atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Luterisms un Gara Dāvanas
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.02 16:22:37
Šādu tēmiņu gribēju parunāt!

Luteriskā mācība paģēr, ka Dieva brīnumi Baznīcā sākumā (mēles, pravietošana, dziedināšanas) bij kā Dieva zīmogs Apustuļu runātajam Vārdam. Toreiz nebij Kanonizēts Dieva Vārdu rakstu krājums, tamdēļ bij jābūt citam veidam kā drošticami apstiprināt Dieva mācību!

Tomēr Luterāņi nenoliedz Dieva brīnumus un Gara dāvanas arī šodien!

Tad nu jautājums - kādas būtu šodienas šādu brīnumu mērķis Baznīcā? Sākotnēji acīmredzot tas bij - stiprināt ticību? Vai šodien ticību Dievs stiprina ar kaut ko ārpus Dieva Vārda? Ja nē, tad kāds ir šodienas brīnumu mērķis? Jeb tomēr šodien brīnumu vairs nav?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 09:45:38
Donachka - par to jau es runāju. Mums nedrīkst būt rūgtums uz Dievu, tajā pašā laikā mums jābūt ticībā stipriem līdz galam, un nevis vilties Dievā un pataisīt Viņu no mīloša Tēva par sadistu, kurš lai pārmācītu savu bērnu sakropļo to vai nogalina. Mums ir jāvadās pēc likumiem un likums ir tāds, ka Jēzus brūcēs mēs esam dziedināti, un ka Viņš uznesa mūsu slimības krustā un ka mēs rokas slimajiem uzliksim un tie taps dziedināti un ja kas ir nevesals lai aicina draudze vecajus un ticīgā lūgšana uzcels slimos.
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 09:46:53
Rausītis - es jau neapgalvoju, ka man par Ījabu ir 100% taisnība. Tās ir tikai pārdomas.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.06 09:47:12
dziedināšana ir nepāprotami teikts, ka tā ir atkarīga no mūsu vai no citu cilvēku(kā tam paralizētajam, kuru nolaida caur jumtu) TICĪBAS
šajā gadījumā ticība, kā rīcība (laišana caur jumtu) vai paļaušanās uz Dieva lēmumu, citiem vārdiem sakot, vai Tu domā, ka Jēzus slimo dziedinājā, tādēļ, ka viņam bija tik neatlaidīgi draugi, vai tāpēc, ka viņš bija žēlīgs?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 09:47:28
kasitis [62.85.13.185]
Tieshaam? Un kaa tu izskaidro to, ka tas puisis nomira?
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 09:53:12
Ingars "Un tagad ko teikšu tev varbūt nepatiks - primārais nav miesas dziedināšana, bet gan pestīšana."
Es savukārt pateikšu Tev vēl kaut ko interesantāku. Primārais nav pestīšana, primārais nav tas, ka mēs iesim uz Debesīm utt.
Primārais ir tas, ka mums ir attiecība ar Dievu kā personību, kā Tēvu. Daudzi kristieši tik ļoti baidās par savu pestīšanu, par to, lai nenokļūtu ellē, ka ja Dievs izdomātu no Debsīm pārcelties uz elli, viņi pateiktu, "ej ka Tu Dievs uz elli, mēs labāk paliksim debesīs". Mūsu mērķis ir Dievs kā personība jau šeit uz zemes, pestīšana, grēku piedošana ir kā līdzeklis tam un Debesis sekas. Regulāras, dziļas, patstāvīgas attiecības ir mūsu pamats, un nevis teoloģiskas konstrukcijas mūsu prātā. Mums vajag zināt nevis par Dievu, bet pašu Viņu un uz to mums ir jātiecās.
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 09:56:34
Elkdievība nav tikai tādi rupji elki kā manta vai netiklība, vai pagānisms. Elks var būt viss, kas nav pats Dievs kā personība, pat Dieva radītas lietas kā konfesija, teoloģija, Dieva klātbūtnes sajūtas, Sv.Gara dāvanas, kalpošana, pat Debesis. Ja mums Debesis ir svarīgākas par Dievu, ja Debesis ir galvenais, uz ko mēs tiecamies un nevis Dievs kā personība, tā ir elkdievība.
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 09:59:16
Rausītis. Jēzus mīl VISUS cilvēkus, bet žēlastību dāvā TICĪGAJIEM. Viņš mīlēja arī tos cilvēkus, kurus viņš nedziedināja viņu neticības dēļ, taču viņš NEVARĒJA viņus dzidināt, jo tādi ir spēles noteikumi.
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:05:27
Donackka - es nezinu, kāpēc Viņš nomira. Es uzskatu, ka mūsu (visu pasaules kristiešu) izpratne/mācība par Dievu ir maldīga, ne tāda kā pirmdraudzei. Es to redzu tā pēc pirmdraudzes, kad Baznīcā ieplūda pagāni un ienesa tajā maldu mācības, kas savu apogeju sasniedza tumšajos viduslaikos, kad Baznīca(ar atsevišķiem izņēmumiem, piem.Ķempenes Toms u.c.) ar savu inkvizīciju un korupciju bija antikrista perēklis nevis Jēzus mācekļu kopība. Sākot ar Lutera atklāsmi par pestīšanu ticībā Baznīca sāka pamazām atgūt to stāvokli, kas bija pirmdraudzei, bet tas vēl nav noticis pilnībā, vienās draudzēs vairāk, vienās mazāk. Piemēram Āfrikas kristiešu vidū notiek milzīgākie brīnumi un iemesls pēc manām domām ir tieši tas, ka viņiem nav šo maldu mācību bagāžas, kā tas ir Rietumu pasaulē.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:08:52
kasitis [62.85.13.185]
Afrikas kristieshu draudzee notiek briinumi taapeec, ka vinjiem nav probas ticet gariigaam lietaam, pirms tam bija shamanji un tagad kristietiiba + shamanisms. Zinaam mees tos Afrikas kristieshus - no riita uz bazniicu, vakaraa pie ciema vecaja.
PV draudzei jau nu gan par Dievu izpratne ir, ka Dievs dziedina VISUS cilveekus, tikai realitate izraadaas daudz savaadaaka. Tikai shajaa draudzee tie "mazticiibas"gadiijumi tiek ruupiigi sleepti.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.06 10:14:36
kasitis [62.85.13.185] Jēzus mīl VISUS cilvēkus, bet žēlastību dāvā TICĪGAJIEM.
pestīšanu viņš dāvā ticīgiem, bet bez viņa žēlastības pasaule pat 1 dienu nepastāvētu

