atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2013.01.29 09:53:00
un aplami ir vaimanāt, ka štrunta grāmatele nu pēkšņi samaitās tradicionālo labo kārtību.

Aivars tas kursh susliks... tas kaa tai anekdotee...
- cik maxaa piliite benziina
- necik
- nu tad piepiliniet man baaku

Redzi... viena graamatele, viens raxts, viens raidiijums, viena filma, viena "inteligjenta" runa pati par sevi neko nemaina... Bet paklaaja musturs veidojas no daudziem jo daudziem shaadiem "viens"...

Un neesam vairs viduslaikos, kad nespeejam saprast, ka uz cilveeku iedarboties var par vinju lielaakas lietas... un vislabaak cilveeku kontroleet, ja vinjsh to nemaz nezin, ka vinjshj tiek programmeets.

Arii programmas lielas, kas darbina banku sisteemas sastaav no daudzaam rindinjaam, kura katra viena par sevi dod ljoti maz visaa logjikaa, bet kopaa tas ir varens speeks.

Tieshi taapeec arii es iebilstu arii pret shiim mazajaam shkjietami "nevainiigajaam" benziina piliiteem...

Un ar ko ir eerta shaada "pilinaashana", ar to, ka tie pilinaataaji vienmeer pret ikkatru iebildi pret shaadu graamatinju var teikt... bet pieraadi, ka shii konkreetaa graamatinja grauj sabiedriibu... ja meegjinaasi noraadiit, ka taa ir dalja no kopeejaas bildes, tevi apsuudz visaadaas fobijaas, shizofreenijaas etc. ibo lai cilveekiem speetu paraadiit to musturi kas ziimee, ir jaapaceljaas "no putna lidojuma" kas savukaart prasa visai advanceetas speejas, kuras ir retajam...

Te staigaa un pa briizham uz kaada balta olja uzkaap, a no augshas uzraxts "Mulkju Zeme" ar baltiem oljiem raxtiits.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.29 10:34:02
Mulderam, tas kurš muldovičs
Tak uzliec stingrāku glāzi uz acīm un pagrozi galvu uz riņķi, lai redzesloks plašāks, un nav par katru cenu jāmīcās pa to pļeku upmalas krūmos, vaimanājot, ka masoni visu pasauli pieķēzījuši, bezpalīdzīgā niknumā dūres vīstot un bažīgi apcerot, ja nu tas nav atsevišķs gadījums, bet pirmā bezdelīga, un tūlīt miljoniem masonu skries te pietupties. Var jau arī staigāt pa taciņu, puķes pasmaržot un dzidrā upītē nopeldēties, bērniņiem galviņas noglāstīt un iemācīt smirdīgos krūmos nesauļoties.

Grozies, kā gribi, tā ir perversija tajā neizteiksmīgajā grāmateles sižetā ielasīt kaut kādu slēpto erotiku, ij dežūrējošos psihiatrus par gomosjakiem lamāt, jo šie lūk rādot homoseksuālus kvadrātus un apļus
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.29 11:03:04
Mulders,paluko skirto laulibu statistiku..tas jau ir gatavais `tepikis`,vai` pilna baka ar bendzu`
+jean
# Iesūtīts: 2013.01.29 11:40:12
Sveiciens abiem Aivariem Aivaros!!

Gribēju jums ABIEM uzrakstīt, jo jūs kā poli stāvat katrs savā pusē viedokļu diapazonā.

Aivar, vakar rakstot Confrateram uzdūros vienai dilemmai. Es nonācu pie tēzes: Dzīvošana neticībā ir grēks vienalga vai dzīvo hetero vai homo seksuāli. (tik tālu viss ok.) Atgriezties no grēkiem (t.i., ticēt Dieva žēlastībai Jēzū Kristū) ir vienlīdz viegli/grūti (tas ir Dieva darbs) neatkarīgi no seksuālās orientācijas.

