atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
aivars.lapsans [83.187.152.10]
# Iesūtīts: 2013.01.24 22:39:03
vai tad jūs neredziet , ka tā filma ir par mūsu laika kristiešiem? šis tas ie piežmiegts, bet , ja atļautu slepkavot, slepkavotu vēl vairāk, jo tagad tik vienkārši piemuļķot cilvēkus nav iespējams , jo visiem ir Bībeles un cilvēki jau salīdzina kāda teoloģisku murgu ar Bībelē uzrakstīto. Varu iedomāties kā tas Āraišu mācītājs no kanceles bļāva , pēc pavēlēja nogalināt saviem ,,lajiem,,.
Teikši jums atklāti, tas , kurš pazemo šodien , lai skatās to filmu par sevi. Vārdi jau nemainās. Viss tas pats.
Vai esiet filmu Ostrov redzējuši?
Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.25 17:12:56
dafne tā jau tāda simboliska ticības pazaudēšana iepretīm ideālismam. Grūti ir kad kristīga tauta ar kristīgu tautu karo. Vai ļaunais vienmēr ņem virsroku.
Bet ticības jēga taču ir debesis iemantot (un no elles izsprukt), nevis iespringt par to kāpēc Dievs šo visu pieļauj.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.25 17:29:55
Confrater
Vai tiešām ticībai šajā pasaulē nav jēga? Vai tiešām ticība Kristum ir tik vien kā OCTA polise?
aivars.lapsans [83.187.154.191]
# Iesūtīts: 2013.01.25 19:13:58
Confrater

Grūti ir kad kristīga tauta ar kristīgu tautu karo. Vai ļaunais vienmēr ņem virsroku.

Karos vienmēr līdz Jēzus atnākšanai. Lielākie agresijas cēlāji visos laikos ir bijuši un būs tie, kuri nespēj atšķirt konfesionālo teoloģiju no Bībeles teoloģijas.
+jean
# Labojis +jean: 2013.01.25 19:41:54
Ja atgriežamies pie šīm grāmatelēm, ko šķiet vienreiz internetā pāršķirstīju. Aivars tā arī neizklāstīja savu pozīciju, ko viņam jautāju (ko viņš pats jautāja, iesākdams šo tēmu). Pastāstīšu savējo, lai nav tā, ka būtu tikai jautātājs.

Mana pretestība šai idejai vairāk bija balstīta, nevis uztraukumā par homoseksuālismu. Jo to es tur īpaši nemanu. Var jau aizdzejoties, bet..

Rietumi nesaprot (un nez kāpēc arī Viņķele, jo piesauca padomju domāšanu kā vienu no pretestības avotiem), ka mēs šo dzimumu "vienlīdzību" jau esam pārdzīvojuši padomju laikos, kad sievietes rukāja kā traktoristes utt.. (nezinu kā bija dzīvē, jo neesmu no laukiem)

Mūsu sabiedrība jau redz tā sekas, tas ir, ka -- kaut arī vienlīdzīgi, tomēr, ja ģimenē trūkst finanses, tad vienalga, atgriežamies pie vecā: sieviete zāģē vīru. Vīri, savukārt, ir audzināti tik vienlīdzīgi, ka bieži neiztur spiedienu un vienkārši sāk dzert, mūkot no realitātes (un arī no sievas), jo viņi nedz var, nedz prot uzturēt ģimeni, jo vienlīdzīguma ideoloģija to nemaz neparedz.

Sievietes, savukārt, pirmām kārtām streso par karjeru un stāvokli sabiedrībā. Dažus no bērniem neabortē, jo vienu, divus tomēr gribas (un tā ir arī prestiža lieta). Bet kā audzināt bērnus, viņas vairs nezin, jo primārais, kā sabiedrībā iepotēts, ir darbs.

Bērni šādās ģimenēs izaug un dzīvo un strādā, bet tālāk savās ģimenēs tā īsti neprot kopt ģimeniskumu, pat, ja vēlas.

