atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mūsu attiecībām ar tautiešiem ārzemēs islāms tautiešu vidū, gan ārzemēs, gan Latvijā
Voldemārs
Iesūtīts: 2008.03.14 21:35:30
Šo varētu par pārdomu diskusiju nodēvēt.
Domāju, lielākai daļai nav nekāds noslēpums, ka islāms strauji pieņemas spēkā un izplatībā.
Ko darīt kristiešiem/luterāņiem? [Nedomāju, vai šeit esošie neticīgie komentētāji kaut ko nopientu varēs līdzdalīt atbildē par to, lai gan pieļauju, ka atkal tiks krietni sa-oftopikots ] Ceru, kristiešiem gan būs kas sakāms.
Īstenībā, manuprāt, ja mums [kristiešiem/luterāņiem] vēl nav nekas sakāms, tad ir žēl, jo atbildes jau tagad ir nepieciešamas tiem, kas veic aktīvu islāma propogandu un gūst panākumus šajā "misijā".
Tātad, vēlētos ierosināt padomāt, ko katrs kristietis varētu atbildēt cilvēkam, kurš uzdod jautājumu par izvēli - kristietība vai islāms?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 38 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.08 17:00:22
Jāpiekrīt - vismaz šejienes latviešu muslimi nemāk (nevar? negrib?) aizstāvēt savus uzskatus.
Viņi tikai atnāk, iespamo savu propagandu dažādos forumos un aiziet, uz jautājumiem neatbild.
Laikam ķer tādus, kuri jautājumus neuzdod, un kuriem iekšējā balss saka pieņemt islāmu.
Neko jau šiem daudz tās zivis šai dīķī neķerās...

Krišanītu forumā uzdevu pāris jautājumus, tie palika bez atbildes, tur tāds panīkums. Būs jāiet uz kādu biezāku forumu ārpus Latvijas.

Kristieši, tie gan visur gatavi aprunāties!
Starp citu, ateisti tāpat vienmēr gatavi. Par budistiem un citiem nezinu, neesmu mēģinājis.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.09.09 00:56:24
ar vārdiem bārstīties ir varoņi visi,iesaku pamēģināt konkrētu rīcību,lai pieliktu beidzot punktu "agresīvajiem apmelotājiem",turklāt treknu punktu.
Dievs saka Pēdējā Derībā ,Kurānā:

"Patiesi,Jēzus Dieva preikšā tāds pats ,kā Adams.Viņš radīja to no zemes un pateica :"Esi" un tas tapa.
Patiesība nāk no tava Kunga ,tādēļ neesi strap šaubīgajiem.
bet tiem,kuri mēģinās ar tevi uzsākt strīdu par Jēzu,pēc tam ,kad esi zināšanas saņēmis no Dieva ,saki":Savāksim mūsu dēlus un jūsu,mūsu sievas un jūsējās,atnāksim mēs paši un jūs,pēc tam piesauksim Dievu lūgšanā kopīgā,lai nolād viņš tos no mums,kuri par Jēzu saka melus."(sūra 3 -59-61)
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.09.09 00:59:27
masik ,labprāt tevi satiktu un padiskutētu,tev izdevīgā laikā,reālajā telpā ,tavā teritorijā ,kad tu neslapstīsies pavirtuālajiem krūmiem.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.09 01:11:47
abdullāh
nav problēma. Es (atšķirībā no tevis) neslapstos nedz virtuāli, nedz dzīvē. Iesaku savus trūkumus nereflektēt uz oponentiem. Izskatās īpaši smieklīgi. Ibo vaigā esmu skatījis krietnu daļu šī foruma pasažieru, un klātienē padiskutējis. Atšķirībā no tevis...
var sarunāt ceturdienas vai piektdienas vakarā, Apsara tējas namiņā. Nebūšu pārsteigts, ja kādi foruma biedri vēlēsies piebiedroties. Ja, protams, tev būs ko teikt...
murrvau ;)
# Iesūtīts: 2009.09.09 01:28:42
Nebūšu pārsteigts, ja kādi foruma biedri vēlēsies piebiedroties. Ja, protams, tev būs ko teikt... ... un, ja tev nebūs līdz kāda BUMBA!
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.09 01:48:25
Merlins, domā bija vērts dzēst to komentu? Vai pārlieku prefekts politkorektums nepadarīs par pārlieku remdenu? Es, foruma saimnieku vietā, nebanotu abdullāhu , bet arī nekautrētos izrādīt savu attieksmi. Tb - parādit, ka redz, saprot, nepiekrīt, bet tomēr ļauj izteikties. Pretstatā pašu muslīmu forumiem...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.09 09:09:13
abdullāh
ar vārdiem bārstīties ir varoņi visi,iesaku pamēģināt konkrētu rīcību,lai pieliktu beidzot punktu "agresīvajiem apmelotājiem",turklāt treknu punktu.
Tas ir kā domāts - tev pietrūka argumentu, un tagad visu izšķirs, kuram stiprākas dūres vai kā? Kas ir tā konkrētā rīcība?
Ar vārdiem bārsties tieši tu, t.i. ar citātiem no Korāna. Taču, ja paprasa kādu jautājumu, uz kuru tiek gaidīta atbilde "tāpēc, ka...", tad nekā.