Un tad es sapratu: paga, paga, vai tiešām??? Heteroseksuālis dzīvo laulībā vai nelaulībā. Kad viņš atgriežas, viņš saprot, ka jādzīvo laulībā vai arī turpina dzīvot esošajā laulībā priecīgs par Dieva žēlastību. Pat, ja tā nav pirmā laulība, viņš turpinās dzīvot esošajā un visi teiks, ka tas ir labi un pareizi.

Kad homoseksuālis atgriežas, tad kas??? Tad viņam ir jāpārvelk TREKNA svītra visai viņa iepriekšējai dzīvei. Jo pavisam noteikti viņš līdz tam jutās īpašs par to, kas viņš bija. Labi, teorētiski viņš arī var nepārvilkt tam svītru, bet tomēr kā kristietim tad, viņam ir jājūt nepārtraukta vainas apziņa, ka viņš atkal un atkal dara nepareizi.

Taču kristietim būtu jādzīvo ar labu sirdsapziņu, tas ir, ka viņš negrēko tīši un apzināti.

Tāpēc man nācās pašam pārdomāt, ka tomēr mana tēze (Atgriezties no grēkiem (t.i., ticēt Dieva žēlastībai Jēzū Kristū) ir vienlīdz viegli/grūti (tas ir Dieva darbs) neatkarīgi no seksuālās orientācijas. ) ticamāk ir nepareiza. Aivar, ko tu domā??
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.29 11:53:52
ak vai,nemaz kalenderu sorit nepapetiju,protams ari dafne sveic foruma Aivaru svetkos
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2013.01.29 12:02:49
dafne, nu pareizi... taapee ja mums ir zaptes burka pilna ar indi, tad neviens nepamaniis ja veel drusku zaljo mushmiri piegriezh...
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.01.29 12:07:35
+jean Tāpēc man nācās pašam pārdomāt, ka tomēr mana tēze (Atgriezties no grēkiem (t.i., ticēt Dieva žēlastībai Jēzū Kristū) ir vienlīdz viegli/grūti (tas ir Dieva darbs) neatkarīgi no seksuālās orientācijas. ) ticamāk ir nepareiza.
Prieks par tevi, kad nonāc pie labām atziņām.
Jo tiešām ir milzīgs bezdibenis starp heteroseksuālu grēkošanu,
kur cilvēks ta saprot, ka ne tajā gultā iekāpis un normāli, būdams kristietis, grēku nožēlo un
šīm "homoseksuāļu draudzēm"ar viņu "precībām",
kas visā mērkaķojas pakaļ kristiešiem,
bet tikai atļaujiet viņiem leģitīmi dzīvot homoseksuālā grēka pievilšanā.
Un vēl agresīvi to demonstrē, caur lobiju vēršoties pret tiem,
kas atgādina šādu attiecību pārkāpuma raksturu.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.29 12:08:10
+jean
Redzi, vakar Indriķim atbildot, es tieši gribēju dot piemēru par RKB `principiālo` `cīņu ar grēku`, kur šķirteņi nedrīkst otrreiz laulāties, ja vien liekulīgā procedūrā vecā laulība netiek anulēta. Tikmēr Vatikāna Banka nonāk kriminālās naudas atmazgāšanas skandālā, kūrija piesedz pedofilus priesterus utt.. Tikai negribējās pārāk daudz polemizēt, aizvelkot līdz sensitīvai tēmai, ar ko vienu grēcinieku laulība sliktāka par citu grēcinieku `laulību` jeb kā nu to savienību lai nosauc. Ja Baznīca svētī vienu...
Lai nerastos pārpratumi, atzīšos, ka nepiederu homofīļu nometnei, un noteikti taptu ierakstīts homofobos. Bet jautājums ir par to, cik gan selektīvi var `cīnīties pret grēku`, un beigu beigās, kas gan ir tie līdzekļi, ar ko grēka problēma risināma. Tu pacel ļoti labu tēmu par labu sirdsapziņu un atgriešanos no grēkiem, iepretī vainas apziņas kultivēšanai un liekulībai.
Starp citu, misionārs Leslijs Ņūbigins vienā savā grāmatā apraksta situāciju poligāmā kultūrā, kur misionāri iespringuši par poligāmiju, kamēr vietējie jūt pamudinājumu beigt viens no otra zagt un sākt savas sievas cienīt. Laikam jau dažkārt nekaitē piedomāt, lai nesanāk kā te pāvestam, kad it kā jau tehniski pareizi tiek pateikts, ka pedofilo priesteru upuri ir grēcinieki, tikai izklausās baigi nožēlojami.
+jean
# Iesūtīts: 2013.01.29 12:13:19
Aivar Lapšān,

