atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:41:32
pich007 Dievs katru neticīgo tiesās saskaņā ar to atklāsmi ar kādu viņš ir tam atklājies.( Rom.1nod.) Tie, kas ir dzirdējuši evangēliju par Jezu, tiem nebus variantu, lai attaisnotos, ka tiem glābšanās ceļs netika piedāvāts.
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.10 11:44:24
Svētais
es runāju par tiem, kuri nekad mūžā nav dzirdējuši ne par evanģēliju, ne dievu, ne Jēzu... un pielūdz savus dievus (kā to darīja viņu vecāki), tādā veidā pākāpjot pirmo bausli.
kas ir ar viņiem?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:44:36
Svētais
Kristiešus netiesās.

Tev ir taisnība, bet nosaukumu `kristietis` piešķirs Kristus personīgi, un tas var sakrist un nesakrist ar šādu dēvēšanos tagad. T.i., tiesas dienā Kristus pateiks, kuri tad patiesi ir kristieši.

Jāņa 5:24 Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Manus vārdus dzird un tic Tam, kas Mani sūtījis, tam ir mūžīgā dzīvība, un tas nenāk tiesā, bet no nāves ir iegājis dzīvībā.

Neaizmirsti, ka Jānis bija jūds. Un jūdiem `ticēt` nenozīmē tikai intelektuālu piekrišanu, `ticēt` nozīmē `praktiski dzīvot saskaņā ar ticības postulātiem`. Pie kam šī praktiskā puse ir svarīgāka par intelektuālo.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.10 11:46:43
Svētais Tie, kas ir dzirdējuši evangēliju par Jezu, tiem nebus variantu, lai attaisnotos, ka tiem glābšanās ceļs netika piedāvāts.

Nav tik vienkārši. Nepietiek tikai dzirdēt, ja Evaņģēliju dzird un reizē redz "kristiešu" ļaunos darbus, tad cilvēki visdrīzāk arī Ev. nepieņems ... un īstie vainīgie būs nevis viņi, bet šie t.s. kristieši - tieši no viņu rokas atprasīs
, jo viņi ar savu dzīvi faktiski ir devuši melīgu liecību par kristietību.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:48:03
-Jona- Ja tu pateicoties ticībai esi škistijies no saviem grēkiem, jo ir rakstits lai dzenaties pec svetdzives, bez kuras neviens neredzes to kungu, un esi šai cīņa ar grēku zaudējis, tad uz tevi attieksies tas, ka tev labak nebutu nonakt lidz patiesibas atzinai, jo esi zaudejis ciņu ar grēku ( ciņa lidz asinīm) . Taču tas nemaina faktu, ka līdz mūsu dzives beigām mes nekad nevaresim panakt taisnotu stavokli ar saviem darbiem Dieva priekšā, jo Viņš to dod uz ticibas pamata. Ja tu esi patiess kristietis tas nenozime, ka tu nesagreko ikdienas, bet tas nozime to , ka cinies un uzvari ciina pret greku. Dievs brīdina par slepkavām, un netikļiem, utt., kas nemantos Dieva valstību. Ja tu cinies pret šiem grekiem, un uzvari tu manto, ja zaudee tu nemanto.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:48:57
pich007 es atbildēju:
Dievs katru neticīgo tiesās saskaņā ar to atklāsmi ar kādu viņš ir tam atklājies.( Rom.1nod.)
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:50:23
-Jona- Dievs saka,ka tiesa iesakas pie mana nama un izmetis ara visus kas dod piedaudzibu, no si aspekta protams, ka ta ka tu saki! Bet kristiesi, kas sanem kā davanu taisnosanu uz ticibas pamata, un dzivo Dievam patikamu dzivi netiks tiesati!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.12.10 11:50:41
Mārtiņš