Savāksim mūsu dēlus un jūsu,mūsu sievas un jūsējās,atnāksim mēs paši un jūs,pēc tam piesauksim Dievu lūgšanā kopīgā,lai nolād viņš tos no mums,kuri par Jēzu saka melus.
To paskaidro saprotamāk. Tu gribi, lai uz tējas namiņu sanāk forumieši ar savām ģimenēm, pēc tam visi kopā lūdzas, un tad Dievs nolād tos, kam nav taisnība?
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.09.09 10:15:07
Ctulhu!
Sātanistu Latvijā nav, vismaz, reālu. Atceros, Rīgas Laikā bija intervija ar sātnistu. Visa veldzīte ierēca, jo tas izrādījās vecais dzērājs un Heaven Grey basists Kaļiņins, mans ļooooti labs paziņa. "sātanisms", tā lielākoties ir poza, un es domāju, ka islams Latvijā arī ir poza, par procentiem 80%.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.09 11:06:25
abdullāh
Es tiešām arī gribētu padiskutēt vaigu vaigā. Arī gribēju aizbraukt uz kafejnīcu , kur jūs melotu par Jēzu. Tiešām. Bet man bija mūzikas skolā pirmā skolas diena.
Tad varu Tev papaust. Mūsu mūzikas skolā , kuru vada mana sieva, ir visas skolotājas pārliecinātas kristietes. Izņemot vienu. Es par viņu mazāk zinu , be zinu ,ka nāk no katoļu vides.
Un man ir liecība, par meiteni , kura vispār nespēja neko pie manis nospēlēt, viņu arī negribēja pieņemt mūzikas skolā. Bet man Jēzus Kristus Gars teica , ka jāņem. Es lūdzu Dievu par to meiteni un viņa sāka spēlēt gan ritmiski , gan visās pārējās it kā neiespējamās lietās. Pagāšgad viņa skolu beidza uz 8 ! Vēl vairāk es biju pārsteigts , kad tā meitene izrādījās no kristīgas ģimenes. Apmeklē ar ģimeni dievkalpojumus pie adventistiem.
Ko tad es darīju? Jēzus pirms aiziešanas teica - Ko jūs lūgsiet Manā vārdā , es jums došu. Un Manā vietā pie Jums nāks Svētais Gars , kas jūs vadīs taisnībā.
Taisnībā. Un taisnība trumfē. Un norakstīts bērns kļūst par pierakstāmu....un skolotājs Jēzus Kristus spēkā un apsolījumos ir priecīgs , ka ir saņēmis Jēzus kārtējo žēlastību - dziedināšanu bērnam un ticību nešaubīties , ka daudz viltus sludinātāji iznāks pasaulē ( Tu) ....Tas taču par Tevi rakstīts un pravietosts Bībelē. Brauc uz savu Pakistānu un palīdzi agresīvajiem musulmaņiem nebrukt mājās. Tas būtu labākais , ko Tu varētu savā mūžā izdarīt. Nelien pie kristiešiem, kuri ir iegājuši pēdējā laika zīmē. Mēs esam vienoti kā vēl nekad. Dievs ir ar mums vairāk nekā visu šo divtūkstošgadi. Jo Viņš ir apsolījis tādu pašu spēku , kāds tas bija , kad Jēzus - Dievs staigāja pa šo zemi.
Iesaku - piebiedrojies mums. Piedāvāju maiņu. Tu ej gadu uz Bībeles stundām , es uz Korānu. Un publiski apspriežam paveikto.
Mans pirmais jautājums būtu. Ja Muhameds bija pravietis , tad uzraksti , ko piem. viņš ir pravietojis? Nu , vienu piemēru.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 11:33:31
ALapshaans... tu vienkaarshi uzraavies uz LV izgliitiibas (muzikaalaas tai skaitaa) ne paarak augsto liimeni... Ja laacim var iemaaciit ar moci braukt, tad cilveekam var iemaaciit arii speelet muuzikas instrumentus un pat melodijas dzirdeet pareizi... Mans krustteevs arii ir laba lieciiba tam... teev vinju ar koku izdzina caur muzikas skolu, vinjam visi zilonji un begemoti bij uz ausiim sakaapushi... bet ar darbu, discipliinu un neatlaidiibu vinjsh kljuva par labu muzikantu un jauniibas gados taa vien piepelniijaas... un veelaak pats savus beernus caur muzikas skolu izdzina un muuziku iemaaciija!