man "neceļas roka" tevi nosodīt par tavu protestēšanu, tomēr, piemēram, tas publiskais uzbrukums tam vīram ar jautājumu: vai tu esi homoseksuālis? Vai esi? - pārkāpj kristīgas robežas. Es pieņemu, ka to varētu kādreiz darīt privāti. Ja viņš atzīstas, tad vari pamācīt, utt.
Nedrīkst tās lietas padarīt par raganu medībām un par tava tuvākā goda mīdīšanu!

Tev gribēju rakstīt arī par to pašu problēmu, ko te tikko pieminēja Dafne.

Ja pēc Rakstiem, tad konsekventi. Homoseksualitāte grēks, tāds pat grēks kā laulības šķiršanas un atkal precēšanās. Tad jācīnas par valsts likumu, kas liedz šķirties. Bet tā kā ir iemesli, kuru dēļ ir atļauts šķirties, tad tikai nevainīgai pusei būtu atļauts no jauna laulāties. Protams arī jābūt sodiem par kopā dzīvošanu bez laulības.

Aivar Lapšān, bet vai tie likumi kaut ko mainīs?? Kā piemēru tev minēšu islama valstis. Tur šajos jautājumos valstiski viss ir sakārtots teju perfekti. Manuprāt, Aivaram Lapšānam būtu jābūt neaprakstāmi laimīgam kādu rītu pamostoties valstī, kur par laulības pārkāpšanu - cietums, par homoseksualitāti - cietums, par alkohola lietošanu - cietums. Bet, ak vai?? Kaut ar ētiskiem jautājumiem viss būtu štokos, tomēr ticības Kristum cilvēkos kā nav tā nav, kaut Dievu piesauc rītos un vakaros...

Tāpēc lamāt ministrus, ka viņi vainīgi pie cilvēku samaitātības, nav korekti un nav jēgas. Sludini Dieva vārdu. Cilvēki dzīvos tā, kā viņiem sirds ticība vai neticība noteiks -- NEATKARĪGI NO VALSTS LIKUMIEM.

Pat, ja likums viņam atļaus precēt savu dzimumu, viņa Dieva uzrunātā sirdsapziņa to neļaus. Un otrādi. Pat, ja likums viņam aizliegs dzīvot kopā ar savu dzimumu, vai aizliegs pārkāpt laulību - ja viņš savā sirdsprātā to iekāros, viņš valsts likumu apies un grēks viņam kļūs divkārt mīļāks.

Pārdomā to!
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.01.29 12:20:25
Aivars manuprāt, tomēr ir liela atšķirība starp liekulīgu nespēju izpildīt pašu deklarēto augsto tikumības latiņu un
klaju vēršanos pret Dieva atklāsmi konkrētajā dzimumjautājumā.

Un misionāri savā laikā vērsās pat pret misionējamās ciltīs leģitīmu poligāmiju, kas noveda pie t.s. lieko sievu padzīšanu (un jaunu smukulīšu paturēšanu "vienīgās" lomā) un atstāšanu neskaidrā sabiedriskā stausā bez iztikas līdzekļiem.
Nu, mācoties no tā, tagad acīmredzot iebraukuši otrā grēvī.

