atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:52:03
rainars

Es nedomāju, ka ar šo ir atcelta tradicionālā medicīna
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.03.01 12:57:11
Es visu laiku runāju par ĀRSTIEM, kuri kā vienu (galveno, bet ne vienīgo) ārstniecības metodi lieto homeopātiju.
Tad tur varbūt atšķirība. Jo cik dzirdēts tieši par homeopātiem (kas ir sertificēti un atzīti ārsti nevis šarlatāni), tad to svārsta metodi piekopj daudzi.


es arī trīsreiz pārkrustītos, ja man nāktos spert kāju pār melīgu tumsoņu slieksni, kuri lepni nosaukušies par kristiešiem!
pie kā noved maldu mācība.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:57:18
sica. [78.84.153.254]

Nejauc divas dažādas lietas - medicīnu ar okultismu. Man arī nav obligāti, lai ārsts būtu kristietis, bet gan, lai ārstēšanā nebūtu iesaistīts okultisms. A ja es mirtu, tad man gan nebūtu vienalga, vai tieku ārstēts ar parastām vai apvārdotām zālēm, jo īpaši nāves priekšā ir neprāts vēl grēkot

Par cilvēku liecībām runājot - em, es labāk ticēšu cilvēkiem, kuru liecības ir saskaņā ar bībeli
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:01:37
Ingars
"Es nedomāju, ka ar šo ir atcelta tradicionālā medicīna"

Varbūt padalīseis ar infu, kāda tad bija tradicionālā medicīna Jēzus laikā? Vēl ilgi pēc viņa nāves par progresīvām ārstniecības metodēm kristīgajā Eiropā uzskatīja asins nolaišanu un klizmu.
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:03:12
Ingars
mmm tad sevi indēt ar ķīmiju ir labāk?
nea nu katrs jau sevi indē kā grib


Adonika
kā? nu aizej nun skaties. ja ārsts ir zolīdā poliklīnikā, viņam ir zolīds kabinets un ja šams nevelk laukā svārstus, tad OK. ja velk, tad celies un saki, ka pakalpojums nav vajadzīgs.
nu tāpat kā ar parastu ārstu. es piem, ja man ārsts nepatīk neļauju sevi aiztikt un ieteiktās zāles nelietoju. eju pie cita speciālista. laikam savu veselību mīlu. jau tā nav ideāla, lai riskētu
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:04:06
Ingars
em, es labāk ticēšu cilvēkiem, kuru liecības ir saskaņā ar bībeli

vai dieniņās, tad jau šie laimīgi cilvēki, ka neslimo. Bībelē nav ne zobārsti, ne kur tāda sātanība kā ultrasonogrāfija::
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:14:51
Tāds jautājums:vai savas veselības problēmas mēdzam uzticēt Jēzum un ļauties iet Jēzus ? vai ikkatru mazumiņu uzticamies?
Lk.16:10 Kas vismazākā lietā ir uzticams, tas arī lielās lietās ir uzticams, un, kas vismazākā lietā ir netaisns, tas arī lielās lietās ir netaisns.
11 Ja jūs neesat bijuši uzticami netaisnās mantas lietās, kas jums uzticēs patieso?
12 Un, ja jūs svešās lietās neesat bijuši uzticami, kas jums dos jūsu pašu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:21:17
rainars, arī Velns kārdināja Jēzu uzticēt gravitācijas pārvaldi Dievam... sak Lec, jo pats Dievs ir teicis, ka Eņģeļi tevi nesīs, ka tu savu kāju pie zemes nepiedauzi! Ko Kristus atbildēja?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:23:26
Alfrēds [85.15.232.34]

Varbūt padalīseis ar infu, kāda tad bija tradicionālā medicīna Jēzus laikā? Vēl ilgi pēc viņa nāves par progresīvām ārstniecības metodēm kristīgajā Eiropā uzskatīja asins nolaišanu un klizmu.

un ko tas maina diskusijas gaitā?

sica. [78.84.153.254]

mmm tad sevi indēt ar ķīmiju ir labāk?
nea nu katrs jau sevi indē kā grib


Es tak nesaku neko pret dabiskajām zālēm, bet gan pret OKULTĀM manipulācijām ar tām, kas tiešām ir inde - garīgā inde

rainars

Tāds jautājums:vai savas veselības problēmas mēdzam uzticēt Jēzum un ļauties iet Jēzus ? vai ikkatru mazumiņu uzticamies?
Lk.16:10 Kas vismazākā lietā ir uzticams, tas arī lielās lietās ir uzticams, un, kas vismazākā lietā ir netaisns, tas arī lielās lietās ir netaisns.
11 Ja jūs neesat bijuši uzticami netaisnās mantas lietās, kas jums uzticēs patieso?
12 Un, ja jūs svešās lietās neesat bijuši uzticami, kas jums dos jūsu pašu?


