atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.01 15:47:58
Jošs Mulders
Pats Dievs ntureeja par kaunu naakt kaa viens no mums - Cilveeks!
... maaciiba, ka Dievs darbojas caur kaut kaadaam magjiskaam, mistiskaam, energjiskaam un hvz veel kaut kaadaam (skat holivudas specefektu filmas) kreisaam metodeem

Nu, tas Cilvēks, kas atnāca, kā reiz darbojās ar visādām mistiskām metodēm, ūdeni vīnā pārvērta, maizi pavairoja, cilvēkus dziedināja nevis ar tabletēm, bet tikai pieskaroties utml.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.01 15:52:46
EM, es jau nesaku, ka taa nedriixt tapt dziedinaats... Ja kaads kaut kur taa Dziedina un pie vinja neatrod nekaadu vainu... lai ir. Bet kaa jau es teicu - ja man saap zobes, es eju pie taa, kursh ir Dieva iestaaditis risinaajums pirmkaart - stomatologa!

BTW Arii KRistus neuzstaajaas pret VD kaartiibu un kad dziedinaaja spitaaliigos, tad tomeer suutiija shos pie priesteriem izveikt attieciigos shkjiistiishanaas rituaalus!

Shajaa gadiijumaa tas buutu taa... ka... ja esi dziedinaats kaa neparesti, jauki, bet tomeer pie aarsta atraadies... Kristus savus dziedinaashanas briinumus nenoviena nesleepa un kaa jau teicu - pat skeptiski priesteri vareeja to konstateet. Muusdienu "dziednieki" kaa taada massonu lozha... visi zin, ka Kjiina ir, neviens nezin kur taa ir!

Tas ir bezatbildiigi cilveekiem boreet par mistisku dziedinaashanu un neteikt preciizi kaa un kur... taa vietaa, lai prosto aizsuutiitu pie aarsta!

Ij... ja izriikojas kaa Sveetais te saka - pretstata tradicionaalo mediciinu pret vinja piedaavaato alternatiivu - tad kaut kaa uz taa fona saliidzinot Dieva dziedinaashana izsktaaas nu taaa... success rate ir nu baigi zems...

Veel ar tiem viiniem u.c. briinuiem ir taada interpetaacija, Dievs Kristuu paraada Dievishkjo darbiibu iisaa momentaanaa laikaa to pashu, ko mees cilveeki redzam ilglaiciigi... bet faktiski neieraugaam tajaa Dievu, jo tas notiek katru dienu, katru gadu... un mees pie taa esam tik ljoti pieradushi, ka mums tas vairs nav briinums!

Arii dziivee cilveeki faktiski uudeni paarveersh viinaa... caur viinogu koku un ruugshanas procesiem... tik tas notiek ilgu daudzu gadu garumaa... un neviens to nesauc par Briinumu, bet kad Dievs to izdara iisaa laikaa, tad ats ir briinums!

Cilveeku dziedina daudzu dienu vai meeneshu laikaa... un neviens to nesauc par Briinumu, bet kad Dievs to izdara iisaa laikaa... jaa nu tad redz ka Briinums...

Bet tieshi taapeec Kristus teica, ka juudi prasa ziimes, bet citas ziimes netiks dotas kaa vien Jonas ziime... jo visa VD paraada kas notiek ar cilveeku, ja Dievs iet vinjiem burtiski priekshaa un pakaljaa un dara briinumus ikdienas cauri 40 gadiem... cilveeki ATKAL pie taa pierod kaa pie pashssarpotamas lietas, un Dievs var iet bekot... vinjam gods netiek dots!

Tad nu es tomeer ticu, ka Dieva mediciinaiskais success rate ir daudz augstaaks nekaa to var noveerot pie Harizmaatiem, kuri skrupulozi sargaa un sleepj savu izdziedinaato mediciinas veesturi... tikai jaaredz ir pareizajaa vietaa... jaaprot paziit to vietu KUR DIevs darbojas... ja tu Dievu meklee tur kur vinjsh iegriezhas pa retam, tu vinju reti redzeesi... protams tad breeksi no prieka, ka Dievs bijis ciemos iegriezies... bet izej uz ielas, tur DIevs ir ikdienas... un ciinaas un ciinaas un ciinaas... mans darbs ir netaalu no Gailjezera... kaads cilveeks man teica - Cik zheel, ka tur tik daudziem jaaciesh... Bet es skatoties uz sho slimniicu redzu ko citu - Cik daudzi tur tiek dziedinaati!