Muuziku taapat kaa matemaatiku var iemaaciit arii "netalantiigajiem", vienkaarshi... aciimrdzot izgliitiibas sisteema taa buuveeta, ka skolotaaji negrib sanjemt naudu par reaalu maaciishanu, kur no maala taisa smalkus traukus, bet grib sanjemt naudu par to, ka pucee jau taapat smalkus traukus!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.09 11:43:22
Mulders
Pareizi! Doloi dohluju inteļigenciju! Močiķ dermojedov!
Labi, ka mēs vismaz zinām, kā iemācīt bērniem vijoli spēlēt, flautu pūst, zinām kā metināt, kā kosmosa tāles vagot. Savādāk pilnīgs kirdik ar šo pasauli!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.09 12:01:03
Aivars, nepareizi... kaareiz doloj dermojedov kas par inteligenciju uzdodas... Bet pie shprices likt vot kaut vai taadus kaa AIvars Lapshaans, kas no netalantiiga meiteena maak muzikaalu cilveeku uztaisiit! Taa teikt... ja arii A Lapshaana teologjija ir shkjiiba, es neapshaubiishu vinja muuzikas talantus/speejas! A tos, kas met aaraa beernus, kas GRIB muuziku maaciities, bet varbuut neatshkjir notis... taadus umnjikus kaareiz lai rok vagas...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.09 12:30:36
Mulders
Vienkārši, man sen vairs neliekas labais tonis lamāt skolotājus kā sugu, bet ķengas trāpa visiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.09 13:03:01
Aivars

Vispaar hmmm... labi... tad man buus jaatvainojas tiem skolotaajiem, kas dara savu darbu godiigi un neizveelas "vieglos celjus"

Mulders atvainojas!
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.09.09 17:53:10
Mulders
Pirmāmkārtām, Mulder, nav pieklājīgi visur bāzties cilvēkiem ar savu ,,kompetenci,,. Tu kā zombijs neļauj šajā forumā veidot sarunu. Cik par to var rakstīt.Parasti nelasu Tavus komentārus un nākamo arī nelasīšu. Vari nerakstit man.
Ar savu komentāru Tu būtībā apstiprināji , ka Dievam netici. Svētā Gara spēkam. Un par šķībo teoloģiju es smejos gardi , jo Tu esi izgāzies kā vecs miets jau vairākas reizes. Arī tagad. Saprātīgs teologs neteiks kristieša un musulmaņa sarunā - musulmani, netici Lapšānam, jo viņš strādā pēc zinātniskas metodes kā iemācīt neiemācāmu bērnu. Tas jau vien pierāda , ka Tev teoloģiskā jēga ir burti , nevis dzīves sastāvdaļa.
Man Tev nav jāraksta situācijas , kādas bija ar to meiteni. ES Tev nerakstīju , bet islamistam. Tas nav vienīgais piemērs , kur es ar savu spēku neesmu ticis galā , bet esmu piesaucis Jēzu, Svēto garu.
Un par ziloņveidīgo apmācībām esmu vairāk informēts nekā Tu. Mans draugs Arnis Miltiņš ar to nodarbojas, kopš , diezvai biji dzimis....Skolotājam tiek dota viena stunda un , ja bērns skatās uz ģitāru un nevar pieskarties stīgām minūtes laikā , tad tā ir trauma , ko var ārstēt Dievs, nevis cilvēks.

