atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:00:09
-Jona- Es nezinu vai es to vēlos, jo tā ir plaša tēma. Turklāt ļoti daudz ietver principus, kas ir no VD, un nav mainījušies JD.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:01:56
-Jona- Kur var no PV izlasīt par to info, vai majaslapa? Man vnk interese, kas tur tiek teikts par so teemu. Vai vari iedot linku mejbi?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.10 13:02:20
Svētais

Es arī nevēlos, jo tur sen jau un par daudz labi viss skaidrs... žēl tikai, ka tev kāds kompostrē smadzenes ar tik lētu demagoģiju...

PV es reiz lasīju, ka viņi atbalsta izredzētos , ar to domājot šodienas ebrejus(?!) (kur kristiešu ir maz un tie paši tiek visādi nīdēti) un man momentā visa cieņa pagaisa.
paguglē, ja ir interese.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:04:00
-Jona- Tas nav no kompostriem, bet no Raksitem saņemta atklāsme. Mani par šo neviens nekompostrēja.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:04:36
Tāpēc arī prasu kaut kādu info.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:06:09
-Jona- Labi, nesatraucies par mani. Viss, kas man jāzin ir tas, ka esmu glābts un mani grēki ir piedoti un eju uz debesīm tāpat kā tu. Jēzus ir Kungs. Man ir miers par lietām citām, ja arī kaut kur kļudos
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:07:18
Svētais

Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:08:44
Ctulhu Es jau sagribēju un jau eju, bet tev vēl tāls ceļš ejams...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:16:32
Ctulhu Laiku beigās svētie priecāsies par ienaidnieku izlietajām asinīm .

Atkl. 16:6 jo tie ir izlējuši svēto un praviešu asinis, tāpēc Tu tos dzirdīji ar asinīm, viņi to ir pelnījuši."

Atkl. 14:20 Vīna spaidu mina ārpus pilsētas, un no tā iztecēja asinis līdz zirgu iemauktiem ap tūkstoš seši simti stadiju tālu.

Atkl. 6:10 Tad viņi brēca stiprā balsī, sacīdami: "Cik ilgi, svētais, patiesīgais Valdītāj, Tu netiesāsi un neatriebsi mūsu asinis pie tiem, kas dzīvo virs zemes?"

Atkl. 18:20 Priecājieties par to, debesis un svētie, apustuļi un pravieši, jo Dievs ir jūsu tiesu spriedis pār viņu.

Šodien ir piedāvāta glābšana, bet šis notikums pravietiski piepildīsies laiku beigās.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:16:40
Ctulhu Sveiks! Tu ar gribi paradīzē ? forši
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:23:35
Svētais
Jā, jo Irāka pirmā uzbruka Amerikai. Tā bija atbildes reakcija. No šī aspekta valsts ņēma vērā vērsto uzbrukumu un attiecināja to uz valsti kopumā un tās iedzīvotājiem, uzskatīdama, ka cita valsts ir pieteikusi tai karu terorisma formā. Tāpēc tā deva pretsitienu.

Un Jēzus teikto par otra vaiga pagriešanu izliekamies nedzirdam?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:23:43
Ctulhu Tas gan notiks tikai laiku beigās, kad vairs nebūs nevienam nekādu variantu. Šodienas svētie mīl un palīdz iepazīt mūsu kungu Jēzu, un viņa dāvāto glābšanu, kamēr vēl var.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:25:02
Mārtiņš Par otra vaiga pagriešanu un Valsts reakciju konkrētajā gadījumā, tas ir divas dažādas lietas. Tā ir ļoti plaša tēma, un man šķiet, ka es nevēlos tajā iedziļināties.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:28:01
Ctulhu, Sveetais laikam taa izrunaajas par no klints kriitosha cilveeka sastapshanos ar zemi... jaa krita kaadu laiku mieriigi, baudiija briivo lidojumu... un tad pietuvojaas zemei...