Paradoxaali sanaak... ka es esmu skeptisks pret shiem "briinumiem" kurus reportee visaadi juusmotaaji... bet Dieva briinumu es redzu KATRU Dienu... viens taads briinums mani no riita modina pa mani leekaajot un vakaros skrien pretiim un saucot ar mani rotaljaaties ar bumbu uz otru istabu... man Dieva Briinumi ir 24x7 man nevajag palielinaat "dozu" lai ticeetu...
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.01 15:55:22
Adonika
Jo cik dzirdēts tieši par homeopātiem (kas ir sertificēti un atzīti ārsti nevis šarlatāni), tad to svārsta metodi piekopj daudzi.

Ko cilvēki runā, ko kāds dzirdējis, es nezinu. Es zinu to, ka NEVIENS no ārstiem homeopātiem, pie kā ir ārstējušies mani ģimenes locekļi, nekad nekādas nedz svārstu, nedz jebkādas citas apšaubāmas diagnostikas metodes nav piekopuši.
Tieši otrādi - tikai klasisko diagnostiku - laboratoriskos izmeklējumus.
Un, protams, ievāc anamnēzi - tikai rūpīgāk un plašākā griezumā, nekā klasiskie mediķi.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:09:55
Vai 4. Moz. 5:14-28 vai 2. Ķēn. 20:7 ir homeopātija vai nav?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:10:47
Ctulhu, Dievs pac ir materiaalists... pirmais ko izdariija - radiija mateeriju un visu shito jautriibu - un veel pateica - ka tas uiss ir Labs!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:14:21
Aivars, tas vairaak izskataas peec klasiskaas kjiimijas...
Pirmais vairaak placebo/nocebo efekts, bet otrs klasiska kjiimija... Gan jau Ctulhu izpeetot pareizo viigju plaaceni atrastu kaadu labu vielu, kas noder augonju dezinfekcijai/aarsteeshanai!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:17:07
Ctulhu, ir, bet tas ir offtopiks!

Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.01 16:17:18
Jošs Mulders
bet otrs klasiska kjiimija...

Nevis ķīmija, bet fitoterapija (zāles no augiem)!
Klasiska ķīmija ir kādas atsevišķas iedarbīgas vielas sintezēšana ārpus tās dabigās atrašanās vietas jeb arī jauna savienojuma izmantošana.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:19:43
Nevis ķīmija, bet fitoterapija (zāles no augiem)!

Nu kaada shkjirba vai tev tajaa zupaa ir tas cirvis vai nav... aarstee ta zupa... Kaa tad tu domaa tradicionaalaa mediciina savas vielas dabon... nepateikshu % bet ljoti lielu dalju njem no augiem kaareiz... Nezinu kaa tavos laikos, bet manaa laikaa skolaa pat bij obligaati jaavaac aarstnieciskie augi, un no tiem ne visiem taisiija klasiskaas iepakojumu teejinjas...

Kjiimija ir kjiimija - neatkariigi vai taa naak pa taisno no celjmallapas vai no taadas celjmallapas kas laboratoriski apstradaata un par pulveriiti/smeeriiti padariita!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:23:25
Jošs Mulders
Kāds doktors reiz izteicās, ka visa medicīnas vēsture pamatā ir placebo vēsture . (Dziedināšana ir brīnums, ko Dievs ieprogrammējis pašā rumpītī, kam zāles tikai palīdz) Varbūt, ka homeopātija arī tāda pati vien ir?
Kā cilvēks, kurš nesaprot, kāpēc tiek svētīta eļļa ar ko slimniekus `svaidīt uz pieres` ja vātis ir kur citur, neredzu iemeslu, kāpēc homeopātiskās saskalas ir diži apkarojamas. Nu ja kādam palīdz aqua vulgaris destilata, tad lai tik sukā iekšā.
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.01 16:27:00
Jošs Mulders
Kjiimija ir kjiimija - neatkariigi vai taa naak pa taisno no celjmallapas vai no taadas celjmallapas kas laboratoriski apstradaata un par pulveriiti/smeeriiti padariita!