Aivar Lapšān , tā turpināt un bez sentimentālas atpakaļskatīšanās a la +jean.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.29 13:34:50
Confrater
Kur ir klaja vēršanās pret Dieva atklāsmi konkrētā dzimumjautājumā šajā nabaga pasaku grāmatelē? Nu tad uz priekšu - kopā ar ļeģajeviešiem, steidz dedzināt Blaumaņa "Velniņus", kas taču arī formāli nav saskaņā ar kristīgo demonoloģiju, un štrunts, ka īstenībā tā varētu būt lietojama līdzība tam, kā Dievs reizēm arī grēcinieku ceļus vērš par labu, viņiem pašiem to pat nenojaušot.
Tur jau tā lieta, ka arī labu griboši misionāri ir pamanījušies nevajadzīgas ziepes savārīt, kur nu vēl sevi nerealizējuši `pravieši`, kas mēģina pašapliecināties uzbrūkot atsevišķiem grēciniekiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.29 14:22:33
+jean
Domājot par to Tavu jautājumu, attiecībā uz atgriešanos no grēkiem, domāju, ka neatkarīgi no `orientācijas`, atgriešanās no viena grēka būs relatīvi viegla, no cita - gana grūta, un šķietami neiespējama. Taču Raksti laikam gan sauc par svētīgu to, kam grēki ir piedoti, nevis daudzina iedomāti bezgrēcīgos. Pieņemu, ka atradināties no lādēšanās, ir vienlīdz viegli kā heteroseksuālim, tā homoseksuālim. Tāpat kā vienlīdz grūti tiem varētu būt izraugies no smagu atkarību žņaugiem. Heteroseksuāls aulības pārkāpējs - dzeguze (neatkarīgi no dzimuma), kas sagulējis bērnus ar dažādiem partneriem nez vai vairs spēs kādreiz būt `tabula rasa`, un atgriezties no grēkiem tā, ka viņa dzīve nu atbildīs ideāliem Baznīcas kanoniem. Meitene vai puisis, kas kaut kādu psiholoģisku problēmu dēļ ir nodevušies gadījuma sakaram, šo pieredzi nesīs sev līdzi, vienalga vai sakars bijis heteroseksuāls vai homoseksuāls. Ne tik sen kāds vīrs sūdzēja tiesā farmācijas kompāniju, ka zāļu ietekmē kļuvis homoseksuāls. Nezinu, vai `orientācija` ir tikai no ķīmijas atkarīga. Spriežot pēc tā paša Santa sacītā kādā intervijā, un vēl dažu attiecīgās nometnes izteikumiem, tad liekas, ka drīzāk tam ir lielāks sakars ar emocionāli spēcīgu pieredzi. Var jau būt, ka bioķīmijai arī tur kādreiz ir sava ietekme, tieši tāpat kā alkoholam vai narkotikām. Taču, ja nu tā ir noticis, ka šis cilvēks izjūt kādu spēcīgu tumšu dziņu, noteikti sadzīvot ar to nav vienkārši, vienalga vai tā ir sava vai pretējā dzimuma ļaužu iekārošana, tieksme uz azartspēlēm vai apreibinošām vielām, iekšējs diskomforts komplektā ar agresiju un mesijas kompleksu, vai kas cits. Jā, pret dažām dziņām līdz medicīniski preperāti. Bet vai tā ir atgriešanās no grēkiem? Kas ir tas, kas raksturo atgriešanos no grēkiem?

(Te gan mēs laikam esam mazliet beztēmā, jo pati par sevi tā grāmatele ir stipri par kaut ko citu)
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.29 16:36:02
+jeandafne
Paldies!
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.29 21:02:47
Sveicieni, Aivariem, Aivaros
sabio
# Iesūtīts: 2013.01.29 21:32:47
te kā reiz kāds kristīgā radio raidījums (ieraksts+ teksts par to), kas aicina mest sārtā dažāda veida grāmatiņas http://smadzenuskalosana.wordpress.com/2012/11/14/ticejumi/
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.29 21:47:30
Jēzus māceklis
Paldies, un sveicieni arī katram krietnam Kristus māceklim
aivars.lapsans [83.187.152.9]
# Iesūtīts: 2013.01.30 00:11:16
Visiem Aivaros, nakts jau .. ..

