atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Luterisms un Gara Dāvanas
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.02 16:22:37
Šādu tēmiņu gribēju parunāt!

Luteriskā mācība paģēr, ka Dieva brīnumi Baznīcā sākumā (mēles, pravietošana, dziedināšanas) bij kā Dieva zīmogs Apustuļu runātajam Vārdam. Toreiz nebij Kanonizēts Dieva Vārdu rakstu krājums, tamdēļ bij jābūt citam veidam kā drošticami apstiprināt Dieva mācību!

Tomēr Luterāņi nenoliedz Dieva brīnumus un Gara dāvanas arī šodien!

Tad nu jautājums - kādas būtu šodienas šādu brīnumu mērķis Baznīcā? Sākotnēji acīmredzot tas bij - stiprināt ticību? Vai šodien ticību Dievs stiprina ar kaut ko ārpus Dieva Vārda? Ja nē, tad kāds ir šodienas brīnumu mērķis? Jeb tomēr šodien brīnumu vairs nav?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.03 11:16:24
Nu par kaadu tad? parasta mediciinas utt. attiistiiba.

Farmācijas bizness... gan jau ka tev nav svešs! Cik tas maxā īstenībā, cik realitātē un uz ko firmas spiež. Nav jau tālu jāmeklē - putnu gripa - cik ļimonus pasaule izgāza par "vakcīnām"... A no ieročiem cilvēki vairāk mirst... pat no paslīdēšanas uz ziepēm vannasistabā vairāk mirst nekā no putnu gripas... a nē - iegrūdām ļimonus!

Kuri mums te ir visnaskākie karotāji - ASV, cik Triljonus nolaiduši podā? A ja kaut 10 daļu veltītu malārijai - Āfrika tagad kā gurķītis būtu, vēl vienu 20 daļu no tās naudas Āfrikas terraformingam, un mūsu bērni jau varētu dzīvot Sahāras Tuxneša vidū lielās ērtībās...

Ja to naudu ko grūžam silikonu implantos, tauku atsūkšanā un Arābu atšaušanā, mēs ieguldītu tiešām īstā medicīnā, food ražošanā... USA sen jau pār pasauli valdītu un visi Arābi viņiem pie kājām mētātos...

Te skat Dubaju!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:17:10

Esi mieriigs, `sampanieti dzert` nedraudees nekad .


Man ar patīk šādi domāt!

Kas nozīmē, ka, tas kas šodien ir "tikai dažreiz" rīt būs Zinātnes centrā!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:17:19
Cilvēka "tuvākā mīlestību" ierobežo cilvēka sevis paša mīlestība. Mēs dzīvojam ierobežotu resursu pasaulē. Maita kristietis nemaz nelūdz par visiem cilvēkiem. Viņš pārsvarā lūdz: dieviņ, esi tik labs - man vajag to un to! Viņš lūdz, lai resursu sadale būtu viņam labvēlīgāka, t.i., lai viņam būtu vairāk. Nu, vai viņš nav egoistisks gnīda?



Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:18:46
Duksis, tev nepareizs priekšstats par Kristiešiem un viņu lūgšanām