Citiem vārdiem, gan sievietes ir stresā pa vidu starp bērniem un darbu (jo jābūt gan vienlīdzīgām, gan arī naudu vajag), gan vīrieši ir neapmierināti, jo tā kā vajadzētu varēt uzturēt ģimeni, bet sabiedrība stāsta, ka sievietei arī puse jānopelna, līdz ar to arī darba devēji maksā pusi no naudas, kas būtu nepieciešama ģimenei.

Kāda ir klasiska (ceru, ka neaizvainošu kādu rietumnieku) šķiršanās rietumnieku izpratnē ģimenē ar diviem bērniem? Ja viens bērns paliek pie tēva, bet otrs pie mātes, tad viss ir kviti. Katram ir jāvar parūpēties par savējo, nekādu alimentu.

Bet šī statistiski biežā šķiršanās arī rada sievietēm spriedzi, jo viņas tamdēļ ar prātu saprot: ja nestrādāsi un vīrs tevi pametīs, tad būs pilnīgs vāks. Ar jūtām jau saprot, ka bērniem un tam pašam mīlošajam vīram vajag veltīt vairāk laika, bet saprāts (pat var būt ne apzināti) saka: vecmammu vīrs pameta, mammu pameta, kā būs ar mani??? It kā vairāk laika jāveltī bērniem, vīram un ģimeniskuma kopšanai, bet nav laika, jo jāstrādā, gadījumā, ja pametīs...

Vīri, savukārt, grib no sievas sagaidīt, lai viņa rūpētos par ģimenes mājīgumu, tomēr tai pat laikā pieprasa: ej, strādāt, nav ko kvernēt mājās, visas sievas strādā. Kad nu sieva strādā un velta par maz laika ģimenei, tad seko uzbraucieni ...

Tāpēc tas, ko redzu, ka līdz ar pašlaik proponēto vienlīdzīguma ideoloģiju, visvairāk cieš ģimenes/ģimeniskums un bērni, tas ir, sabiedrība...

P.S. Radio pirms dažiem mēnešiem dzirdēju runājam šķiet vienu psihoterapeitu, iespējams, vārdā Rudzītis. Runa bija par vientuļajām mammām un viņu bērniem... Atnāk cilvēki un saka, ka ir problēmas attiecību uzturēšanā/veidošanā, ko darīt. Viņš teica, ka šie cilvēki iedomājas, ka pāris stundu lekcija/apmācība spēs mainīt viņu dzīvi. Viņa atziņa bija šāda: lai reāli, kas mainītos ir nepieciešamas paaudzes ; vairāku stundu lekciju kurss neko radikāli nevar mainīt. Cilvēks zinās, bet izpildīt tāpat nevarēs. Tam ir vajadzīga ģimenes pieredze, kuras viņam nav.

==>> Dzimumu vienlīdzība ir laba lieta, tomēr teikt, ka vīrietis var būt kā sieviete un otrādi un ka teju dzimumu tu vari izvēlēties neatkarīgi no tā, kura dzimuma esi, tas, manuprāt, ir sabiedrību/ģimeni degradējoši kaut vai to dažu augstāk aprakstīto iemeslu dēļ...

Tās ir manas domas, kas radās šo grāmatiņu sakarā.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.25 21:19:38
+jean
Brīnos, ka Tev šķiet, ka savu viedokli esmu slēpis. Viss jau ir pateikts, bet kāpēc vēlreiz to atkārtot.
Interesanti, ka arī Tu novēro to pašu, ka kaut kas jau īsti riktīgi ar to izpratni par savu lomu mūsu sabiedrībā nav, un aplami ir vaimanāt, ka štrunta grāmatele nu pēkšņi samaitās tradicionālo labo kārtību.
aivars.lapsans [83.187.154.191]
# Iesūtīts: 2013.01.25 21:43:57
+jean

