atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.01 09:44:38
armilo ja homeopāts uzstāj uz ūdens kratīšanu 30 X, ne vairāk, ne mazāk, tad šeit jau iekrāsojās okultisma praktiskās iezīmes...

armiloprāt okultisms ir mehāniska pakratīšana? tāda okultā fizika.. droši vien tas iegājies vēsturiski kā min. nepieciešamās reizes, var jau kratīt arī vairāk, būs vēl labāk - vēl pilnīgāk sastrukturēsies, kā prof. Kalviņš arī norādīja.
žēl tikia, ka raidījumā neapskatija tuvāk hp komplektā ar vārdošanu(?). bet ticamāk, ka arī tur nav nekā tāda, varbūt vnk tradīcija izteikt novēlējumu, līdzīgi kā citos gadījumos novēl labu ceļu!, ne puha ne pera! utml. ārsts nekristietis varētu teikt lai palīdz un nekaitē, kristietis kko no Tēvreizes vai tādā garā.
viens ir skaidrs tūlit, ka nekas slikts tur būt nevar, tad tas sen būtu ticis nodots atklātībā (jo šķērsām ārsta zvērestam/elementāram godīguamam)!

un vispār. jebkura šūme šai sakraā ir lieka tāpēc vien, ka jebkurš taču var apvārdot jebko, bijusi tikai attiecīga vēlēšanās. galu gal ā arī parastajās aptiekās uz receptēm gatavavojamās zāles - to tāpat dara mums neredzams cilvēks blakustelpā.
bet mēs taču ārstiem principā ticam? mēs arī ticam, ka jebkura pavāre nav latenta indētāja, šoferis hroniksks dzerājs un ka pilots ir pieskaitāms?
nu vismaz tam, ka Jēzus Kristus stiprāks par jebko, taču armilo tic? jeb varbut netic..?? un priekš kam tad ēdiena svētīšana, arī tas nav tukšs rituāls, tā ka... mēs nevienu pašu brīdi neesam iemesti kā tādi nabadziņi Okulti Sakultajā Kultenī
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.01 10:02:06
kas visā šajā storijā ar turpinājumiem uztrauc mani - ne jau konkrēta nezināšana, tā ir viegli labojama lieta.
kas ir patiesi uztraucoši - jau apriorais melīgums, faktu vienpusīga atlase, šī klajā tendenciozitāte, un tā nav sagadīšanās - raidījumā par kristīgo meditāciju precīzi tas pats... arī šeit - nebijušas tās sašutuma pilnās klausītāju atsauksmes, visticamāk viss tāpat arī būtu palicis. es personīgi nevienu brīdi nenoticēju raidījuma vadītāja pēkšņajam godīgumam.

P.S.
starp citu - ja nu reiz meklēt tos vellus, tad tie nav jāmeklē nekur tālu, nedz ārpusē. pēdējos laikos ragainais būs - kur? diemžēl tepat vien, baznīcā, starp kristiešiem, tieši mūsu vidū... no tā Jēzus brīdina visās (gandrīz visās) šo pēdējo laiku atklāsmēs....
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.01 10:20:58
Balss, es vēlētos nodalīt profesionālos ārstus no tautas dziedniekiem un ekstrasensiem, kas zem homeopātijas var iebarot visu ko. Tieši šādu, kaktu kursus beigušu ārstu – pašdarbnieku pacienti riskē nonākt dēmoniskās ietekmēs. Ja Tavs ģimenes ārsts izraksta Tev homeopātiju, tad es tam neiebilstu. Tava brīva izvēle. Tradicionālie mediķi pārsvarā ir brīvi no medikamentu spiritualizēšanas.
„Atminies, ko Jēzus saka par to, kas cilvēku apgāna - vai tas, kas viņā ieiet jeb no viņa iziet ?”
Jā, to es atminos. Bet šajā reizē piedāvāju atminēties ka tieši caur ēšanu Ieva pazaudēja savu ticību.

Jona, ja ir vēlēšanās, tad paklausies vēlreiz pirmo raidījumu, kurā viesis kategoriski uzstāja uz skaitli 30. Viņam tieši tika jautāts, vai var kratīt vairāk, uz ko viņš atbildēja, nē.
„nu vismaz tam, ka Jēzus Kristus stiprāks par jebko, taču armilo tic? jeb varbut netic..??”
Tam armilo tic gan!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.01 10:51:56
armilo
Bet protams - es nekad un nekur neesmu iestājusies par visvisādu šamaņveidīgu t.s. dziednieku vai kā nu kurais sevi dēvē, pakalpojumu izmantošanu.
Es runāju par homeopātiju kā medicīnas nozari, kuru lieto ārsti ar klasisko medicīnisko izglītību. Lai gan t LV ir arī kāds ārsts ar diplomu, no kura intervijās ir dzirdēti visai ezotēriski/šamaniski teksti.
Bet tam NAV sakara ar homeopātiju un homeopētiskām zālēm.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.03.01 11:27:14
Rudens rozes balss
kā skaidro to, ka daudzi homeopāti pareizās zāles nosaka ar svārsta palīdzību? Man kaut kā tikai ar dziedniekiem velkas paralēles.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.01 11:45:39
armilo

