atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
aivars.lapsans [83.187.152.177]
# Iesūtīts: 2013.04.10 11:52:23
skolnieks.

Nav problēmu, varam sadzert, parunāt, redzēsi , ka manī nekas nav mainījies.
Saproti , lai izprastu šo laiku un politiskās tendeces, ir jābūt kaut kādam apostereori - personīgai pieredzei un interesei par lietām. Kad dzīvē esi daudz pieredzējis, ielogojies Dieva likumā - būt taisnīgam pret visu notiekošo, tad var startēt kopā ar līdzdomātājiem un darītājiem.
Padomju laikos mani pratināja armijas čeksists, kad man bija tikai 19 gadu. Dienēju kosmodromā , bet ..toreiz sapratu , ka man ir beigas, mājās vairs nekad neatgriezīšos.
aivars.lapsans [83.187.152.177]
# Iesūtīts: 2013.04.10 11:58:46
skolnieks.

Tagad atkal tāda sajūta , ka modificējusies ši te sarkanpagonnieku kompānija , nu jau zilos tērpos un zilos uzplečos.
Bet , nesatraucies. Es dzīvoju normālu dzīvi - koncertēju, audzinu 4 bērnus , kuriem ir no 1 līdz 6 gadi ?! , mācu jauno paaudzi dziedāt un spēlēt.
Saproti, jāizprot šis laiks. Mācies no godīgiem cilvēkiem. ieklausies viņu domās, priekšlikumos. Jautā, argumentē. Tad saruna OK, bet , tā - mēs reiz sadzērām ....tagad nesadzeram , tu esi mainījies...nu , nav tā. Es vienmēr esmu tāds bijis. Vai Tev ir interesējis mans viedoklis pie pudeles par pasauli un laiku?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.04.10 16:31:06
dafne
un...ko lidzes tie paraksti?par to jau vajadzeja domat pirms balsoja par ES...par vertibaam

Tad jau pēc Tevis sanāk, ka EU lai dara ko grib, ja reiz kāds par kaut ko kādreiz ir nobalsojis.
Bet ne jau visi balsoja par ES, un tajā balsojumā tāpat nebija norādīta pilna "vērtību" pakete.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2013.04.10 20:01:21
aivars.lapsans [83.187.152.177]
Ir jau OK.
Mums bija ļoti filozofiska saruna un bija jau arī labs pamats . Lai paliek- te to neapspriedīsim. Ir jādzīvo uz priekšu...
Starp citu... vai varu kaut kur sadabūt dziesmu par Čelindžeru?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.10 22:15:41
Mārtiņš
Kā Tev šķiet, kas ir tas īstais lietuvēns, kas smacē Latvijas kristiešus? Kāpēc ticības vietā bailes, lūgšanu vietā panikas celšana, iztēlojot sevi par upuriem jau iepriekš? Tā vietā, lai ietu politikā - cerības likšana uz tādu tipu kā mr. Andris Bērziņš kā tradicionālās ģimenes sargātāju, vai Dombrovski - kā demogrāfijas patronu. Pateicoties muļķigajai grāmatelei, nu jau tie, kas ik ceturdienu brēkuši `vilks aitās`, visticamāk ir panākuši, ka šī parakstu iniciatīva tiks `uzsprausta uz nagliņas`, kā ne viena vien iepriekš. Nemaz nerunājot par to, ka `vairākums` (ar ko tiek apelēts vēstulē) no parakstītājiem varētu nemaz nepraktizēt to, ko paši sludina. Lai paliek eksperiments ES, bet kas ir tā problēma, kādēļ Latvijas kristieši parakstās kā statisti lokālā absurda teātrī?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.04.11 00:33:07
Aivars
Kā Tev šķiet, kas ir tas īstais lietuvēns, kas smacē Latvijas kristiešus?

Neticība.

Tā vietā, lai ietu politikā (..)

Lapšāns kaut kādā mērā iet, vismaz no malas tā var šķist. Vispār tā ir cita tēma, un gan jau pats saproti reālās demokrātijas demokrātisko realitāti.

Lai paliek eksperiments ES

Tas nav tikai eksperiments.

, bet kas ir tā problēma, kādēļ Latvijas kristieši parakstās kā statisti lokālā absurda teātrī?

... vai tikpat statiski noraida parakstīšanos ...
dafne
# Iesūtīts: 2013.04.11 08:56:08
Mārtiņš
Tad jau pēc Tevis sanāk, ka EU lai dara ko grib, ja reiz kāds par kaut ko kādreiz ir nobalsojis.

nē,kāpēc dara ko grib..ir taču direktīvas,regulas. ak,jā..un.tiesības.