Vēl joprojām neredzu, ka ar to būtu atcelta tradicionālā medicīna, Jēzus darbojas arī caur to
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:33:07
Ingars
vai Diegs... es iedomāju tavu seju, ja tu pēkšņi uzzinātu, ka tavs `gimenes ārsts pa kluso pa vakariem apmeklē astroloģijas pulciņu vai iet uz jogu
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:36:43
sica. [78.84.153.254]

Vai diegs, tiešām, tā būtu katastrofa , bet kamēr procedūru laikā nav nekādas buršanās, tikmēr nekādu problēmu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:50:28
vai Diegs... es iedomāju tavu seju, ja tu pēkšņi uzzinātu, ka tavs `gimenes ārsts pa kluso pa vakariem apmeklē astroloģijas pulciņu vai iet uz jogu

Sejai nebūtu ne vainas, bet ārsts varētu bez klienta palikt...
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.01 14:01:24
Kāda ir Jesus sūtība un ko viņš sacīja saviem mācekļiem tos izsītīdams?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 14:07:31
rainars

Viņš neteica, ka vienmēr visos gadījumos būs pārdabiskas dziedināšanas, bet, ka tās un citas zīmes ies līdzi, Viņš arī neteica, lai neejam pie ārstiem. Vai mums vajadzīgi vēl kādi gadījumi, kad vecāki neved bērnus pie ārstiem, izaicina Dievu un samaksā par savu muļķību ar bērna dzīvību?
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.01 14:14:54
Sal.pam3:5 Paļaujies uz To Kungu no visas sirds un nepaļaujies uz sava prāta gudrību,
6 bet domā uz To Kungu visos savos ceļos, tad Viņš darīs līdzenas tavas tekas.
7 Neliecies sev pārmērīgi gudrs esam, bet bīsties To Kungu un vairies no ļauna.
8 Tās būs zāles tavai miesai, kas dziedina un atspirdzinās tavus kaulus.

Ps.107:17 Neprātīgie, kas sirga un cieta mokas savu grēku un savu noziegumu dēļ,
18 ka viņiem apriebās ēdiens un viņi nonāca gandrīz līdz pat nāves vārtiem,
19 tad viņi piesauca To Kungu savās bēdās, un Viņš viņus izglāba no viņu bailēm.
20 Viņš sūtīja Savu vārdu un dziedināja viņus, un izglāba viņus no bojā ejas.
21 Tie lai pateicas Tam Kungam par Viņa žēlastību un par Viņa brīnuma darbiem, ko Viņš dara cilvēku bērniem.
22 Viņi lai nes pateicības upurus un sludina ar prieku Viņa darbus.

Jesajas vārdi, kas saka: Viņš uzņēmās mūsu vājības un nesa mūsu sērgas.-
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.03.01 14:22:52
Ingars
"un ko tas maina diskusijas gaitā?"

To, ka vajadzētu visai kritiski pieiet tam, ko mēs varam saukt par tradicionālu un ko nevaram. Šobrīd ar to ir liela putra.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.01 14:42:53
rainars

Tad kāpēc Pāvils un citi viņa biedri piedzīvoja ir slimības, ir nabadzību, ir problēmas? Kāpc Pāvils Timotejam neteica - lūdz Dievam dziedināšanu, bet gan - lieto mazliet vīna? Kāpēc tas gadījums, kad vecāki ticībā lūdz par bērna dziedināšanu, bet bērns nomira? Kāpēc vēstulē ebrejiem 11. nodaļā blakus ticības ieguvumiem minēti arī gadījumi, kad ticībā nav saņēmuši apsolīto šajā dzīvē?

36 Citi izcietuši izsmieklu un pātagu sitienus, pat arī važas un cietumu.
37 Viņi tika akmeņiem nomētāti, pārbaudīti, sazāģēti, mira no zobena, staigāja apkārt aitu ādās, kazu ādās, trūkumu ciezdami, spaidīti, mocīti; (varbūt tāpēc, ka nemaksāja desmito tiesu?)
38 viņi, kuru pasaule nebija cienīga, maldījās pa tuksnešiem un kalniem un alām un zemes aizām.
39 Un šie visi, lai gan ticības dēļ viņi ir saņēmuši liecību, nesaņēma apsolīto,
40 tāpēc ka Dievs mums kaut ko labāku bija paredzējis, lai viņi bez mums nesasniegtu pilnību.