Paldies par sveicieniem. Aivari ir ļoti cieta rakstura vīri. Ņurbulis(Aivars Neibarts) Kalāču muzejā man teica = Aivaru impērija ir stiprākā , tā negrūs....Aivaru impērija ir bez vārdiem paššaprotama.
+jean Nu jau pamatīga nakts, es esmu atgriezies no kalpošanas. Tu mani pamāci , ka jāsludina, nav jācepas. Bet, brāli, es to daru. Šodien paspēju skolā mācīt bērniem dziedāt un ģita;ru spēlēt ( viņi man ,,uzlika uz Aivariem,, torti, divas lielas konfekšu kastes, piemetināja, ka nekad nevienam skolotājam nav dāvinājuši) Viss gods Dievam , ne Aivaram ! ēdām torti , končas un interaktīvajā tāfelē skatījām kā spēlē ģitāru klavieru spēles stilā u kādu Taivānas jaunieti...
aivars.lapsans [83.187.152.9]
# Iesūtīts: 2013.01.30 00:17:35
Tālāk mans šodienas Aivaru dienas ceļš veda pie jauniešiem narkomāniem , alkoholiķiem, kuri ir no visas Latvijas. To es daru kopā ar savu sievu, ..un mazo Martu, kuru vienkārši nav kur atstāt, pārējie trīs bērni iet bērnu dārzā, tad ātri aibraucu uz dārziņu, izņemu bērnus, aizvedu uz mājām ..un Uz Cēsīm uz vienu programmu ,Atkarība,,. tikai tad mājās , kad visi jau guļ....Ja kāds man teiks , ka lielos, tad tikai Tajā Kungā , jo Viņš to visu dara , ne es un tā ir mana , kristieša dalīšanās kalpošanā ar jums, lai arī jums kaut kas noderētu kā pamudinājums, ieprieca ....
aivars.lapsans [83.187.152.9]
# Iesūtīts: 2013.01.30 00:28:30
Un tie , kuri lūdz par ma nu kalpošanu ir līdzdalībnieki, bet kuri ņirgājas ir sātana kalpi, apmelotāji, miesas cilvēki no sātana partijas.

+ jean
Tagad atbilde uz Tavu , nu , tā kā pārmetumu par manu uzbraucienu tajā preses konferencē. Kristīgās robežas es pārkāptu tad, ja es viņam teiktu, ka viņš man ir pretīgs kā homoseksuālists. Tu domā tāpat kā žurnālisti un Viņķele . Paskaidrošu. Mūsu valstī homoseksuālists drīkst publiski paziņot , ka ir homoseksuālists. Mans jautājums bija tāds= skaidrs , ka grāmata ir agresīvo homoseksuālistu provokatīvs darbs. Ja kāds prezentē grāmatu, jeb kādu savu veikumu , tad viņš stāsta par sevi. Šajā gadījumā , kad runa ir par tādu grāmatu , kas taisa sajukumu bērnu dzimumu orientācijā, tad šim cilvēkam pats par sevi normālā prezentācijā bija jāpasaka sava seksuālā orientācija. Viņš atteicās to darīt
aivars.lapsans [83.187.152.9]
# Iesūtīts: 2013.01.30 00:34:39
ne jau es pārkāpu diskusijas pragmatismu , bet Imants Gross. Kurš Latvijā dzīvo nesen , dzimis valstī , kur homoseksuālistu sasniegumi ir katastrofāli=kur par , pret homoseksuālismu vērstu diskusiju liek cietumā. Un viņš ir emisārs provokatīvai programmai pret mūsu bērniem, likumu maiņai, kas pārkāps cilvēka tiesības uz vārda brīvību.

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 36385