atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.10 10:52:17
Svētais Ko tu te tagad plijies ar Jēzu virsū...viņam vispirms ir jānotic Dieva eksistencei...pārējais būs pēc tam
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.10 10:52:38
Vienkārši ņemt un lasīt?
Esmu jau tā darījis, un ne tikai Bībeli. Vienalga jautājumi paliek.
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2009.12.10 10:54:07
Džonijs
ja cilvēks grib zināt, tad lai študierē, nebāzies viņam virsū ar - Dievs pats atklās, cik saprotu, pich007 nav labticīga tante kurai ar to vien pietiek.

vispār... smieklīgi. pamācām viens otru, kā labāk cilvēku apgaismot...
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.10 10:54:43
Džonijs Varbūt ar. Taču Dievs sevi kā reizi ir Jēzū arī atklājis. Dievs saka, ka Viņš ir Sevi arīdzan atklājis katram cilvēkam un mums nevienam nav jāpierāda viņa eksistence! ( Rom.1.nod.)

Ja kāds neticīgais apgalvo pretējo, tad viņš melo. Jo Raksti nemelo. Katrs neticīgais savā sir`di zina, ka ir Dievs un ka Viņam būs j`;asniedz atskaite Dievam.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.10 10:55:50
S.R.(katole) Tak es jau par to pašu...es Svētajam jau to pārmetu
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.10 10:56:54
Svētais Uzliec uz galvas ledu un nomierinies
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 10:58:48
Džonijs Ok, esmu mierigs jau gan visu laiku.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.10 10:59:11
Džonijs
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:00:45
Svētais
Vai tu tici , ka Jēzus ir miris


un augšāmcēlies?


Par taviem grēkiem?


Vai vari atbildēt uz šo jaut.?
jap
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:03:53
EzītisMiglā Uz visiem jautājumiem tev nekad nebūs atbilžu, bej jo vairāk meklēsi, jo vairāk tuvosies patiesībai. Patiesība ir atklāsme. Kad to saņem tad zin to, ka zin, un vairs nekas sev pašam nav jāpierāda. To dara Dievs, kas atklāj ar savu Garu lietas.

13 To mēs nerunājam ar cilvēcīgas gudrības vārdiem, bet ar vārdiem, ko Gars māca, garīgas lietas garīgi apspriezdami.
14 Miesīgais cilvēks nesatver to, kas nāk no Dieva Gara; jo tas viņam ir ģeķība, viņš to nevar saprast, jo tas ir garīgi apspriežams.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:05:54
pich007
un augšāmcēlies?

kas tevi traucē tam noticēt?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:06:00
pich007 Te arī viss atdurās. Tu esi dzirdējis par Jēzu, bet netici, ka viņš ir augšāmcēlies, jo tas arī ir tas evanģēlijs, pateicoties kam tavā dzīvē notiek izmaiņas. Bez šīs ticības tu nevari glābties.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:07:16
S.R.(katole)
kas tevi traucē tam noticēt?

skolā bioloģijas stundās apgūtās zināšanas
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:08:27
Tevi neglābj Bībeles lasīšana, bet ticība tam, ko Jēzus ir izdarījis tavā labā. Ticība nāk no Dieva Vārda dzirdēšanas. tas ir Dieva Vārds cilvēkam un tev konkrēti-Jēzus ir nomiris par taviem grēkiem un augšāmcēlies, lai tu būtu taisnots Dieva priekšā. Ja tam netic, tad nevar glābties.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:10:16
Svētais
kāpēc visu dzīvi jādzīvo ar domu- vajag glābties? visu laiku nervozēt, ka tik neizdara kādu grēku! tā taču širmis var aiziet ciet
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:12:09
un kur palika tie, kas paspēja nomirt ar visiem saviem grēkiem pirms Jēzus augšāmcelšanās? tagad mokās elles liesmās?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:17:01
pich007
kā uz viena plosta satilpa miljoniem dzīvnieku sugu.