man nav vēlēšanās otrreiz skatīt pirmo raidījumu, bet pat ja kas tāds tika teikts, kāds tam ar okultismu sakars. pats redzi, prof. Kalviņš visu izskaidroja daudz pamatīgāk, praktizējošie ārsti jau var arī nepārzināt iedarbības mehānismu visos sīkumos (ko toties zin pateikt zinatnieki), viņi ir vairāk spēcīgi savā jomā - ārstniecībā un tās rezultātos.

Tradicionālie mediķi pārsvarā ir brīvi no medikamentu spiritualizēšanas

žēl, ka nezini pašus šīs tik jaukās tradic. medicīnas pirmsākumus, bet tie meklējami nekur citur kā sengrieķos/viņu dievos... Asklēpija (zini tādu?) padomdevējs bija ne viens cits kā kentaurs Hīrons... par vēl senāko ēģiptiešu medicīnu ij nerunāsim - ar to vispār nodarbojās vieni burvji un magi (viņi paši arī priesteri - amatu apvienošanas kārtībā), musu draugs Hānemanis uz viņu fona ir mazs puisītis ar spārniņiem aiz muguras.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.01 11:50:10
vispārējai uzziņai:


"... Principā medicīna ir nedalāma. Vēl Hipokrāts mācīja, ka ir divas terāpijas metodes: ārstēšana ar līdzīgo vai ar pretējo. ...

... Hipokrats vēl 4. gadsimtā pirms mūsu ēras konstatēja, ka zināmi dabas produkti, lietoti lielākos daudzumos, veseliem cilvēkiem varēja izraisīt simptomus, kas bija līdzīgi noteiktu slimību izraisītiem simptomiem, kamēr mazāki šo pašu vielu daudzumi var šos simptomus mazināt.

Divus tūkstošus gadus vēlāk – 1790.gados -- cienījams vācu ārsts Zāmuels Hānemans (Samuel Hahnemann), šo ideju paplašināja un pārveidoja medicīniskās prakses vajadzībām, nosaucot to par homeopātiju. Tajā laikā medicīnā plaši pielietoja asinsnolaišanu un indīgo medikamentu izrakstīšanu, tāpēc Hānemans meklēja saudzīgāku un efektīvāku veidu slimību novēršanai un ārstēšanai. ...

Viņš pats bija savu pētījumu pirmais objekts, lietojot divas dienas devas cinhona, kura darbīgais komponents ir hinīns, ko tagad lieto malārijas ārstēšanai.

Pēc dažām dienām parādījās šīs slimības klasiskie simptomi, kas apstiprināja Hipokrata teorijas pirmo daļu. ..."

utt.utt.
http://www.mitela.lt/index.php?cid=7&nshow=49〈=lv
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:13:47
Dziedinošās zāles pašas par sevi ir no Dieva, bet ne klātpieliktais spiritisms
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:25:17
Adonika
[Offline]
# Iesūtīts: 2010.03.01 11:27:14
Rudens rozes balss
kā skaidro to, ka daudzi homeopāti pareizās zāles nosaka ar svārsta palīdzību? Man kaut kā tikai ar dziedniekiem velkas paralēles.


Nu te laikam ir tas gadījums, kad jāizvērtē ārsts nevis homeopātiskās zāles.
Es ar homeopātiju saskāros caur ARSa dakteriem neviens neko ar svārstu nenoteica. man bija izvēle - lietot hormonu zāles un iedarbība ir uzreiz (bet kārtējais iečakariens veselībvai) vai homeopātiskās zāles ar iedarbību lēnāku. ilgi runājām un vienojāmies - lietošu hormonu smēri ar strauju iedarbību + homeopātiskās zāles, kas likvidēs problēmu lēnāk. ārsts - solīds onkuls ar zelta ķēdi ap kaklu, kuram pilnīgi vienalga, ko es riju iekšā un smērēju sev virsū. Vnk izskaidroja visu par un pret. ar viņu saskāros pirmo reizi 12 gados, kad man draudēja aiziešana pie Dieva ar asinssaindēšanos, ko cits ārsts man pat nenoteica, tik ieteica ārst
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:28:26
ja daži tik ļoti baidās no visa un visiem, nu ņemiet un nosvētiet to zāļu devu/ūdeni/ēdienu Jēzus tā Kunga vārdā! kādas problēmas?