Viņš mīlēja arī tos cilvēkus, kurus viņš nedziedināja viņu neticības dēļ, taču viņš NEVARĒJA viņus dzidināt, jo tādi ir spēles noteikumi.
jā vēl viens zinātājs ... izrādās Jēzus kaut ko arī nevar un ir saistīts ar spēles noteikumiem
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:15:08
Muļķības. Viens no PV kalpotājiem ir džeks ar milzīgu izaugumu uz veselu pusi sejas, kas izskatās briesmīgi. Ja viņi tiešām slēptu šādus gadījumus, tad viņi slēptu arī to džeku. Protams, mēs nepārtraukti ikdienā redzam cilvēkus, kas nesaņem dzidināšanu, taču mēs nevis izkropļojam Dieva vārdu padarot Dievu par sadistu, tādejātdi atņemot jebkādu pamatu ticēt Viņam, bet turpinam ticēt Viņa vārdam, atzīstot SAVU nepilnību un tiecoties uz tādu stāvokli kā pirmdraudzē, kas ir mūsu etalons.
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:18:24
Rausīti, nu tad izskaidro Marka 6:Un Viņš tur nevienu brīnumu nevarēja darīt, tik vien retiem vājiem Viņš rokas uzlika un tos dziedināja.
6 Un Viņš brīnījās par viņu neticību.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:18:56
kasitis [62.85.13.185]
Viens no PV kalpotājiem ir džeks ar milzīgu izaugumu uz veselu pusi sejas, kas izskatās briesmīgi.
Nu jaa, to nosleept nevar, dzeks grib naakt uz draudzi, aizliegt jau nevar.
Un nav nekadas muljkjiibas. es zinu gadiijumu, kur kristiigaa gjimenee nomira ziidainsi, draudzee par to tika kluseets, nomira puisis ar veezi - par to arii nerunaaja. It kaa dziiviiba un naave nestaaveetu Dieva rokaas.
Bet ja jau PV speelee ar Dievu kaadas speeles - nu ko, katram savs. Es ticu tam, ka Dievs vienkaarshi miil un liek saulei spiidet gan paar taisniem, gan netaisniem.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:21:29
a_masiks
Kaapeec nepareizi? Dievs nav kafijas automats, kuraa iemet kapeiku (paluudzies) un tev - baac, no gaisa nokrit atbilde. Dziiviiba un naave ir Dieva rokaas. Un es par sho teemu netaisos sekulari spriedeleet. Vnk mani bessi laukaa sie te PV adepti, kuri uzskata, ka Dievs miil tikai veselos un skaistos un bagatos. Tobish, ja tads neesi, tad par maz tici.
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:23:12
Masiks Protams, ka es nevaru zināt iemeslus, kāpēc tas puisis nomira. Tomēr viens no iemesliem varētu būt mūsu nepilnīgā izpratne par Dievu. Jo es tagadējo Baznīcu neuzskatu par pareizu, jo tā neatbilst Ap.d. aprakstītajai baznīcai. Tomēr tas mums nedod tiesības apgalvot, ka Dievs ir mainījies, jo Jēzus ir tāds pats vakar, šodien un mūžīgi mūžos. Ja kur ir problēma, tad mūsos un nevis Dievā un tas mums dod motivāciju vairāk meklēt Dievu un Viņa patiesību.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:26:45
a_masiks, nevis atšķirīgs, bet dziļāka izpratne!

