atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
aivars.lapsans [83.187.152.3]
# Iesūtīts: 2013.01.23 00:07:22
+jean

Es diezgan bieži turpinu sarunu. Man nav interesanti runāt par vecas dejas vecu iestudējumu. Tāpēc jau saruna ir interesanta , kad tā ,,domā,,.

Tavam pēdējam komentāram pilnībā piekrītu. Tu neesi sasmērējies ar sātana apsūdzētāju tehnoloģijām. Kā jau teikts = Dieva bijība ir gudrības sākums. Laiki ir līdzīgi Jēzus laikiem, kad mācītāji sacēlās pret Dievu un viszemiskākajā veidā apmeloja Dieva izredzētos. Reizēm te pseido kristieši apmelo tik izteiksmīgi ticīgos ar vārdiem kā no pašas sātna bibliotēkas. Bet tas viss ir pravietots par viņiem.
Dievs Tevi mīl , es arī !
apspriežamais sižets [94.100.8.232]
# Iesūtīts: 2013.01.23 00:08:43
http://www.tv3play.lv/program/tv3zinas

19. aprīlis, kaut kur pa vidu

Sižetā bija divi LELB pārstāvji. Viens Ivo Pavlovičs kolārkreklā pieprasīja Viņķeles demisiju. Otrs mūsu sarunu biedrs, kurš gan sižetā nekādi netika asociēts ar LELB. => LELB var gulēt mierīgi un gaidīt gejus, ja nu vienīgi I. Pavlovičs nav uzlicis "ķieģeli" šai ceļā...
apspriežamais sižets [94.100.8.232]
# Iesūtīts: 2013.01.23 00:14:17
sorry, kāpēc aprīlis, nezinu!

19.01.2013. Epizode 119
aivars.lapsans [83.187.152.3]
# Iesūtīts: 2013.01.23 00:21:45
+jean

Bet galvenais jautājums paliek: VAI TAM TIEŠĀM IR JĒGA -- izcelt kādu vienu grēka grupu???

Man šī tēma nemaz nav tik aktuāla , kā manam draugam, kurš principā arī visu saorganizēja. Es sen jau esmu interesējies par visu šo problēmu un pasaules kontekstā , piekrītu D. Vilkersona teiktajam - Klausieties kristieši , beidziet karot ar homoseksuālistiem, jo viņus vada pats ragainis. Es tikai aizbarucu uz Rīgu un tiku pie vārda ar savas gudrības elkoņiem kā jau mūziķis , kas auditorijas nebaidās. Ko var iespēt Polija un Lietuva vienas šajā Eirodraņķī, ja pat kristīgā forumā ļauj apspļaudīt kristiešu ģimeņu tēvu izmisīgas darbības savu bērnu aizstāvībā. Man ir četri bērni bērnu dārza vecumā. Es nepieļaušu saviem bērniem sātana izglītības sistēmu. Neesmu lupata. Visam ir savas robežas. Kad bērnam suns uzbrūk , ko tu dari? Kad sātans?
+jean
# Iesūtīts: 2013.01.23 11:16:44
Aivar Lapšān,

lūdzu, nestāsti man, ar ko neesmu sasmērējies. Bet paldies par vārdiem, ka Dievs mani mīl.

Tu raksti: Kad bērnam suns uzbrūk , ko tu dari? Kad sātans?

Seko Kristus piemēram: Atkāpies, sātan! Jo stāv rakstīts: ....

Izmanto Dieva vārdu, kas nu kurā reizē būtu piemērots.

12 Jo ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā.
13 Tāpēc satveriet visus Dieva ieročus, lai jūs būtu spēcīgi pretī stāties ļaunajā dienā un, visu uzvarējuši, varētu pastāvēt.
14 Tātad stāviet, savus gurnus apjozuši ar patiesību, tērpušies taisnības bruņās,
15 kājas apāvuši ar apņemšanos kalpot miera evaņģēlijam;
16 bez visa tā satveriet ticības vairogu, ar ko jūs varēsit dzēst visas ļaunā ugunīgās bultas.
17 Ņemiet arī pestīšanas bruņu cepuri un Gara zobenu, tas ir, Dieva vārdu, (Ef. 6)

Tomēr, Aivar, atceries, ka šie atklātie uzbrukumi jau nemaz nav īsti uzbrukumi. Šie ir vairāk kā kaitināšana, cerot, ka otrs uzrausies.