Štatos, latviešu sabiedrībā bija kāds īpatnis , kurš pienāca pie diviem latviešiem , nepazīstamiem , un palūdza , lai iedod nokosties saldējumu. Kaut kas Tev līdzīgs...
Ja , tiešām gribi ko labu paveikt šajā forumā, tad nelien divu cilvēku sarunā , kur saruna notiek pavisam par ko citu. Mēs runājam par Dieva spēku , kas ir klātesošs ticīgajiem uz Jēzu Kristu. Ja Tev nav ko teikt , tad labāk paklusē.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.09.10 00:16:20
piekdien Cafe Annoor ir divas lekcijas ,viena par sievieti islāmā un otra par muslimu ikdienu,un man ir jābūt uz vietas,tā kā tējas namiņš nespīd,turklāt ir Ramadāns un gribas pavadīt viņu vērtīgāk...
domāju,ka pēc Ramadāna varētu Cafe An Noor (tēja no manis)
kas attiecas uz "treknā punkta"pielikšanu tad domāju,ka manis citētais aijāts ir skaidrs ,kā diena,palūgsim Dievu,to,kurš no olšūnas uztaisīja abramu ,Mozu un Jēzu),lai viņš nolād tos,kuri par Jēzu saka melus.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.10 08:37:13
abdullāh
Jā turpini vien dzīvot ilūzijās, ka tevi tādu grēcīgu un nešķīstu Dievs ielaidīs Debesīs, turpini vien ticēt tām muļķībām, ka Dievs piedod grēku tāpat vien. Kā var domāt, ka Allahs ir tik netaisns, ka atstāj grēku nesodītu? Vai ar nožēlu var izpirkt grēku? Vai ar saviem darbiem tu spēj izpildīt Viņa augstos standartus? Katra mazākā dusma sirdī ir slepkavība, katrs mazākais noklīdis skatiens ir iekāre, katra mazākā skaudība ir zagšana - beidz liekuļot un ja pildi bauslību, tad pildi to pēc Dieva standartiem. Ja domās iekāro, tad tev pienākas pēriens, ja skaud domās, tad nocērt rokas, ja dusmo uz kādu, tad tev pienākas nāve - viss pēc šariata likumiem.

Bet kā stāv rakstīts - nav neviena taisna, it neviena! Nosauc kaut vienu iemeslu, kādēļ Allāham būtu tevi jāielaiž Debesu Valstībā? Vai nezini, ka tur nokļūs tikai absolūti svētie, šķīstie un pilnīgie? Bet ja tu kaut vienu grēku esi darījis, tad nemūžam tev netikt Debesīs, jo ar grēku var samaksāt tikai ar asinīm, grēka alga ir nāve. Dievs ir taisns un Viņš Savas tiesas negrozīs. Tu vari lūgties, tu vari ārēji pildīt bauslību, bet iekšā jau tu nemainies, kā arī pagātnes grēki jau nekur nepazūd. Jebšu Dievs lai atstāj grēku nesodītu? Vai tāds Deivs būtu taisnīgs Dievs? Dievs, kurš nesoda grēku, kurš nesoda ļaunumu...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.10 09:23:11
abdullāh
kas attiecas uz "treknā punkta"pielikšanu tad domāju,ka manis citētais aijāts ir skaidrs ,kā diena,palūgsim Dievu,to,kurš no olšūnas uztaisīja abramu ,Mozu un Jēzu),lai viņš nolād tos,kuri par Jēzu saka melus.
Tas ir, savācās visi tējas namiņā, lūdz Dievu, un pēc tam top redzams, ka visi, kas nebija muslimi, ir nolādēti, t.i. viņiem neveicās un viņus piemeklē visādas ķibeles?
Vai arī viss aprobežojas tikai ar tādu lūgšanu?
Vai nav labāk lūgt, lai tie, kas maldās, nāktu pie prāta? Apzināti tak kristieši nemelo, viņi tikai ir nepareizi visu sapratuši, un pieturās pie saviem uzskatiem. Par ko viņus nolādēt?
Atkal jau - vajag runāt, pārliecināt, atbildēt uz jautājumiem pašam, tad būs dialogs, un tad kāds var arī padomāt un pārdomāt. Bet tas, ko tu dari - atnāc un ieraksti citātus no Korāna, tas kristiešiem nav pārliecinoši.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.10 09:52:25
abdullāh
Dievu,to,kurš no olšūnas uztaisīja abramu ,Mozu un Jēzu

Interesanti, kas izgudroja to olšūnu? Vai tas ir cits Dievs?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.10 18:20:58
abdullāh
Es gaidu atbildi. Ja neizlasīji , atkārtošos - Ko Muhameds ir pravietojis?
Tas bija pirmais jautājums. Otrais. - Vai Tu nevēlies šajā forumā atvērt jaunu sadaļu , kur mēs tikai divatā runājam par Dievu, Jēzu, ...utt. visu , kas uz sirds... - Otru sadaļu , kur citi komentētu mūs sarunu?
Es ierakstīšu. Atsaucies.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 38 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 16111