Lūk, te nu vienreiz man Tev jāsaka, ka Mulderam nepareizi.
Ja to vienu vieliņu no ceļmallapas, kas piem., dezinficē, izpēta , nosintezē un pārdod pudelītē, tad tā ir ķīmija.

JO - kad lieto VISU ceļmallapu (vai tās ekstarktu vai tējiņu), tad tur iekšā ir vēl daudz citādu vieliņu, kas sabalansēti, varbūt pat viena otras iedarbi papildinot vai pat pamainot - kombinācijā ir daudz iedarbīgāka par to vienu atrasto un nosintezēto vieliņu.

Pie kam, pārdozēšana un attiecīgās blaknes tad var būt klāt kā likts.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:31:00
Nu ja kādam palīdz aqua vulgaris destilata, tad lai tik sukā iekšā.
A tu domaa, ka cilveeki ir speejiigi pashi noteikt kas un par cik vinjiem paliidz un kas nee? Atkal... muusu postmodernismaa ar saukli "Tu pac visaa esi gudrs"... tiek radiita maaniiga situaacija, kuraa cilveekiem tiek iedroshinaata paarlieciiba, ka vinji pashi ir vislabaakie aarsti, diagnozes uzstaadiitaaji un rehabiliteetaaji! Un tad nu muusu mediciinai ir jaaciinaas ar visaadiem "pashdarbniekiem" kas veezi 4aa stadijaa ar destileetu uudeni meegjina saarsteet!

Tas Placebo efekts ir divpusgrieziigs zobens... Tas var radiit arii maaniigu paarlieciibu, ka tev ir kljuvis labaak! Pashsugjestijai ir liels speeks... un taada lieta kaa "saapes" (u.c. signaali) mums ir Dieva doti kaareiz lai tie signalizeetu par abnormaalu situaaciju... riit opiju un saukt to par aarsteeshanu - tas nav praatiigi!

Un es zinu homeopaatu to triku - vinji tev par daargu naudu sukaa iekshaa destileetu uudeni - tev labaak iisti nepaliek, bet ja tu izdomaa atteikties, tad shie saka - ja attiexies, kljuus VEEL sliktaak... Kursh cilveeks buus gana drosmiigs partraukt kaut kaadu debilitaati, kas nedod labumu, ja vinjam piesola, ka tad kljuus sliktaak! Riskanti! Cilveeks vienmeer domaa - a ja nu tomeer tas paliidz - un turpina maxaat lielu naudu par tiiru uudeni!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:33:34
JO - kad lieto VISU ceļmallapu (vai tās ekstarktu vai tējuiņu), tad tur iekšā ir vēl daudz citādu vieliņu, kas sabalansēti, varbūt pat viena otras iedarbi papildinot vai pat pamainot - kombinācijā ir daudz iedarbīgāka par to vienu atrasto un nosintezēto vieliņu.

Eeeee... un taa NAV Kjiimija?

Taatad, ja darbojas viena viela - kjiimija, a divdesmit viena - nav kjiimija?

Protams tu taa vari uzskatiit, bet es esmu jeedzienu tradicionaalo noziimju piekriteejs... un visas dziivaas dabas procesi pirmkaart ir kjiimiski procesi, taatad tiiraa kjiimija... Muusu fiziskais kjermenis ir kjiimija darbiibaa! Taapat arii celmallapas un pienenes un kaaposti ir kjiimija... vitamiini kas ir aabolos ir kjiimija...

Jeedziens taads - kjiimija - zinaatniska nozare! Vai taa ir uz lauka vai laboratorijaa, taa ir viena un taa pati kjiimija... tikai cilvji, protams, lauka kjiimiju veel tik labi neizprot!
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.01 16:42:26
Jošs Mulders
Es šeit terminu ``kīmiskās zāles" lietoju šajā sašaurinātajā, vienas vielas nozīmē, kādā vielas dabā nemaz tik bieži nemēdz būt.
Tējiņas, ko tu bērnībā lasīji un nodevi, ir t.s. fitoterapija - no augiem gatavotas tējas, ziedes, u.c.

Un es zinu homeopaatu to triku - vinji tev par daargu naudu sukaa iekshaa destileetu uudeni - tev labaak iisti nepaliek, bet ja tu izdomaa atteikties, tad shie saka - ja attiexies, kljuus VEEL sliktaak...