14 ... un visi zvēri pēc to kārtas, visi lopi pēc to kārtas, visi rāpuļi, kas rāpo pa zemi, pēc to kārtas, visi putni pēc to kārtas un spārnotie dzīvnieki,-
15 tie visi iegāja pie Noas šķirstā, pa divi no katras radības, kurā mīt dzīvības dvaša.
16 No visiem, kas iegāja šķirstā, bija tēviņš un mātīte, un tie iegāja, kā Dievs bija pavēlējis. Pēc tam Tas Kungs aizdarīja šķirstu aiz viņiem.
/1.Mz.7/

pēc to kārtas ... tad varbūt nemaz ar ne līdz dzimtai, ģintij, sugai, ne beidzamam suslikam , bet tādos ļoti pat lielos vilcienos? Barības problēma ari nav problēma Radītājam, varēja pagavēt, varēja barību papildus materializēt, ja pietrūka... runa taču par Viņa Plānu , kur Pats visu arī kontrolēja.

Dieva kontekstā nemaz nav smieklīgi arī tas, ka radības pašas iegāja . Tā tik vēl trūka, ka neklausītu Radītājam... ja lika, tad atnāca, loģiski.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:19:34
Jaalasa Kristocentriski un kontextuaali!

Evangjeeliji - kaa reaalaa lieciiba par Kristu, Veestules kaa veestules, Dzjea kaa dzeja, Aforismi kaa aforismi, Likumi kaa likumi, Pravieshu graaamtas kaa pravieshu graamatas... Nu taaa... Jo raksti sastaav no daudziem zhanriem, daudziem autoriem!

Ja sho saak putrot, tad iebrauc auzaas uz skaitli 3... Ja, piemeeram, Atkilaasmes graamatu njem burtiski un uzstaada kaa doktrinaalu avotu neieveerojot Juudaiskaas apokaliptiskaas literatuuras tradiicijas, tad rezultaataa ir taads sviests, ka neizsmelsi paaris gadsimtus!

Dzeja - taa ir dzeja, taa ir it kaa simboliski bet runaa par iisteniibu... Likumi - parasti tos netulko simboliski Staasti - kaa staasti veesturiskas lieciibas par konkreetiem notikumiem. Aforismi - nu aforismi ir aforismi! Pravietojumi - gruuti - jo var miities simboliskais ar burtisko... es teiktu tas ir kaut kur starp dzeju un staastu!

Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:19:53
pich007 Lūk šeit es varētu un vēlētos daudz runāt ar tevi. Tu glābies tikai vienu reizi, kad atzīsti, ka Jēzus ir izdarījis to tavā labā. Pēc tam tu saņem jaunu dabu, un nav tā, ka tev visu mūžu jābaiļojas, ka tik neizdari kādu grēku, jo vienreiz glābts tu esi glābts uz mūžīgiem laikiem.(Ebr.10:14Jo ar vienu upuri Viņš uz visiem laikiem ir padarījis pilnīgus tos, kas tiek darīti svēti) . Tas, ka tev ikdienā gadas sagrekot, tas nekad nemaina tavu mūžīgo glābšanas faktu! Sanemot jauno dabu, tev nebūs vēlēšanās apzināti grēkot. Grēks kā tāds nav vairs jautājums starp tevi un Dievu, tas nav šķērslis, jo visi grēki un sods ir uzlikti Jēzum. Tāpēc, ja es sagrēkoju, tad atzīstu to un nožēloju, lai nekaitētu savai dzīvei, bet attiecībās ar Dievu tas nemaina faktu , ka Dievs mani mīl un pieņem un nedusmojas uz mani, jo sodījis Jēzu. Tā ir brīnišķīga atbrīvojoša sajūta, ka vari dzīvot Dievam zināt, ka viņš tevi pieņem un miil, un netur ;ļaunu prātu uz tevi, ja sagrēko, jo ir notiesājkis tavā vietā Jēzu. Tāpēc širmis arī neaiziet ciet! Dievs zināja, ka cilvēks nespēj piepildīt bauslību, un deva to tikai , lai dotu grēka atziņu. Viņš zin to, ka mes zinam labu darit un nedaram un tas mums ir par greeku, tapec Viņš deva glābeju, lai ticiibaa vinam sanemam taisnu poziciju Dieva priekšā. Tas ir evangelijs, ka ne no darbiem tu topi glabts un taisnots pa dziivi arii pecc noticeesanas Jezum, bet no ticibas tam, ko Jēzus ir tava laba darījis. Dievs dod šo taisņību un taisno uz ticibas pamata visu dzīvi.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:20:50
Vai nevar vienkārši ticēt, ka Jēzus ir foršs džeks un respektēt viņa, piemēram, kalna sprediķī sniegtās mācības?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 60 , pavisam kopa bijuši: 17259