atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.20 13:13:17
mazi bērni saka tā
lielīb` naudu nemaksā

aivars lapsans [83.187.152.58]
# Iesūtīts: 2013.01.21 00:39:08
Aivars

Kam lielīšanās , kam dalīšanās kristīgā kalpošanā. Ja Tu tver , ka lielos , tad man žēl , jo tas nozīmē , ka Tev skauž. Kristieši dalās , nevis lielās ņem vērā , Aivar !
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.21 11:14:00
aivars lapsans [83.187.152.58]
tava nespēja atšķirt savu iztēli no realitātes izsauc nevis skaudību, bet līdzjūtību
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.01.21 11:22:51
Aivars mani gan sajūsmina Lapšāna spēja izvairīties no dzīves skaudrās realitātes, liekot lietā savu iztēli. Viņam pat zālīti nevajag...
Ka mēs visi tā mācētu - dzīve taptu labāka un jautrāka. Kaut arī tikai ilūzijās, bet labāk tā, nekā nekā.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.21 11:41:01
Confrater
Kas gan tur labs, ja to pavada vajāšanas mānija?
+jean
# Iesūtīts: 2013.01.21 18:33:08
Aivar Lapšān, mazliet nesapratu tavu komentu, tas ir, vai tu mani atkall centies papildināt vai tomēr iebilst ??

Es rakstīju par ilgām pēc grēku piedošanas, tu: aiziet uz baznīcu , nožēlot , nožēlot kļūt par grēku alkoholiķi..

Kaut arī nožēla par grēkiem ir daļa no ilgām pēc grēku piedošanas, tomēr mazākā daļa. Tavs teikums vairāk atgādina M. Lutera stāvokli pirms Evaņģēlija atklāšanas. Kad viņš "atklāja" Evaņģēliju, tad viņam atvērās Debesu vārti, jo viņš beidzot ieraudzīja Kristu -- Jēzu Kristu, cilvēku Pestītāju un Glābēju un to, ka Jēzus ne tik daudz vēlas perfektu grēku nožēlu, nevis perfektu grēku atziņu, bet gan perfektu ticību Viņam kā grēku piedevējam, kas pats ir upurējis sevi un pēcāk augšāmcēlies valda pie Tēva labās rokas.

Kristieši nav grēkatkarīgi, kaut arī klūp un krīt. Ticībā šī atkarības saite ir sarauta. Tomēr tā, kā viņi joprojām klūp un krīt, tad viņiem ne mirkli nav iemesla atmest lūgšanas vārdus: un piedod mums mūsu parādus.. [pat, ja pašam šķiet, ka grēciņu nu jau ir mazāk, jo gan grēka, gan grēciņa alga ir viena -- nāve ]

+jean
# Iesūtīts: 2013.01.21 20:05:39
Aivar, tā muļķīgā grāmatele pavisam noteikti nevienam netraucē nākt uz baznīcu..

Tomēr man pirmā reakcija toreiz, kad Viņķele prezentēja šo grāmatu arī bija: nevēlos, lai maniem bērniem ŠĀDI mācītus ŠĀDAS lietas. Un šī attieksme neradās no pašas grāmatas, bet gan no tā, kā tā tika prezentēta.

___________

Dievs mīl visus cilvēkus = [ir vienlīdzīgs izteikumam] Dievs mīl grēciniekus

Tomēr pasakot -- Dievs mīl gejus ,-- kaut arī šī cilvēku grupa iekļaujas/ ir daļa no "visiem cilvēkiem", mēs varam jau radīt pārpratumu tiem, kas nav geji, piemēram, mammām, kas izdarījušas kādu abortu, utt.

Sludināšanā tādus vārdus droši var izmantot, ja ir konteksts, vajadzība un vēl iespējami paskaidrojot.

Es teicu, ka mulsinošs būtu milzu baneris/plakāts pie kādas baznīcas: Dievs mīl gejus! Teiksim tik liels, lai varētu izlasīt no pārdesmit metru attāluma visi garāmbraucēji. Tev pašam tādu ieraugot, tas neliktos dīvaini, tiešām??

Bet nu kāds jau var mēģināt šādi uzrunāt šo grupu, cerot, ka pārējām grupām spēs paskaidrot, kāpēc tik īpaši ir izcelta šī viena grupa!!

Bet galvenais jautājums paliek: VAI TAM TIEŠĀM IR JĒGA -- izcelt kādu vienu grēka grupu???
Aivars
# Labojis Aivars: 2013.01.21 20:42:35
Ir dažas labas lietas šodienas izglītības procesā, kas man liek vaicāt, vai tiešām bērniem jānozog viņu laiks ar bezjēdzīgām glupībām.
Bet viena lieta ir kritizēt neizdevušos mācību līdzekli, bet kaut kas pavisam cits - vicināt `kristīgo` karogu `piešujot bumbas` un demonizējot pa labi un kreisi kādus iedomātus ļaundarus. Dažs `kristīgs` psihopāts, kurš uzskata, ka puikam paspēlējoties ar lellēm šis noteikti kļūs pediņš, manuprāt ir vēl bīstamāks bērniem par uzpūtīgo Viņķeli.