Vai nav tā, ka mēs gribam Dievu šantažēt? Vai nav teikts - tev nebūs Dievu savu Kungu kārdināt? Vai nav tā, ka mīlam savu miesu vairāk par Dievu, vai nav tā, ka Dievam nākas mūs pārmācīt un darīt pazemīgus? Vai nav tā, ka rūpējoties par slimajiem izrādam mīlestību un mācamies pašuzupurēties? Vai nav tā, ka esam slinki un gribam, lai Dievs vienmēr visas mūsu problēmas atrisina brīnumainā veidā? Vai nav tā, ka Dievu uztveram, kā banku? Vai zāļu lietošana un dabiska ārstēšana ir mazticības grēks? Tātad ārsti ir šaubu nesēji pasaulē? Vai mīļais ārsts Lūka pārstāja praktizēt savu arodu?

Alfrēds [85.15.232.34]
To, ka vajadzētu visai kritiski pieiet tam, ko mēs varam saukt par tradicionālu un ko nevaram. Šobrīd ar to ir liela putra.

Sāksim ar to, kura balstās uz zinātniskiem pētījumiem un nesatur okultisma elementus
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.01 14:53:20
Ingars protams pāri visam Dieva griba kurš zin kas mums vajadzīgs . Es tikkai par to vai uzticam papriekš Dievam savas problēmas un tad pie dakteriem vai slakteriem.
Svarīgākais ir nezaudēt uzticību Dievam .
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.01 15:35:55
rainars

Uzticībai Dievam jābūt visu laiku - arī tad, kad iet pie dakteriem, jo bez Dieva nekāda medicīna, vispār nekas nepalīdzēs, ar Dievu palīdz pat ticīgā ēna un drēbes. Es negribu teikt, ka Dievs reizēm pilda un reizēm nepilda apsolījumus, bet gan, ka Viņš tos pilda tā, kā mums tas būtu vislabāk. Tajā pašā laikā Dieva Vārds mūs aicina lūgt un gaidīt no Dieva zīmes un brīnumus, tikai jābūt pareizai sirds attieksmei un galarezultāts jāatstāj Dieva rokās, pat ja brīnums nenotiek - tas tikai nozīmē, ka būs kas vēl labāks, ko mēs šobrīd varbūt nesaprotam, jo ir teikts, ka Dievs spēj darīt daduz vairāk kā lūdzam vai saprotam, citreiz varbūt ir kāds nenožēlots grēks
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 15:42:56
Es tikkai par to vai uzticam papriekš Dievam savas problēmas un tad pie dakteriem vai slakteriem.

Un atkal te pa seetas durviim tiek meegjinaats iesmugleet cilveekos uzskatu, ka Aarsti jau nu noteikti nevar buut kaareiz shii Dieva iestaadiitaa atbilde muusu luugshanaam par veseliibu! Kaapeec? Kaapeec taada neuzticiiba tam, ka Dievs caur cilveekiem darbojas un darbojas caur visaam taam lietaam, kuras pie radiishanas pats Dievs atzinis par labu esam... Pats Dievs ntureeja par kaunu naakt kaa viens no mums - Cilveeks! Ja Dievs mums pashu daargaako - pestiishanu un muuzhiigo dziivoshanu daavaa caur cilveeku - tad kaapeec mees tik skeptiski izturamies, ka arii visu paareejo Dievs pirmkaart mums dod un daavina caur cilveekiem?

Taa ir vecaa labaa Manihejisma un vispaar Gnosticisma eena, kas shodien paarstaigaa Kristiigo pasauli... maaciiba, ka Dievs darbojas caur kaut kaadaam magjiskaam, mistiskaam, energjiskaam un hvz veel kaut kaadaam (skat holivudas specefektu filmas) kreisaam metodeem... bet tie tur - aarsti, ugunsdzeeseeji, policisti, glaabeeji tie nu taa... pashu cilveecinju fiiblais meegjinaajums Dievu parodeeet!

Un kaut kur taalumaa dzirdu - "Sit vinju Krustaa..." "Vinjsh sevi par Dieva Deelu dariijis... " "Ja vinjaa nebuutu vainas, vai mees vinju pie tevis buutu vedushi..." Gnosticisma gars noraida Dieva darbu caur cilveekiem! Bet es nepaziistu citu cilveeku kaa vien autinjos ietiitu un siliitee guloshu!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 5408