Kasitis [194.8.16.3]
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:20:14
Mulders "Kasītis, tad kas tavuprāt Dziedina, Dievs vai cilvēka ticība?" Protams, ka dziedina Dievs, kurš ir uzlicis nosacījumu cilvēkam, ka vajag ticību, jo tam, kas pie Dieva griežas, nākas ticēt ka Viņš ir un tiem kas Viņu meklē, atmaksā. Savukārt ticība ir sadarbība starp Dievu un cilvēku, kur ir nepieciešamās divas daļas, primārā/svarīgākā - pārliecība par neredzamām lietām, ko cilvēkam dod Dievs Svētajā Garā caur savu Vārdu(ticība nāk no sludināšanas), un otra daļa, kas ir atkarīga no cilvēka, gaidāmā realizēšana(ar sirdi ticēsi(Dieva daļa) ar muti apliecināsi(cilvēka daļa)) Nu lūk, lai notiktu dziedināšanas, ir nepieciešamas 2 lietas: 1)vajag, lai cilvēks dzirdētu sludinātu Dieva vārdu, kur teikts ka Dievs VAR dziedināt un galvenais GRIB(mācība, ka slimība ir Dieva griba ir lieākais iemesls, kāpēc nav dziedināšanu. Parādiet lūdzu evaņģēlijos, kur Jēzus kādam uzsūtīja slimību); 2. Mācīb
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:22:42
Ctulhu, cenšamies, cīnāmies... Bet redzi mēs varam konkurēt tikai ar idejām... Tb reāli resursi mūsu rokās reti kad nonāk lai to realizētu, bet nu cenšamies!
Tamdēļ jau patērētāju sabiedrība derdzīgi neieredz Kristiešus un uz viņiem projicē paši savus grēkus - sak kristieši mantkārīgi! Bet faktiski, Kristietis ir visai nederīgs exemplārs patērētājsabiedrības Magnātiem - Kristietim ir tas bauslis - kad tev ir ēst un ko vilkt mugurā, tad tev pietiek. Kristietis ir aicināts uz pieticību, ja reāli Kristieši paši sekotu sava Skolotāja pēdās... daudzi Biznesi aizietu pa burbuli, jo kristos dramatiski pieprasījums un patēriņš!
Tač arī Kristieši ir grēcinieki un cilvēki... un kā Pāvils saka - mantkārība ir visu grēku māte - tā nu arī mēs krītam tai kārdinājumā! Tamdēļ jau laikam tā galvenā kauja ir jāizcīna pašam savā dzīvē un vietā! Tā teikt - jāsaved kārtībā sava sēta!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:23:01
Ctulhu
Ir gan tadi noteikumi , daudzaas vietaaas teikts - auizluudziet cits par citu - tobish - luudziet par citiem.
Un par labu - tas jau noteikti, ja luudz sliktu, tad taa jau ir burshanaas.
Kasitis [194.8.16.3]
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:25:18
2. Mācība par to, kas cilvēkam jādara no savas puses, lai saņemtu dziedināšanu. Tas ir: ja vēlies saņemt dziedināšanu ir jālasa Dieva vārds par dziedināšanu, jāapliecina tas attiecībā uz sevi(Jēzus Kristus brūceš ES esmu dziedināts), jācīnās pret šaubu domām savā prātā, pret bailēm(jo bailes ir tā pati ticība, tikai nevis Dieva patiesībai bet sātana meliem), pret neticības un negatīvisma domām, un protams, jāiet arī pie ārstiem, kurus DIevs arī izmanto mūsu dziedināšanai(izņēmums, ja cilvēks ir ārkārtīgi skaidri saņēmis Vārdu no Dieva, ka pie ārstiem nevajag iet, bet šoriez ir tikai jātic, bet tie ir reti izņēmumi, kuri notiek ar cilvēkiem, kas ir nobrieduši kristieši, kuriem ir bijuši piedzīvojumi ar Dievu un kas spēj atšķirt Viņa balsi no sātana meliem vai cilvēciskām iedomām)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:25:21
Kasītis, ā tu arī Krievu Sinoidālo Rakstus izmanto lai interpretētu Ebreju 11:1

Esi pastudējis šo rakstu vietu citās valodās - oriģinālā? A to tu nupat blēņas sarunāji, bet pats nemaz to nezini Taču lieku 5īti, ka tu neticēsi tam, kas Ebreju 11:1 rakstīts īstenībā... jo tur nav nekas teikts par "sagaidāmā realizāciju"

"Osušetvļeņije ožidajemogo" ir cita nozīme PAT krieviski, ja zin vārda "osušestvļitsa" izcelsmi un pilno semantiku!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:26:16
Kasītis, esi mēģinājis pie daktera iet... Piemēram zobusāpes ārstē 1as stundas laikā... PAT neticīgajiem
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:28:40
Ctulhu

Nav skaidrs, kaapeec biibeles un tamliidzizgu textu autori tur naff iestraadaajusi vienkaarsus noteikumus sitaam luugsanaam.

Noteikumi:
Luugt var:
1) tikai labu
2) tikai citam.


Zelta vārdi. Bet visnotaļ cienījamos kristiešus pirmām kārtām interesē paša labums.

Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:29:55
Es jau 15x esmu sheit teikusi, ka daavanu var lietot arii nepaziistot daavanas deveeju, taa kaa nevajag atkartoties.
un es tik pat daudz reizes saku, ka ir labi lietot, bet labāk ir par dāvanu pateikties dāvanas patiesajam devējam nevis misteram "gadījumam", sev vai kam citam elkveidīgam

Zini, ko es vel esmu noverojusi pie kristieshiem. Vinjiem ljoti patiik novelt vainu uz Dievu.
nepārspīlē ... tas nenozīmē, ka es nemācīšos, lai noliktu eksāmenu, bet visu perfekti es nekad nezināšu, līdz ar to manu atzīmi eksāmenā noteikts ļoti daudzu lietu kopums (zināšanas, tēma, kura man trāpīsies, veselības stāvoklis, eksaminētāja garastāvoklis), kurus es nevaru ietekmēt, neskatoties uz manu pārliecību par manām zināšanām ... ceru, ka pēc tā tu nesecināsi, ka vaina par nepietiekamu atzīmi tiek novelta uz Dievu ...
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.03 11:35:22
Rausītis
A kaapeec tu domaa, ka neticiigiem vispar kadam pateicas?