Bet galvenais jautājums paliek: VAI TAM TIEŠĀM IR JĒGA -- izcelt kādu vienu grēka grupu???

Nu, re! Arī mani šad un tad nodarbina šis jautājums, kad redzu `mostamies` ļaudis cīņai ar svešiem margināliem grēkiem, kad ik uz soļa ir gana daudz akceptēta grēka
Raimonds
# Iesūtīts: 2013.01.21 20:46:16
+jean
Vai nav tā, ka tie vai citi grēki raksturo laiku, un lielākās problēmas? Par ko varētu signalizēt šis grēks? Vai tikai izlaidību un brīvu attiecību dzīvesveidu? Savā ziņā, vai tā nav pašcieņas un vīrietības problēma, īpaši ja tā tik spēcīgi izlaužas tajās pašās pretenciozi maskulīnajās katoļu garīdznieku rindās?
aivars lapsans [83.187.152.43]
# Iesūtīts: 2013.01.21 22:13:46
Aivars

Dažs `kristīgs` psihopāts, kurš uzskata, ka puikam paspēlējoties ar lellēm šis noteikti kļūs ******š, manuprāt ir vēl bīstamāks bērniem par uzpūtīgo Viņķeli.

Tu man liecies pilnīgi impotents par notiekošo ap to grāmatu. Nekur , nevienā publikācijā un uzstāšanās neviens nav norādījis , ka bērni pārtaps tūdaļ par homoseksuālistiem.
Kristieši dara savu darbu ar godīgu attieksmi . Kā katrs uzstājas ,Tu diemžēl nespēj analizēt. Ir konspektējoši argumenti, tie tur izskanēja, ir pamācošie argumenti , tie tur izskanēja. mana uzstāšanās bija speciāli izdarīta kā citus papildinoša harizmātiska norāšana, kas rietumu pasaulē ir normāla prakse. Tā izsauc pamatīgu rezonansi, bet piesieties nevar, jo viss atbilda likuma normām.
Jau rakstīju - gala produkts ir jauna totalitārisma izveidošana Latvijā. Ja Tu to neizproti, tad vismaz klusē. Šis pasākums nav priekš lupatām. Piedod,
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.21 22:24:12
mjā.... homoseksuālists, impotents un kas tur vēl, ... ja homoseksuālistu draugs lapšāns šādi mēģina man piecirst, laikam jau nāksies cerības sagraut, lai gan nojaušu, ka tas izraisīs vēl izmisīgākus dusmu izvirdumus
aivars lapsans [83.187.152.43]
# Iesūtīts: 2013.01.21 22:25:49
******š,

Nu gan cirks ! Aivaru necenzē.

Aivar, tāpēc , ka kristīgs ,,psihopāts,, uzskata .....it bīstamāks. Ja uzskata , tad jau bīstams. Pie tam kristietis. Man šķiet , ka bīstams ir tas , kurš nespēj nenieka kvalitatīvi analizēt.
Man ļoti interesē kas Tu vispār esi par cilvēku. It kā kaut ko zini no kristietības, bet kur Tu dzīvo, kādā konfesijā esi. Pēc visa spriežot , Tu varētu būt kaut kādas vecas katoļu sektas pārstāvis. Luterānis Tu neesi. To var atpazīt. Vai vari kaut ko par sevi uzrakstīt? Ja sevi uzskati par kristieti , tad atbildi uz jautājumu - kas Tu esi , vai dzīvo Latvijā?
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.01.22 09:58:29
Aivars nē, nu man gan sižetiņš ar Lapšānu tīri labi patika un ka rezonanse aizgāja līdz pat Dānijai. A` to pieraduši visādi auslanderi savu šļuru skopēt iezemiešiem.

