atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.10 12:05:55
Dievs dod taisnošanu uz ticības pamata Jēzus darbam tavā labā. Dievs piedod grēkus un ticot Jēzum kā grēku izpircējam. Ja netic Jēzum, tad Dievs neko nevar tavā dzīvē dot un īstenot.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:06:15
Svētais
Jēzus nav tavs elks?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:06:55
pich007 , Jēzus ir patiesais Dievs, kuru es pielūdzu, bet man patika tavs jociņš
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:07:27
visi pārējie ir elki.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:08:30
Svētais
vēlreiz par atklāsmēm- ja jau dievs ir atklājies pilnīgi visiem pasaules iedzīvotājiem, kā tu skaidro faktu, ka lielākā daļa turpina pielūgt citus dievus vai nepielūgt neko, ja jau zin rezultātu?
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:08:48
Svētais Vai tie, kas tic Tēvam, tiks pestīti?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:09:07
masiks [212.93.96.2] Jā, tiem, kas tic, bet visiem ir šī iespēja ticēt un pieņemt patiesību.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:10:18
pich007 Dievs atklājas ikvienam cilvēkam. Saskaņā ar šo atklāsmi, cilvēks dos Dievam atskaiti. Cilvēks pats var šo atklāsmi klusināt un noslāpet savā dzīvē apcietinot sirdi. ( Rom.1.nod.)
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.10 12:10:38
Svētais

21 Jo, zinādami Dievu, viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies ...
22 Saukdami sevi par gudriem, tie kļuvuši ģeķi
23 un apmainījuši neiznīcīgā Dieva godību pret iznīcīgam cilvēkam un putniem, lopiem un rāpuļiem līdzīgiem tēliem.
24 Tāpēc Dievs viņus viņu sirds kārībās nodevis izvirtībai ... utt.
/Rom.1/

te runāts par tiem, kas Dievu jau iepazinuši (īsto, Trīsvienīgo), bet tad atkal nodevušies elkiem... (seko apraksts par nodošanos visām iespējamām izvirtībām utml.)
Tas nepavisam nav par citticīgajiem, kuri pēc būtības Viņu vēl iepazinuši nav.

"...Dievu apzināti var noliegt tikai tas cilvēks, kurš Dievu ir iepazinis. Cilvēks, kurš Viņu nav iepazinis, Dievu arī nevar nodot, jo viņš nemaz nezina, kas ir Dievs."
/J.Rubenis, M.Subačs, „Dievs ir tepat”/
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:11:26
*Duksis Jāņa 14:6 Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:13:10
Svētais

"Dievu apzināti var noliegt tikai tas cilvēks, kurš Dievu ir iepazinis. Cilvēks, kurš Viņu nav iepazinis, Dievu arī nevar nodot, jo viņš nemaz nezina, kas ir Dievs." (paldies Jona)

tātad Rubenis melo?
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:13:47
Mjā, katrs luterānis savā dvēselē ir grāmatvedis. Diemžēl. ... . "Buhgalter, milyj ty buhgalter..."
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:13:51
Svētais
Dievs atklājas ikvienam cilvēkam

kāpēc es neesmu starp tiem laimīgajiem?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:14:01
-Jona- zinādami Dievu, ir paša Dieva atklāsme par Sevi cilvēkam. Tā ir dota ikvienam cilvēkam, tāpēc cilvēkam nebūs attaisnošanās. Tāpēc atklājās Dieva dusmība paŗ cilvēkiem, jo viņi Dievu zinādami...

18 Jo Dieva dusmība no debesīm parādās pār visu cilvēku bezdievību un netaisnību, kas savā netaisnībā apslāpē patiesību.
19 Jo, ko par Dievu var zināt, tas viņiem ir atklāts: Dievs pats viņiem to atklājis.
20 Kopš pasaules radīšanas Viņa neredzamās īpašības, gan Viņa mūžīgais spēks, gan Viņa dievišķība, ir skaidri saredzamas Viņa darbos, tāpēc viņiem nav ar ko aizbildināties.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:14:42
masiks [212.93.96.2] Dievs izdalīja visiem, tu nepieņem, es pieņemu un saņemu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:15:48
pich007 Tu esi, bet izvēlies neticēt un nepieņemt , tāpēc nevari uz šodienu saņemt glābšanu, ko Dievs piedāvā.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.10 12:15:55
"ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.

Jā gan, bet kurš vēl nav Pilnībā Svēts (kristietis vai nekristietis, vienalga), tas padzīvos vispirms jaunajā zemē (kas būs pēc taisnās tiesas) un iepazīs Dievu un mācīsies viņu mīlēt...
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=1968
(sk. manus kom.)
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:17:51
pich007 Dievs sevi ir atklājis, to var redzēt Rom.1:18-20. Dievu var noliegt to var redzēt turpmākajā nod.nobeigumā.

21 Jo, zinādami Dievu, viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies, bet savos spriedumos krituši nīcības gūstā un savā sirds neprātā iegrimuši tumsā.
22 Saukdami sevi par gudriem, tie kļuvuši ģeķi
23 un apmainījuši neiznīcīgā Dieva godību pret iznīcīgam cilvēkam un putniem, lopiem un rāpuļiem līdzīgiem tēliem.
24 Tāpēc Dievs viņus viņu sirds kārībās nodevis izvirtībai, kurā viņi paši sākuši sagandēt savas miesas,
25 tāpēc ka viņi dievišķo patiesību apmainījuši pret meliem un sākuši dievināt un pielūgt radību, atstājot novārtā Radītāju, kas ir augsti teicams mūžīgi, āmen.
26 Tāpēc Dievs viņus nodevis apkaunojošās kaislībās: sievietes apmainījušas dabisko dzimumu kopdzīvi ar pretdabisko.
27 Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos.
28 Tad nu tāpat, kā viņi nav turējuši cieņā viņiem doto Dieva atziņu, Dievs sagandējis viņu prātu, ka viņi dara to, kas neklājas.
29 Tie piepildījuši savu dzīvi ar visādiem netikumiem: netaisnību, samaitātību, iekāri, ļaunumu, skaudību, slepkavību, ķildām, krāpšanu, ļaunprātību, mēlnesību,
30 kļuvuši par neslavas cēlājiem, Dieva nicinātājiem, nekauņām, augstprāšiem, lielībniekiem, ļauna izdomātājiem, vecākiem nepaklausīgiem,
31 bezprātīgiem, neuzticamiem, cietsirdīgiem, nežēlīgiem.
32 Pazīdami Dieva taisnību, ka tie, kas tādas lietas dara, ir pelnījuši nāvi, viņi tomēr ne vien paši tā dara, bet vēl priecājas par tiem, kas tā dzīvo.




--------------------------------------------------------------------------------

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.10 12:20:48
Svētais

šis Rom. par izvirtuļiem kāreiz ir par izvrtušiem "kristiešiem" pirmām kārtām... tu taču neteiksi, ka tādi ir visi budisti vai dievturi piem. ?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:21:03
-Jona- Līdz ar jaunpiedzimšanu no augšienes cilvēks viņa jaunā daba kļust pilnīgi svēta un taisna. Tā nepārvēršas nepārveidojas un nepieaug. (Ebr. 10:14 Jo ar vienu upuri Viņš uz visiem laikiem ir padarījis pilnīgus tos, kas tiek darīti svēti. )
Prāts atjaunojas visu dzīvi, lai saprastu, kas labs tīkams un pilnīgs Dieva griba, bet gars jau ir jauns.

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Gars_Dvesele_Miesa.htm

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 69 , pavisam kopa bijuši: 20212