Bet ne jau visi balsoja par ES, un tajā balsojumā tāpat nebija norādīta pilna "vērtību" pakete.

pareizi,ne visi...bet es diemžēl vairs neticu tam,ka kadi paraksti var ko šeit mainīt,redzot visu to,kas notiek saja valstī.Šeit noteikumus diktē kādi "auKstāki spēki".Un izmainas likumdosana ir laika jautajums



dafne
# Iesūtīts: 2013.04.11 09:10:04
Aivars
Tā vietā, lai ietu politikā
nav jau slikta doma,kam pievienoties..dūle/s partijai?vai dibinat savu?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.11 09:38:01
Mārtiņš
un gan jau pats saproti reālās demokrātijas demokrātisko realitāti. Es neesu pārliecināts, ka saprotu, ka to pieņemu utt.. Es tikai redzu, ka Saeimā jau šobrīd ir Kapela, kur taču jau kristieši sanāk kopā lūgšanās. Bet kā tas nākas, ka `kristīgas vērtības` tiek izvilktas no skapīša politikā tad, kad vajag partiju ķīviņus nokārtot, bet pārējā laikā tiek piesaukta `reālās demokrātijas realitāte` kur šie paši taču jau kristīgie ļaudis ir kā fona statisti, es tiešām nesaprotu. Un es te nebiju domājis, ka tas attiecas uz konkrētās vēstules parakstīšanu, lai gan arī tā nu ir tāda epizodiska akcija, kur pietam bažas par runas un sirdsapziņas brīvību ir samaisītas rasolā ar demogrāfijas risināšanu un `tradicionālās ģimenes` glābšanu. Par ko cilvēki īsti ir aicināti parakstīties? Par to, ka vajag palīdzību viņu izjukušām ģimenēm? Par to, ka viņus vajag stimulēt bērnu dzemdēšanai? Par to, lai varētu homofīļus lamāt no panckām ārā? Vai vienkārši par tiesībām grēku nosaukt par grēku un sirdsapziņas brīvību?
Un kāpēc jāpiesauc kaut kāds `vairākums` kā arguments, vēl jo vairāk, ka realitātē tāds stipru tradicionālu ģimeņu vairākums nemaz neeksistē? Tad ar ko šī akcija īpaši atšķirās no tām citām tvaika nolaišanas parakstu akcijām `manabalss.lv`? Patiesībai taču nevajadzētu būt pakārtotai statistikai vai izdevīgumam.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.11 09:48:15
dafne
Partijas Latvijā iet un nāk, politikāņi paliek. Štrunts par partiju nosaukumu, bet gribētos redzēt tos kristīgos vīrus un sievas, kas ar savu pirmdzimtību netirgojas par gulašszupu Saeimas kafejnīcā. Tam taču nevajadzētu būt nekam ārprātīgam, ja teiksim nacionālās apvienības un saskaņas centra kristieši dalītu kopīgu vīziju ne tikai attiecībā uz atsevišķām grēka izpausmēm, bet arī rūpēm par taisnību un žēlsirdību teiksim sociālā plāksnē, ne?
aivars lapsans [90.130.178.215]
# Iesūtīts: 2013.04.11 21:59:02
skolnieks.

Kaut kādi trakie ielikuši jutubē vienu koncertu Cēsu estrādē.
Viens no pimajiem koncertiem. Publika sāka nākt pa kāpnēm augšā aiz skatuves , kur koru garās trepes. Mēs stāvējām pašā augšā. Skats bija baigais. Koncertu apturēja , man bija jālūdz , lai atgriežās publika lejā .....

http://www.youtube.com/watch?v=drJEm9vzUwk

dafne
# Iesūtīts: 2013.04.11 22:17:10
aivars lapsans [90.130.178.215]
emm.tas meldiņš ir juusu?..labaks ieraksts nebija?
aivars lapsans [90.130.178.215]
# Iesūtīts: 2013.04.11 22:27:13
Aivars

, bet kas ir tā problēma, kādēļ Latvijas kristieši parakstās kā statisti lokālā absurda teātrī?