Žēl tikai, ka Lapšāns ir persona ar saraustītu un nekonsekventu pasaules uzskatu un līdz ar to hepeningu var norakstīt uz viņa personiskajām īpatnībām - sak, frīks paākstījās.
aivars lapsans [83.187.152.64]
# Iesūtīts: 2013.01.22 12:51:46
Confrater

Vai vari iekopēt kur Tu to skatījies ? Lūgums....
Par mani. Es diemžēl neesmu inkognito un tāpēc zemāk vērtēju Tavu ,,daiļumu,, šajā forumā.
2. Tu mani ikdienā nepazīsti. Man ir milzums draugu visās Latvijas nomalēs un centros.
3. Kas Tevi tracina un arī Aivaru šajā forumā , ka es cieti stāvu Bibliskajā , Luteriskajā izpratnē par lietām.
4. Jau teicu - lūdzu publiski apspriežam kādu tēmu caur rakstiem. Tad arī redzēsim kurš te ar saraustītu pasaules uzskatu.
No tad arī jūs ar Aivaru izvairaties. Un to man vien jāsecina kā kaķa lāsti.
5.Kristīgās izpratnes gudrību Dievs nevienam nedod, kurš staigā apmātībā pa šo zemi un nebaidās Tā Kunga dusmības.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.22 12:59:26
Confrater
Tev patīk, ja cilvēki uzvedas neadekvāti? Man personīgi liekas nožēlojami, ka partiju razborkās kādi iemanās arī kristiešus uzrīdīt kādiem, spēlējot uz ne tiem cilvēciskākajiem refleksiem
aivars lapsans [83.187.152.64]
# Iesūtīts: 2013.01.22 13:00:57
Confrater

Par to rezonansi. Es biju tā nolēmis runāt. Un mērķis tika sasniegts. Rietumos harizmātiska uzrunas prakse ir ikdiena. Arī Krievijā. Tāpēc jau tur lietas iet uz priekšu. Mēs tikai skatāmies viens uz otru un spļaudāmies. Man ir 4 mazi bērni bērnu dārza vecumā, pats strādāju vairākās skolās ....Arī pietiekami esmu padomju laikos cīnījies par Latvijas brīvību, lai neredzētu jauna totalitārisma saķumu. Nevar sēdēt mucās un ēst sapuvušas reņģes un turpat čurāt. Mēs esam visās pozīcijā pēdējā vietā Latvijā.
Arī Tavas asaras par pensiju nav kristīgas. Ja baidies par vecumdienām, tad atver sev pensijas fondu un sāc krāt , nenoēd visu vienā mēnesī. Dievs ir apsolījis ticīgos pabarot. Vai Tu esi neticīgs?
aivars lapsans [83.187.152.64]
# Iesūtīts: 2013.01.22 13:08:15
Aivars

Es nevaru visu stāstīt publiski. Kristieši strādāja ļoti nopietnā komandas darbā pret ,,līdztiesības programmu,,. Panākumi bija šokējoši mums par labu. Viņķele saeimas komisjiā palika viena ar saviem uzskatiem. Komisija aizliedza bīdīt Viņķelei to visu uz priekšu.
Es uzņēmos smagāko , pēc tās konferences staigāju pa Rīgu kā sabrucis. Tie cilvēki ir neprātīgi, tur es jutu sātana manifestēšanos caur Viņķeles smīnu, kad runāja pret to grāmatu kāds. Viņa ciniski smīnēja. Tāpēc es uzstāju lai beidz smīnēt.
aivars lapsans [83.187.152.64]
# Iesūtīts: 2013.01.22 13:16:35
Aivars

Runāja arī daži , ka grāmata vajadzīga. Viņķele tajā brīdī kļuva nopietna. Tā akceptēdama pseido zinātni mūsu bērnu audzināšanā.
Es pietiekami daudz augstskolā esmu mācījies tieši bērnu un skolnieku audzināšanas situācijas, pasaules pieredzi....psiholoģiju , ētiku....cik lekciju tieši par bērnu un skolnieku attīstību, tabulas , gadus ....Neesmu jau muļķis. Tā grāmata ir uzspiests pazemojums mūsu nācijai, starptautiska provokācija, agresīvo homoseksuālistu slepens nodoms pakalpot sātanam nozagt mūsu bērnus.
Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.22 21:55:40
Aivars, nu viens otrs VD pravietis arī uzvedās ļoti neadekvāti.
Visuvarenais arī - savam Dēlam lika pie krusta mirt par šitiem ļautiņiem...Nav diez ko adekvāti.

Gan redzēju vien fragmentu, bet patika tāds kā pieejas svaigums tai Lapšāna hepeningā. Traģikomēdija.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.22 22:19:15
Confrater
Taisnība. Gluži pliku dibenu Lapšāns vēl neskraidīja. Tikai tiem kungiem bija tā KUNGA uzticēta atklāsme, atšķirībā no šī, kuram pediņi un katoļi rādās katrā otrajā sastaptajā personā, bet savos sapņos ir dibinājis draudzes, par kurām neviens nenojauš

Dievs Dēls mira pie krusta, nebrēkādams, kādi citi te `inkognito` un homoseksuālisti, bet pat atļaujoties sacīt dažas tā laika dzimumu stereotipu izaicinošas līdzības, pat Sevi salīdzinot ar kluksti, kas zem spārniem sīkus kalkūnus pulcē
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 272