Paldies par saturīgo piezīmi ("Neaizmirsti, ka Jānis bija jūds. Un jūdiem `ticēt` nenozīmē tikai intelektuālu piekrišanu, `ticēt` nozīmē `praktiski dzīvot saskaņā ar ticības postulātiem`. Pie kam šī praktiskā puse ir svarīgāka par intelektuālo." )! Tas - praktiskās dzīves primāts pār teorētiskiem pieņēmumiem - daudz ko no "ticības lietām" nostāda savās vietās un padara krietni saprātīgāku.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:53:29
Mārtiņš Praktiski tu dzīvo to kā vēlas Dievs! Bet tas nenozīmē to, ka Dievs tevi pieņem uz šīs prakstiskās dzīves bāzes! Dievs tevi pieņem tikai un vienīgi balstoties uz Jēzus izpirkuma maksu un tavu ticību tam. Labis Darbi un svēta dzīve ir svarīga tev pašam, lai tu sasniegtu Dieva mērķus savā dzīvē,bet nav svarīgi no aspekta, lai panāktu taisnošanu Dieva prioekšā! Tāpat tie ir svarīgi attiecinot gan uz citiem cilvēkiem, gan uz tevi pašu, jo grēks tavu dzīvi izpostīs , ja tu ļausi tam ienākt savā dzīvē, bet glābšanu Dievs dod pateicoties ticībai, nevis darbiem!
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.10 11:56:10
Dievs vēlas, lai es dzīvotu taisnu un dievbijīgu dzīvi. Dievs vēlas , lai es darītu labus darbus un negrēkotu. Dievam tas patīk un viņs ir par to. Dievs ir pret tam, ja kāds uzskata, ka ar savu labo dzīvesveidu vai darbiem tāds var sasniegt Dieva pieņemšanas standartu. Dievs bezmaksas taisno tos, kas tic Jēzum un šī taisnošana notiek visu dzīves laiku. Ja tu neesi 100% atkarīgs no Jēzus izpirkuma maksas savā dzīvē, tavi darbi ir velti Dieva priekšā no tasinošanas, labvēlības statusa iegūšanas, lai Dievs atbild uz lūgšanā u.c aspektiem...To Viņš dara tikai un vienīgi Jēzus upura dēļ.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:57:17
Svētais
Dievs katru neticīgo tiesās saskaņā ar to atklāsmi ar kādu viņš ir tam atklājies.( Rom.1nod.)

un ja nav atklājies nemaz (pat nenojauš), un cilvēks turpina "turēt savā priekšā citus dievus", tad kas draud tam cilvēkam?
varbūt pasaki priekšā?
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:58:00
Svētais Tavs D. ar savu žēlastību "gribu dodu, gribu nedodu" ir netaisns... . Pē!
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.10 11:58:39
pich007 Tā nav patiesība, jo Dievs saka, ka katram viņš ir atklājies. (Rom.1.nod)
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 11:59:29
*Duksis Tieši viņš ir taisns, jo saprot, ka mēs nevaram sasniegt standartu saviem spēkiem. Tāpēc uztaisīja to vienlīdzīgi viseim, pateikdams, ka dod kā žēlastības dāvanu , bezmaksas, viseim tiem, kas tic Jēzum!
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:00:53
Svētais Nav gan taisnīgs. Es negribu sev tādu dievu. Nahu tādu!
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:00:56
Svētais
Tā nav patiesība, jo Dievs saka, ka katram viņš ir atkājies

ņemot vērā faktu, ka pasaulē ir 2 miljardi kristiešu, bet pārējie 5 miljardi pielūdz citus dievus, vai arī nepielūdz neko, tad mūs sagaida diezgan smagi skati tiesas dienā
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:03:20
*Duksis žēl, jo Dievs tevi mīl un vēlas, lai tu pieņem viņa dāvanu.

pich007 Tiesas dienā būs daudz pārsteigumu. elki ir arī mantkārība, tāpēc starp `tādu Dievu pielūdzējiem arī būs daudzi.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:03:34
masiks [212.93.96.2] Nav tā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:04:36
Tas nav atsevišķiem kadriem, jo Dievs to ir devis visiem. Kas sludina , ka tas ir domāts atseviškiem kadriem sludina melus!
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.12.10 12:05:03
Svētais Nevajag man tādas ētiski mazvērtīgas būtnes uzmanības apliecinājums kā tavs dievs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 21908