manu atbildi Mulderam!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:52:25
masiks [212.93.96.2] Pilnīgi pareizi!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:53:57
Mulders
runājot par kristību Sv. Garā, tad šāds apzīmējums varēja rasties no tā, ka ir kristieši, kuri kristību ir saņēmuši formāli, bez ticības. kuri tikai skaitās kristieši bet patiesībā kristieša vārdu pazemo dzīvodami nekristīgi, tai pat laikā Kristībai kā Sakramentam( kura ir tikai viena! ) ir tik liels spēks, ka tas nepārtraukti darbojas kā Dieva žēlastība attiecīgā cilvēka dzīvē. līdz redzam augļus, kurus pārprasti dēvē par kristību Sv. Garā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:54:29
masiks [212.93.96.2] Dievs nekad nepārkāpj cilvēka brīvo gribu, izņemot pēdējās tiesas dienā, un arī tad, ja tu nonāksi ellē, tad tas būs tāpēc, ka nebūsi pieņēmis atpirkšanas dāvanu no grēkiem Jēzu Kristu mūsu Glābēju. Tu būsi pats izvēlējies neticēt tam, ko Dievs tavā labā ir izdarījis!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:55:11
DonachkaEs tā neuzskatu, bet ja tev nevaru nekādi palīdzēt, tad varbūt kādam citam varu.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:56:21
Ctulhu
nemaz nepriecājies! tās ir draudzīgas sarunas.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:57:43
Ctulhu
Kāpēc atkal `labais` un `sliktais` dalījums. Pazudušais un sasauktais būtu Bibliskāk
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.17 12:00:48
Ctulhu Loģika ir tāda, ka Dievs ir samaksājis atpirkuma maksu par taviem grēkiem dāvinādams tev glābēju Jēzu Kristu. Tu pats ar saviem spēkiem ( saviem labajiem darbiem) nevari iegūt Dievu, jo tas nav iespējams. Un , ja tu noraidi šo Dieva dāvanu, tad tu ej uz elli. Ne tāpēc, ka tu vai es - mēs esam labi vai slikti cilvēki.

Rom. 3:23 jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 12:02:54
Ctulhu
Nu un Viņš jau velk arī! I asinis piedāvā ieliet, bet kad cilvis lepni atsakās un aizbēg no sistēmas, ko tu muļķim padarīsi
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 12:03:50
masiks [212.93.96.2] Tieši tāpēc tevi tiesas dienā tā arī tas ietekmēs, ka netici izpirkuma maksai. Un par jautājumu 11:53 uzdod man to, jo tas ir izteikts apgalvojuma formā, un es tev varbūt pacentīšos atbildēt, un varbūt arī nespēšu!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 12:03:57
masiks [212.93.96.2]
Tikai nesaki, ka Tev joprojām mamma no rītiem zeķes sameklē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 46 , pavisam kopa bijuši: 35342