es arī trīsreiz pārkrustītos, ja man nāktos spert kāju pār melīgu tumsoņu slieksni, kuri lepni nosaukušies par kristiešiem!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:29:30
Ar homeopātiskajām zālēm ir jāuzmanās, jo tās lielākoties iet caur dziednieku rokām, tāpēc labāk ir pašam tās savākt vai arī atturēties, jebkurā gadījumā - labāk ir mirt no slimības un ieiet valstībā, nekā iegūt veselību ar grēcīgām metodēm
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:31:11
-Jona-

Viss ir jāsaņem ar pateicību Dievam un...varbūt arī tiešām nosvētīt zāļu devu Kunga Jēzus Vārdā
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.01 12:36:58
Ingars
Ar homeopātiskajām zālēm ir jāuzmanās, jo tās lielākoties iet caur dziednieku rokām

te NAV tieša sakara ar zāļu tantiņām, pat to , kā izrādās, nezini..
ai apnika.. tu esi vēl trakāks kā pieci apsūnojuši farizeji kopā. bet nekas, gan jau ar laiku kaut ko iemācīsies.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:37:50
Adonika, sica
kā skaidro to, ka daudzi homeopāti pareizās zāles nosaka ar svārsta palīdzību?

Ne visi, kas saka Kungs, kungs! nāks debesu valstībā.
Ne katrs (šarlatāns), kas sevi sauc par homeopātu, tāds arī ir.

Es visu laiku runāju par ĀRSTIEM, kuri kā vienu (galveno, bet ne vienīgo) ārstniecības metodi lieto homeopātiju.
Man un manai ģimenei ārsti homeopāti vajadzības gadījumā ir parakstījuši arī antibiotikas vai citas stipras ķīmiski ražotās zāles.
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:39:46
Rudens rozes balss
ko man piesienies. es to neprasīju.
es zinu, ka ir ķertie, kas saka, ka ir homeopāti un tur nu piedodiet katram pašam jāskatās pie kā viņš iet.
un ir ārsti, normāli ārsti, kas arī lieto homeopātiju un ar svārstiem, un nezin ko nenodarbojas un skatās, kad cilvēkiem vajag antibiotikas, kad homeopātiju a kad tikai parunāties
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:44:27
-Jona-

te NAV tieša sakara ar zāļu tantiņām, pat to , kā izrādās, nezini..
ai apnika.. tu esi vēl trakāks kā pieci apsūnojuši farizeji kopā. bet nekas, gan jau ar laiku kaut ko iemācīsies.


A nez kāpēc tev vienmēr liekas, ka tu zini visu labāk par citiem? Nu ir tur sakars ar dziedniektantiņām, ne vienmēr, bet ir un izrādās, ka tu pati vienkārši nezini, ko runā
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:46:10
Ingars
nezinu es šoreiz piekrītu Jonai... lai gan parasti nepiekrītu, bet piekrītu. bet katram jau tiesības uzskatīt kā viņš grib
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:48:05
sica. [78.84.153.254]

Es vienkārši saku to, ko citi cilvēki ir liecinājuši - daudzas homeopātiskās zāles iet caur nekristiešu dziednieku rokām, ne visas protams, tāpēc jābūt uzmanīgiem
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:50:47
Kā lai atšķir īst homeopātu no neīstā.
Liekas ka evanģēlijos aprakstītās dziedināšanas un citas cilvēku,Jēzus dziedinātās likstas, ir palikušas Golgātas krustā,kur Jēzus teica Vārdus: "Viss piepildīts!" .
Jes.9:55 Jo mums ir piedzimis Bērns, mums ir dots Dēls, valdība guļ uz Viņa kamiešiem. Viņa vārds ir: Brīnums, Padoma devējs, Varenais Dievs, Mūžīgais tēvs un Miera valdnieks.
Lk.7:22 Un Jēzus atbildēdams tiem sacīja: "Eita un atsakait Jānim, ko esat redzējuši un dzirdējuši: aklie redz, tizlie iet, spitālīgie top šķīsti, kurlie dzird, miroņi ceļas augšām, nabagiem sludina prieka vēsti;
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:51:47
Ingars
ak Diegs... tev mūžīgais pamatojums - citi liecinājuši.
a to, ko citi atkal liecina, tu neklausies.
klausies tu ārstējies pie kristīga ārsta?
es piemēram nezinu vai mana ārste ir kristiete. nekad neesmu prasījusi. tāpat kā zobārstam, ķirurgam, un citiem dakteriem.
un ja miršu man būs vienalga vai man palīdzību sniedz kristietis vai nekristietis.
hmmm un vai zāles mainās ejot caur nekristiešu ārstu rokām?
nevajag iet uz kaktu kantori pie dziedniekiem un sazin kā, tad nebūs jāsatraucas vai homeopātija laba vai tur kādi spēki iejaukušies
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 36112