Nu tapat ar greeku... greeko greeko... liidz... sastopaas ar Dievu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:28:30
Ctulhu Viņi nekļūst, bet tas ir brīdis, kad viņi saņem taisnīgās Dieva tiesas. Par šim Dieva tiesām tie jau zin šodien, bet tomēr kalpo Kristum ar evanģleiju un pat mirst Kristus dēļ. Tā ir mīlestība.

Atkl. 6:10 Tad viņi brēca stiprā balsī, sacīdami: "Cik ilgi, svētais, patiesīgais Valdītāj, Tu netiesāsi un neatriebsi mūsu asinis pie tiem, kas dzīvo virs zemes?"

Atkl. 14:7 viņš sauca stiprā balsī: "Bīstieties Dieva un dodiet Viņam godu, jo ir atnākusi Viņa tiesas stunda; pielūdziet To, kas radījis debesis un zemi, jūru un ūdens avotus."


Atkl. 16:7 Tad es dzirdēju altārī sakām: "Tiešām, Kungs Dievs, Visuvaldītāj, patiesas un taisnas ir Tavas tiesas!"


Atkl. 19:2 jo Viņa tiesas ir patiesas un taisnas. Viņš ir tiesājis lielo netikli, kas samaitāja visu zemi ar savu netiklību, viņš atprasījis no viņas rokas Savu kalpu asinis."



Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.12.10 13:33:50
Šī diskusija ir pārvērtusies it kā beztēmā, t.i., saruna vairs nenotiek par oriģinālo jautājumu. Un tomēr šī diskusija ir par tēmu - šeit tiek risinātas sarunas, argumentējot arī ar Sv.Rakstu vārdiem - tātad tiek praktiski demonstrēts veids kā mēs lasām Bībeli.

Un tas parāda vēl kaut ko ļoti svarīgu. Arī Bībeles teksti (īpaši VD) vienā daļā ir šādas liecības kā cilvēki dzird, uztver un interpretē Dieva teikto, un kā pats Dievs uz to reaģē. Kulminācija visam notiek, kad Viņš pats personīgi nāk uz zemes, lai praktiski parādītu, ko tad Viņš vēlas. Šajā gaismā tad arī kļūst skaidri tie Jāņa vārdi, kur viņš saka "kas apliecina, ka Jēzus ir Dieva Dēls, tanī paliek Dievs un viņš Dievā."
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.10 13:35:30
Ctulhe, agape arii kaareiz implicee, ka taa bezgaliigi nesponsoree greeku, vienaa briidii taa to aptur. Tieshi taa jau ir agape... ka, ja tu miili savu beernu, tad tu dariisi visu, lai aptureetu jebkuru ljaunumu, kas pret vinju veersts... no ljaunuma skatupunkta ir taa... ka slimiiba plosaas plosaas, bet tad atnaak Ctulhu un sho slimiibu nahrenizee ar zaaleem! Taa IR agape...
Tikai agape no ljaundara puses izskataas gana neshpetna, jo agape aizstaav savu miilestiibas objektu...

Pat miilosha teeva maajas durvis var aizveerties taada deela priekshaa, kursh ar savu ljaunumu greeko pret visiem maajiniekiem un rada cieshanas citiem beerniem!

Nevajag jaukt agapi ar nodeviibu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:35:47
Ctulhu Tu esi pārpratis visu spriežot pēc pēdēja komentāra.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:36:27
Ctulhu Tikai pats savaa kreiserii, neatkariigs no vinjiem visiem.

Domāju, ja vēlēsies, varēsi tur būvēt ko vien vēlies, kaut kreiseri. Uz tikšanos! Ceru Tevi tur sastapt un pats tur nokļūt
danar
# Iesūtīts: 2009.12.10 14:06:44
EzītisMiglāJautajumi jau paliek...Man ar ir jautajumi...Ipasi jau tad,kad neesmu apmierinata ar to atbildi,kuru sanemu.Kuram tad nav..varbut vienigi berniem.Ja viniem pasaka,ka Dievs pasauli radijis,tad ta ari vini to saprot..nevajag ipasus paskaidrojumus.Berniem ir ta vienkarsa ticiba par kuru Jezus runaja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 56 , pavisam kopa bijuši: 22250