Dieva mīlestība nav tik viegli saskatāma cilvēku ciešanās, Dieva mīlestība ir atklājusies Jēzu Kristū Ikviens kristietis-ārsts saprot, ka cilvēki cieš un mirst cilvēku, pasaules un velna grēku dēļ, bet tiek pestīti Jēzus Kristus dēļ!
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:27:43
Donachka - problēmas ir tad, kad mūsu dzīvē labklājība un veselība kļūst par galvenajām vērtībā. Tad tā ir elkdievība. Jā, es ticu, ka labklājība un veselība ir Dieva griba manai dzīvei. Tomēr GALVENAIS ir attiecības ar Viņu, un pārējais ir piemetamā daļa. Ja Tu man esi, man nevajag ne debesis, ne zemi". Jā, mums vajag lūgt pēc dzidināšanas, bet ja mums galvenais ir attiecības ar Dievu, tad ja arī mēs nesasniegsim labklājību/veselību vispār vai ne tajā laikā vai veidā, kā mums gribētos, tad tomēr mēs nevilsimies, jo mums būs GALVENĀ/VIENĪGĀ vērtība, attiecības ar Dievu.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:29:09
a_masiks
Manuprat, PV adepts nevareetu buut aarst , nu labi - kads acu vai ausu aarsts varbuut, no tadaam slimiibam iipashi daudzi nemirst. Bet kada beernu neirokirurga vai kardiokirurga ticiibu, tas noteikti izshaubiitu.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:30:29
kasitis [62.85.13.185]
Nesaprotu tikai vienu - kaapeec par piemetamo dalju PV tipa draudzes tika daudz tiek runats un luugts.
kasitis [62.85.13.185]
# Iesūtīts: 2008.06.06 10:30:35
Masiks, es jau arī saku to pašu. Arī mana ticība nav pilnīga. Arī man nav 100% garantijas, ka tikšu dziedināts. Tomēr mans PIENĀKUMS ir ticēt, ka Dievs mani var un grib dziedināt un to izdarīs, ja vien Viņš man īpaši nepasaka, ka man pietiek ar Viņa žēlastību, tā kā Viņš to pateica Pāvilam.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 85 , pavisam kopa bijuši: 21238