Un peec neveiksmiiga eksha, lieku pieciiti, ka tu pati saciitu - tatad tas bija Dieva prats, ka shoreiz nenoliku, jo iistens kristietis jau nevainos eksamineetaaju, kuram vinsh nepatiik
Kasitis [194.8.16.3]
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:35:47
Mulder, kāpēc ņirgājies? Protams, ka es eju pie zobārsta. Dievs savus brīnumus veic tur, kur cilvēkam pats neko nevar izdarīt. Pie zobārsta mēs varam paši aiziet, ir pietiekoši daudz citu slimību, kur mums ir jāsauc palīgā Dievs.
Par gaidāmā realizēšanu. Zini, pat ja Tev ir taisnība, un sinodālais tulkojums ir neprecīzs, tad tas neaizēno visas pārējās vietas, kur Dievs pieprasa kaut kādu darbību no cilvēka, lai veiktu savu brīnumu. Jēzus lika Pēterim ar laivu braukt dziļumā, kur viņi dabūja lomu, nevis zivis nokrita no plika gaisa, Jēzus izmantojo divas maizes un zivis, nevis radīja maizi no gaisa, Viņš pārvērta ūdenī vīnā, nevis radīja vīnu no nekā. Šis ir universāls princips, kas caurvija visu Bībeli.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:46:46
peec neveiksmiiga eksha, lieku pieciiti, ka tu pati saciitu - tatad tas bija Dieva prats, ka shoreiz nenoliku, jo iistens kristietis jau nevainos eksamineetaaju, kuram vinsh nepatiik
man liekas, ka noliegumu par daudz, bet ja es pareizi sapratu, tad pēc neveiksmīga eksāmena es teiktu, ka tas bija Dieva prāts un nevis eksaminētājs, kurš ļoti konkrēti man grib ieriebt (galvenais, ka es to zinu) ... pat ja tā būtu, kur te ir pretruna .. eksāmena laiku un eksaminētāju nenosaku es, man ar to ir jārēķinās. es varu pēc labākās cenšanās izdarīt visu no savas puses, bet ar varu panākt nevaru neko ... nākamreiz es lūgtu Dievu, lai apstākļi man ir labvēlīgi eksāmena noikšanai, lai kas tas arī būtu.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.03 11:48:25
Rausītis
OK, turpini luugt un ticet, gan jau viss notiksies,kam jaanotiekas
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.03 11:55:35
Ctulhu
pirms sāc zirgoties izlasi kontekstu, gudrīti, un nevadies pēc aizspriedumiem :P
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.03 12:01:39
Mulders
Farmācijas bizness... gan jau ka tev nav svešs! Cik tas maxā īstenībā, cik realitātē un uz ko firmas spiež. Nav jau tālu jāmeklē - putnu gripa - cik ļimonus pasaule izgāza par "vakcīnām"...
Ta mēs sākām runāt par zālēm garīgu kaišu ārstēšanai, a tu uz putniem un vakcīnām pārbrauci.
Turklāt tie ir risināmi jautājumi, mēs runājām par to, kā cilvēkipaliek labāki, pateicoties psiho* petījumiem.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.03 12:06:33
Ctulhu
Arii kodolierocji padara cilveekus labaakus, piemeeram, vinjiem vairs nav jaanervozee par neizbeegamajiem asteroiidiem.
Toties krietni vairāk jānervozē par iespējamajām bumbām, ko kāds var uzmest uz galvas.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.06.03 12:08:14
Vai kristiešiem ir jāatsakās no ikvienas alternatīvas (lūgšanai) ārstēšanas formas, tikai tapēc, ka viņa nepagodina viņuprāt patieso Dievu? Piemērām no Filipīnu vai Tibetas utml. medicīnas praktiska pielietojuma, Sibīrijas šamaņa dziedināšanas utml. prakses, ģimenes ārsta ieteiktajiem medikamentiem vai procedūrām. Ko-e?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 19870