Bīstamākie ir tie slēptie uzbrukumi, kad uzbrukums notiek Dieva vārda aizsegā, sagrozot to. It kā pasakot ko līdzīgu, bet tomēr ko pieliekot klāt vai atņemot, kā te otrs Aivars kādā citā diskusijā ievietoja 1. Moz. grāmatas pantus; ko Dievs bija teicis, un kā pēc brītiņa Ieva recitēja Dieva teikto. Nedaudz pielika klāt, un diabolos jau savu bija panācis,-- tālāk sekoja arī ārējā izpausme šim sirds stāvoklim, grēks kļuva redzams darbos.
aivars.lapsans [83.187.154.111]
# Iesūtīts: 2013.01.23 11:50:16
+jean

Un tomēr publiski lūgšu par Tevi = Lai Dievs Tevi svētī, Tu esi patiess un stāvi Taisnībā ( Evaņģēlija sargs)

Kad brālis mani pamatoti pamāca , es pasaku paldies, jo tas ir no Dieva !


Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.23 17:53:26
Aivars es esuiecietīgs - lai jau puisis jemas pret to perversiju.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.23 21:05:59
Confrater
Par kādu perversiju ir runa?
Muļķīgu grāmateļu izdošanu?
Vai pielīdzināt muļķīgu grāmateļu izdošanu sodomijai, nav perversi?
aivars.lapsans [83.187.153.4]
# Iesūtīts: 2013.01.24 00:32:47
ConfraterAivars

Tur jau tā lieta, ka tā grāmata ir no sodomijas bibliotēkas. Confrater, es nemaz nedarbojos tajā grupā. Vienkārši aizbraucu uz Rīgu un pateicu ko domāju. Darbojas citi kristieši un ar lieliem panākumiem. Saeimas komisija Viņķeles plānu par tautas izglītošanu līdztiesības programmā ir apturējusi un Viņķelei pavēlējusi izbeigt taisīt provokācijas. Jo , te Latvijā kristieši un ne tikai kristieši no NA saprot postu , ko piedāvā agresīvā homoseksuālisma bibliotēka. Tas jau nav viss. Būs mēģinājumi vēl un vēl. Ir vajadzīga Zviedrijas likumdošana. uz to viņi iet. Es brīnos par Aivaru, domāju , ka Tu vienkārši redzi mani , ne problēmu.
aivars.lapsans [83.187.153.4]
# Iesūtīts: 2013.01.24 00:39:09
Confrater

Neesmu nekāds puisis. Esmu dzīvē daudz pieredzējis , bet Dievs mani māca palikt taisnībā, patiesībā un ticībā. Nevar iet uz kompromisu ar sātanu.
aivars.lapsans [83.187.153.4]
# Iesūtīts: 2013.01.24 00:47:24
Aivars

Muļķīgu grāmateļu izdošanu?

Tai grāmatai nāk līdz metodiskais materiāls. Tas ir pats par sevi mūsu nāciju pazemojošs projekts. Šis projekts ir burbulis, bet ar sātana tehnoloģijas elementiem - izveidot provokatīvu problēmu, kura nemaz sabiedrībā nepastāv - dzimumu līdztiesība.
Ir kaut kādas problēmas starp vīrieti un sievieti , bet to mums pašiem jānoformulē kā cieņa pret sievieti un sievietes cieņa pret vīrieti. Viss.
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.24 11:26:14
aivars.lapsans [83.187.153.4]
bet tu paņem apbrauka visus bd un izdali berniem ..piemeram, Bībeles stastus
Nevis ar putam uz lupam cinities,bet piedavat ko labaku...veltit laiku,lidzekljus..piemeram, jaunu sv.skolu izveidei...bernu centru izveidei..vienalga.Kamer tu te cepies satans jau tev ir soli priekša,un tas jau vina merkis noverst uzmanibu no tā,ko tu vari darit bernu laba sodien.
aivars.lapsans [83.187.152.127]
# Iesūtīts: 2013.01.24 12:21:35
dafne