To ko Tu raksti diemžēl nav pa tēmu. Grāmatas tēma ir tāda - bērni tiek sagatavoti pieņemt sātanisma pamattēzes par ģimeni. Šajā gadījumā piem. adoptētie bērni lai nebrīnītos , ka viņa divi tēvi bučojas un murgo par pasaules vīriešu un sieviešu attiecībām. Jo bērni jautājumus uzdod pastāvīgi. Un viņi bērniem melos kā no tās grāmatas.
Aivars raksta , ka tā ir štrunta grāmatele. Nē, Aivars nav kompetents šajā jautājumā. Es pastāvīgi strādāju gan ar bērniem , gan ar jauniešiem. Šī grāmata pēc ļeņina sējumiem ir otra viszemiskākā grāmata, jo tā grib traumēt mūsu bērnu psihi. Bērni vēl ir Dieva domāšanā, vienkāršībā... , bet , kad viņiem sāk mācīt apjukumu, tad tas ir jauna isma sagatavošanas sākums caur bērniem. Tāpēc notika tik liela reakcija visā Latvijā. Aivars vienīgai gudrais , citi muļķi....
aivars.lapsans [83.187.154.191]
# Iesūtīts: 2013.01.25 22:06:35
+jean

Aivara štrunta grāmatele ir tikai sākums. Šis lienošais agresīvo homoseksuālistu isms manifestējas sātanismā. Taču Bībeles Sodomas stāstu zini. uzraksti Youtubē Ron White Sodom .
Pārdomā ko Dievs māca , kad viņš atņem savu elkoni no kādas nācijas? Tas ir parasti tad , kad tiek piesmiets sabiedrībā Dieva ģimenes institūcijas skaistums. Vienaldzība sabiedrībā nozīmē to , ka viņa piekrīt tām darbībām , kuras darbina agresīvie homoseksuālisti ... Labi, ir visādi kristieši. Daudzi lietas neizprot. Bet tie , kuriem ir vairākkārt skaidrots turpina ņirgāties par saviem brāļiem , kuri uzrāda sabiedrības samaitātību....sorī , man nav ko teikt, jo zinu ko par šādiem cilvēkiem māca Bībele.
Mūsu mērķis Latviju noturēt kā kristīgu valsti ar cieņu pret Dievu. Lai kristīgās vērtības būtu pašsaprotamas Latvijā kā tas bija Ulmaņa laikos. Tagad pēc PSRS neesam atguvuši vajadzīgo , sātans to izmanto
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.25 22:26:39
+jean
un arī to selektīvo attieksmi pret grēku Tu piefiksēji

bet ir kādi, kas redzēdami neredz un dzirdēdami nesaprot, bet iedomājas ar to Dievam kalpojuši
dafne
# Labojis dafne: 2013.01.25 22:57:20
aivars.lapsans [83.187.154.191]
nu beidzot tacu pasaki ko maca Bībele visas sis lietas sakarā
+jean
# Iesūtīts: 2013.01.25 23:14:51
Aivar Lapšān,
par Sodomu ir rakstīts šādi:

23 Un Ābrahāms tuvojās Viņam un sacīja: "Vai Tu tiešām gribi iznīcināt taisno kopā ar bezdievīgo?
24 Varbūt atrastos piecdesmit taisnie šinī pilsētā? Vai Tu tiešām iznīcināsi tos un nesaudzētu šo vietu to piecdesmit taisno dēļ, kas ir viņas vidū?
25 Nemūžam Tu tā nedarīsi, ka liksi mirt taisnajam ar bezdievi, ka taisnais būtu līdzīgs bezdievim. Nemūžam! Vai visas pasaules soģis nedarīs taisni?"
26 Un Tas Kungs sacīja: " Ja Es Sodomas pilsētā atradīšu piecdesmit taisnus, Es saudzēšu visu šo vietu viņu dēļ. "
27 Un Ābrahāms atbildēja un sacīja: "Es esmu uzdrošinājies runāt ar savu Kungu, lai gan es esmu pīšļi un pelni.
28 Varbūt pieci iztrūkst no piecdesmit taisniem, vai Tu tad arī šo piecu dēļ iznīcinātu visu pilsētu?" Un Viņš sacīja: "Nē, Es neiznīcināšu, ja atradīšu tur četrdesmit piecus. "
29 Un tas turpināja runāt ar Viņu un sacīja: "Var būt, ka tiek atrasti tur četrdesmit." Un Viņš sacīja: "Nē, Es to nedarīšu šo četrdesmit dēļ. "
30 Un tas sacīja: "Lūdzams, nedusmojies, mans Kungs, ka es gribu runāt; varbūt tur atrastos trīsdesmit?" Un Viņš sacīja: " Es to nedarīšu, ja tur atrastos trīsdesmit. "
31 Un tas sacīja: "Es esmu uzdrošinājies runāt ar savu Kungu; varbūt tur atrastos divdesmit?" Un Viņš sacīja: " Es to neizpostīšu šo divdesmit dēļ. "
32 Un tas sacīja: "Kaut nedusmotos mans Kungs. Es runāšu vēl reizi; varbūt atrastos tikai desmit?" Un Viņš atbildēja: " Es to neizpostīšu šo desmit dēļ. "