Tā ,,problēma,, ir - Pareiza,v ēsturiska izpratne par valstīm un tautām, rūpīgi analizējot Bībeli. Tā ir - kristīgā mācība par Sodomu.
Kāpēc kristieši to dara? - To darīja Jeremija , Jānis kristītājs, Mūsdienu kristieši tagad atkal brīdina par sodomas izveidošanos. Tā ir ticīgo prakse visos gadsimtos.
Absurds teātris tas nav, tas ir genocīda sākums. Kas tie ir par kristiešiem? - labākie tautas dēli. Tādi kā kristietis , ordeņu brālības vadītājs, kurš nometnē sēdējis , kurš ar savu ieguldījumu Latvijas neatkarības labā ir augstāk vērtējams par Astru un Ziemeli - Jānis Rožkalns utt....parakstās visas kristīgās disidentu ģimenes , kuras atgriezušās Latvijā uttt.
aivars lapsans [90.130.178.215]
# Iesūtīts: 2013.04.11 22:28:45
dafne

Es nemaz nezināju , ka tāds ieraksts pastāv. Kāds pa kluso ierakstījis. Man tas ir šoks. Toreiz jau aparatūra bija draņķīga ...tas štruns
aivars lapsans [90.130.178.215]
# Iesūtīts: 2013.04.11 22:35:55
dafne

Rakstījām arī Radio studijā , bet čeksisti pa nakti izdzēsa. Viss bija kvalitatīvi. Bet ...pa naktīm Latvijas radio klaiņoja rēgi un dzēsa ko uzskatīja par vajadzīgu. Dzērvenīte laikam bija vienīgā dziesma, kuru atstāja. Bet Mikrofona aptaujā tika aizliegta man kāpt uz skatuves. Pēdējā brīdi brīnuma kārtā atļāva. Jo viņa bija iesniegta pēdējā 61 dziesma , bet mēneša laikā strauji visām paskrēja garām. Ja ierakstītu gada sākumā 1. vieta būtu nodrošināta. Bet tagad jutubē skatoties ap 400 000 ....es nezinu , vai ir kādai tik liels reitings no 80. gadiem. Varbūt ir, es neesmu manījis. Būtu interesanti papētīt. Man bija daudz grēku. pagrīdē nokoncertēju ar krievu Kino Viktoru Coju. Mūs piežmiedza pamatīgi...
Rūķis
# Labojis Rūķis: 2013.04.11 22:43:13
Taču jau vaina aparatūrā. Pink Floyd, Jethro Tull, Dire Straits, Deep Purple, Y. J. Malmsteen, Joe Satriani u.c. līdzās latviešu Līviem, B-ast-ard-am, Opus Pro, Neptūnam, Dr. Faustam taču jau arī bija šokā 86. gadā, cik briesmīgu aparatūru iesmērējuši kaut kādi mīkstie, kas pa kluso ieraksta koncertus uz magnetafona, kas nemaz nav iespiests padusē, ka tajā dzirdētu publikas replikas.
aivars.lapsans [83.187.153.109]
# Iesūtīts: 2013.04.12 09:42:38
Es neatceros kas toreiz bija par aparatūru, varbūt Kolibri diskotēkas utt. Tie tad arī rakstīja iespējams. Cēsu estrāde ir milzīga. Ferrums bija nevis uz estrādes , bet aiz estrādes ir vēl garas uz augšu koru kāpnes. Tur augšā mēs bijām. Cilvēku jūra padevās augšā, viss tika ielenkts. Ne tur dzirdēt ko katrs spēlē neko. Mēs jau arī bijām jauni, pirmās uzstāšanās. Trīs mūziķi bija padsmit gados. Ir arī jāsaprot tā laika apaatūras specifika. Ja rakstīja caur pulti, tad gan balss , gan instrumenti skanēja bez akustiskās apstrādes, tāpēc skaņa tik riebīga.
Pink floidiem tajā laikā bija labākā aparatūra pasaulē. Rietumos aparatūra vienmēr ir bijusi pašpietiekama. Bet , ja paklausāmies tos pašus džestratālus , tad skanējuma ieraksti koncertos , salīdzinot ar ierakstiem studijās ....Purpļiem bija visjaunākās pasaules tehnoloģijas, kā labākajai hard grupai, Satriani, Malmestīns , tie ir citi jau laiki
skolnieks.
# Iesūtīts: 2013.04.12 10:49:24
aivars.lapsans [83.187.153.109]
Atceros Aivar atceros... Esmu dzimis audzis cēsinieks. Tagad citā pusē.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2013.04.12 10:51:00
aivars.lapsans [83.187.153.109]
Vai neesi aizdomājies par šo dziesmu reanimēšanu?
aivars.lapsans [83.187.154.122]
# Iesūtīts: 2013.04.12 16:01:43
"Sito jautājumu man arvien biežāk sāk uzdot. Redzēs...
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 12933