Šeit tu argumentē ar tevis necienīgu viena tante teica pļāpu.
Tas, ko tu šeit raksti, droši vien attiecas uz visvisādiem dziedniekiem, pūšļotājiem un tamlīdzīgiem tipiem, bet NEKAD uz ĀRSTIEM HOMEOPĀTIEM, kas stingri turās pie sava ārsta solījuma un rīkojas medicīnas zinātnes robežās.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.01 16:47:53
rīkojas medicīnas zinātnes robežās.

Un tomeer shii zinātne nevar paskaidrot homeopaatijas efektu, ja taads arii ir!

Es, protams, neiru medikjis... bet muusu industrijaa arii ir taadi "modes kliedzieni" kad kaadi vaardi, koncepcijas ir kaa modes kliedziens... kaadus gadus ir ejosha ideja, kuru droshi vienmeer vareesi paardot klientiem pieminot pareizos acleegas vaardus... Domaaju taa ir jebkuraa industrijaa - tai skaitaa arii mediciinaa - kura, lai kaa tev tas nepatiktu - IR industrija!

Shodien homeopaatija, riit kaut kas cic...

Kaadreiz par lobotomiju deva nobeli, shodien tas ir aarpus likuma! Arii mediciina mainaas!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:50:15
Jošs Mulders
Noklausies šeit atrodamajā linkā, ko par homeopātiju saka kristietis, OSI direktors, ķīm. zin. Dr.Kalviņš, mildronāta u.c. zāļu sintezētājs.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.01 16:53:36
Jošs Mulders
Homeopātija pastāv kopš 19.gs. vai agrāk, īsti nezinu. Un iet plašumā. Piem., daži LV vesel.apdrošinātāji, kas vispār ļoti žņaudzas ar zāļu apmaksām, tomēr maksā par homeop. zālēm.

Jautāju ārstei, kāpēc. Viņa teica, ka acīmredzot konstatējuši, ka šīs zāles labi iedarbojas un pacienti izārstējas labāk, ātrāk un ar mazāk blaknēm - tātad slimo kasei par pacienu ir mazāki izdevumi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 17:32:29
Noklausiijos 2/3

Bilde skaidraaka! Nu luuk... tatad mums te ir konflikts starp to, par ko tie onkas arii runaaja... Homeopaatija kaa kjimiija/fizika un Homeopaatija kaa placdarms suudu vaariishanai!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.01 23:58:01
Teoseksologs [195.13.135.94]
Meklē rakstos!
Sivēns raksta:
# Iesūtīts: 2010.02.27 21:28:02
beidzot esmu dzirdējusi vienu riktīgu zinātnisku izskaidrojumu par to, kas ir homeopātija, kā veidojas un kā iedarbojas homeopātiksās zāles. http://www.lkr.lv/lat/arhivs/?doc=335 19.februāra raidījums "Aktuālā diskusija"
Tātad tur nav nekādas maģijas un okultisma!!!!!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.02 08:16:45
Rudens rozes balss
Noklausies šeit atrodamajā linkā, ko par homeopātiju saka kristietis, OSI direktors, ķīm. zin. Dr.Kalviņš, mildronāta u.c. zāļu sintezētājs.
nokalusījos 2/3. Nožēlojami. Un zīmīga bija maza, "nemanāma" piezīmīte pašā raidījuma sākumā. Kas liecināja, ka raidījumā paustajām idejām no Dr.Kalviņa puses, nav nekāda saistība ar zinātni. Tb - bija sajūta par dežavu, tjipa Buiķa torsionu laukiem.

Starp citu. Džeks reāli nosauca ūdens molekulu kristalizācijas = sakārtošanās ennerģētisko kapacitāti. izpalika tikai 1 sīkumiņš - precīzs aprēķins, CIK stipri un cik ilgi jākrata ūdens, lai vismaz 1/2 ūdens molekulu iegūtu šo enerģiju lai sakārtotos ap vajadzīgajām ķīmiskajām molekulām. Ja nemaldos... var internetā sameklēt, cik ilgi un cik stipri dBm jābļauj uz ūdeni, lai uzvārītu 1 glāzi tējas...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 17146