Aivar Lapšān, Dievs neiznīcinās taisno kopā ar bezdievīgo!!
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.25 23:25:26
bet `pravietis` Lapšāns reāli `iespārda` jaukdams pseidosensāciju meistaru Ron Wyatt ar kaut kādu jeņķu komiķi Ron White

Nemaz nebrīnos, ka tikpat miglainas ir pārējās `atklāsmes`, kur jodi uz murgem jāj
aivars.lapsans [83.187.154.191]
# Iesūtīts: 2013.01.26 00:30:42
+jean

Tu raksti , brāl, pareizi. Viss ok. Bet runa ir par mani , tevi un bērniem. Vai Sodomā bērnus nesadedzināja? Nodega gan vainīgi , gan nevainīgi. Tāpat visur citur. vārds paliek līdz pasaules galam par sodomiju. Palasi mūslaiku kristīgo pravieti Deividu Vilkersonu. Viņš daudz ko ir pravietojis par PSRS , Persijas līča valstīm , Izraēlu ASV....par ASV tiek pravietots gluži kā par sodomu. ASV valdība soli pa solim sāk pieņemt agresīvo homoseksuālistu uzspiestos likumus , tā kā vairs nav tālu kā Dievs piemeklēs sodomiskās valstis.

Nu ja, man te nav ļauts kļūdīties. Aivars seko man pa pēdām un meklē kur piesieties.

Disku par Rona Vata (Ron Wyatt) saņēmu daudzus gadus atpakļ, kad vēl nevarēja internetā redzēt. Aizmirsies jau. Nokļūdījos , Aivars uzreiz tut kak tuk paņirgājas, kā jau apsūdzētājam pienākas.

Laikam jāraksta vēl klāt gomora. Tātad - Ron Wyatt sodom & gomor , bet var ar
aivars.lapsans [83.187.154.191]
# Iesūtīts: 2013.01.26 00:32:04
+jean

Bet var arī kļūdaini rakstīt. Programmat;ura ir daudz iecietīgāka par Aivaru.
aivars.lapsans [83.187.154.191]
# Iesūtīts: 2013.01.26 00:36:16
dafne

+ jean ir Tev pa daļai atbildējis, tad sameklē tam visam klāt atsauces no Jaunās derības. Tā arī paskaidros to kopējo ainu.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.26 00:46:36
ak jā... pseidopravieša lapšāna elks - pseidopravieties vilkersons - http://www.endtime-prophets.com/wilkerson.html
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.26 08:12:45
aivars.lapsans [83.187.154.191]
man žēl planas Bībeles lapas burzīt..vai nepateiksi kur tieši man meklēt +jean ieciteto Rakstu vietu.cik pec tavas runas sapratu,ka citigi Bibeli esi studejis..un šitas vietas par Sadomu noteikti jau no galvas zini.Jā,esi tik mīļs,arī atsaucītes no JD lūdzu tu teici,ka neskaidri jautajumi ir janoskaidro nevis jauzbruuk..tad nu es tev jautaju
aivars.lapsans [83.187.152.81]
# Iesūtīts: 2013.01.26 11:00:09
dafne[/

Sāc ar Jūdas vēstuli.

aivars.lapsans [83.187.152.81]
# Iesūtīts: 2013.01.26 11:00:11
dafne[/

Sāc ar Jūdas vēstuli.

aivars.lapsans [83.187.152.81]
# Iesūtīts: 2013.01.26 11:00:22
dafne[/

Sāc ar Jūdas vēstuli.

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 142 , pavisam kopa bijuši: 34369