Kamēr Tu mani māci...es to jau daru. Strādāju vairākās skolās, arī bērnu dārzs ir jau izveidots .
Tā kā , diezgan nekorekti Tavi uzbraucieni, tā kā vari arī Tu ar tiem Bībeles stāstiem nodarboties , nevis tikai apvainot.
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.01.24 15:47:37
Aivars , Lapšans pret homoseksuālismu cīnās.
Grāmata tikai tā - iemesls. Tiem otriem - lai publiku pamazītiņām pieradinātu...
Sabiedrības pieradināšana ir diezgan acīs krītoša - piemērs, svētdienas vakaros iet visumā forša viduslaiciska filma - "Pasaule bez gala", bet nē - vienā sērijā gan lāga mūciņš ar mūciņu gultā,
gan mūķenītes samīļojas un tas tiek pamatots ka Dievam mīlestība esot tīkama...
Arī daiļliteratūrā bieži tiek ielikti homoseksuāli pāri, lai arī sižets to nemaz neprasa.
Tā kā - ja arī Lapšānam teoloģija ir smaga nasta, šai lietā puisis šo to dara. Lapšāns tomēr mūsējais, kristietis.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.24 16:03:35
Confrater
nu jocīgas filmas ir jocīgas filmas (lai gan klosteri nebūt nav allaž bijuši tikumīgākās vietas apkaimē, kā to zinām pat no pavisam svaigiem tiesu procesiem)
Taču tādēļ pašiem nav jākļūst jocīgiem.
Vēl pāris nedēļas un gan jau atkal Ķīpsalā (! kur taču ir kopmītnes studējošiem jauniešiem - Latvijas nākotnei!) dzīs maucību braši izreklamētā pasākumā. Gan jau būs arī izrādes, kur tante ar tanti jaucās.
Dosities abi tur kārtību ieviest?
Homoseksuālistu draugs un pravietis šai sakarā uzrunās pekausi Nilu kā sodomītu?

dafne
# Labojis dafne: 2013.01.24 16:15:26
Confrater
Bet filma ir arī citas ainas...ar pakarsanu,ieksu izrausanu...un vienigais kas tevi satrauca,ka divas izmisušas mukenes saskupstas
Es tiesam neaizdomajos,ka kads varetu man ar so filmu iestastit ka homoseks.ir normals...drizak tas parada cik izmisusi cilveki ir dzivojot klosteri.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.24 16:29:59
Confrater
Tu nejaušām reiz nekalpoji Rumānijā? - http://www.pravda.ru/news/world/27-11-2004/28596-0/
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.01.24 16:30:45
dafne
priors Godvins vien ir ko vērts,
jestrais "Dieva kalps", ja kas ne tā, tā pa pieri...Un viņa māte indētāja, brr.
a` tās mūķenes man patīk. (Nu sagrēkoja, gadās...
Vnk tur apakšā bija mēģinājums palikt atbilstošo 21.gs."teoloģiju".)
Un vai neatceries sieviešu klostera iepriekšējās priores - patīkamas dāmas sacīto, ka tikai klosterī sieviete var justies patiesi brīva?
Vispār šī ir viena no retajām filmām kas mani uzrunā.
Tiko cilvēki ko labu grib izdarīt, tā ļaunais triumfē...
...... [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2013.01.24 16:42:22
Ņefig visādus s...s skatīties. Labāk miegs nāks.
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.24 22:01:30
Confrater
priors Godvins vien ir ko vērts,
jestrais "Dieva kalps", ja kas ne tā, tā pa pieri..

o jā..to pat mēris nenem..bet nu piemeklējusi ar atbilstosu aktieri
bet man ļoti patika ka muķene iedvesmoja karali,ka sis bija izmisuma..nevareja tos francus sakaut..nu..ta ka filmā
Jāskatas,kas būs tālāk..meiten zaudejusi ticibu..pec sava ceļojuma uz kara lauku,bet nu neviens to negrib dzirdet..ieceļ vinu par priori..vai vel ko tur augstaku.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 13353